LG G3 - Rasprava

poruka: 7.244
|
čitano: 1.115.635
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava

U ht imaju slabiju verziu, U vipu i Tele2 je jači model

Damn I'm Good
12 godina
offline
LG G3 - rasprava

Prenaglio s kupovinom g2? Pa faktički ako ti ne treba memorije imaš vrlo sličan mob... Nije sad to razlika htc sensation-htc one x; s2-s3, to bi već žalio :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

Ponosni vlasnik G3-32GB {#}

Nakon pola dana korištenja nemam nikakve zamjerke

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava

gdje si ga uzeo i po kojoj cijeni?

thx

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava

Njuskalo, od Slovenca (račun od Slovenskog telekoma), 585 €.

Našli se na Macelju.

15 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - rasprava
padobranac-zagi kaže...

Ponosni vlasnik G3-32GB {#}

Nakon pola dana korištenja nemam nikakve zamjerke

Trajanje baterije?

Throttling performansi (posebno GPU) kod ugrijanog uređaja?

Halo efekt na tekstu zbog pretjeranog izoštravanja?

 

Kakva su tvoja iskustva?

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Tonči kaže...
padobranac-zagi kaže...

Ponosni vlasnik G3-32GB {#}

Nakon pola dana korištenja nemam nikakve zamjerke

Trajanje baterije?

Throttling performansi (posebno GPU) kod ugrijanog uređaja?

Halo efekt na tekstu zbog pretjeranog izoštravanja?

 

Kakva su tvoja iskustva?

 Lol, pa kako bi to sve provjerio nakon pola dana korištenja :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - rasprava
Zoki B kaže...

 Lol, pa kako bi to sve provjerio nakon pola dana korištenja :)

padobranac zagi, jel' možeš bit dobar pa fotkat drugim mobom iz bliza prikazan tekst na webu ili neki PDF otvoren i home screen?

 

A throttlanje bi teoretski mogao osjetiti nakon igranja neke igre (3-5min) i onda korištenja ostalih stvari.

Halo efekt oko teksta, ako postoji, trebao bi se vidjeti na crnom i bijelom tekstu, ali najviše na crnom s bijelom i sl. svijetlim ili jarkim pozadinama.

Baterija, za nju ćemo lako, treba ti 1 dan korištenja da vidiš "screen time" npr. :)

 

Mene najviše brine ovaj halo efekt.

 

___________________________

 

Zoki, da se to u jedan dan vidjeti. :)

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 11:22 (Tonči).
14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava

Hehe, i ja čekam da vidim iz "prve" ruke, jer sam i ja zainteresiran za uređaj :)

 

Fak it!

Nisam mogao izdržati, pojavio se u tcomu pa sam ga uzeo preko weba, napišem info kad dođe telefon, za jedno mjesec dva :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 14:20 (Zoki B).
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Zoki B kaže...

Hehe, i ja čekam da vidim iz "prve" ruke, jer sam i ja zainteresiran za uređaj :)

 

Fak it!

Nisam mogao izdržati, pojavio se u tcomu pa sam ga uzeo preko weba, napišem info kad dođe telefon, za jedno mjesec dva :)

 

Također. Jučer naručio...

13 godina
offline
LG G3 - rasprava

Takodjer posjedujem od jucer 32gb - 3gb ram verziju
Uredjaj izgleda odlicno, plastika jako kvalitetna...
Ekran vrhunski, kamera odlicna sa brzim fokusom, brzina super, nema laga
Kada vise malo radi pod opterecenjem bude onako malo topal pa spusti svjetlinu na 90%..
E da zvucnici razbijaju...presao sa G2 na G3, pomak je vidljiv...po meni G3 je zasada najbolji uredjaj u ponudi...

 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

Evo danas ujutro mi je stigao g3 u t-comu i odma sam ga uzeo. Nažalost kao što sam već napisao u postu prije, imaju samo model sa 2gb rama i 16 gb interne memorije pa sam i taj model uzeo. Ukratko ću napisati prve dojmove.

Prvo pozitivno :)

 

Uređaj stvarno izgleda fenomenalno, imao sam i S5 i One m8 ali g3 mi je najljepši, vjerojatno radi ultra tankih rubova, iako to je subjektivno mišljenje. Kvaliteta izrade je fenomenalna. Jest plastika ali jako ugodna plastika. Sve je na svome mjestu, ništa ne škripi niti se ne savija i barem moj primjerak nema nikakvih greški ili oštećenja iz kutije kao što mi je imao m8. Ovo mi je prvi mobitel sa tipkama na poleđini pa se još privikavam. Tipke su stvarno čvrste i odaziv je odličan.

 

Ekran odličan, najbolji šta sam ikad koristio, jedino mu je malo kontrast lošiji od m8 i S5 ali kutevi gledanja i oštrina su odlični. Zvučnik je također odličan, zvukovi su duboki i jasni na razini m8 jedino što m8 ima prednje stereo zvučnike pa se glasnije čuju kada se gleda ekran, nema krckanja pri jakim tonovima. 

 

Negativno :(

 

UI lagg. Neznam dal je do prevelike rezolucije ekrana, ili zbog neoptimiziranosti softvera koja će biti ispravljena u idućih nekoliko updatea ili do nečeg trećeg ali UI dosta lagga. Od animacija do izlaska i ulaska u aplikacije, stvarno se osjeti. Stavio sam nova launcher i osjetno je bolje ali još se osjeti. Šta se tiče toga m8 je raketa za njega.

 

Uređaj se dosta grije. Vraćao sam backup sa google računa i skidao je oko 50 aplikacija i dosta se zagrijao ali opet ništa jače nego m8 ili s5. Nisam ga još isprobao u igranju.

 

 

To je to za sad, kameru i ostale stvari nisam imao priliku još isprobati ali čim budem probao napišem dojmove. Ako vas nešto interesira samo pitajte :)

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - rasprava

UI lag je navodno prisutan zbog problema s memorijom. Navodno TRIM ne radi kako treba i problemi postoje s throttlanjem. Inače, koji ti je draži od ova druga dva? (S5 i M8). Kakve je greške imao M8? 

 

Također, potvrđen je S805 model G3-a...

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
rbalic kaže...

 

Negativno :(

 

UI lagg. Neznam dal je do prevelike rezolucije ekrana, ili zbog neoptimiziranosti softvera koja će biti ispravljena u idućih nekoliko updatea ili do nečeg trećeg ali UI dosta lagga. Od animacija do izlaska i ulaska u aplikacije, stvarno se osjeti. Stavio sam nova launcher i osjetno je bolje ali još se osjeti. Šta se tiče toga m8 je raketa za njega.

 

 

Uzeo sam ovaj mob i mislio staroj dati sadašnji (Lumiu 520), a sad mi se čini da ce biti obrnuto :)

Vidjet cemo kad dođe...

11 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

Ima li ga u t-centru za kupiti po toj cijeni od 1000 kn?

U webshopu ''uskoro dolazi''.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava
Neznam dal ga ima jer sam se ja predbiljezio pa su me zvali da je stigao, e sad dal ima u zalihama neznam. Ja sam ga uzel u tarifi xl za 398 kuna.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.7.2014 22:57 (rbalic).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

Zasto je ovaj mobitel toliko jeftiniji u T-Mobile od samsunga s5i HTC-a M8???

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
Pravo pitanje je zašto su ostali toliko skupi. Trebala bi biti takva cijena za sve mobitele. Možda posebno partnerstvo od lg i tcoma jer u vipu i tele 2 nije lg g3 jeftiniji nešto.
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
belson kaže...

Zasto je ovaj mobitel toliko jeftiniji u T-Mobile od samsunga s5i HTC-a M8???

 

Jedan od razloga je manje rama i storage-a.

11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
Galaxy s5 ima istu količinu rama i storage pa je u istim tarifama oko 2800kn skuplji. Lg g3 u tarifi L za oko soma kuna, a Galaxy s5 3800kn.
15 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
Bakaluar kaže...
belson kaže...

Zasto je ovaj mobitel toliko jeftiniji u T-Mobile od samsunga s5i HTC-a M8???

 

Jedan od razloga je manje rama i storage-a.

Ali 2000 kn razlike, za gotovo jednake uređaje. Znam da je samsung malo bolji tj. u vise sgmenata ali razlika u od 2k kn je prevelika. Na nušci lg g3 se krece od 3500 kn isto kao s5 ako ne i skuplji.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.7.2014 15:38 (belson).
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
cekpu kaže...
Galaxy s5 ima istu količinu rama i storage pa je u istim tarifama oko 2800kn skuplji. Lg g3 u tarifi L za oko soma kuna, a Galaxy s5 3800kn.

 

Zato sam ga i uzeo :)

15 godina
odjavljen
offline
Re: LG G3 - rasprava
belson kaže...
Bakaluar kaže...
belson kaže...

Zasto je ovaj mobitel toliko jeftiniji u T-Mobile od samsunga s5i HTC-a M8???

 

Jedan od razloga je manje rama i storage-a.

Ali 2000 kn razlike, za gotovo jednake uređaje. Znam da je samsung malo bolji tj. u vise sgmenata ali razlika u od 2k kn je prevelika. Na nušci lg g3 se krece od 3500 kn isto kao s5 ako ne i skuplji.

 

Samsung nije bolji u ničemu.

Sve što napišem moj je osobni stav i ne odražava nužno stav Bug d.o.o.
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G3 - rasprava
Bakaluar kaže...
belson kaže...

Zasto je ovaj mobitel toliko jeftiniji u T-Mobile od samsunga s5i HTC-a M8???

 

Jedan od razloga je manje rama i storage-a

Imaju slabiju verziju modela...

 

10 godina
offline
LG G3 - rasprava

Stiže mi u srijedu moj primjerak, nadam se da će bit dobar kao i g2 što je bio :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
thebatman kaže...

Stiže mi u srijedu moj primjerak, nadam se da će bit dobar kao i g2 što je bio :)

 

Jesi ga uzeo preko nekog telekoma? Ja sam uzeo preko web shopa, ali nemam nikakvih info kad bi ga trebao dobiti.

14 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Cijene definira ponuda/potražnja, a tu su Apple i Samsung ispred svih. Zašto bi spuštali cijene? Bili vi?

Odličan, a kakav drugi, review od Anandtecha: http://www.anandtech.com/show/8169/the-lg-g3-review
ptspclan.com | visit us ^^
14 godina
offline
LG G3 - rasprava

Evo upravo naručio svoj primjerak, 32 gb, 3gb ram, titan model u tele 2 shopu pa krajem tjedna javim detaljne dojmove.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G3 - rasprava
Bakaluar kaže...
thebatman kaže...

Stiže mi u srijedu moj primjerak, nadam se da će bit dobar kao i g2 što je bio :)

 

Jesi ga uzeo preko nekog telekoma? Ja sam uzeo preko web shopa, ali nemam nikakvih info kad bi ga trebao dobiti.

tele2

12 godina
neaktivan
offline
LG G3 - rasprava

Evo prvi dojmovi o bateriji. Nije loše, definitivno ne kao što pišu na xda forumu. Baterija je na razini htc one m8, a s obzirom koliko veći ekran ima lg i koju rezoluciju to je jako dobro. Ovo je samo četvrtina baterije, kad ispraznim cijelu stavim opet slike.

Moj PC  
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice