Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platiti Ni

poruka: 11
|
čitano: 3.606
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platiti Ni".
8 godina
offline
Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platiti Ni

Volim Nintendove igre ali samu tvrtku mrzim iz dna duše.

 

Btw, Nije Yazu kako ste napisali u naslovu, nego Yuzu.

Prosječno glup i umjereno lud
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2024 17:03 (DuxCro).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platiti Ni

Obrisali su već sve s github. Nemam neku od najnoviji verzija, ali radi svoj posao

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2024 17:07 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platiti Ni

Jedna stvar su emulatori za legacy konzole ali ovo je cisto piratstvo posto je u pitanju aktualna Nintendova generacija.

Moj PC  
3 7 hvala 0
16 godina
offline
Re: Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platit
Ono kaj ja ne kuzim kak nekome opce pada na pamet tak nekaj razvijati i ponuditi javnosti znajuci da bu nastradal... I prosjecan ljudski IQ je znao da nemaju sanse. E sad, da li su oni uspjeli namaknuti vise love od odstete koju budu platili, ko ce ga znati?
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platit
Najbrži kaže...

Obrisali su već sve s github. Nemam neku od najnoviji verzija, ali radi svoj posao

 Mogu ti poslati ako trebaš, EA 4176.

3 godine
offline
Re: Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platit
ukay1000 kaže...
Ono kaj ja ne kuzim kak nekome opce pada na pamet tak nekaj razvijati i ponuditi javnosti znajuci da bu nastradal... I prosjecan ljudski IQ je znao da nemaju sanse. E sad, da li su oni uspjeli namaknuti vise love od odstete koju budu platili, ko ce ga znati?

 Platit će 2.4 mil $.

 

Ono kaj ih je sjebalo je to da su prije nego što je Zelda TOTK izašla nudili preko patreona (5 dol mjesecno) bug fixeve i masa ljudi je to uzimala i tu su masno zaradili, znači kopija igre je plutala netom za skinut i umjesto da su kao i do sada sve igre fixali nakon izlaska oni su ovu fixali prije i to naplaćivali, da toga nije bilo nebi ga zgasili.

 

 

Nitko neće ugasit emulator samo zbog sebe jer yuzu nije nudio romove igara kao niti xy drugih emulatora, neopreznost i jbg sjebali se.

 

 

I dalje postoji Ryujinx iako nema async shadere kao yuzu, ali je isto za Switch top emulator, a njega ne ganjaju zbog navedenog razloga.

12 godina
offline
Re: Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platit
Šteta 🫡😮‍💨
*# @Frk #*/
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platiti Ni

Ma več su iznikla dva forka bazirana na zadnjoj verziji Yuzua. Projekt je open source i Nintendo može kukat koliko želi.

Prosječno glup i umjereno lud
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platiti Ni

Taman mi stigne Odin2 jucer i sad se ovo dogodi...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platiti Ni

... nakon ovakvog raspleta, sumnjamo da će to nekome pasti na pamet jer Nintendo sada ima službeno priznavanje krivice i eventualne sudske tužbe bi vjerojatno bile promptno rješavane uz daleko veće odštete.

The Verge prenosi mišljenje advokata po kome se ovde radi o nagodbi, a ne presudi, te da samim tim ovaj slučaj neće predstavljati pravni presedan.

 

MEGATAMA kaže...

Jedna stvar su emulatori za legacy konzole ali ovo je cisto piratstvo posto je u pitanju aktualna Nintendova generacija.

 Yuzu koristi značajan broj legalnih kupaca jer postoji gomila igara koje na Switchu rade jako loše, uključujući i ozbiljne first party naslove (ne mogu da drže ni 30 fps i to pri rezoluciji koja zna dinamički da šeta između 900p i 720p). Prema dosadašnjim pravnim presedanima (koje pominje i članak), s obzirom na to da ima legalnu primenu i da ne dolazi sa materijalom koji je intelektualno vlasništvo Nintenda, trebalo bi da su čisti. Sa druge strane, niko ne želi da se nateže sa Nintendom po sudovima.

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 11:50 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 tjedana
offline
Developeri Yazua, emulatora Switcha, će platiti Ni

Suyu je zamijenio yuzu

 

https://suyu.dev/

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice