Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.744.521
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ma Fifa Volta je show...

2k21 je bezveze i na PS5, gameplay je prestar.
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
Gogy7 kaže...
Stvarno neznam sta ljudi vide u fifi i nba da su svake godine u vrhu prodanih primjeraka.

 Pa mozda da kad im dođu gosti/frendovi/kolege u posjetu mogu udarit koju tekmu? 

 

80% mojih frendova ne igra gotovo ništa, ali kad dođu kod mene nekoliko partija fife je must have.

 Apsolutno, ali to je bilo interesantno u nekim tinejđerskim danima. :D

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam za tvoje djetinjstvo, ali mi smo redali tekken 3, driver i tako neke igre, nikad u društvu nismo igrali sportske igre, ili teken ili SP igre ba bi se redali, svatko igra par minuta ili jedan level. Igrao sam pes protiv par prijatelja i bas ne vole gubiti. Ne volim kad se ljudi svadaju oko igre pa ni ne igram MP. Sad upalim Astrobota ili Rift Apart i dam ljudima nek uzivaju u igri i vibracijama.
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kako ne gogy kad god se spojim na app igras pes ovaj lite. :D

Ali da za mp i ekipu te dosadne fife, pes su uvijek bile zadnja opcija.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Haha ako ocete jako fora igru gdje nitko nece bit tiltan nakon 20 minuta, probajte PGA 2k21. Takoder 4 mogu igrat s jednim kontrolerom ili 2, 3, itd...

Mrzio sam golf, al igra je show. Dizajn courseva isto bolji nego igranje minecrafta. Jako odmarajuce

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 19:50 (Mitch).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Fifa, Nba i Gta najprodavanije igre prosli mjesec. Jedva čekam Gta 5 ps5 verziju u studenome, bit ce najprodavanija PS5 igra ikad. 😄
Stvarno neznam sta ljudi vide u fifi i nba da su svake godine u vrhu prodanih primjeraka.

 Vjerujem da si upoznat s leakom od Playstation blog-a Germany u kojem su naveli kako ce GTA V za next gen biti 4K/60..tako da slazem se...definitivno ce postati broj 1, ma koliko god bilo smijesno i blesavo za igru staru 8 godina

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
Gogy7 kaže...
Fifa, Nba i Gta najprodavanije igre prosli mjesec. Jedva čekam Gta 5 ps5 verziju u studenome, bit ce najprodavanija PS5 igra ikad. 😄
Stvarno neznam sta ljudi vide u fifi i nba da su svake godine u vrhu prodanih primjeraka.

 Vjerujem da si upoznat s leakom od Playstation blog-a Germany u kojem su naveli kako ce GTA V za next gen biti 4K/60..tako da slazem se...definitivno ce postati broj 1, ma koliko god bilo smijesno i blesavo za igru staru 8 godina

 Da ali ne zna se jel free upgrade. Poznavajuci Rockstar vjv nije.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...
Purger155 kaže...
Gogy7 kaže...
Fifa, Nba i Gta najprodavanije igre prosli mjesec. Jedva čekam Gta 5 ps5 verziju u studenome, bit ce najprodavanija PS5 igra ikad. 😄
Stvarno neznam sta ljudi vide u fifi i nba da su svake godine u vrhu prodanih primjeraka.

 Vjerujem da si upoznat s leakom od Playstation blog-a Germany u kojem su naveli kako ce GTA V za next gen biti 4K/60..tako da slazem se...definitivno ce postati broj 1, ma koliko god bilo smijesno i blesavo za igru staru 8 godina

 Da ali ne zna se jel free upgrade. Poznavajuci Rockstar vjv nije.

 E pa bas zato ce i opet skociti prodaja..je.eni žmukleri iz Rockstara.. :)

 

Do kraja mjeseca ide i najava 3 "remastera"...iskreno, nadam se i poliranju RDR2 za next gen konzole..

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Neznam za tvoje djetinjstvo, ali mi smo redali tekken 3, driver i tako neke igre, nikad u društvu nismo igrali sportske igre, ili teken ili SP igre ba bi se redali, svatko igra par minuta ili jedan level. .

 Hahaha, Driver jedinica, koliko sam puta rješavao testove. Mnogi su odustali, čak je bilo i onih koji su mislili da je to cijela igra. Nakon toga Tekken 5 na dvojci se noćima igrao

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Je da oni testovi u garaži pa muke sa reverse 180. Presao sam driver. Ona zadnja misija gdje ganjas helikopter mi je jos uvijek jedna od najdražih, kasnije se pojavljuje i u gta i mafia igri.
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bitanga 

 

sinoć sam dobio email od Sonya da je propala transakcija za produženje PS plusa, tako da ipak izgleda da je to bilo u pitanju. A meni naravno nije to bilo ni na kraj pameti kad je banka zvala i sad mi je bezveze kartica blokirana. A Sony su isto ispali konji, šalju mi email 11.08. a transakcija je bila 08.08. 

 

a nije mi jasno ni šta je banci tu bilo sumnjivo ako je pokušana transakcija od strane Sonya za produžetak supskripcije

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

Bitanga 

 

sinoć sam dobio email od Sonya da je propala transakcija za produženje PS plusa, tako da ipak izgleda da je to bilo u pitanju. A meni naravno nije to bilo ni na kraj pameti kad je banka zvala i sad mi je bezveze kartica blokirana. A Sony su isto ispali konji, šalju mi email 11.08. a transakcija je bila 08.08. 

 

a nije mi jasno ni šta je banci tu bilo sumnjivo ako je pokušana transakcija od strane Sonya za produžetak supskripcije

 Sumnjivo im je bilo jer je transakcija forsirana bez sredstava na računu.

 Odnosno banka smatra da klijent u svakom trenutku zna koliko novaca ima

 na računu pogotovo na kartici koja nema minus i kad se forsira transakcija

 bit će im sumnjivo tebe će kontaktirati i po potrebi blokirati karticu.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

Bitanga 

 

sinoć sam dobio email od Sonya da je propala transakcija za produženje PS plusa, tako da ipak izgleda da je to bilo u pitanju. A meni naravno nije to bilo ni na kraj pameti kad je banka zvala i sad mi je bezveze kartica blokirana. A Sony su isto ispali konji, šalju mi email 11.08. a transakcija je bila 08.08. 

 

a nije mi jasno ni šta je banci tu bilo sumnjivo ako je pokušana transakcija od strane Sonya za produžetak supskripcije

 

Hehe. Ipak je Gajotres bio u pravu. :-) 

 

 

mAa+_ kaže...

 Sumnjivo im je bilo jer je transakcija forsirana bez sredstava na računu.

 Odnosno banka smatra da klijent u svakom trenutku zna koliko novaca ima

 na računu pogotovo na kartici koja nema minus i kad se forsira transakcija

 bit će im sumnjivo tebe će kontaktirati i po potrebi blokirati karticu.

 

Malo je čudno da zovu svakog tko ima failed transakciju, baš pogotovo na prepaid kartici i pogotovo kod naplate subscriptiona (to ide u pozadini i ne moraš znati kad će se naplatiti i kolko imaš para). I pogotovo ako je merchant PSN.

To je kao da te zovu iz banke svaki put kad ti debitna kartica bude odbijena na POSu zbog limita nedopuštenog minusa.

Al valjda im je bilo dosadno taj dan pa su išli provjeriti i posljedica je bezveze blokirana kartica na štetu i banke i klijenta.

 

Zato je Revolut bolji, bar dobiješ notifikaciju na mobitel kod svake transakcije, i one neuspješne naplate pretplate. I lakše vidiš koliko imaš para.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 10:53 (Bitanga).
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

A gle ima istine, ali svaka banka ima neku svoju filozofiju.

Mene su nedavno bili zvali za kupovinu u rog joma dućanu

ceh 700kn da potvrdim transakciju jer im je nepoznat dućan.

Pitam ženu ali transakcija je prošla i novci su otišli realno gledajući

šta vi i ja od tog poziva imamo kad sam platio tekućim i sredstva su odma

skinuta.  Revolut mi je preporod.

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

pa je Revoult je super, trenutno te izvjesti o svakoj promijeni što je stvarno dobro, ali tamo imam i koju dionicu i kriptovalutu pa to želim što manje riskirati sa online kupovinama. Prepaid mi je i dalje najsigurniji

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

pa je Revoult je super, trenutno te izvjesti o svakoj promijeni što je stvarno dobro, ali tamo imam i koju dionicu i kriptovalutu pa to želim što manje riskirati sa online kupovinama. Prepaid mi je i dalje najsigurniji

 ja za online shoping koristim revolutove jednokratne kartice.

 tekući samo za ps+ jer ne primaju revolut. ( sony ) -.-"

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Fifa, Nba i Gta najprodavanije igre prosli mjesec. Jedva čekam Gta 5 ps5 verziju u studenome, bit ce najprodavanija PS5 igra ikad. 😄
Stvarno neznam sta ljudi vide u fifi i nba da su svake godine u vrhu prodanih primjeraka.

 

Na stranu Fifa, ja iskreno ne znam što ljudi vide i u GTA5 koji je svake godine u vrhu prodanih primjeraka. I tako već osam godina. 

 

OK igra za odigrati priču i malo se igrati open worldom, ali daleko najgore multiplayer iskustvo koje sam u životu imao. Da mi netko kaže da moram osam godina to igrati online, objesio bih se.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...

A gle ima istine, ali svaka banka ima neku svoju filozofiju.

Mene su nedavno bili zvali za kupovinu u rog joma dućanu

ceh 700kn da potvrdim transakciju jer im je nepoznat dućan.

Pitam ženu ali transakcija je prošla i novci su otišli realno gledajući

šta vi i ja od tog poziva imamo kad sam platio tekućim i sredstva su odma

skinuta.  Revolut mi je preporod.

Sredstva su u biti rezervirana i imaš određeni period u kojem možeš tražiti povrat ukoliko imaš opravdani razlog, zato je dobro koristiti karticu kad kupuješ gdje nisi siguran je li sve 100% pouzdano. Ako daš cash možeš se slikati, ali sa karticom imaš zaštitu i dovoljno dug period u kojem možeš zatražiti povrat sredstva.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Napokon imam novi komp, i reko idem isprobat gta v kad je svi hvale. Izbrisao sam je isti dan. Ne znam možda sam prerastao takvu vrstu igre, imam 33 godine. Samo pljacka, nasilje, psovke, ubijanja, oružje, prostitutke, alkohol, droga, površnost i materijalizam. I igra prodana u vise od 100. mil. primjeraka. Stvarno me nekad brine u kojem smjeru ide svijet, jel ima ikoga da mu se igra ne sviđa. I šta je najgore to igraju djeca mlađa od 18 koja još nemaju izgrađene nikakve vrijednosti. A možda sam samo ostario i nije mi više do takve vrste zabave. 

 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
goran022 kaže...

Napokon imam novi komp, i reko idem isprobat gta v kad je svi hvale. Izbrisao sam je isti dan. Ne znam možda sam prerastao takvu vrstu igre, imam 33 godine. Samo pljacka, nasilje, psovke, ubijanja, oružje, prostitutke, alkohol, droga, površnost i materijalizam. I igra prodana u vise od 100. mil. primjeraka. Stvarno me nekad brine u kojem smjeru ide svijet, jel ima ikoga da mu se igra ne sviđa. I šta je najgore to igraju djeca mlađa od 18 koja još nemaju izgrađene nikakve vrijednosti. A možda sam samo ostario i nije mi više do takve vrste zabave. 

 Ok, razumijem da ti se igra ne sviđa. Ali ne znam što si očekivao kada je apsolutno svaki GTA takav..

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
goran022 kaže...

Napokon imam novi komp, i reko idem isprobat gta v kad je svi hvale. Izbrisao sam je isti dan. Ne znam možda sam prerastao takvu vrstu igre, imam 33 godine. Samo pljacka, nasilje, psovke, ubijanja, oružje, prostitutke, alkohol, droga, površnost i materijalizam. I igra prodana u vise od 100. mil. primjeraka. Stvarno me nekad brine u kojem smjeru ide svijet, jel ima ikoga da mu se igra ne sviđa. I šta je najgore to igraju djeca mlađa od 18 koja još nemaju izgrađene nikakve vrijednosti. A možda sam samo ostario i nije mi više do takve vrste zabave. 

 Ostario sam i ja i sad mi je tek do takve zabave.. Moram reći, jedva čekam PS5 verziju ako ništa zbog 4K/60.

He who is brave is free.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
goran022 kaže...

Napokon imam novi komp, i reko idem isprobat gta v kad je svi hvale. Izbrisao sam je isti dan. Ne znam možda sam prerastao takvu vrstu igre, imam 33 godine. Samo pljacka, nasilje, psovke, ubijanja, oružje, prostitutke, alkohol, droga, površnost i materijalizam. I igra prodana u vise od 100. mil. primjeraka. Stvarno me nekad brine u kojem smjeru ide svijet, jel ima ikoga da mu se igra ne sviđa. I šta je najgore to igraju djeca mlađa od 18 koja još nemaju izgrađene nikakve vrijednosti. A možda sam samo ostario i nije mi više do takve vrste zabave. 

GTA je takav od kad je GTA... Sto je najgore, ti si to igrao kada si imao ispod 18g pa si normalan. Nejde svijet u nikakvom smjeru, jer svatko sa zdravom pameti i odgojem ne radi te pizdarije... zato imas igre. 100m primjeraka zbog GTA Online. Ako je danasnji problem da moras crtat kak se ne jedu one pastile od Persila onda im nece nista pomoc. Ne treba usrat sve kaj imamo zbog manjine koja triggera na svaki kurac. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ja bih gta zaigrao u slucaju nekog remake-a 3, vice city, san andreas

izuzev toga nijedan drugi noviji.

 

A fifu i pes vjerojatno vise nikad.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Eh, te spike oko igri "prenasilne za djecu, igraju nešto tako a nemaju razvijene vrijednosti" mi nikad nisu bile jasne.

Ja igrala s braćom kao mala Mortal Kombat, Red Alert, Tekken i GTA pa mi nikad nije palo na pamet da se okrenem nasilju. Nije igra kriva već odgoj, ne vjerujem da će te ikad igra baš navući da radiš sranja okolo.

A zadnji GTA je zapravo bolji nego ikad jer ima priču i zanimljive likove, nije sve u ludorijama. Isto se može reći i o Yakuzi. Ima luđaka i urnebesnih sub storyja, ali isto ima zanimljivu priču i likove.   

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
GTA 5 je vjerojatno najbolja open world igra, ali problem je sto klinci igraju online, trose pare, voze utrke itd. Većina tih klinaca nije ni presla story misije
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
goran022 kaže...

Napokon imam novi komp, i reko idem isprobat gta v kad je svi hvale. Izbrisao sam je isti dan. Ne znam možda sam prerastao takvu vrstu igre, imam 33 godine. Samo pljacka, nasilje, psovke, ubijanja, oružje, prostitutke, alkohol, droga, površnost i materijalizam. I igra prodana u vise od 100. mil. primjeraka. Stvarno me nekad brine u kojem smjeru ide svijet, jel ima ikoga da mu se igra ne sviđa. I šta je najgore to igraju djeca mlađa od 18 koja još nemaju izgrađene nikakve vrijednosti. A možda sam samo ostario i nije mi više do takve vrste zabave. 

You're not alone. Odigrao sam sve GTA-ove 100% od trojke - osim petice, s tim da sam više manje igrao sve kako su izlazili osim Episodes from Liberty City koji sam odigrao prošle godine. Na jedvite jade sam završio. Baš to, bude zabavnih fora i likova al sve je vrlo površno, priča i sam gameplay nemaju baš puno dodirnih točaka, mission design je isto postao dosta loš bez previše mjesta za improvizaciju. Baš igra za mlađu populaciju. Isto 33 godine. :)

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
GTA 5 je vjerojatno najbolja open world igra, ali problem je sto klinci igraju online, trose pare, voze utrke itd. Većina tih klinaca nije ni presla story misije

 

Jedino po prodaji i priči, mrvicu po za to vrijeme dobroj grafici. Po svemu ostalom je debelo sranje: borba, kontrole, driving model, misije, prebacivanje iz misije u free roam mode i obrnuto uzrokuje gubitak stvari.

Meni je GTA V tehnički takvo sranje od igre da ne mogu to niti opisati.

 

Današnje open world igre imaju potpuno drugačije i bolje riješenu tu otvorenost.

 

Najgore je što djeci uopće nije ni zanimljiva, niti bi bila da nema youtubera koji izvode gluparije u onlineu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 13:39 (Bitanga).
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakva je ta Valhalla?

Vidim da je na akciji, da li se isplati uzet, da li je monotona/brzo dosadi, kakav je gameplay, rpg elementi itd? Uzmite u obzir da je zadnji AC koji sam prešao AC 3, a najdraža mi je naravno dvojka dok mi ostali nisu baš legli

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako nisi fan settinga i priče, jako brzo dosadi i postane monotona. 

 
2 0 hvala 2
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nadam se da ste svi vidjeli za GTA Remastered rumor;

 

BREAKING: A Grand Theft Auto remastered trilogy is on the way with Unreal Engine remasters of GTA 3, Vice City, and San Andreas, according to a new report. https://bit.ly/3lVFSAD

 

 

Senior IT Consultant
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.8.2021 22:11 (GreenDevil).
Moj PC  
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice