NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.779.965
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Riot kaže...
MEGATAMA kaže...

Neke od ovih starijih sa liste nisu jos dobile DLSS 2.0 nazalost,znam da se za Metro Exodus pricalo da ga zele dodat.

 

32 igre,nikako nije lose a u buduce moze bit samo vise jer je DLSS dobro prihvacen i Nvidia drzi oko 80% pc gpu trzista.

 Nakon 2 godine da, dobar tempo.

 Misliš pola godine, otkako je prva igra dobila dlss 2.0?

 

Anyway, bitno je da budući zahtjevniji naslovi izlaze sa dlss-om i eto free fps, eto jedan velik korak ka 2k/4k high fps gamingu..

13 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 0:23 (LIX).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Hmmm.... Imali uopće smisla imati DLSS u multiplayer igrama?
Teoretski, ako renderaš nešto na 200-300 FPS-a i uključiš DLSS da dobiješ još stabilniji FPS, hoće li ti kartica moći uopće pratiti toliko frame-ova? Kada dolazi do bottleneck-a?

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Mislim da DLSS u multiplayer igrama, barem ovim natjecateljskim, nema baš ni previše koristi, često se tu radi o TN panelima te namjerno stavljenim niskim postavkama na igrama koje često ni same po sebi nisu zahtjevne.

 

Mene osobno puno više zanima kako će izgledati u Cyberpunku, pogotovo za 3070 i hoće li se moći postići zakucanih 60fps sa Ray Tracingom pomoću DLSS-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Čitam malo po netu, i izgleda da će na launchu falit i RTXica 3070. Odgode 15 dana kao da zadovolje potražnju i onda ne isporuče ni 10% tražene količine...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Luka123 kaže...

Hmmm.... Imali uopće smisla imati DLSS u multiplayer igrama?
Teoretski, ako renderaš nešto na 200-300 FPS-a i uključiš DLSS da dobiješ još stabilniji FPS, hoće li ti kartica moći uopće pratiti toliko frame-ova? Kada dolazi do bottleneck-a?

Ne dolazi, barem ne na nacin da postoji nekakav pravi FPS hard cap. Ti mozes u igri imati i 5264 fps (sto sam vidio nekoliko puta na Afterburneru u izbornicima i slicno), samo ih neces moc vidjeti golim okom i kao takvi su ti nebitni. Ako stavis da ti GPU uvijek daje 99% od sebe ona ce crtati koliko god brzo moze.

3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

 

Evo ako nekoga zanima, napravio sam kratki "benchmark" video za Palitovu karticu u 6 igara. Znam da su mi video editing skillovi krš doduše, ovo je cisto rezultat nesto malo testiranja. :D

Moj PC  
13 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

odlično, moze samo info koja je to reza?

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
blackdevil kaže...

odlično, moze samo info koja je to reza?

Piše u opisu videa 1440p (2560x1440)

It is always darkest just before the dawn.
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

ooo miša mu to mi je promaknulo :D

3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Hvala za podrsku :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo ako neko baš hoće od vas RTX3080 Palit (ja prodajem) 7500kn 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
psihoroba kaže...

Evo ako neko baš hoće od vas RTX3080 Palit (ja prodajem) 7500kn 

Sram te bilo skalperu... sakrij se u konzervu od tune

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...
psihoroba kaže...

Evo ako neko baš hoće od vas RTX3080 Palit (ja prodajem) 7500kn 

Sram te bilo skalperu... sakrij se u konzervu od tune

 

13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jbg ošla, sutra je šaljem :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Dabogda imao 10 fps manje sa novom grafom! :p

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Danas lik na ebay.de podrucje Berlina prodao onu msi ventus 3x za 707eu i napisao da mrzi preprodavace i da je samo zaracunao postarinu iznad defoltne cijene.

Stigla mu je i EVGA fw3 ultra sta vec....

Ekipa dobiva po dva komada konstantno jer vidim cesto da prodaju jednu na ebay.de......nisam mogao narucit iz gore trgovine.nikad vise nista od njih.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Danas lik na ebay.de podrucje Berlina prodao onu msi ventus 3x za 707eu i napisao da mrzi preprodavace i da je samo zaracunao postarinu iznad defoltne cijene.

Stigla mu je i EVGA fw3 ultra sta vec....

Ekipa dobiva po dva komada konstantno jer vidim cesto da prodaju jednu na ebay.de......nisam mogao narucit iz gore trgovine.nikad vise nista od njih.

 Cek sada nisam skontao. Tko prodaje na ebayu i koja je to trgovina u koju si razocaran? Malo sam se pogubio u postu xD

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...
MEGATAMA kaže...

Danas lik na ebay.de podrucje Berlina prodao onu msi ventus 3x za 707eu i napisao da mrzi preprodavace i da je samo zaracunao postarinu iznad defoltne cijene.

Stigla mu je i EVGA fw3 ultra sta vec....

Ekipa dobiva po dva komada konstantno jer vidim cesto da prodaju jednu na ebay.de......nisam mogao narucit iz gore trgovine.nikad vise nista od njih.

 Cek sada nisam skontao. Tko prodaje na ebayu i koja je to trgovina u koju si razocaran? Malo sam se pogubio u postu xD

Ma neki random lik,poanta je bila da nije htio nabijat cijenu i da je vec dobio dvije grafe kao i mnogi drugi.

Ja sam narucio sa Computeruniverse i dok druge trgovine kazu ljudima koliko ce otprilike cekat ovi mutavci nemaju ideje,smece od shopa.

14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

bar je jeftina 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dreadmoore kaže...

bar je jeftina 

To ti je xc3 te nisu skupe,skupa je ona top end wf3 ultra...tako nekako se zove.

3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
Synthium kaže...
MEGATAMA kaže...

Danas lik na ebay.de podrucje Berlina prodao onu msi ventus 3x za 707eu i napisao da mrzi preprodavace i da je samo zaracunao postarinu iznad defoltne cijene.

Stigla mu je i EVGA fw3 ultra sta vec....

Ekipa dobiva po dva komada konstantno jer vidim cesto da prodaju jednu na ebay.de......nisam mogao narucit iz gore trgovine.nikad vise nista od njih.

 Cek sada nisam skontao. Tko prodaje na ebayu i koja je to trgovina u koju si razocaran? Malo sam se pogubio u postu xD

Ma neki random lik,poanta je bila da nije htio nabijat cijenu i da je vec dobio dvije grafe kao i mnogi drugi.

Ja sam narucio sa Computeruniverse i dok druge trgovine kazu ljudima koliko ce otprilike cekat ovi mutavci nemaju ideje,smece od shopa.

 Da i Caseking s kojeg sam ja uzeo je isto meni radio pa sam im otkazao. Stvar je sto ljudi u odjelu nabave itekako znaju kada i sto ali ili ne komuniciraju prodaji i customer supportu ili je ovima dana direktiva da nista ne govore kupcima u slucaju da se nes promjeni pa da se ljudi ne uhvate za to. U svakom slucaju, da su bili transparentni ja bi si ostavio tu narudzbu i cekao, ali posto nisu - ma'una.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dreadmoore kaže...

bar je jeftina 

 915e*   😮

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 21:15 (psihoroba).
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ocekujem rtx 3080 20gb SUPER down the road

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kad će nevidija lančat više jamper. Nešto je bilo prije mjesec dan predstavljanje.Kažu neki jače su od 2080ti, onda će biti skuplje od nje ako su jače logično.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ma Ampere je prevara epskih razmjera, čak i hardcore Nvidia fanboysi diljem raznih foruma se slažu s tim, duboko se nadam da će im AMD duboko metnuti.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Nije prevara nego flop launch.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.10.2020 22:00 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Još traje shortage? Sad tek vidim koliko sam "sreće" imao kad sam dobio 3080 dva dana nakon narudzbe!

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...
DarthMarkus kaže...

Nije prevara nego flop launch.

 da bi imao flop launch moras prvo imati launch 

 A čuj barem neki na forumu uživaju. Koliko vidim lageri na CU daju znakove života. Rekao sam da će se magično pojaviti do izlaska Navija.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice