Amazon - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.545
|
čitano: 809.344
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
A vjerujem možeš i mjesec dana naručivati artikle sa Amazona, a da je poštarina free.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
9 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
sage kaže...
A vjerujem možeš i mjesec dana naručivati artikle sa Amazona, a da je poštarina free.

 Tada to nije vrijedilo za Hrvatsku, ne znam kako je sad kad je free poštarina iznad 50 eura.

16 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Dobro nije ni to loše, samo ne znam kako paketi stižu.. Tek sam kreno naručivati sa Amazon de. Nadam se da neće biti problema s dostavom.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

amazon je zakon, naručujem još od 2008 (co.uk) a zadnjih 10tak godina i preko .de

 

zadnje smo naručili staklenik za 900 eura, doslo na paleti, sve top 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Kolko čekate tjedana naručene iteme sa Amazona.de cca..
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.6.2024 15:45 (sage).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
sage kaže...
Kolko čekate tjedana naručene iteme sa Amazona.de cca..

 Par dana za artikle na stanju... cesto krace nego cekas nesto sto se salje HPom...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
8 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
sage kaže...
Kolko čekate tjedana naručene iteme sa Amazona.de cca..

 

Pred dva tjedna sam kupovao oni napišu uvijek duže vrijeme dostave da se osiguraju u zadnje vrijeme stave 10 dana a u biti ako je u EU dođe za 5 dana  ako nije vikend čak i ovi kokošari iz HP brže dostavljaju nego ranije ako je danas stiglo kod njih sutra već obavijeste da je na putu za dostavu , nego eto meni prvi put netko izvadio jednu stvarčicu ali nakon slanja fotke u Amazon u roku odmah su mi refundirali cijeli iznos u roku nekoliko dana . Pohvalno 👍

13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
sage kaže...
Kolko čekate tjedana naručene iteme sa Amazona.de cca..

 Ovisi što je naručeno, neki sitni hardver 2 tjedna, monitor mjesec dana, ali točno u roku koji je Amazon definirao.

16 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Evo mogu da potvrdim to što si napisao, baš tako je i u mom slučaju bilo.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
8 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

 

Imali netko iskustva u kupovanju na Amazon Italija ??

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Evo prvi puta otkako naručujem sa amazon.de da imam problem.

Konkretno, 20.6. sam naručio Mac mini M2 (sold and dispatched by amazon), na stranici proizvoda uredno stoji da je artikl IN STOCK.

Trenutno, 29.6. atrikl i dalje nije niti poslat. Nisam čak dobio ni estimated delivery date.

Prvi puta se javljam korisničkoj službi prije četiri dana. Agent me uvjerava kako će uređaj biti na dostavi u roku 72 sata.

Ponovno se javljam danas. Agent mi javlja kako je vjerojatno došlo do neke tehničke pogreške u njihovom fulfilment centru i kako će probati požuriti da artikl čim prije krene na dostavu.

Na stranici artikla i dalje uredno stoji da je IN STOCK.

Čudi me da je došlo do ovakvog kašnjenja u isporuci pošto je artikle sold and dispatch by Amazon jer takvi artikli su mi većinom bili poslani odmah isti ili najkasnije sljedeći dan, barem je dosad tako bilo.
 
0 0 hvala 0
4 dana
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
corco kaže...
Evo prvi puta otkako naručujem sa amazon.de da imam problem.

Konkretno, 20.6. sam naručio Mac mini M2 (sold and dispatched by amazon), na stranici proizvoda uredno stoji da je artikl IN STOCK.

Trenutno, 29.6. atrikl i dalje nije niti poslat. Nisam čak dobio ni estimated delivery date.

Prvi puta se javljam korisničkoj službi prije četiri dana. Agent me uvjerava kako će uređaj biti na dostavi u roku 72 sata.

Ponovno se javljam danas. Agent mi javlja kako je vjerojatno došlo do neke tehničke pogreške u njihovom fulfilment centru i kako će probati požuriti da artikl čim prije krene na dostavu.

Na stranici artikla i dalje uredno stoji da je IN STOCK.

Čudi me da je došlo do ovakvog kašnjenja u isporuci pošto je artikle sold and dispatch by Amazon jer takvi artikli su mi većinom bili poslani odmah isti ili najkasnije sljedeći dan, barem je dosad tako bilo.

Ako želiš da ti brže dolaze paketi od Amazona najbolje da ubuduće koristiš Mailboxde

 

https://www.mailboxde.com/

8 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Ne vidim kako bi to išta ubrzalo u ovom slučaju pošto artikl uopće još nije niti izašao van iz amazonovog fulfillment centra, još nije niti zapakiran. Ni njihov support ne zna u čemu je problem pošto i njima piše da je uređaj IN STOCK.
13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
corco kaže...
Evo prvi puta otkako naručujem sa amazon.de da imam problem.

Konkretno, 20.6. sam naručio Mac mini M2 (sold and dispatched by amazon), na stranici proizvoda uredno stoji da je artikl IN STOCK.

Trenutno, 29.6. atrikl i dalje nije niti poslat. Nisam čak dobio ni estimated delivery date.

Prvi puta se javljam korisničkoj službi prije četiri dana. Agent me uvjerava kako će uređaj biti na dostavi u roku 72 sata.

Ponovno se javljam danas. Agent mi javlja kako je vjerojatno došlo do neke tehničke pogreške u njihovom fulfilment centru i kako će probati požuriti da artikl čim prije krene na dostavu.

Na stranici artikla i dalje uredno stoji da je IN STOCK.

Čudi me da je došlo do ovakvog kašnjenja u isporuci pošto je artikle sold and dispatch by Amazon jer takvi artikli su mi većinom bili poslani odmah isti ili najkasnije sljedeći dan, barem je dosad tako bilo.

pročitaj par stranica unazad, ali mislim da ne šalju ništa s baterijom.. tako ti stoji neko vrijeme i onda ti otkažu.. nisam 100%, pa provjeri još

8 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Mac mini nema bateriju.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice