MeanIT promise m903 full brick

poruka: 10
|
čitano: 11.414
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
MeanIT promise m903 full bric
Pozdrav, nakon sto sam instalirao clockwork recovery na tablet vise ga ne mogu upaliti, zapne na android logo i tako stoji u nedogled, ne mogu uci ni u recovery vise, zanima me moze li mi neko pomoci da nadem neki rom za ovaj tablet po mogucnosti originalni hvala.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
MeanIT promise m903 full brick

pa sta ucini bez backupa i si siguran da je o cwm bas za tvoj mob nije to univerzalno

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: MeanIT promise m903 full brick
Ma znam da nije univerzalno, malo sam brzoplet bio pa nisam backup napravio, a poslao sam mail kinezima koji ih prave da mi posalju firmware, a poslat cu ovim nasim serviserima, ako nista ide na servis, pod garancijom je :D
13 godina
offline
Re: MeanIT promise m903 full brick
Ako znaš koji je model prepakiran onda možeš i naći rom,nego koji je CPU unutra?
robimarko@gmail.com
10 godina
neaktivan
offline
Re: MeanIT promise m903 full brick

Na kutiji pise boxchip a20 arm cortex -a7 dual-core 1ghz

 

14 godina
neaktivan
offline
MeanIT promise m903 full brick

ti radi bar fastboot ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MeanIT promise m903 full brick
10 godina
neaktivan
offline
Re: MeanIT promise m903 full brick

Nema veze zvao sam servis ucitat ce novi software, ali sad me bas zanima koji je ovo klon da ne bi opet flashirao krivi cwm

 

12 godina
neaktivan
offline
MeanIT promise m903 full brick

Booook, kupih i ja Meanit promise tablet, samo drugi model, M1012, pa me zanima kako napraviti backup roma bez roota? Koliko sam upoznata, za backup treba root... i kako bi mogla rootati taj tab? OS je 4.2. jel to znaći da način na koji se rootaju mobiteli sa 4.2. bi trebao raditi i na tabu? Jako teško je naći neke upiute glede bilo kakvih modifikacija, pa bi molila, ako znate šta o tom, šibnite link tu...

Truth is the truth hurts ... Don't you agree??
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MeanIT promise m903 full brick

Helo.. sa zakašnjenjem... možeš ga root-ati sa root genius iz windowsa... instaliraš USB driver ili lakše sa Moborobo bude automatski prepoznao driver ... učitaš Root genius i root napraviš bez problema... ROM-a nema nigdje barem custom

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice