Akciona kamera 4K i mreza

poruka: 4
|
čitano: 1.608
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Akciona kamera 4K i mreza
Imam Verso SP4K 200 kameru. Bez problema sam je spojio sa mobitelom ali nikako ne uspjevam da je spojim na wifi mrezu kako bi mogao i na daljinu da je koristim.Da li je neko slicnu kameru uspio spojiti i na koji nacin.Vjerujem da moze jer ima sve karakteristike WIFI kamere.To sto sam dobio sliku na mobitelu ide samo preko internog wifi-a, mobitel-kamera. Molio bih pomoc u savjetu da spojim kameru na internet mrezu.Unaprijed zahvalan
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Akciona kamera 4K i mreza

Nisam isprobao ovaj model, ali jesam neke druge sportske kamere (Xiaomi, SJCAM) i svi su imali mogućnost samo spajanja izravno na mobitel.

Tak da vjerojatno to slučaj i sa tvojom.

 

Ako kasnije otkriješ da ipak nije, obavezno javi ovdje, ali kak velim, mislim da ništa od toga :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
Re: Akciona kamera 4K i mreza

Ako uspijem, svakako javim.Nisam bas siguran da ne moze jer ima karakteristike svake wifi kamere.Ako se uspjeva spojiti sa mobitelom putem wifi-a onda bi trebalo da moze i na wifi ruter.

12 godina
offline
Re: Akciona kamera 4K i mreza
Nino07 kaže...

Ako uspijem, svakako javim.Nisam bas siguran da ne moze jer ima karakteristike svake wifi kamere.Ako se uspjeva spojiti sa mobitelom putem wifi-a onda bi trebalo da moze i na wifi ruter.

 Ima kakvih novosti?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice