Zotac gtx 1060 3gb AMP

poruka: 5
|
čitano: 1.314
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Zotac gtx 1060 3gb AMP

Pošto sam nabavio novu grafičku, želio bih ovu iz naslova prodati, ali ima par stvari koje su mi pod upitnikom.

 

 

Grafička je bacala artefakte kod promjene korisnika u windowsima i tu i tamo pri bootanju, ali nikad problema nisam imao u igrama i općenitom korišenju kompa, nije nikad crashala,  performanse normalne itd..

 

Neznam jeli to može ići pod reklamaciju ili je to nekakav bug sa windowsima ili driverima, jer ako mogu tražit reklamaciju onda mi je bolje to napraviti nego prodavati, ali tu dolazimo do druge situacije.

 

Imam samo račun bez garantnog lista, pa neznam oće li mi prihvatiti reklamaciju. Kupljena je 28.8.2017 u Svijet medija preko webshopa,  ima 5god garancije (piše na računu).

 

I ja nisam prvi vlasnik kartice kupio sam je preko njuškala prije cca 2 godine, dobio sam je relativno povoljno pa se nisam zamara sa ovim detaljima.

 

 

 

Uglavnom najviše ovo sve pitam da ne prevarim nekoga, ili da se ja bzvz zamaram sa reklamacijama.

 

 

Pa eto ako neko zna više ili je ima sličnih iskustava neka napiše nešto, pošto sam guglanjem malo informacija naša.

 

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Zotac gtx 1060 3gb AMP

kako si je kupio povoljnije, onda je i prodaj povoljnije. opisi koji problem ima, stavi slike, budi iskren i 50% na trenutnu cijenu polovne 1060 i sigurno ces je prodat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Zotac gtx 1060 3gb AMP

Račun ti je garancija,ako ju nisi raskapo ili čačko po njoj vračaj na reklamaciju

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Zotac gtx 1060 3gb AMP
renato1977 kaže...

Račun ti je garancija,ako ju nisi raskapo ili čačko po njoj vračaj na reklamaciju

 

Da to sam i mislio napravit, ali sam htio vidit jeli ko imao sličnih problema sa grafom, jedan put sam je čistio od prašine i  mijenjao pastu jer nije imala onu naljepnicu na vidama.

 

 

Pričekat ću do ponedjeljka možda se još netko od kolega javi, pa onda na reklamaciju.

 

 

3 godine
offline
Re: Zotac gtx 1060 3gb AMP

mislim da naljepnica mora bit za garanciju..Ne znam,nazovi tamo di je kupljena pa pitaj -sve češ saznati

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice