Kako do brzih windowsa? zaključana tema

poruka: 70
|
čitano: 15.954
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

Hahhahahhahhahaha

Cita procese?

Jaoooooooooooooooooooo

Procesi se pokrecu a ne citaju ;)

I koliko puta dnevno ti palis komp?

Hhahahhahaha

Ionako imas vremena na pretek jer si sve poiskljucivao i nemas nikakvih programa na njemu kad si instalirao windowse sa live cda sa tri klika ;)Upalis i vrtis screensaver ;)

16 godina
offline
Kako do brzih windowsa?

Kada se pojavi onaj logo od sedmice, treba mu maksimum 10 sekundi da se počne nesmetano radit u windowsima. pošto kada upalim komp ne gasim ga dok ne odem spavat u toj sobi tih deset sekundi mi ne znači ama baš ništa.  A programe koji mi ne trebaju isključim u startup manageru...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
logic kaže...

Hahahhahaahhah

Ajd ti nas prosvijetli kako to modem radi na 9600 portova ;)

I jel ti na kompu vrtis samo windowse? Nemas niti jedan program? Ni antivirus? KO je njega instaliroa? I sta je to live cd majke ti? Ajd nas prosvijetli  i kako se to windowsi instaliraju sa live cda?  Prvi put cujem da mmicrosoft izdaje i live cdove?

I vidis ima ljudi kojim akomp sluzi za nesto pa im treba i printer i scaner. Ajd pisi jos malo jer odavno nismo imali ovakvog strucnjaka ovdje. DOduse ima xZero al ti si izgleda jaci strucnjak ;)

ajde ako nema razlike u portvima stavi si ih onda 10. svi programi mi rade kako treba i vjerojatno brže nego tebi zato jer tvoj windows koristi 1.5gb virtualne memorije a moj 3 gb hardware memorije

tvoj windows misli da imaš jednojezgreni procesor, a moj zna da imam dvojezgreni...

rekao sam ti mljekeco i informiranje pa češ nešta shavtit, a od 1000 ljudi na ovom forumu niti 10% ih koristi printer i fax

ti uživaš u fax servisu, zašto onda koristiš mail, komuniciraj faxom

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...

a zašto da imam elemente koji mi ne koriste a žderu resurse?

Ne koriste ti? System Restore ti ne koristi? Update ti ne koristi? Security Center ti ne koristi? Help & Support ti ne koristi? Možda ti ni svchost.exe isto ne koristi, izbriši i njega, i explorer.exe isto, taskman.exe, sve izbriši, vidjet ćeš kako će brže ići.

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
andy0101 kaže...
arpeggios_from_hell kaže...

a zašto da imam elemente koji mi ne koriste a žderu resurse?

Ne koriste ti? System Restore ti ne koristi? Update ti ne koristi? Security Center ti ne koristi? Help & Support ti ne koristi? Možda ti ni svchost.exe isto ne koristi, izbriši i njega, i explorer.exe isto, taskman.exe, sve izbriši, vidjet ćeš kako će brže ići.

sytem restore mi netreba, update uključujem samo jednom u dva mj, security centar mi ne koristi ako imam sntivirus, tebi očito help and support pomaže...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...
logic kaže...

Hahahhahaahhah

Ajd ti nas prosvijetli kako to modem radi na 9600 portova ;)

I jel ti na kompu vrtis samo windowse? Nemas niti jedan program? Ni antivirus? KO je njega instaliroa? I sta je to live cd majke ti? Ajd nas prosvijetli  i kako se to windowsi instaliraju sa live cda?  Prvi put cujem da mmicrosoft izdaje i live cdove?

I vidis ima ljudi kojim akomp sluzi za nesto pa im treba i printer i scaner. Ajd pisi jos malo jer odavno nismo imali ovakvog strucnjaka ovdje. DOduse ima xZero al ti si izgleda jaci strucnjak ;)

ajde ako nema razlike u portvima stavi si ih onda 10. svi programi mi rade kako treba i vjerojatno brže nego tebi zato jer tvoj windows koristi 1.5gb virtualne memorije a moj 3 gb hardware memorije

tvoj windows misli da imaš jednojezgreni procesor, a moj zna da imam dvojezgreni...

rekao sam ti mljekeco i informiranje pa češ nešta shavtit, a od 1000 ljudi na ovom forumu niti 10% ih koristi printer i fax

ti uživaš u fax servisu, zašto onda koristiš mail, komuniciraj faxom

 

Hahahahha

Opet ti o portovima. Modem koristi jedan port a ti mislis na maximum port speed sto je brzina tog jednog porta. Ajd da te ciko nauci nesto. Idi u device manager i idi n amode. Desni klik pa propertis pa na karticu modem. Tu imas maximum port ( a ne ports dakle jednina) speed. Ovo speed je bitno jer to na engleskom znaci brzina a ne broj portova. Dakle u prevodu maksimalna brzina porta a ne broj portova. Sad ides na karticu advanced pa advanced port setings (obrati paznju da je opet rijec port u jednini) i tu ti u dnu pise COM Port Number (opet jednina) I tu ti pise koji PORT a ne portove modem koristi. Vjerovatno com 3. Ovo je besplatno samo za tebe jer se trudis da sjebes windowse pa reko da ti zabava jos malo potraje ;)

14 godina
offline
Kako do brzih windowsa?

Nije mi jasno zašto su neki ljudi opsjednuti brzinom bootanja windowsa. Mislim da je svejedno ako se boota za 5 ili 50 sekundi jer itako ga jednom dnevno palim i tih 50 sekundi mi ništa ne znači... Puno mi je bitnije da mi sve stabilno i sigurno radi, a gašenjem brda servisa mislim da baš tome i ne pridonosim.

 
3 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...
logic kaže...

Hahahhahaahhah

Ajd ti nas prosvijetli kako to modem radi na 9600 portova ;)

I jel ti na kompu vrtis samo windowse? Nemas niti jedan program? Ni antivirus? KO je njega instaliroa? I sta je to live cd majke ti? Ajd nas prosvijetli  i kako se to windowsi instaliraju sa live cda?  Prvi put cujem da mmicrosoft izdaje i live cdove?

I vidis ima ljudi kojim akomp sluzi za nesto pa im treba i printer i scaner. Ajd pisi jos malo jer odavno nismo imali ovakvog strucnjaka ovdje. DOduse ima xZero al ti si izgleda jaci strucnjak ;)

ajde ako nema razlike u portvima stavi si ih onda 10. svi programi mi rade kako treba i vjerojatno brže nego tebi zato jer tvoj windows koristi 1.5gb virtualne memorije a moj 3 gb hardware memorije

tvoj windows misli da imaš jednojezgreni procesor, a moj zna da imam dvojezgreni...

rekao sam ti mljekeco i informiranje pa češ nešta shavtit, a od 1000 ljudi na ovom forumu niti 10% ih koristi printer i fax

ti uživaš u fax servisu, zašto onda koristiš mail, komuniciraj faxom

 

Kako ti znas st amoj komp misli?

Hahhahahhahhaahha

Jaoooooooooooooooooooooooooooooo

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...

sytem restore mi netreba, update uključujem samo jednom u dva mj, security centar mi ne koristi ako imam sntivirus, tebi očito help and support pomaže...

Da, Help and Support mi je rješavao većinu problema kada nisam imao pristup Internetu. A System Restore - sada ti ne treba, ali jednom kada ti zatreba pojest ćeš sam sebe.

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
16 godina
offline
Kako do brzih windowsa?

Jedem kokice i čitam ovaj thread....

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

Nadam se da uzivas koliko i ja ;)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
logic kaže...
arpeggios_from_hell kaže...
logic kaže...

Hahahhahaahhah

Ajd ti nas prosvijetli kako to modem radi na 9600 portova ;)

I jel ti na kompu vrtis samo windowse? Nemas niti jedan program? Ni antivirus? KO je njega instaliroa? I sta je to live cd majke ti? Ajd nas prosvijetli  i kako se to windowsi instaliraju sa live cda?  Prvi put cujem da mmicrosoft izdaje i live cdove?

I vidis ima ljudi kojim akomp sluzi za nesto pa im treba i printer i scaner. Ajd pisi jos malo jer odavno nismo imali ovakvog strucnjaka ovdje. DOduse ima xZero al ti si izgleda jaci strucnjak ;)

ajde ako nema razlike u portvima stavi si ih onda 10. svi programi mi rade kako treba i vjerojatno brže nego tebi zato jer tvoj windows koristi 1.5gb virtualne memorije a moj 3 gb hardware memorije

tvoj windows misli da imaš jednojezgreni procesor, a moj zna da imam dvojezgreni...

rekao sam ti mljekeco i informiranje pa češ nešta shavtit, a od 1000 ljudi na ovom forumu niti 10% ih koristi printer i fax

ti uživaš u fax servisu, zašto onda koristiš mail, komuniciraj faxom

 

Kako ti znas st amoj komp misli?

Hahhahahhahhaahha

Jaoooooooooooooooooooooooooooooo

 

ja neznam, bravo. ali je microsoft znao kakav ti hardware imaš pa je posebno za tebe napravio verziju sedmice

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

Ajd ti meni reci koliko ti naplacujes to ubjedjivanje windowsa koliko ja procesora imam. Nesto se i moji bune i tvrdoglavi su. Ti ces ih ocigledno lakse ubijediti ;)

Kad ih vec budes ubjedjivao de im reci da imam 4 GB rama da mi ne trose samo 3 ;)

Mamicu im jesu tvrdoglavi ;)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

Cutis? Opet se svadjas sa windovsima?

;)

Ima odavno kako se nisam ovoliko ismijao ;)

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
logic kaže...

Cutis? Opet se svadjas sa windovsima?

;)

Ima odavno kako se nisam ovoliko ismijao ;)

 

ajde mornu idi instaliraj windows za pare, budi sretan s tim talentom, ne može to svatko...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...

zašto da mi modem radi na 9600 portova ako može na 12800?...

Može modem i na 14400 portova raditi? Ovo je za 'hall of shame'.. Podsjeća me na onu iz tada aktualnih win95, gdje je često pitanje korisnika bilo; pa zar moram baš svih 95 prozora kupiti, zar ne mogu 5-6 komada pa da bude jeftinije..

 

Btw, remote registry je u vista/win7 po defaultu manual, što znači da si prvo morao uključiti servis da bi ga isključio pa tako 'ostvario perfomanse'.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

Vec je tamo al moram priznati da mi je uljepaso dan tj. vece. Stomak me boli koliko sam se ismijao ;)Procitaj sve njegove postove jer ce uci u anale foruma ;)

Covjek ubjedjuje windowse koliko procesora ima, gasi sve zivo i instalira windowse u tri klika sa live cda ;)

A o portovima si vec citao ;)

LEGENDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

15 godina
odjavljen
offline
Kako do brzih windowsa?

E dečki (točnije dečko, ovaj arpa... nešto) tolko ste smiješni da sam odustao od gledanja Bitangi i princeza samo da vas pratim. Nikad se nisam nasmijao toliko u životu. Zasad je najjače ovo sa portovima Smijeh Smijeh i live CDom. Epska tema, u rangu sa "40 godina od slijetanja na Mjesec".

 

Keep on going, ja se još uvijek valjam po podu od smijeha....

 

BTW, koga briga za boot time i potrošnju RAMa (komp palim jednom u danu a trenutno je zauzeto 290 MB fizičke i 0.9 GB virtualne memorije)...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

Ma ja svoj i ne gasim i u najgorem slucaju ide u hibernaciju ali covjek je cudo. Toliko gluposti izvaliti u par postova je mjetnost ;)

 

14 godina
offline
Kako do brzih windowsa?

 

Ova tema definitivno zaslužuje jedan facepalm Smijeh

Facepalm Facepalm
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
Sum_of_all_fears kaže...

E dečki (točnije dečko, ovaj arpa... nešto) tolko ste smiješni da sam odustao od gledanja Bitangi i princeza samo da vas pratim. Nikad se nisam nasmijao toliko u životu. Zasad je najjače ovo sa portovima Smijeh Smijeh i live CDom. Epska tema, u rangu sa "40 godina od slijetanja na Mjesec".

 

Keep on going, ja se još uvijek valjam po podu od smijeha....

 

BTW, koga briga za boot time i potrošnju RAMa (komp palim jednom u danu a trenutno je zauzeto 290 MB fizičke i 0.9 GB virtualne memorije)...

ako vas nije briga odhebite iz ove teme, i tek da znate po svakoj vašoj temi ču srati...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

Nema potrbe jer je dovojno ovo ovdje ;)

MOLIM TE NA KOLJENIMA  DA STO VISE PISES ;)

14 godina
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...

ako vas nije briga odhebite iz ove teme, i tek da znate po svakoj vašoj temi ču srati...

 

2x facepalm 2x facepalm
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...

ako vas nije briga odhebite iz ove teme, i tek da znate po svakoj vašoj temi ču srati...

Ponašaš se k'o odbjegli premijer, s egom do bola.. U osnovi je ideja dobra (ali nije tvoja), isključiti sve servise koji su korisniku nepotrebni, ali ti je realizacija 'vriti'..

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
bed kaže...
arpeggios_from_hell kaže...

ako vas nije briga odhebite iz ove teme, i tek da znate po svakoj vašoj temi ču srati...

Ponašaš se k'o odbjegli premijer, s egom do bola.. U osnovi je ideja dobra (ali nije tvoja), isključiti sve servise koji su korisniku nepotrebni, ali ti je realizacija 'vriti'..

največi debili ste ovdje vi. ja sam samo naveo šta  sam napravio i pitao ima li još šta da se ubrza računalo na početku, nit sam rekao da je ideja o servisima moja, nit sam je realizirao..

15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...

ako vas nije briga odhebite iz ove teme, i tek da znate po svakoj vašoj temi ču srati...

Be my guest... Aj da i to vidim.

bed kaže...

Ponašaš se k'o odbjegli premijer, s egom do bola.. U osnovi je ideja dobra (ali nije tvoja), isključiti sve servise koji su korisniku nepotrebni, ali ti je realizacija 'vriti'..

Ma, pusti, pojavio se tu sa temom koja je prožvakana milijun puta, puno kvalitetnije odrađena (sa detaljnim opisima svih servisa i sa točno napisanim što se dobiva/gubi) i sad tu pametuje. Sama ideja gašenja nepotrebnih servisa je stara koliko i Windowsi XP, a možda je i starija od autora teme...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
neaktivan
offline
Kako do brzih windowsa?

Ahahahaha, ja ne vjerujem, e ovo je legendarna tema, definitivno za HoS, ovo je the true HoS biser, baš za ovo je tema i pokrenuta. Al najjače je: "ako vas nije briga odhebite iz ove teme, i tek da znate po svakoj vašoj temi ču srati...". Ovo me je dotuklo, ne mogu do zraka doć, ahhahaha. Aj ljepo gospon arpeggios_from_hell, malo informiranja nebi na odmet bilo. Također preporučam ovaj postupak sa device managerom koji ti je logic preporučio da vidiš šta su portovi, a šta je brzina portova (ne bi ni malo wikipedije na odmet bilo) i molim te, aj skini neku distru, preporučam ti Ubuntu ili openSUSE, pa ih bootaj sa cda/dvda da konačno shvatiš šta je livecd. Gospodin Yngwie Malmsteen se sad sigurno negdi češe (mislim zbog nicka tvog i kolko si gluposti nadrobio pod tim nickom...). Cheers!

 

EDIT: Pa ja ću umrijeti!!!

 

"največi debili ste ovdje vi. ja sam samo naveo šta  sam napravio i pitao ima li još šta da se ubrza računalo na početku, nit sam rekao da je ideja o servisima moja, nit sam je realizirao.."

 

EDIT2: vidim logic me pretekao za dvije minute sa ovom realizacijom... hahaha

"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 23:09 (1domagoj1).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

ti si to napravio ali nisi realizirao ;)

Hmmmmmmmmmmmm

;)

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Kako do brzih windowsa?

Puno pametniji thread sa detaljnim opisima svih servisa. Čak je i sticky.

 

Arpa...nešto, kako bi rekli Rokeri s Moravu - "Nemoj bre, lupetaš ki otvoreni prozor".

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
Sum_of_all_fears kaže...
arpeggios_from_hell kaže...

ako vas nije briga odhebite iz ove teme, i tek da znate po svakoj vašoj temi ču srati...

Be my guest... Aj da i to vidim.

bed kaže...

Ponašaš se k'o odbjegli premijer, s egom do bola.. U osnovi je ideja dobra (ali nije tvoja), isključiti sve servise koji su korisniku nepotrebni, ali ti je realizacija 'vriti'..

Ma, pusti, pojavio se tu sa temom koja je prožvakana milijun puta, puno kvalitetnije odrađena (sa detaljnim opisima svih servisa i sa točno napisanim što se dobiva/gubi) i sad tu pametuje. Sama ideja gašenja nepotrebnih servisa je stara koliko i Windowsi XP, a možda je i starija od autora teme...

boli me k za detaljan opis svih servisa, time se ti bavi. meni serivsi koje sam ugasio netrebaju i njihov opis znam, ko šta znam da je tema prožvakana milijon puta, samo sam naveo ono što sam napravio da drugi vide i ako znaju još koji tweak da iznesu.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice