HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???

poruka: 7
|
čitano: 7.857
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???

Nastavno na članak https://www.bug.hr/promo/snazna-baterija-atraktivan-dizajn-i-fantasticna-akcijska-cijena-do-kraja-srpnja-28420 zanima me jel itko kupio već mobitel po promotivnoj cijeni od 999kn koja traje do 31.7. i kakva su iskustva s mobom?
Po napisanom čini se kao nestvarno dobra ponuda za te novce

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???
Trle96 kaže...

Nastavno na članak https://www.bug.hr/promo/snazna-baterija-atraktivan-dizajn-i-fantasticna-akcijska-cijena-do-kraja-srpnja-28420 zanima me jel itko kupio već mobitel po promotivnoj cijeni od 999kn koja traje do 31.7. i kakva su iskustva s mobom?
Po napisanom čini se kao nestvarno dobra ponuda za te novce

 Treba biti svjestan da nema Google servise! Zbog američkih sankcija. Da, mogu se dodatno instalirati i instrukcije su na internetu. 

16 godina
offline
HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???

Rekao bih da definitivno vrijedi tih novaca... 

 

- Mediatek Dimensity 720

- Izdržljiva baterija (navodno 6000 mAh)
- Proširiva memorija (MicroSD do 512GB)

 

Dvije godine sam koristio telefon bez Googleovih servisa (Huawei P40 Pro) i isti mi nisu nimalo nedostajali. Štoviše, nepostojanje istih u pojedinim situacijama prestavljalo je čak i prednost (konkretno, aplikacije koje prikazuju reklame na telefonima s Google servisima, na Huaweiju ne pokazuju nikakve reklame i funkcioniraju potputno normalno).

 

Čini se kao solidan telefon za starije ili manje zahtjevne korisnike.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???
Cijena mu je bila odlicna,ali nazalost od huawei telefona sam odustao jer eto postoje neke aplikacije koje koristim a zahtjevaju google racun bez kojeg se ne mozes logirati.
Ja sam si gledao da uzmem taj, ali ipak nista..
TikTok - daki__92 (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???
Ove god uzeo ovaj telefon za cca 73€ i dao ga tati.
Za te pare mob je veoma brz, ali bozeee. Kad sam ja taj mob upalio i poceo postavljati, pa to postavke imaju toliko opcija da sam se pogubio vise nego ikad na nekom androidu.
Dal je to zato sto nema google servise, ili je jednostavno huawei takav, nemam pojma.

Uspio sam aktivirati viber,insta,tik tok,facebook,messenger,youtube kroz preglednik,gmail kroz email aplikaciju itd...
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???
mp3david kaže...
Ove god uzeo ovaj telefon za cca 73€ i dao ga tati.
Za te pare mob je veoma brz, ali bozeee. Kad sam ja taj mob upalio i poceo postavljati, pa to postavke imaju toliko opcija da sam se pogubio vise nego ikad na nekom androidu.
Dal je to zato sto nema google servise, ili je jednostavno huawei takav, nemam pojma.

Uspio sam aktivirati viber,insta,tik tok,facebook,messenger,youtube kroz preglednik,gmail kroz email aplikaciju itd...

 Jesi to novi kupio?

Nisam ja ništa prčko.
11 godina
offline
Re: HUAWEI NOVA Y70 - vrijedi li kupiti???
U smartsonu izlozbeni, ali je kao nov
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice