Soundbar-preporuka

poruka: 843
|
čitano: 538.404
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Zaporožac kaže...

pogledaj gore moj post, baš sam te preporučio, a ja posesivan odmah kupio u ekranu stalke za zvučnike od 300 kg.. 

 

pogledaj, ne možešosjetiti volumen i težinu za dva satelita...  https://www.ekran-osijek.com/proizvod/stalak-za-zvucnike-norstone-stylum-3-bijeli-par/

 

Obećao sam fotkati, no ekstremno su teški, meni nepotrebni i skupi.

Fotkat ću večeras da se nasmijete..

 

imaju šarafčine za tiplati u beton, parket, bog zna što...

 A uu jebo te sta je ovo...ti uzeo ovo za ove male zvucnike od soundbara?bar ces ih iskoristit za druge...

Daj nek mi neko napise je li stvarno imao taj wauuu efekt kad je dodao ove zadnje zvucnike...imam ponudu za 200e da ih uzmem pa se iskreno mislim da ili ne.

Origin_Steam: hrka11
2 godine
offline
Re: Soundbar-preporuka
hrka11 kaže...

Daj nek mi neko napise je li stvarno imao taj wauuu efekt kad je dodao ove zadnje zvucnike...imam ponudu za 200e da ih uzmem pa se iskreno mislim da ili ne.

Slušaj mene.

Nekada sam ima po kući razvučen 5.1 sistem i ogromna je bila razlika između obične "bazne" stanice i 5.1...

 

"Ovo" što sam kupio Samsung 930 s prednjih ne zanam koliko zvučnika bi bilo kita bez ova dva iza glave...

Oni svi pričaju o Dolby Atmos no to je bez zadnja dva "Ronaldo za sirotinju", prevara.

Eto, kao lik kojemu je danas puno godina, iskustva s audio videom, lijep savjet..

合氣道 Sretan rođendan svima i meni 24.10. i sretan Vam Dan Ujedinjenih naroda.
10 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Zaporožac kaže...

Slušaj mene.

Nekada sam ima po kući razvučen 5.1 sistem i ogromna je bila razlika između obične "bazne" stanice i 5.1...

 

"Ovo" što sam kupio Samsung 930 s prednjih ne zanam koliko zvučnika bi bilo kita bez ova dva iza glave...

Oni svi pričaju o Dolby Atmos no to je bez zadnja dva "Ronaldo za sirotinju", prevara.

Eto, kao lik kojemu je danas puno godina, iskustva s audio videom, lijep savjet..

 Ma meni iskreno je i samo sa soundbarom + bass dobra stvar u stanu tako da predpostavljam da sa zadnjim moze biti samo bolje,ali ako nema bas tolike razlike onda nebi dao bas 200e za to.

A isto to sam radio kao i to,razvlacio zvucnike itd...sta god da sam spojio bilo je bolje nego ista normalno,kod mene se dolazilo gledat filmove radi toga.

 

Origin_Steam: hrka11
2 godine
offline
Re: Soundbar-preporuka
hrka11 kaže...

 Ma meni iskreno je i samo sa soundbarom + bass dobra stvar u stanu tako da predpostavljam da sa zadnjim moze biti samo bolje,ali ako nema bas tolike razlike onda nebi dao bas 200e za to.

 

 Ogromna je razlika.

Lošiji soundbar s pozadinskim zvučnicima je duplo bolje širine zvuka nego "bolji" Dolby Atmos samo s prednjom jedinicom.

Audio fizika.

合氣道 Sretan rođendan svima i meni 24.10. i sretan Vam Dan Ujedinjenih naroda.
12 godina
offline
Soundbar-preporuka

isti sam , još uvijek na starom sistemu kućnog kina i sad me to i najviše hebe pri odabiru  ... navikao na stražnje zvučnike i sb bez njih mi jednostavno nije opcija ,a nije da ih ima baš previše  . bit će po svemu sudeći q930c (ili 990 ako malo padne cijena ) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Soundbar-preporuka

Pozdrav,

 

planiram uskoro kupiti 77S90C/65S95C (zbog velike razlike u cijeni kod nas u BiH nasprama G3) i neki soundbar uz to. Kontao sam kupiti neki ok, ali čitajući vaše komentare odlučio sam se malo isprsiti i kupiti neki sa stražnjim zvučnicima :) kupujem sad i ko zna kad. Do sad nisam nikad imao soundbar, niti sam neki audiofil, ali hoću da si stvorim neku lijepu atmosferu za gledanje filmova, sporta, igranje... U trgovinama sam našao HW-Q930B/EN za nekih cca 660 eura (možda za black friday bude nešto jeftinije). Je li to ok kupovina i da li imaju neka pravila za postavljanje ovih stražnjih zvučnika (udaljenost, visina...)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka

Strideru, nećeš pogriješiti s tim Q930C, obzirom da je to best buy soundbar, većina kolega koji su ga kupili kaže da su prezadovoljna njime, vrlo dobar zvuk ima, a još će s njim CEC (iliti Anynet+) 100% odlično raditi, dok sa drugim brandovima moraš malo istraživat da li je kompatibilan sa tvojim S90/95C...

Only a little Eskimo guy which can loudly say only his name.
12 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Strider91 kaže...

Pozdrav,

 

planiram uskoro kupiti 77S90C/65S95C (zbog velike razlike u cijeni kod nas u BiH nasprama G3) i neki soundbar uz to. Kontao sam kupiti neki ok, ali čitajući vaše komentare odlučio sam se malo isprsiti i kupiti neki sa stražnjim zvučnicima :) kupujem sad i ko zna kad. Do sad nisam nikad imao soundbar, niti sam neki audiofil, ali hoću da si stvorim neku lijepu atmosferu za gledanje filmova, sporta, igranje... U trgovinama sam našao HW-Q930B/EN za nekih cca 660 eura (možda za black friday bude nešto jeftinije). Je li to ok kupovina i da li imaju neka pravila za postavljanje ovih stražnjih zvučnika (udaljenost, visina...)?

 iz bih sam isto , i sve kontam o čemu govoriš  Pored tankog izbora cijene su fkt nenormalne . Npr Kod nas  noviji model Q930C ( jedva našao na jednom mjestu i već je prodan )bio 1799 km ( cca 900e ) , u Hr je  bio neki dan 602e , ravno 300e razlike , ne možeš vjerovat .

taj q930B po meni  ce ti bit ok , ili ovogodisnji C model ako bude po normalnoj cijeni kod nas 

Slične su nam potrebe , ja cu najvj u kupovinu ovamo i prevući ga , bit će Q930 ili 990(ako bude nekih cca 850 nekad)   , viđao sam ih na akcijama po 880e sto je opet odlična cijena jer u BiH su preko 1000e . 

6 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka

I sam kupujem dosta stvari u HR, još ako se može uzeti povrat poreza :) Ima li neke osjetne razlike izmedu Q930C ili Q930B, pošto u ovim trgovinama ne vidim nigdje novi model. 

12 godina
offline
Soundbar-preporuka

to moze bit rizicno i da bude skuplja pita nego terpsija , nezz jesu u dosluhu graničari . Nekima je proslo , nekima ne , sve ovisi, svakakvih iskustava ima  .  Ja nista ne prijavljujem , usteda mi je svakako tako da mi se ne da peglat s tim .

q930C je ovogodisnji model , malo poboljsan , al u Bih ga nema .  

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Soundbar-preporuka

Spojio sam si novokupljen Q930C s LG B2 55 inch

 

Spojio se sam bolje nego raniji LG soundbar kojega sam morao ručno uvoditi...

Ovaj kao da je rođen s LG tv-om...

 

Morao sam po daljinskom čačkati minus/plus da bih dobio iz zadnjih zvučnika više audia...a blizu su mi glave na novokupljenim stalcima (80cm)

Osim toga subb je bio katastrofa loš i slab, dok nisam nadogradio najnoviji firmware https://www.samsung.com/us/support/downloads/?model=N0060631

 

Inače, realno i jedino što vrijedi na njemu je kao što sam i mislio taj sustav s dva stražnja zvučnika, dočim one reklame kako zvuk oblijeće s prednje jedinice oko vas, tzv. dolby Atmos pa od plafona, zaboravite.

To je njihova dobra zajebancija ili to možda može izvesti neki Dolby Atmos soundbar od 3000 €, ali sa 6 "okolnih" zvučnika. 

 

No, tih prednjih zvučnika je puno i dosta je zvuk kvalitetan, srednji i visoki su čisti, bass je poboljšan nekih 50 % nakon upgradea,, nekad u filmu zatutnji kada ne očekujem pa mi se prozori zatresu, a kod npr pucnjave automatskog oružja, jurnjave automobila.... nema pravog bassa, snage, malo čudno izveden subb.

 

Ocjena 7/10 samo zbog neurednog zvuka subwoofera inače 8/10

 

Da mogu spojiti sub od LG-a koji košta 200 € to bi bilo to...

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka

koje si filmove testirao? i koja kvaliteta zvuka

6 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka

Meni bi stažnji zvučnici trebali biti na zidu, a sečija će biti udaljena od zida 15-20 cm plus još naslon i onda idu naše glave :) (to je raspored koji sam ja u mogućnosti napraviti). Da li je to uredu? Hoču li dobiti željeni efekat? ili da ipak odustanem od kupovine soundbara sa stražnjim zvučnicima

13 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Zaporožac kaže...

 

No, tih prednjih zvučnika je puno i dosta je zvuk kvalitetan, srednji i visoki su čisti, bass je poboljšan nekih 50 % nakon upgradea,, nekad u filmu zatutnji kada ne očekujem pa mi se prozori zatresu, a kod npr pucnjave automatskog oružja, jurnjave automobila.... nema pravog bassa, snage, malo čudno izveden subb.

 

Ocjena 7/10 samo zbog neurednog zvuka subwoofera inače 8/10

 

Da mogu spojiti sub od LG-a koji košta 200 € to bi bilo to...

 ja imam Q800B i iisto subwoofer nula bodova, cesto mi se desi da idem provjeriti da li je uopce ukljucen u struju..cuje se dobro jedino kad bas posteno poglasnim zvuk, ali onda sam ko u disku a ne u stanu

2 godine
offline
Re: Soundbar-preporuka
dennocro kaže...

koje si filmove testirao? i koja kvaliteta zvuka

S Netflixa 4K filmove i serije i još dva posuđena 4K UHD Blu-ray filma od kolege (donio je svoj blue ray player), oko 100 Gb po filmu Dolby Atmos.

 

Htio sam probati vrhunske zapise baš zbog ovakvih pitanja.

 

Poslije sam skinuo neke filmove u 4 k s dolby atmos i vrlo dobrom kompresijom, nema nekakve velike razlike.

Igor666 kaže...
ja imam Q800B i iisto subwoofer nula bodova, cesto mi se desi da idem provjeriti da li je uopce ukljucen u struju..cuje se dobro jedino kad bas posteno poglasnim zvuk, ali onda sam ko u disku a ne u stanu

Da, ima problem i ovaj C model s tim, mada su to isti uređaji, navode C kao "nešto bolji", moš misliti. 

Popravio se Bass upgradeom fimwere-a, pokušaj i ti to napraviti no opet, nije to kvalitetno odrađeno.

 

Imaš iza ulaz za USB service.

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
10 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Igor666 kaže...

 ja imam Q800B i iisto subwoofer nula bodova, cesto mi se desi da idem provjeriti da li je uopce ukljucen u struju..cuje se dobro jedino kad bas posteno poglasnim zvuk, ali onda sam ko u disku a ne u stanu

 

Zaporožac kaže...

 

Da, ima problem i ovaj C model s tim, mada su to isti uređaji, navode C kao "nešto bolji", moš misliti. 

Popravio se Bass upgradeom fimwere-a, pokušaj i ti to napraviti no opet, nije to kvalitetno odrađeno.

 

Imaš iza ulaz za USB service.

 Ne znam kod vas ali ja imam q800b i bas je dobar.Cak mi je smanjen u postavkama za dvi crtice jer mi je jaki pa

da ne turnji previse.Imate i dodatnu opciju bass enhancement probajte ako niste.

Sto se tice pozicija zadnjih zvucnika ako ih nabavim,sta je najbolje? Meni je kut uza zid odmaknut od tva i jedina mi je opcija na zid iznad kuta.Ne mogu odmaknit metar pa stavit zvucnike ili tako nesto.

Origin_Steam: hrka11
11 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Zaporožac kaže...
dennocro kaže...

koje si filmove testirao? i koja kvaliteta zvuka

S Netflixa 4K filmove i serije i još dva posuđena 4K UHD Blu-ray filma od kolege (donio je svoj blue ray player), oko 100 Gb po filmu Dolby Atmos.

 

Htio sam probati vrhunske zapise baš zbog ovakvih pitanja.

 

Poslije sam skinuo neke filmove u 4 k s dolby atmos i vrlo dobrom kompresijom, nema nekakve velike razlike.

Igor666 kaže...
ja imam Q800B i iisto subwoofer nula bodova, cesto mi se desi da idem provjeriti da li je uopce ukljucen u struju..cuje se dobro jedino kad bas posteno poglasnim zvuk, ali onda sam ko u disku a ne u stanu

Da, ima problem i ovaj C model s tim, mada su to isti uređaji, navode C kao "nešto bolji", moš misliti. 

Popravio se Bass upgradeom fimwere-a, pokušaj i ti to napraviti no opet, nije to kvalitetno odrađeno.

 

Imaš iza ulaz za USB service.

 ja imam god dana i bass sam malo pojacao, i cuje se odlicno, cak nekad i prejako, zato pitam na cemu si testirao.

 

isto vecinom netflix i 4k filmovi sa atmosom.

13 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Zaporožac kaže...

Da, ima problem i ovaj C model s tim, mada su to isti uređaji, navode C kao "nešto bolji", moš misliti. 

Popravio se Bass upgradeom fimwere-a, pokušaj i ti to napraviti no opet, nije to kvalitetno odrađeno.

 

Imaš iza ulaz za USB service.

 a nazalost nema novi firmware za moj, zadnji je izasao jos pocetkom godine. a recimo kod nas nije dostupna alexa, ali ovi kojima je, pišu da ne radi od pocetka, a nisu ispravili nista...znaci podrska nula

hrka11 kaže...

 Ne znam kod vas ali ja imam q800b i bas je dobar.Cak mi je smanjen u postavkama za dvi crtice jer mi je jaki pa

da ne turnji previse.Imate i dodatnu opciju bass enhancement probajte ako niste.

Sto se tice pozicija zadnjih zvucnika ako ih nabavim,sta je najbolje? Meni je kut uza zid odmaknut od tva i jedina mi je opcija na zid iznad kuta.Ne mogu odmaknit metar pa stavit zvucnike ili tako nesto.

 ne znam, mozda je stvar i u poziciji woofera, ja sam poglasnio woofer na max ali nula bodova, nije to to..

14 godina
offline
Soundbar-preporuka

Pozdrav,

nedavno sam kupio novi Sony A95L TV i HT-A7000 soundbar s SW5 subwooferom.

U tu priču bi htio ubaciti neki bluray player, vidim da Sony ima nekaj u ponudi pa bi uzeo njihov recimo UBP-X800M2.

Trebao bi pomoć oko spajanja, ako je netko imao sličan sustav. Jel i soundbar i BR spajam direkt na TV ili treba i BR spojiti direkt na soundbar?

 

 

WHITE STONES VARAŽDIN
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Soundbar-preporuka
dennocro kaže...
 ja imam god dana i bass sam malo pojacao, i cuje se odlicno, cak nekad i prejako, zato pitam na cemu si testirao.

 

isto vecinom netflix i 4k filmovi sa atmosom.

I moj bass je na vol +6 dakle na max.

 

Problem je što bass nije ujednačen, što sam iznad i napisao.

 

Nekada zatutnji da sruši sobu i to u "njemu" prepoznatljivim situacijama za tutnjavu. Ima nekakav čudan algoritam za procjenu u kojim situacijama treba pojačati bass.

Moj bivši LG SN4 soundbar je s sa svojim subom to kvalitetnije odrađivao, što je zanimljivo..

 

Imao je lošije visoke i srednje, govor i manju širinu, no subwoofer je radio kako i treba.

 

Nije noormalno da se dva automobila utrkuju na cesti nema specijalnog bassa, još pucaju iz strojnica, ništa posebno, onda odjednom grmljavina, udari munja subwoof mi razvali sobu i opet mir.

 

Morat ću onima na RTingsu dotjerati recenziju,  napisali su da je sub blag, no nije tako, zna razvaljivati, neujednačen je, pogrešnih parametara frekvencija.

 

合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
13 godina
offline
Soundbar-preporuka

ne tražim ništa posebno,s amo da poboljšam zvuk u odnosu na tv zvučnike..

gledam ova dva soundbara:

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/soundbarovi-i-ostali-av-uredaji/soundbarovi/soundbar-samsung-hw-q60b.html

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/soundbarovi-i-ostali-av-uredaji/soundbarovi/soundbar-samsung-hw-s60b.html

 

dok odbijem popust, mala razlika u cijeni.. koji je bolji? i zašto?

 

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Soundbar-preporuka
合氣道 Ne boj me se dok vičem, svađam se i psujem. Čuvaj me se kada ušutim.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Zaporožac kaže...
dennocro kaže...
 ja imam god dana i bass sam malo pojacao, i cuje se odlicno, cak nekad i prejako, zato pitam na cemu si testirao.

 

isto vecinom netflix i 4k filmovi sa atmosom.

I moj bass je na vol +6 dakle na max.

 

Problem je što bass nije ujednačen, što sam iznad i napisao.

 

Nekada zatutnji da sruši sobu i to u "njemu" prepoznatljivim situacijama za tutnjavu. Ima nekakav čudan algoritam za procjenu u kojim situacijama treba pojačati bass.

Moj bivši LG SN4 soundbar je s sa svojim subom to kvalitetnije odrađivao, što je zanimljivo..

 

Imao je lošije visoke i srednje, govor i manju širinu, no subwoofer je radio kako i treba.

 

Nije noormalno da se dva automobila utrkuju na cesti nema specijalnog bassa, još pucaju iz strojnica, ništa posebno, onda odjednom grmljavina, udari munja subwoof mi razvali sobu i opet mir.

 

Morat ću onima na RTingsu dotjerati recenziju,  napisali su da je sub blag, no nije tako, zna razvaljivati, neujednačen je, pogrešnih parametara frekvencija.

 

 daj film i minutaza scene, da bas vidim, mozda nisam isao za time, pa da bas pogledam. jer ne pojacavam toliko zbog klinaca kad spavaju.

10 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Igor666 kaže...
hrka11 kaže...

 Ne znam kod vas ali ja imam q800b i bas je dobar.Cak mi je smanjen u postavkama za dvi crtice jer mi je jaki pa

da ne turnji previse.Imate i dodatnu opciju bass enhancement probajte ako niste.

Sto se tice pozicija zadnjih zvucnika ako ih nabavim,sta je najbolje? Meni je kut uza zid odmaknut od tva i jedina mi je opcija na zid iznad kuta.Ne mogu odmaknit metar pa stavit zvucnike ili tako nesto.

 ne znam, mozda je stvar i u poziciji woofera, ja sam poglasnio woofer na max ali nula bodova, nije to to..

 probaj prebacit ga negdje...a od postavka nek ti bude spcefit sound ukljuceno i otidji uoali ovu postavku iznad sto sam spomeni,a sound mode stavi adaptive sound.Kazem ti ja smanjio svoj da ne tutnji i odlican mi je...

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Zaporožac kaže...

I moj bass je na vol +6 dakle na max.

 

Problem je što bass nije ujednačen, što sam iznad i napisao.

 

Nekada zatutnji da sruši sobu i to u "njemu" prepoznatljivim situacijama za tutnjavu. Ima nekakav čudan algoritam za procjenu u kojim situacijama treba pojačati bass.

Moj bivši LG SN4 soundbar je s sa svojim subom to kvalitetnije odrađivao, što je zanimljivo..

 

Imao je lošije visoke i srednje, govor i manju širinu, no subwoofer je radio kako i treba.

 

Nije noormalno da se dva automobila utrkuju na cesti nema specijalnog bassa, još pucaju iz strojnica, ništa posebno, onda odjednom grmljavina, udari munja subwoof mi razvali sobu i opet mir.

 

Morat ću onima na RTingsu dotjerati recenziju,  napisali su da je sub blag, no nije tako, zna razvaljivati, neujednačen je, pogrešnih parametara frekvencija.

 

 Evo ti ideje za bass ako ti fali bassa

Origin_Steam: hrka11
2 godine
offline
Re: Soundbar-preporuka
hrka11 kaže...

da ne turnji previse.Imate i dodatnu opciju bass enhancement probajte ako niste.

Sto se tice pozicija zadnjih zvucnika ako ih nabavim,sta je najbolje? Meni je kut uza zid odmaknut od tva i jedina mi je opcija na zid iznad kuta.Ne mogu odmaknit metar pa stavit zvucnike ili tako nesto.

 

hrka11 kaže...
 probaj prebacit ga negdje...a od postavka nek ti bude spcefit sound ukljuceno i otidji uoali ovu postavku iznad sto sam spomeni,a sound mode stavi adaptive sound.Kazem ti ja smanjio svoj da ne tutnji i odlican mi je...

 

hrka11 kaže...

Evo ti ideje za bass ako ti fali bassa

 To mi je cijeli cirkus. Kupiti još jedan sub i spajati sa Samsungovim..

Radije bih kupio 10 inch bas zvučnik boljih karakteristika i tutnio ga unutra.

 

Vidi ovog lika. njemu je C model super, imao je probleme sa B serijom 

 

Ti vjerojatno imaš Samsung tv pa opcije spcefit sound i bass enhancement nađeš putem apk Smart Things

 

Na daljinskom ih ne nađem ili imaju nekakve skraćenice.

 

Čudno mi je što ne mogu ni povezati samsung S23+ s Soundbarom. 

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
13 godina
offline
Soundbar-preporuka

SmartThings aplikacija nema veze s TV-om. Ja imam LG C1 i Samsung Q990C i uredno koristim tu aplikaciju za podešavanje soundbara. Mobitel također nema veze, u mom slučaju je Pixel 7.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2023 16:23 (rizbo61).
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Soundbar-preporuka
rizbo61 kaže...

SmartThings aplikacija nema veze s TV-om. Ja imam LG C1 i Samsung Q990C i uredno koristim tu aplikaciju za podešavanje soundbara.

 

 

Znači, ti si instalirao apk na Pixel i preko njega se spojiš bluetoothom sa soundbarom ?!

Ja tu apk uopće en mogu povezati sa soundbarom, kji klinac ?! 

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.11.2023 17:22 (Zaporožac).
10 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
Zaporožac kaže...

 Kod mene je tv sony,a mob iphone znaci nema veze sa samsungom...to su ti opcije na aplikaciji koju mozes instalirat na sta god zelis.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Soundbar-preporuka
rapajic_st kaže...

ne tražim ništa posebno,s amo da poboljšam zvuk u odnosu na tv zvučnike..

gledam ova dva soundbara:

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/soundbarovi-i-ostali-av-uredaji/soundbarovi/soundbar-samsung-hw-q60b.html

 

https://www.sancta-domenica.hr/televizori/soundbarovi-i-ostali-av-uredaji/soundbarovi/soundbar-samsung-hw-s60b.html

 

dok odbijem popust, mala razlika u cijeni.. koji je bolji? i zašto?

 

 

 

Ja ti imam Polk Sigma S4, to je 3.1.2 Dolby Atmos soundbar i meni koji nisam nikakvi audiofil meni je odličan. Da se razumimo nije to ništa extra soundbar i taj "Atmos" nije nesto extra ali je tu, za razliku od ova dva.

I platio sam ga oko 1800 kn lani, sad je koliko vidim malo skuplji.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice