Savjet za kupnju prvo auta

poruka: 57
|
čitano: 21.571
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Savjet za kupnju prvo auta
Dakle kao sta sam naslov kaze, trebao bi mi savjet za kupnju polovog automobila do 12 000 eura. Trazim nesto da ima do cca 200k na satu, da je po mogucnosti automatik i ima xenon svjetla.

A obzirom da mjesecno putujem 4 puta na relaciji od 200KM, bitno mi da auto izdrzi to bar 5 godina, naravno uz svo potrebno odrzavanje, te da auto moze "povuc" dakle bar 100kwh.
Dizelas ili benzinac mi nije bitno, u smislu nije mi bitna potrosnja.

S ozbirom da se totalno ne razumijem u auta, svaki savjet je dobrodosao.
12 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta

Za tu cijenu mozes bez problema dobiti auto 3-4 god star sa manje od 100k km. Pod uvjetom da ne trazis jednu od "elitnih" marki. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Nazurath kaže...

Za tu cijenu mozes bez problema dobiti auto 3-4 god star sa manje od 100k km. Pod uvjetom da ne trazis jednu od "elitnih" marki. 

 Koji mi onda preporucujes?

12 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta

Ne razumijem se ni ja u automobile pretjerano, tako da mogu govoriti samo iz osobnog iskustva. Prosle godine sam kupio opel astru, 2016. godiste za 10-ak tisuca eura. Imala je oko 87k km. S autom nisam imao nikakvih problema dosad i jako je ugodan za voziti. Doduse, nije automatik.

12 godina
offline
Savjet za kupnju prvo auta

Zaboravi na aute sa 200k km, gledaj ispod 100k km. 

11 godina
offline
Savjet za kupnju prvo auta

Nešto ovako? Ili sa 1.7 motorom ali su tromiji.Ili Kia, za te novce još ih nađeš sa 1-2 godine tvorničke garancije. Volvo V40, ali ti unutra kao u Daciji.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
ZooZ kaže...

Nešto ovako? Ili sa 1.7 motorom ali su tromiji.Ili Kia, za te novce još ih nađeš sa 1-2 godine tvorničke garancije. Volvo V40, ali ti unutra kao u Daciji.

 E ovo je pun pogodak!

10 godina
offline
Savjet za kupnju prvo auta

Ako si možda zainteresiran za nekakvu limuzinu preporučio bih ti da baciš oko na Hondu Accord konkretnije CU/CW generaciju (2008.-2015.), auto udoban, autoput niti ne osjeti, djelovi su jeftiniji nego za bilo kojeg njemca u toj klasi. Ja osobno vozim Accorda, 2.4 benzinac i imam samo riječi hvale za taj auto.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 17:27 (MasterNerdx).
3 godine
neaktivan
offline
Savjet za kupnju prvo auta

Pozdrav, kupujem svoj prvi ozbiljan auto, gledao sam i zvao vise oglasa za vise različitih auta, Al mi je za oko upao Golf 7 u Krapini. Cijena je 14600, auto ima 70 tisuća km i bogat paket opreme. Auto izgleda uzivo odlično i nema naznaka da je bio udaren, unutrašnjost odlikuje kilometraži. Malo mi je frka jer je od preprodavača i uvoz iz Njemačke. 
Bolje preskočiti i tražiti nešto domaće ili? Inače prodavatelj nudi pregled u ovlaštenom servisu u Zaboku i po serijskom broju je uredno kaže. 
hvala

12 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
PlagueDoc kaže...
Dakle kao sta sam naslov kaze, trebao bi mi savjet za kupnju polovog automobila do 12 000 eura. Trazim nesto da ima do cca 200k na satu, da je po mogucnosti automatik i ima xenon svjetla.

A obzirom da mjesecno putujem 4 puta na relaciji od 200KM, bitno mi da auto izdrzi to bar 5 godina, naravno uz svo potrebno odrzavanje, te da auto moze "povuc" dakle bar 100kwh.
Dizelas ili benzinac mi nije bitno, u smislu nije mi bitna potrosnja.

S ozbirom da se totalno ne razumijem u auta, svaki savjet je dobrodosao.

 Opel Astra, 1.6CDTI, automatik, 136ks, 2016.god 102.000km, od opreme sve - Matrix led svjetla, aktivni tempomat, grijanje sjedala, grijanje volana, navigacija. Auto je s lizinga. Svi servis u ovlaštenom. Auto je top.

 

Javi se u pm ako hoćeš slike...

12 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Shawsenk kaže...

Pozdrav, kupujem svoj prvi ozbiljan auto, gledao sam i zvao vise oglasa za vise različitih auta, Al mi je za oko upao Golf 7 u Krapini. Cijena je 14600, auto ima 70 tisuća km i bogat paket opreme. Auto izgleda uzivo odlično i nema naznaka da je bio udaren, unutrašnjost odlikuje kilometraži. Malo mi je frka jer je od preprodavača i uvoz iz Njemačke. 
Bolje preskočiti i tražiti nešto domaće ili? Inače prodavatelj nudi pregled u ovlaštenom servisu u Zaboku i po serijskom broju je uredno kaže. 
hvala

 Koja godina...motor...nađem ti jeftinije s lizinga. Dobije i garanciju godinu dana ako hoćeš.

 

Za tu cijenu ti ja nabavi Superb - samo radi usporedbe cijene i auta.

3 godine
neaktivan
offline
Savjet za kupnju prvo auta

Oprostite brzo sam pisao pa zaboravio najbitnije, auto u pitanju je 2017. Godište, a motor 1.6 TDI. Evo stvarno sam u dilemi i ne znam sta da radim, dal uzeti ili čekati još otvaranje granica pa izlet do Njemačke ili pak uzet Peugeot 308 sličnog godišta i kilometara za otp 1000eura manje (Al Peugeota već imao i npr infoteinemnt u 308-ici mi je onako, srednja žalost).

12 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Shawsenk kaže...

Oprostite brzo sam pisao pa zaboravio najbitnije, auto u pitanju je 2017. Godište, a motor 1.6 TDI. Evo stvarno sam u dilemi i ne znam sta da radim, dal uzeti ili čekati još otvaranje granica pa izlet do Njemačke ili pak uzet Peugeot 308 sličnog godišta i kilometara za otp 1000eura manje (Al Peugeota već imao i npr infoteinemnt u 308-ici mi je onako, srednja žalost).

Meni je osobno puno 14500 eura za Golf al ima nas svakakvih.

Ja za tu lovu frendu sam nasao Superb 2.0 TDI 150ks, Style oprema.

 

Ne znam od koga je taj covijek kupio Golfa u Njemackoj a ja ti mogu recu za sebe da sam ja prva ruka : znaci vozilo mi direktno na kamionu dode od lizing kuce.

Sad da ja kupim vozilo na mobile.de i tu ga preprodam mi je neozbiljno,riskantno, neisplativo jer ne znam od koga ga je taj u DE nabavio.

 

Koliko je tebi isplativo ici u DE sam po vozilo ne znam jer kad dodes u DE znas da to vozilo trebas i kupit jer nema smisla vidjet vozilo pa se vratit natrag u HR bez njega jer si potrosio pare za put i ostalo, a nisi ga kupio.

 

Evo alpari tih 14500 eura - Renault Kadjar -  full oprema se da  naci za tu ili manju cijenu. Full LED svjetla, navigacija, bose ozvucenje, dvozonska klima, grijanje sjedaka, koza/tkanina sjedala, tempomat,limitator brzine itd...

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Savjet za kupnju prvo auta

Naravno u tih 14500eura dobrim dijelom plaćaš značku, nećemo se lagati, na ovim prostorima se dosta robuje markama. Vidio sam oglas i cijena nije puno veća od konkurenata sličnog godišta i kilometraže pa se malo zagrijao. Sto se tiče Kadjara, išao sam bas pogledati odmah oglas, stvarno nisam očekivao takve cijene s obzirom koliko Peugeot 3008 drži cijenu, razlika je stvarno velika, očekivao sam da 3008 skuplji Al ovakvu razliku ne. Al svejedno nisam zainteresiran, tražim nešto u segmentu Golfa, gledam 308,Megane, Mazda 3 (koja mi je malo preskupa) i eventualno Hyundai i30. 
Inače evo link ovog Golfa, nisam ga kupio, Al je prodavatelj deaktivirao oglas jer imamo dogovor da idemo napraviti provjeru u Volkswagen u Zabok. https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-vii-1.6-tdi-bmt-67000km-tvornicka-garancija-redizajn-nov-auto-oglas-32852192

12 godina
offline
Savjet za kupnju prvo auta

Što taj ima posebno od opreme? Tempomat, radar i rezervni kotac? Ovo na slikama LED svijetla nisu, osim ako nije ubacio ledice umjesto halogenih žarulja...

Wolt 30kn kupon: GKD47
3 godine
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
MasterNerdx kaže...

Ako si možda zainteresiran za nekakvu limuzinu preporučio bih ti da baciš oko na Hondu Accord konkretnije CU/CW generaciju (2008.-2015.), auto udoban, autoput niti ne osjeti, djelovi su jeftiniji nego za bilo kojeg njemca u toj klasi. Ja osobno vozim Accorda, 2.4 benzinac i imam samo riječi hvale za taj auto.

 

 

 

Orginalno su gledane te honde, ali ponuda je razocaravajuca na nasim oglasima.

 

 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta

Ajde posalji mi slike u PM.

12 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Shawsenk kaže...

Naravno u tih 14500eura dobrim dijelom plaćaš značku, nećemo se lagati, na ovim prostorima se dosta robuje markama. Vidio sam oglas i cijena nije puno veća od konkurenata sličnog godišta i kilometraže pa se malo zagrijao. Sto se tiče Kadjara, išao sam bas pogledati odmah oglas, stvarno nisam očekivao takve cijene s obzirom koliko Peugeot 3008 drži cijenu, razlika je stvarno velika, očekivao sam da 3008 skuplji Al ovakvu razliku ne. Al svejedno nisam zainteresiran, tražim nešto u segmentu Golfa, gledam 308,Megane, Mazda 3 (koja mi je malo preskupa) i eventualno Hyundai i30. 
Inače evo link ovog Golfa, nisam ga kupio, Al je prodavatelj deaktivirao oglas jer imamo dogovor da idemo napraviti provjeru u Volkswagen u Zabok. https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-vii-1.6-tdi-bmt-67000km-tvornicka-garancija-redizajn-nov-auto-oglas-32852192

 1. Megan - oprema GT line - crna boja. Full led svjetla, ambient Light svjetla unutašnjosti, veliki ekran, tempomat, limitator, sportska profilirana sjedala, 110Ks, 133.000km. S uvozom oko 12500 eura. Prva rega 12.12.2016

 

2. Megan - 1.5 dci 110ks, Energy Intens oprema, registracija 08/2017, 71580km, oko 13.000 eura s uvozom.

 

Da ne stavljam vise...ima toga još...

To su ti moje cijene s boljom opremom nego kod Golfa. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 21:49 (R36).
12 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Za tih 14.500 tisuća, osim predloženih, može gledati i zadnjeg Civica s 1.0 turbakom. Jede Golfa za zajutrak... a ako mu se posreći, možda naleti i kakav s 1.5 turbakom i eto veselja...
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 21:59 (Corto_1973).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
PlagueDoc kaže...
Dakle kao sta sam naslov kaze, trebao bi mi savjet za kupnju polovog automobila do 12 000 eura. Trazim nesto da ima do cca 200k na satu, da je po mogucnosti automatik i ima xenon svjetla.

A obzirom da mjesecno putujem 4 puta na relaciji od 200KM, bitno mi da auto izdrzi to bar 5 godina, naravno uz svo potrebno odrzavanje, te da auto moze "povuc" dakle bar 100kwh.
Dizelas ili benzinac mi nije bitno, u smislu nije mi bitna potrosnja.

S ozbirom da se totalno ne razumijem u auta, svaki savjet je dobrodosao.

 Ne znam zašto svi govore kako jedan auto "jede2 drugi za doručak.

ne žele svi zver od 300 KS 

 

Imaš za 13000 evra novi novcati Hyundai i20 1.25 s 84 ks redizajn s kraja prošle godine, osnovna oprema ludilo...

 

Pogledaj video 

 

 

11 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Corto_1973 kaže...
Za tih 14.500 tisuća, osim predloženih, može gledati i zadnjeg Civica s 1.0 turbakom. Jede Golfa za zajutrak... a ako mu se posreći, možda naleti i kakav s 1.5 turbakom i eto veselja...

 Civic ima groznu instrument ploču, onaj digitalni brojčanik km/h iznad rev countera meni je jednostavno deal-breaker.

11 godina
neaktivan
offline
Savjet za kupnju prvo auta

Jbg znam i ja neke sto su isli kupit auto (vw jer je to narodno auto)  pa kupili tiguana 2.0tdi kojeg placaju 10 godina i evo sa kamatama davanjima i svime u tom vremenu auto ispao skoro 50000€... A jbg avto mora bit iz njemacke za kredit samo je jedna banka odobrila po kamati koja je bila sigurno jako niska i da auto nije kvarljivo nije ali svake godine ode.na neki popravak 1000.. € ali vozi kum djecu u sigurnom avtu po gradu jer to sto trosi kao tenk iako je dizel ipak je to narodno avto i moderna tehnologija.  

//svako ima svoje videnje stvari i sve je to individualno ko ce sto kupit i vozit ja osobno primjer iz gornje situacije nikad ne bih napravio ali sve to ovisi o osobe do osobe. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.1.2021 11:39 (Horatio_Hornblower).
7 godina
protjeran
offline
Savjet za kupnju prvo auta

Godisnjaka (2019.) Mazdu CX-3 do 20.000km, imas ispod 15.000€.

Bitno da je rucni mjenjac i nemas frke, automatici bas i nisu "startni",

i pitanje je koliko ce dgo zivjeti, dok su im rucni nepoderivi mjenjaci.

https://www.autoscout24.at/angebote/mazda-cx-3-skyactiv-g-prime-line-klima-benzin-schwarz-968ab46c-58f6-459d-9f9c-a19774813d19

 

 

Auris facelift godisnjak do 20.000km, isto ispod 15.000€, nepoderiv.

Bitno da je facelift, jer pre-facelift je po meni mlak i ruzan, dok je facelift veoma simpatican,

cak mi je lijepsi od nove Corolle:

https://www.autoscout24.at/angebote/toyota-auris-navi-sitzheizung-tempomat-benzin-braun-7290c3dd-aaf3-4785-bf2a-d47642487ccd

 

 

Suzana SX4 (S-Cross) godisnjak isto ispod 15.000€ - jedino je manja masina,

no svejedno veoma zivahan i zabavan crossover:

https://www.autoscout24.at/angebote/suzuki-sx4-1-0-turbo-boosterjet-faible-km-vehicule-neuf-benzin-grau-30c35246-2a23-444f-87d8-695dde1b2479

 

 

Isto tako zna uletiti Honda Civic 1.6 dizel godisnjak za te novce,

60-70.000km, nadje se - po svabiji ih prodaju radi euro normi i zabrane

dizela po gradovima, a opet su to super masine.

https://www.autoscout24.at/angebote/honda-civic-1-6-i-dtec-elegance-diesel-rot-21f6bc46-2d0c-4b5e-8cb6-578832b7a14a

 

5 godina stare trulje sa 150.000km zaboravi, previse je dati 15.000€ za 150.000km/5+g star automobil.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
11 godina
offline
Savjet za kupnju prvo auta

Ali ako trenutno imaš auto i nije ti frka da ga mjenjaš probaj sačekat par mjeseci. Neznam zašto, ali sad se dosta povećala cijena polovnih automobila.

Zna nekad uletit dobar. Prije mjesec dana bratić uzeo A3 2019 s-line 2.0tdi sa 90k km za 14 500€ + oko 2500€ davanja do registracije u RH.

 

15 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
R36 kaže...
Shawsenk kaže...

Naravno u tih 14500eura dobrim dijelom plaćaš značku, nećemo se lagati, na ovim prostorima se dosta robuje markama. Vidio sam oglas i cijena nije puno veća od konkurenata sličnog godišta i kilometraže pa se malo zagrijao. Sto se tiče Kadjara, išao sam bas pogledati odmah oglas, stvarno nisam očekivao takve cijene s obzirom koliko Peugeot 3008 drži cijenu, razlika je stvarno velika, očekivao sam da 3008 skuplji Al ovakvu razliku ne. Al svejedno nisam zainteresiran, tražim nešto u segmentu Golfa, gledam 308,Megane, Mazda 3 (koja mi je malo preskupa) i eventualno Hyundai i30. 
Inače evo link ovog Golfa, nisam ga kupio, Al je prodavatelj deaktivirao oglas jer imamo dogovor da idemo napraviti provjeru u Volkswagen u Zabok. https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-vii-1.6-tdi-bmt-67000km-tvornicka-garancija-redizajn-nov-auto-oglas-32852192

 1. Megan - oprema GT line - crna boja. Full led svjetla, ambient Light svjetla unutašnjosti, veliki ekran, tempomat, limitator, sportska profilirana sjedala, 110Ks, 133.000km. S uvozom oko 12500 eura. Prva rega 12.12.2016

 

2. Megan - 1.5 dci 110ks, Energy Intens oprema, registracija 08/2017, 71580km, oko 13.000 eura s uvozom.

 

Da ne stavljam vise...ima toga još...

To su ti moje cijene s boljom opremom nego kod Golfa. 

 Se nudi kakva octavia karavan sa sto manjom kilometrazom?

12 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Dojitza kaže...
R36 kaže...
Shawsenk kaže...

Naravno u tih 14500eura dobrim dijelom plaćaš značku, nećemo se lagati, na ovim prostorima se dosta robuje markama. Vidio sam oglas i cijena nije puno veća od konkurenata sličnog godišta i kilometraže pa se malo zagrijao. Sto se tiče Kadjara, išao sam bas pogledati odmah oglas, stvarno nisam očekivao takve cijene s obzirom koliko Peugeot 3008 drži cijenu, razlika je stvarno velika, očekivao sam da 3008 skuplji Al ovakvu razliku ne. Al svejedno nisam zainteresiran, tražim nešto u segmentu Golfa, gledam 308,Megane, Mazda 3 (koja mi je malo preskupa) i eventualno Hyundai i30. 
Inače evo link ovog Golfa, nisam ga kupio, Al je prodavatelj deaktivirao oglas jer imamo dogovor da idemo napraviti provjeru u Volkswagen u Zabok. https://www.njuskalo.hr/auti/vw-golf-vii-1.6-tdi-bmt-67000km-tvornicka-garancija-redizajn-nov-auto-oglas-32852192

 1. Megan - oprema GT line - crna boja. Full led svjetla, ambient Light svjetla unutašnjosti, veliki ekran, tempomat, limitator, sportska profilirana sjedala, 110Ks, 133.000km. S uvozom oko 12500 eura. Prva rega 12.12.2016

 

2. Megan - 1.5 dci 110ks, Energy Intens oprema, registracija 08/2017, 71580km, oko 13.000 eura s uvozom.

 

Da ne stavljam vise...ima toga još...

To su ti moje cijene s boljom opremom nego kod Golfa. 

 Se nudi kakva octavia karavan sa sto manjom kilometrazom?

 Nudi. Barem karavana ima...

Javi u pm do koje cijene te zanima, godina, dizel 1.6 ili 2.0 i kakva te oprema zanima...

6 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Za 13000 eura auto s manje od 100 KS bolje da dolazi s Lidijom Bačić na suvozačkom sjedalu.
11 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Čitatelj kaže...

Godisnjaka (2019.) Mazdu CX-3 do 20.000km, imas ispod 15.000€.

Bitno da je rucni mjenjac i nemas frke, automatici bas i nisu "startni",

i pitanje je koliko ce dgo zivjeti, dok su im rucni nepoderivi mjenjaci.

https://www.autoscout24.at/angebote/mazda-cx-3-skyactiv-g-prime-line-klima-benzin-schwarz-968ab46c-58f6-459d-9f9c-a19774813d19

 

 

Auris facelift godisnjak do 20.000km, isto ispod 15.000€, nepoderiv.

Bitno da je facelift, jer pre-facelift je po meni mlak i ruzan, dok je facelift veoma simpatican,

cak mi je lijepsi od nove Corolle:

https://www.autoscout24.at/angebote/toyota-auris-navi-sitzheizung-tempomat-benzin-braun-7290c3dd-aaf3-4785-bf2a-d47642487ccd

 

 

Suzana SX4 (S-Cross) godisnjak isto ispod 15.000€ - jedino je manja masina,

no svejedno veoma zivahan i zabavan crossover:

https://www.autoscout24.at/angebote/suzuki-sx4-1-0-turbo-boosterjet-faible-km-vehicule-neuf-benzin-grau-30c35246-2a23-444f-87d8-695dde1b2479

 

 

Isto tako zna uletiti Honda Civic 1.6 dizel godisnjak za te novce,

60-70.000km, nadje se - po svabiji ih prodaju radi euro normi i zabrane

dizela po gradovima, a opet su to super masine.

https://www.autoscout24.at/angebote/honda-civic-1-6-i-dtec-elegance-diesel-rot-21f6bc46-2d0c-4b5e-8cb6-578832b7a14a

 

5 godina stare trulje sa 150.000km zaboravi, previse je dati 15.000€ za 150.000km/5+g star automobil.

 

Ili si kupi za taj novac Audi a4 star 5-6 godina ispod 100k kilometara i ima normalno auto a ne te sepete koje si nabrojao.

Za sličan novac ide i BMW 3 istih karakteristika koa a4

 

 

 

15 godina
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Silent horror1992 kaže...
Čitatelj kaže...

Godisnjaka (2019.) Mazdu CX-3 do 20.000km, imas ispod 15.000€.

Bitno da je rucni mjenjac i nemas frke, automatici bas i nisu "startni",

i pitanje je koliko ce dgo zivjeti, dok su im rucni nepoderivi mjenjaci.

https://www.autoscout24.at/angebote/mazda-cx-3-skyactiv-g-prime-line-klima-benzin-schwarz-968ab46c-58f6-459d-9f9c-a19774813d19

 

 

Auris facelift godisnjak do 20.000km, isto ispod 15.000€, nepoderiv.

Bitno da je facelift, jer pre-facelift je po meni mlak i ruzan, dok je facelift veoma simpatican,

cak mi je lijepsi od nove Corolle:

https://www.autoscout24.at/angebote/toyota-auris-navi-sitzheizung-tempomat-benzin-braun-7290c3dd-aaf3-4785-bf2a-d47642487ccd

 

 

Suzana SX4 (S-Cross) godisnjak isto ispod 15.000€ - jedino je manja masina,

no svejedno veoma zivahan i zabavan crossover:

https://www.autoscout24.at/angebote/suzuki-sx4-1-0-turbo-boosterjet-faible-km-vehicule-neuf-benzin-grau-30c35246-2a23-444f-87d8-695dde1b2479

 

 

Isto tako zna uletiti Honda Civic 1.6 dizel godisnjak za te novce,

60-70.000km, nadje se - po svabiji ih prodaju radi euro normi i zabrane

dizela po gradovima, a opet su to super masine.

https://www.autoscout24.at/angebote/honda-civic-1-6-i-dtec-elegance-diesel-rot-21f6bc46-2d0c-4b5e-8cb6-578832b7a14a

 

5 godina stare trulje sa 150.000km zaboravi, previse je dati 15.000€ za 150.000km/5+g star automobil.

 

Ili si kupi za taj novac Audi a4 star 5-6 godina ispod 100k kilometara i ima normalno auto a ne te sepete koje si nabrojao.

Za sličan novac ide i BMW 3 istih karakteristika koa a4

 

 

 

A mercedes?

7 godina
protjeran
offline
Re: Savjet za kupnju prvo auta
Silent horror1992 kaže...

Ili si kupi za taj novac Audi a4 star 5-6 godina ispod 100k kilometara i ima normalno auto a ne te sepete koje si nabrojao.

Za sličan novac ide i BMW 3 istih karakteristika koa a4

 

Bolje onda u startu kupi Lexusa sa 50.000km ispod 13.000€, pa kad vec vozi "premium",

da ne placa "premium" servise i premium "odrazvanja", je VW (pardon Audi) i BMW se ne kvare,

oni se "odrzavaju" malo cesce.

 

https://www.autoscout24.at/angebote/lexus-ct-200h-luxury-line-elektro-benzin-weiss-38ea6b92-e05b-4352-a176-0df327c9882e

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice