NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.783.209
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
nicky.sl kaže...
picajzla0707 kaže...
Ma to gledanje brojki i benčeva je normalno kad kupiš novu grafu, nakon nekog vremena prestaneš se opterećivati i guštaš u gejmanju.
Doduše, tebe to nije stiglo proć, prebrzo si je se riješio :D

 A šta ću kad jedine dvije igre koje igram rade katastrofalno na onom šroteksu, morao sam je se riješiti dok sam mogao za nju izvući koliko je plačena

 Za ta dva smeća koja igraš kupi si neku gtx 1060 dovoljna ti je. Nemoj bacati bezveze 1500 eura na igre poput mrtvog Miscreateda. 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
nicky.sl kaže...

Vidi se da ovdje obitava normalnija ekipa nego u Navi temi, tamo sam optužen da sam skalper zato što sam prodao šrotex RX 6900 XT po identičnoj cijeni koliko je plaćena u dučanu

Ne ulazi u AMD teme i svi smo mirni. Zna se za trojicu forumaša koji trola. Zna i Miro ali ih se još malo pušta. Trošiš svoje vrijeme, i živce i nerve da bi odgovorio liku koji na kraju rečenice (besmislene) samo postavi ovaj smajl: 

Poslušaj me i imat ćeš kvaliteniji život!

BTW: Zna li tko kada izlazi RTX 3050 i RTX 3050Ti? Da se mi držimo struje ovdje.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
picajzla0707 kaže...
A jbga, ti si onda opsjednut :D

Kod mene prvih par tjedana isprobavam sve, kasnije jedva da i upalim fraps i to samo prvih 10-ak minuta igre, čisto da vidim jel treba što dodatno smanjiti da budem što bliže 60fps. Poslije samo gejmam bez tih brojkica i sličnih sranja, pa jebote postao bi razrok da mi je stalno jedno oko na fps counteru :D

 

Da sam nastavio peglat na kompu vjerojatno bi tako i bilo, bolje ovako i mir, zdravlje je na prvom mjestu

3 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
forumaš kaže...

Mislio uzeti PS5 ali sam totalno odustao. Bethesda prodana Microsoftu i najavili da nove igre neće dolaziti na Sony. Sony najavio dolazak PS4 ekskluziva na PC a koje sam mislio igrati u 60 fpsa na PS5, tak da mi nema smsila davati 4000 kn za konzolu.

 

 

 Ja sam tu s tobom. Prodao svoju 3070icu za skoro 8k, najvjv nekom mineru, iskreno nije me ni briga, trazio neku zamjenu, ali odustao, malo cu ocistiti backlog na Steamu sa starom grafickom do ljeta/jeseni/kad vec bude dobar izbor i onda cu si kupiti neki Ampere po 4-5k i to ce mi za iducih 5-6 god posluzit, mozda do onda vec i izadu refresh modeli.

 

Razmisljao sam i o PS5, ali bez podrske za 1440p, manjak igara sad na launchu, jos to s Bethesdom...nigdje mi se ne zuri, valjda ce biti nesto dok izade BF6

12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Super mi je kak svi spominju PS5 kao rjesenje problema s preskupim grafama, a PS5 jos teze nabavit nego grafu po retail cijeni 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...


BTW: Zna li tko kada izlazi RTX 3050 i RTX 3050Ti? Da se mi držimo struje ovdje.

 Šta te briga kad izlazi ionako sve šta će izać zapravo ne izlazi.Zaboravi ovu godinu. Nisu im zanimljive cut verzije za proizvodit sad se štanca samo najače.Vidiš da 3060ti ni ne proizvode. Nema non ti verzija nigdje a cijena im do 800€.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 19:26 (dery).
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...

Super mi je kak svi spominju PS5 kao rjesenje problema s preskupim grafama, a PS5 jos teze nabavit nego grafu po retail cijeni 

 Za 5500 kupiš novi ps5 sa garancijom i 2 igre na njuškalu. Znači nova konzola 2 igre koje vrijede skoro 1000kn svaka 500 jel i imaš konzolu i pičiš po igrama. A što se tiče grafe za 5500kn kupiš jednu polovnjaču pregaženu 5 godina staru koju je pregazilo vrijeme i to je samo 1 dio koji ti treba za komp... Gdje je ostalo. Naravno da će 90% ljudi ići na kupovinu konzole.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 20:16 (BeLLicus).
3 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...
Minneyar kaže...

Super mi je kak svi spominju PS5 kao rjesenje problema s preskupim grafama, a PS5 jos teze nabavit nego grafu po retail cijeni 

 Za 5500 kupiš novi ps5 sa garancijom i 2 igre na njuškalu. Znači nova konzola 2 igre koje vrijede skoro 1000kn svaka 500 jel i imaš konzolu i pičiš po igrama. A što se tiče grafe za 5500kn kupiš jednu polovnjaču pregaženu 5 godina staru koju je pregazilo vrijeme i to je samo 1 dio koji ti treba za komp... Gdje je ostalo. Naravno da će 90% ljudi ići na kupovinu konzole.

 Jedino sto ne bih radio i kada bih kupovao PS5 je ona digital verzija. Nemas druge nego s PSNa kupovat, a nove igre 70-80 eura. How yes no, jos treba online platit.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 20:23 (amagi).
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...

 Za 5500 kupiš novi ps5 sa garancijom i 2 igre na njuškalu. Znači nova konzola 2 igre koje vrijede skoro 1000kn svaka 500 jel i imaš konzolu i pičiš po igrama. A što se tiče grafe za 5500kn kupiš jednu polovnjaču pregaženu 5 godina staru koju je pregazilo vrijeme i to je samo 1 dio koji ti treba za komp... Gdje je ostalo. Naravno da će 90% ljudi ići na kupovinu konzole.

 Ujedno gubim backlog od 200+ igara na Steamu, jos kolko na GoG-u, Epicu, da ne spominjem i emulatore...

 

Nije sve tako crno i bijelo, da ne spominjem još PS+ i to što nove igre znaju koštati i po 80€, odoše pare.

 

Meni osobno je najpametnije i dalje mučit svoju 1050Ti dok se cijene ne unormale, a ako se to ne desi unutar 2-3 god, batali gaming.

Dat 5500kn za nešto da igram igrice na tom je meni osobno nezamislivo.

Say hello to my little friend
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...
Minneyar kaže...

Super mi je kak svi spominju PS5 kao rjesenje problema s preskupim grafama, a PS5 jos teze nabavit nego grafu po retail cijeni 

 Za 5500 kupiš novi ps5 sa garancijom i 2 igre na njuškalu. Znači nova konzola 2 igre koje vrijede skoro 1000kn svaka 500 jel i imaš konzolu i pičiš po igrama. A što se tiče grafe za 5500kn kupiš jednu polovnjaču pregaženu 5 godina staru koju je pregazilo vrijeme i to je samo 1 dio koji ti treba za komp... Gdje je ostalo. Naravno da će 90% ljudi ići na kupovinu konzole.

 

I onda igras enhanced verziju jedne,druge i trece igre s PS4 koje si vec odigral 10 puta, a novih naslova na prste jedne ruke možeš nabrojati.

 

U mojem slucaju najvise igram FPS i uzitak od 144 hz sa mišom vs da si prste lomim na gljivama mi nema smisla ali za sve ostalo plejka je mila majka jos samo da počnu actually izdavati nove naslove za PS5 bi bilo super.

 

 

twice the pride double the fall
8 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ja sam isto naručio PS5, što sam drugo mogao u ovoj situaciji. Nepada mi napamet davat 10k kuna za 3070.

Plejka se uvijek može prodat u narednih 5g za neke novce bez problema

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
nicky.sl kaže...

Vidi se da ovdje obitava normalnija ekipa nego u Navi temi, tamo sam optužen da sam skalper zato što sam prodao šrotex RX 6900 XT po identičnoj cijeni koliko je plaćena u dučanu

Ma da, u tvom omiljenom taboru su i normalniji ljudi bez obzira za koliko su kupili i prodali grafu, super za tebe...

picajzla0707 kaže...
Ma tamo obitavaju mali nadrkani ljudovi :D

Ne trpe kritiku omiljene im firme, al nimalo. Eno na temi rudarenja dvojica potvrđuju da im radeonke skoče sa 100 na skoro 200w potrošnje kad upale tv koji je spojen dodatno, resetiraju se postavke svaki put. Nema pomoći nit odgovora od amd-a nit od asrocka, dakle to je fičr.
Još ak imaš rajzena, nemereš si pomoć nit sa igpu, pa trpi, nema druge. Al da to izneseš u navi temi odmah bi se ekipa digla na zadnje noge :D

E moj Pici, ne znam jesi cuo onu a ide, "voli me, ne voli", "voli me ne voli" , bitno da sam ja fanboy...

Nego hoce netko 2080ti za 8.5 keka da se ekipa i ovdje digne na noge bar radi cijene, ipak je to Nvidia? 

 

P.S. Ne mora 8.5 keka, moze i 9...

 

Lijevo 3090 desno 2080ti Lijevo 3090 desno 2080ti
Samo+za+druga+Picu Samo+za+druga+Picu
T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.3.2021 23:49 (Tomo53nja).
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Tomo53nja kaže...
nicky.sl kaže...

Vidi se da ovdje obitava normalnija ekipa nego u Navi temi, tamo sam optužen da sam skalper zato što sam prodao šrotex RX 6900 XT po identičnoj cijeni koliko je plaćena u dučanu

Ma da, u tvom omiljenom taboru su i normalniji ljudi bez obzira za koliko su kupili i prodali grafu, super za tebe...

picajzla0707 kaže...
Ma tamo obitavaju mali nadrkani ljudovi :D

Ne trpe kritiku omiljene im firme, al nimalo. Eno na temi rudarenja dvojica potvrđuju da im radeonke skoče sa 100 na skoro 200w potrošnje kad upale tv koji je spojen dodatno, resetiraju se postavke svaki put. Nema pomoći nit odgovora od amd-a nit od asrocka, dakle to je fičr.
Još ak imaš rajzena, nemereš si pomoć nit sa igpu, pa trpi, nema druge. Al da to izneseš u navi temi odmah bi se ekipa digla na zadnje noge :D

E moj Pici, ne znam jesi cuo onu a ide, "voli me, ne voli", "voli me ne voli" , bitno da sam ja fanboy...

Nego hoce netko 2080ti za 8.5 keka da se ekipa i ovdje digne na noge bar radi cijene, ipak je to Nvidia? 

 

P.S. Ne mora 8.5 keka, moze i 9...

 

 Tomo53nja

Prestani parat nosom oblake spusti se na zemlju i budi pristojan.

Ustvari si običan napuhanko.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 0:14 (hummer0).
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Tomo53nja kaže...
nicky.sl kaže...

Vidi se da ovdje obitava normalnija ekipa nego u Navi temi, tamo sam optužen da sam skalper zato što sam prodao šrotex RX 6900 XT po identičnoj cijeni koliko je plaćena u dučanu

Ma da, u tvom omiljenom taboru su i normalniji ljudi bez obzira za koliko su kupili i prodali grafu, super za tebe...

picajzla0707 kaže...
Ma tamo obitavaju mali nadrkani ljudovi :D

Ne trpe kritiku omiljene im firme, al nimalo. Eno na temi rudarenja dvojica potvrđuju da im radeonke skoče sa 100 na skoro 200w potrošnje kad upale tv koji je spojen dodatno, resetiraju se postavke svaki put. Nema pomoći nit odgovora od amd-a nit od asrocka, dakle to je fičr.
Još ak imaš rajzena, nemereš si pomoć nit sa igpu, pa trpi, nema druge. Al da to izneseš u navi temi odmah bi se ekipa digla na zadnje noge :D

E moj Pici, ne znam jesi cuo onu a ide, "voli me, ne voli", "voli me ne voli" , bitno da sam ja fanboy...

Nego hoce netko 2080ti za 8.5 keka da se ekipa i ovdje digne na noge bar radi cijene, ipak je to Nvidia? 

 

P.S. Ne mora 8.5 keka, moze i 9...

 

 jel znaš jel radi miscreated dobro na toj 2080ti?

10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
neampojma kaže...
Tomo53nja kaže...
nicky.sl kaže...

Vidi se da ovdje obitava normalnija ekipa nego u Navi temi, tamo sam optužen da sam skalper zato što sam prodao šrotex RX 6900 XT po identičnoj cijeni koliko je plaćena u dučanu

Ma da, u tvom omiljenom taboru su i normalniji ljudi bez obzira za koliko su kupili i prodali grafu, super za tebe...

picajzla0707 kaže...
Ma tamo obitavaju mali nadrkani ljudovi :D

Ne trpe kritiku omiljene im firme, al nimalo. Eno na temi rudarenja dvojica potvrđuju da im radeonke skoče sa 100 na skoro 200w potrošnje kad upale tv koji je spojen dodatno, resetiraju se postavke svaki put. Nema pomoći nit odgovora od amd-a nit od asrocka, dakle to je fičr.
Još ak imaš rajzena, nemereš si pomoć nit sa igpu, pa trpi, nema druge. Al da to izneseš u navi temi odmah bi se ekipa digla na zadnje noge :D

E moj Pici, ne znam jesi cuo onu a ide, "voli me, ne voli", "voli me ne voli" , bitno da sam ja fanboy...

Nego hoce netko 2080ti za 8.5 keka da se ekipa i ovdje digne na noge bar radi cijene, ipak je to Nvidia? 

 

P.S. Ne mora 8.5 keka, moze i 9...

 

 jel znaš jel radi miscreated dobro na toj 2080ti?

znam

AMD prljavi, pokvareni bugoviti gadovi
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 2:09 (nicky.sl).
5 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ne znam gdje je problem. Ja mislio ovdje stariji ljudi. Ljudi koji su igrali igrice, ups igre da izgledamo odraslo na nekoliko fps-ova. Tamo dok nije dosao onaj voodoo1 kojeg smo parili sa virgicama (neko krnje 3d ubrzanje imale) i s3 trio karticama da bi dobili barem 20+ slikica po sekundi. Savage2000 ?!?! Anyone.  A onda je dosao cak i voodoo 2. Ufff to je bilo to. Pa riva tnt, pa geforce, pa fury, pa radeon... Boze koliko ovo sve podsjeca na ono vrijeme. Sa time da smo tada uzivali u igricama, ovaj igrama i sa daleko manje fps-ova, a sada igre odradjujemo i ne uzivamo u njima.

 
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
SamoPitam3 kaže...

...a sada igre odradjujemo i ne uzivamo u njima.

sam si se svrstao u tu grupu, sam si sebi stvorio okvir u kojem si zaglavio, kao i onaj gore koji neprestano gleda u fps counter

ima nas koji i dalje guštamo u igricama, iako ima igara koje baš tako - odrađuješ, pa onda odustaneš pa odustaneš i deinstaliraš, ali to je više do nekih igara koje su grind fest same po sebi, a navuku te aaa statusom i razvikanošću

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
amagi kaže...

 Jedino sto ne bih radio i kada bih kupovao PS5 je ona digital verzija. Nemas druge nego s PSNa kupovat, a nove igre 70-80 eura. How yes no, jos treba online platit.

Slažem se PS5 DE je totalni promašaj (za mene) i totalno ne isplativo (opet, za mene), ovako kupuješ igre izvana jeftinije, kasnije prodaš po istoj cijeni po kojoj si kupio ili nešto niže (50kn max.). Stock konzola će se kad tad dopelati u red, zajedno s tim i cijene, ali kod GPU-a, kad se unormali dostupnost cijene ostaju visoko kao i zadnji crypto-boom.

 

Ali evo nam prve slike spasioca PC gaminga.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

To em su turing kartice koje nisu tak dobre ko ampere za majnat, em ih poslje nemogu tal lako prodat. Tak da neznam ko bude to kupoval, mozda na kraju cak i gameri ak se ovak nastavi buduci da na windowsima sad postoji opcija da sliku dobivas kroz iGPU a rendering radi GPU.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
R4zOR229 kaže...

To em su turing kartice koje nisu tak dobre ko ampere za majnat, em ih poslje nemogu tal lako prodat. Tak da neznam ko bude to kupoval, mozda na kraju cak i gameri ak se ovak nastavi buduci da na windowsima sad postoji opcija da sliku dobivas kroz iGPU a rendering radi GPU.

Nisi primjetio sarkazam u drugom dijelu mog posta disam linkao CMP.

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
BeLLicus kaže...
Minneyar kaže...

Super mi je kak svi spominju PS5 kao rjesenje problema s preskupim grafama, a PS5 jos teze nabavit nego grafu po retail cijeni 

 Za 5500 kupiš novi ps5 sa garancijom i 2 igre na njuškalu. Znači nova konzola 2 igre koje vrijede skoro 1000kn svaka 500 jel i imaš konzolu i pičiš po igrama. A što se tiče grafe za 5500kn kupiš jednu polovnjaču pregaženu 5 godina staru koju je pregazilo vrijeme i to je samo 1 dio koji ti treba za komp... Gdje je ostalo. Naravno da će 90% ljudi ići na kupovinu konzole.

 Ne znam, evo bas pregledao sad i po 5700+ su PS5 bez ijedne igre. Dakle jedno +40% na preporucenu cijenu. Ak je to neki izlaz iz GPU situacije ili dobro rjesenje, onda zbilja zivimo u sjebana vremena :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
8 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...
BeLLicus kaže...
Minneyar kaže...

Super mi je kak svi spominju PS5 kao rjesenje problema s preskupim grafama, a PS5 jos teze nabavit nego grafu po retail cijeni 

 Za 5500 kupiš novi ps5 sa garancijom i 2 igre na njuškalu. Znači nova konzola 2 igre koje vrijede skoro 1000kn svaka 500 jel i imaš konzolu i pičiš po igrama. A što se tiče grafe za 5500kn kupiš jednu polovnjaču pregaženu 5 godina staru koju je pregazilo vrijeme i to je samo 1 dio koji ti treba za komp... Gdje je ostalo. Naravno da će 90% ljudi ići na kupovinu konzole.

 Ne znam, evo bas pregledao sad i po 5700+ su PS5 bez ijedne igre. Dakle jedno +40% na preporucenu cijenu. Ak je to neki izlaz iz GPU situacije ili dobro rjesenje, onda zbilja zivimo u sjebana vremena :)

 PS5 se pojavi zadnje vrijeme svako malo u trgovinama. Vjerujem da ce ih bit sve vise i vise :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
offline
NVIDIA Ampere 30xx

 

Haha, e moj Linuse, a prije 2 tjedna je kmecao na YT kako zla NVIDIA ne mari za okolis a sada uzeo lovu od sponzora i zove 13 milijuna pretplatnika da pocnu rudarit

 

Ajde da je jos opcenito radio video, nego mu platio nitko drugi nego Nicehash. Pa mogao se barem malo pretvarati da ima integritet.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 0:59 (amagi).
Moj PC  
1 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Pa uzas, vidim da ne kuzimo da smo svi u istom sesiru, neki placu o stanju a ti isti vise-manje doprinose situaciji.

Survivor - eye of the tiger
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Napravio je xbox controller od čistog zlata pa sad treba pokrit sponzorima, u zadnje vrijeme mi se čini kako mu je kvaliteta videa pala drastično. Možda je do mene, možda je do njega...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...
Envy kaže...


BTW: Zna li tko kada izlazi RTX 3050 i RTX 3050Ti? Da se mi držimo struje ovdje.

 Šta te briga kad izlazi ionako sve šta će izać zapravo ne izlazi.Zaboravi ovu godinu. Nisu im zanimljive cut verzije za proizvodit sad se štanca samo najače.Vidiš da 3060ti ni ne proizvode. Nema non ti verzija nigdje a cijena im do 800€.

Briga me, jer sam informatičar-serviser-prodavač. Moram biti upućen u tijek događaja.

Doći će u Bundlu sa nekim brandiranim strojem. Uostalom platit ću i 1000€ ako je to moj ćef, ako je kmšija goluba (da onog goluba pismonošu) platio toliko što i je ne bi RTX 3050 platio 3050 1000 eurića.

16 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
amagi kaže...

 

Haha, e moj Linuse, a prije 2 tjedna je kmecao na YT kako zla NVIDIA ne mari za okolis a sada uzeo lovu od sponzora i zove 13 milijuna pretplatnika da pocnu rudarit

 

Ajde da je jos opcenito radio video, nego mu platio nitko drugi nego Nicehash. Pa mogao se barem malo pretvarati da ima integritet.

 Kad se pretvaraš da imaš integritet, onda si zapravo prevarant. Sasvim je pošteno reći "Nicehash mi je platio da danas pričam o rudarenju i zato..."

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...

ako je kmšija goluba (da onog goluba pismonošu) platio toliko što i je ne bi RTX 3050 platio 3050 1000 eurića.

Vanserijska logika, nema šta.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 10:36 (Promster).
15 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ivan(4) kaže...
amagi kaže...

 

Haha, e moj Linuse, a prije 2 tjedna je kmecao na YT kako zla NVIDIA ne mari za okolis a sada uzeo lovu od sponzora i zove 13 milijuna pretplatnika da pocnu rudarit

 

Ajde da je jos opcenito radio video, nego mu platio nitko drugi nego Nicehash. Pa mogao se barem malo pretvarati da ima integritet.

 Kad se pretvaraš da imaš integritet, onda si zapravo prevarant. Sasvim je pošteno reći "Nicehash mi je platio da danas pričam o rudarenju i zato..."

"Sasvim je pošteno reći "Nicehash mi je platio da danas pričam o rudarenju i zato..." - Pa to je i rekao u videu. Linus se nikada nije pravio da mu videi nisu sponzorirani.

Zlu Nvidiu je opominjao argumentacijom da ako sad rade kartice za minere da se te kartice poslije neće moći naći u računalima gamera kada pomama za majnanjem prestane. Tu je najveći problem ekologije jer te kartice nakon godinu ili dvije dana majnanja neće više biti isplative (nova generacija ili pad cijene bitcoina) za majnanje a nećeš ih moći kupiti polovne jer ne rade za igranje. Tu je problem. Kad je izašla serija 2000 best buy kartica je bila 1080 ti polovna i zato se serija 2000 i nije dobro prodavala i naravno da je Nvidia kao poduzeće koje ovisi o prodaji novih proizvoda zaključilo na koji način će maksimizirati profit - tako da polovne kartice više nisi u mogućnosti kupiti.

Ne želim braniti Linusa, ok su njegovi videi i da i meni se čini da mu kvaliteta pada ali čovjek uvijek sva svoja mišljenja argumentira poprilično detaljno. To što je netko snimio sponzorirani video (to i kaže u samom videu) ne znači da gubi integritet.

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

@LINUS _Biti "dvocjevka" i sidit na 2 grane odjednom. Gameri i rudari nisu pomirljive skupine, jer se interesi sukobljavaju u sustini.

 

Nek se on definira prvo sto je i koga zagovara(osim kapitala), pa cemo o definiciji integriteta.

Survivor - eye of the tiger
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2021 16:41 (metallic).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice