Xiaomi redmi 4

poruka: 303
|
čitano: 84.276
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Robilad kaže...
It'sMe932 kaže...

Gdje kupiti ovo čudo od mobitela (redmi 4 prime)? Svugdje je rasprodan.

 https://www.honorbuy.com/1000-xiaomi-redmi-4-32gb-smartphone-gray.html

 

tu sam ja uzeo samo sto je bio 169 dolara sad je 200

 

evo sad gledam za 200 dolara mozes uzeti redmi note 4 international 4/64 GB. (gotovo je isti kao prime i po izgledu i po hardweru, samo eto ima vise rama i memorije i ekran je 5,5 incha)

https://www.honorbuy.com/1103-xiaomi-redmi-note-4-international-version-64gb-black.html

 

 Ovo prvo što si linkao je out of stock, note me ne zanima jer je ogroman, tražim kompaktan uređaj. 

8 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Meni je Max sa 6,4" taman :)
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Gogo222 kaže...
Meni je Max sa 6,4" taman :)

 Vjerujem ali meni s metar i žilet je i 5" dosta.

11 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi redmi 4
It'sMe932 kaže..

 

 Ovo prvo što si linkao je out of stock, note me ne zanima jer je ogroman, tražim kompaktan uređaj. 

 Sry, da tek sad kad si rekao sam skuzio sitnijim slovima pise...ja citao ono ispod gdje pise da je stock i da je isporuka u roku 48 sati.

7 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Robilad kaže...
It'sMe932 kaže..

 

 Ovo prvo što si linkao je out of stock, note me ne zanima jer je ogroman, tražim kompaktan uređaj. 

 Sry, da tek sad kad si rekao sam skuzio sitnijim slovima pise...ja citao ono ispod gdje pise da je stock i da je isporuka u roku 48 sati.

Np, našao sam za 1600kn i uzeo ga danas, to je više nego što vrijedi, prije par mjeseci je bio puno jeftiniji ali jednostavno za te novce ne postoje kompaktni uređaji koji zadovoljavaju moje zahtjeve. 

Kada stigne odmah stavljam RR Remix rom :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2017 17:29 (It'sMe932).
16 godina
offline
Xiaomi redmi 4

Primjeti li se izostanak podrske za band 20 kod nas? Koristim bonbon mrezu..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
2fast4u kaže...

Primjeti li se izostanak podrske za band 20 kod nas? Koristim bonbon mrezu..

 Postoje verzije i s B20 mrežom tako da imaš i tu opciju..

16 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
assassin.st kaže...
2fast4u kaže...

Primjeti li se izostanak podrske za band 20 kod nas? Koristim bonbon mrezu..

 Postoje verzije i s B20 mrežom tako da imaš i tu opciju..

 Bas Redmi 4 Prime? Nisam nigdje vidio, moze link?

 

No pitanje ostaje, ako uzmem bez podrske za b20, hocu li imati problema sa LTE mrezom?

14 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
2fast4u kaže...
assassin.st kaže...
2fast4u kaže...

Primjeti li se izostanak podrske za band 20 kod nas? Koristim bonbon mrezu..

 Postoje verzije i s B20 mrežom tako da imaš i tu opciju..

 Bas Redmi 4 Prime? Nisam nigdje vidio, moze link?

 

No pitanje ostaje, ako uzmem bez podrske za b20, hocu li imati problema sa LTE mrezom?

 Imam ja prime i ak sam negdje na selu, često ni 3g ne radi, samo edge lovi. Zna biti frustrirajuće, al srećom sam najčešće u Zagrebu

14 godina
offline
Xiaomi redmi 4

Imam novi Redmi 4X sa 3GB rama, global rom. Bez da sam išta instalirao na njega i bez upaljenih aplikacija troši 1.5 GB rama. Jel to normalno? Dobro da nisam uzimao sa 2 GB...

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.7.2017 16:16 (FLes).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
FLes kaže...

Imam novi Redmi 4X sa 3GB rama, global rom. Bez da sam išta instalirao na njega i bez upaljenih aplikacija troši 1.5 GB rama. Jel to normalno? Dobro da nisam uzimao sa 2 GB...

 Koliko sam čitao po netu to je normalno, miui koristi dosta rama. 

12 godina
offline
Xiaomi redmi 4

B20 nema Redmi 4 Prime, nego Redmi 4X global..

 

Mogu nabacit link s goldwaya za njega..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
assassin.st kaže...

B20 nema Redmi 4 Prime, nego Redmi 4X global..

 

Mogu nabacit link s goldwaya za njega..

 Ne treba, 4x mi nije zanimljiv.. hvala svejedno!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi redmi 4
kepmip kaže...

 

No pitanje ostaje, ako uzmem bez podrske za b20, hocu li imati problema sa LTE mrezom?

 Imam ja prime i ak sam negdje na selu, često ni 3g ne radi, samo edge lovi. Zna biti frustrirajuće, al srećom sam najčešće u Zagrebu

3G nema veze s LTE frekvencijama - a da nisi možda na Vip-u? ;) U žene na Redmi 4 radi svugdje brzo i uredno 3G (u gradu, na selu, na obali, na otocima itd.), a i 4G bi trebao raditi uredno jer Tele2 ne koristi B20 frek. - to ću detaljno provjeriti ovih dana kad zamijenim stari SIM. 

12 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Može mala pomoć,Kako od nedavno koristim Xiaomi zanima me kako instalirati teme s Miui foruma koje završavaju .mtz
Raspakiram taj fail ali kako onda pokrenuti instalaciju teme?Hvala.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi redmi 4
ZdravkoZ kaže...
Može mala pomoć,Kako od nedavno koristim Xiaomi zanima me kako instalirati teme s Miui foruma koje završavaju .mtz
Raspakiram taj fail ali kako onda pokrenuti instalaciju teme?Hvala.

 Nemoras je raspakirati.. odes pod teme, stisnes offline teme i imas skroz ispod gumb import..importas mtz file.

3rd part teme nemozes instalirati ako nemas theme developer- creator account. Al najbolja solucija koju sam nasao ke instalirati ovaj app https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mixapplications.miuithemeeditor

preko te aplikacije mozes bez problema instalat sve teme koje zelis cak i bez creator accounta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 20:07 (Robilad).
7 godina
offline
Xiaomi redmi 4

Eto moj Redmi 4 Prime je stigao iz Kine nakon samo 7 dana :)

 
1 0 hvala 1
11 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi redmi 4

Koliko te izašao sveukupno? i jesu li ga carinili?

7 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Robilad kaže...

Koliko te izašao sveukupno? i jesu li ga carinili?

 Izašao me ukupno nešto više od 1600kn, to je s DHL poštarinom od 23$. Bez carine naravno.

 

EDIT: besplatno sam dobio i case preko koda koji upišeš zbog Iliona s telekineza foruma.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.7.2017 20:46 (It'sMe932).
11 godina
odjavljen
offline
Xiaomi redmi 4

A koja verzija miui-a je na njemu? jel kineski, global ili pak onaj fake rom? 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Robilad kaže...

A koja verzija miui-a je na njemu? jel kineski, global ili pak onaj fake rom? 

 Došao je točno s ovom verzijom koja je na tvojoj slici.

11 godina
odjavljen
offline
Xiaomi redmi 4

Odlicno, global je u pitanju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
frulex kaže...
kepmip kaže...

 

No pitanje ostaje, ako uzmem bez podrske za b20, hocu li imati problema sa LTE mrezom?

 Imam ja prime i ak sam negdje na selu, često ni 3g ne radi, samo edge lovi. Zna biti frustrirajuće, al srećom sam najčešće u Zagrebu

3G nema veze s LTE frekvencijama - a da nisi možda na Vip-u? ;) U žene na Redmi 4 radi svugdje brzo i uredno 3G (u gradu, na selu, na obali, na otocima itd.), a i 4G bi trebao raditi uredno jer Tele2 ne koristi B20 frek. - to ću detaljno provjeriti ovih dana kad zamijenim stari SIM. 

 Znam da nema. HT.

 

7 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Robilad kaže...
It'sMe932 kaže...

Kakvo je stanje s AOSP-om na redmi 4 prime (SD625)? Da li postoji stabilni android 7.1.2?

 Evo ja vec tjedan dana na RR 7.1.2 mogu reci da je odlican. Baterija vrh. Ima jedino manu sa kamerom..moras koristiti footej kameru ako zelis snimanje https://forum.xda-developers.com/redmi-4-prime/development/rom-ressurection-remix-v5-8-3-t3623666

 Koji build si koristio/koristiš a da je stabilan jer koliko vidim ovi novi build-ovi imaju nekakvih problema?

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.7.2017 19:23 (It'sMe932).
11 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi redmi 4
It'sMe932 kaže...
Robilad kaže...
It'sMe932 kaže...

Kakvo je stanje s AOSP-om na redmi 4 prime (SD625)? Da li postoji stabilni android 7.1.2?

 Evo ja vec tjedan dana na RR 7.1.2 mogu reci da je odlican. Baterija vrh. Ima jedino manu sa kamerom..moras koristiti footej kameru ako zelis snimanje https://forum.xda-developers.com/redmi-4-prime/development/rom-ressurection-remix-v5-8-3-t3623666

 Koji build si koristio/koristiš a da je stabilan jer koliko vidim ovi novi build-ovi imaju nekakvih problema?

 Morao sam traziti na kojoj sam verziji točno bio, pošto sam se vratio na miui ponovo. 

Uglavnom evo moj post https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=72903079&postcount=338

 

Probaj još sa Mokee rom-om jucer je izbacena nova verzija... Mislim da sve radi osim kamere.

Osobno sam ga probao u prvoj verziji (bio je malo sporiji od rr roma) ovu novu verziju nisam testirao.

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=73221210&postcount=158

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.7.2017 23:12 (Robilad).
14 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Jel ok kupiti redmija preko neutrina ili wow shopa? Hoću imati kakvih problema?
HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Kakvih problema bi imao?

Postoje dvije trgovine gdje možeš provjeriti uređaje, imaju slanje poštom i svoj servis za većinu kineskih mobitela.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
Napisao sam za Neutrino.
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi redmi 4

pozz isplati li se skinuti ovaj novi miui 9 , u mene je xiaomi 4a, jel baš neka velika nadogradnja?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi redmi 4
EZY-E kaže...
Jel ok kupiti redmija preko neutrina ili wow shopa? Hoću imati kakvih problema?

 Prosle godine kupio redmi 3 preko wow shopa, pola aplikacija nije radilo (bio kuhani rom) posalo im natrag i vratili mi novce bez ikakvih pitanja (nisam skidao folije ni naljepnice). Prije tjedan dana kupio redmi note 4 pro iz neutrina, dosao drugi dan sve lijepo radi. To su moja iskustva, pripazi samo da mob ima global rom, mozes im poslat upit, ako ne zelis gubit garanciju i sam flashat rom.

MadeInCroatia
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice