Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.786
|
čitano: 1.074.087
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
I jedna i druga su dvojke i obe su 5.0!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jedna je 'Body Weighing scale' a druga je 'Body Fat scale'!...pa ti uzmi koja ti odgovara i pronađi razlike!
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 0:24 (Mali322).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nemo nemo kaže...
andreas11 kaže...

Uzeo danas u areni stolnu lampu.

Prezadovoljan sam. Ekstra kvaliteta izrade.

 

 Koliko si platio? To je LED ili?

 269kn.

LED. Ima podesavanje od 2700K-6500K + podesavanje jacine.

Wifi povezivost

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 17:52 (andreas11).
6 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Mali322 kaže...
I jedna i druga su dvojke i obe su 5.0!

Kod svake koju sam našao da piše 5.0 je navedeno da je i od stakla (tempered glass)?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 11:33 (love2ml86).
12 godina
protjeran
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Upravo narucio Xiaomi Redmi Note 8 Pro! Moj Xiaomi Mi 4c nakon 4 godine intezivnog koristenja odlazi u povijesti.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Idioti se sjetili u mi launcher ubacit animaciju ikona nakon fingerprint unlocka....i sad se to ne može isključit...

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 19:16 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
gnomisa kaže...

Idioti se sjetili u mi launcher ubacit animaciju ikona nakon fingerprint unlocka....i sad se to ne može isključit...

 

da i ja skinuo update budala, da sam barem vidio prije tu.

 

neznam što su s tim postigli osim da sad imam delay nakon unlocka i gubim brzinu i fluidnost.

 

 

13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Probajte sa Poco launcherom

 

Ne vidim niti jedan razlog zasto bi imao stock miui umjesto stock miui poco

Ma da je sve identicno, samo zbog double tap za ON i OFF ekrana, jer to mi je must have jos od lg g2 iz 2013

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ms launcher. Nikakvih animacija nemam.
Jedino mi je glupo što nemam opciju dark moda
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
16OR kaže...

Probajte sa Poco launcherom

 

Ne vidim niti jedan razlog zasto bi imao stock miui umjesto stock miui poco

Ma da je sve identicno, samo zbog double tap za ON i OFF ekrana, jer to mi je must have jos od lg g2 iz 2013

 Ja sam jedan od onih, što manje instaliranog sranja, što manje animacija i appova koje ne koristim to bolje i brže i lakše za mob. Double tap ždere bateriju kaj ne?

13 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Double tap imas i sad al samo za paljenje, pa jel zdere bateriju?

Ne vidim zasto i kako bi funkcija 2 klika po ekranu cuclala bateriju

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Procesor treba konstantno, neovisno o tome dal ekran radi ili ne provjeravati sve dodirne točke na ekranu dal su pritisnute, vjerojatno nekoliko stotina puta u sekundi.

Istina, usporedimo to sa svemu ostalom što radi, ovo je zanemarivo, ali je ipak posao više za procesor.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Nevjerojatno šta mi se jučer dogodilo, imam stari Redmi 4 (nije X) ekran i touch rade normalno i htio sam na njega staviti miui eu ROM (prije sam imao zadnji službeni Global), i otkljucam bootloader i preko fastboota još ukucam "fastboot oem device-info" da budem siguran da je uspješno otkljucan i stavim TWRP preko fastboota i normalno uđe u njega i skužim da mi ne radi touch u recoveryu reko dobro nešto se sjebalo, restartam mob ne radi touch ni u MIUI kad se bootao, ništa odem na miflash wipeam sve i flasam neku globalnu verziju isto i boota u sustav i opet ne radi touch u sustavu, odem na xda forums i nadem neki drugi twrp i stavim ga, i opet ni u tom recoveryu ne radi touch, odem opet na miflash i flasham global developers verziju i kad je bootao u sustav opet ni tamo ne radi touch
Otvorim kuciste i otkopcan flex kabel od ekrana i po konektorima malo prodem cetkicom i opet spojim i touch opet ne radi.
Kodno ime mobitela je prada i twrp su bili dobri, nisam flashao za neki krivi mob.
Stvarno mi nije jasno šta bi još mogao probati i zašto se to dogodilo?
12 godina
odjavljen
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
http://imgur.com/a/qlKNhPv

Redmi 5 Plus, MIUI 11.0.2 Global ROM
Istina je da su mobilni podaci(3G) uključeni 24/7 jel nemam wifi, no nakon MIUI 11 updatea, baterija je postala lošija. Zanima me zašto mi u optimiziranju baterije da ugasim aplikacije koje rade. Kako da bateriju još poboljšam?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
dinos3 kaže...
Mali322 kaže...
Ne mogu vjerovati da ti se to dogodilo!😱...pa kako, stvarno mi nije jasno...šta ti je život prijatelju, baš mi te je žao...još mi nije jasno!

 Ne vidim smisao za ovakve postove na forumu?

Očekivao sam neki prijedlog šta bi mogao probati napraviti da riješim navedeni problem jer kolege tu u temi imaju dosta znanja ali dobro uvijek se mora naći neki troll...

 Iskreno, desilo mi se to jednom jer sam flashao krivi twrp.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
thebatman kaže...
dinos3 kaže...
Mali322 kaže...
Ne mogu vjerovati da ti se to dogodilo!😱...pa kako, stvarno mi nije jasno...šta ti je život prijatelju, baš mi te je žao...još mi nije jasno!

 Ne vidim smisao za ovakve postove na forumu?

Očekivao sam neki prijedlog šta bi mogao probati napraviti da riješim navedeni problem jer kolege tu u temi imaju dosta znanja ali dobro uvijek se mora naći neki troll...

 Iskreno, desilo mi se to jednom jer sam flashao krivi twrp.

 Jesi uspio to kako riješiti?

Čudno mi je što npr kad flasham službeni ROM on pregazi taj TWRP i stavi stock recovery no svejedno ne radi touch nikako.

 

13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Evo, da ne prevladavaju samo mobiteli u temi, da podijelim svoje najnovije dodatke MI kolekciji...

Noćno svjetlo, aktivira se na senzor pokreta ali samo u mraku, gasi se samo nakon što 15 sekundi ne detektira pokrete. Baza se može zalijepiti na zid i sl. a samo svjetlo se magnetom spaja na bazu tako da se može lagano uzeti u ruku i nositi. Koristi 3 AA baterije. Svjetlo ima 2 razine, jaču koja dosta i osvjetli i slabiju koja tinja, tu ja koristim, dovoljna je za po noći.

Automatski dispenzer za sapun, pravi pjenu. Koristi se obični tekući sapun pomješan s vodom. Koristi 4 AA baterije. Izgleda odlično i radi super, ukućani oduševljeni. Pogotovo najmlađi koji sada stalno peru ruku.
Moj PC  
5 1 hvala 7
10 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Jel imaju neke dobre bluetooth slusalica do 200kn (ili ispod pozeljno), jel se da naci nesto solidno za tu cijenu ? 

 

Kakve su QCY T2C od Xiaomija ?

 

Edit: trazim iskljucivo u hr jer mi je hica

 

Edit: narucene su, koliko sam vidio po komentarima su stvarno ok za tih 180kn a isto kostaju i vani tako da 

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 19:35 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Pozdrav, jel ovo najbolje što se trenutno može kupiti do 1300kn?

https://www.ekupi.hr/Xiaomi-Mi-8-Lite-6GB128GB-GB-Aurora-Blue-pametni-telefon-1436131.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Gdje bi se nasli kakvi kodovi za Roborock S6? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jel u taj dozator za sapun mozes sam dolijati svoj sapun ili moras njihov refill kupovati? Gledal sam to prije ali mi je izgledalo kao da moras kupovati refill pa sam odustao :D i jel moze link?
13 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
blackeagle29 kaže...
Jel u taj dozator za sapun mozes sam dolijati svoj sapun ili moras njihov refill kupovati? Gledal sam to prije ali mi je izgledalo kao da moras kupovati refill pa sam odustao :D i jel moze link?

 Oni ti ga šalju bez sapuna i bez baterija, tako je kod većine prodavača koliko sam skužio. Možeš sam dolijevati tekući sapun, mješa se s vodom (jedna trećina tekući sapun, dvije trećine topla voda i lagano promješaš). Poanta i je da sam dozator pravi pjenu i odlično to radi. Link

9 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pozdrav
Imam s50 usisavač i kameru 360, sve radi ok, obadvoje kupljeno u RH, kamera kod Bijelića, s50 u tcomu, jeli netko kupio onaj smart home set, gateway i senzore, jel to ok funkcionira
Htio bih kupiti taj set i koju smart žarulju pa to sve upariti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imam Roborock s50 i namjeravam uskoro uzeti Air purifier 3.

 

Ako uzmem Xiaomi gateway 3 i Aqara Cube controller (koliko sam vidio Cube radi i sa Xiaomi Gateway-om a ne samo sa Aqara Hubom), da li mogu sa Cube upravljati sa s50 i air purifierom?

 

Ukoliko mogu da li tko zna da li mora ici preko njihovog servera ili moze raditi u lokalnoj mrezi?

s50, Air purifier i gateway se spajaju preko wifi-a. 

A Cube preko Zigbee na Gateway.

 

Gale
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 2:19 (Legasus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Razmišljam uzeti Original Xiaomi Mi Home iHealth Thermometer. Zanima me je li bolji od Braunovih i sličnih digitalnih toplomjera. Je li točniji od njih ili je to ista stvar?

Hvala

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

nije točan. imam ga. bačene pare

 
0 0 hvala 5
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
dado314 kaže...

nije točan. imam ga. bačene pare

 

Super, onda ništa. Hvala.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
16 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice