Kako do brzih windowsa? zaključana tema

poruka: 70
|
čitano: 15.926
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

ja bi i ovo proglasi sticky jer je tema koju svako ko pomisli da daje savjete ovdje  mora procitati ;)

 

Hvala mu ko bratu. Ne pamtim kad sam se ovoliko ismijao. Prevazisao je xZeroa koji pise gadne viruse ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 23:07 (logic).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
arpeggios_from_hell kaže...

ako vas nije briga odhebite iz ove teme, i tek da znate po svakoj vašoj temi ču srati...

Be my guest... Aj da i to vidim.

bed kaže...

Ponašaš se k'o odbjegli premijer, s egom do bola.. U osnovi je ideja dobra (ali nije tvoja), isključiti sve servise koji su korisniku nepotrebni, ali ti je realizacija 'vriti'..

Ma, pusti, pojavio se tu sa temom koja je prožvakana milijun puta, puno kvalitetnije odrađena (sa detaljnim opisima svih servisa i sa točno napisanim što se dobiva/gubi) i sad tu pametuje. Sama ideja gašenja nepotrebnih servisa je stara koliko i Windowsi XP, a možda je i starija od autora teme...

boli me k za detaljan opis svih servisa, time se ti bavi. meni serivsi koje sam ugasio netrebaju i njihov opis znam, ko šta znam da je tema prožvakana milijon puta, samo sam naveo ono što sam napravio da drugi vide i ako znaju još koji tweak da iznesu.

Nema se sta vise tweakati jer si ti pogasio sve sto se moglo a nije trebalo ;)

THE TWEAKER!!!

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 23:09 (logic).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
logic kaže...
arpeggios_from_hell kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
arpeggios_from_hell kaže...

ako vas nije briga odhebite iz ove teme, i tek da znate po svakoj vašoj temi ču srati...

Be my guest... Aj da i to vidim.

bed kaže...

Ponašaš se k'o odbjegli premijer, s egom do bola.. U osnovi je ideja dobra (ali nije tvoja), isključiti sve servise koji su korisniku nepotrebni, ali ti je realizacija 'vriti'..

Ma, pusti, pojavio se tu sa temom koja je prožvakana milijun puta, puno kvalitetnije odrađena (sa detaljnim opisima svih servisa i sa točno napisanim što se dobiva/gubi) i sad tu pametuje. Sama ideja gašenja nepotrebnih servisa je stara koliko i Windowsi XP, a možda je i starija od autora teme...

boli me k za detaljan opis svih servisa, time se ti bavi. meni serivsi koje sam ugasio netrebaju i njihov opis znam, ko šta znam da je tema prožvakana milijon puta, samo sam naveo ono što sam napravio da drugi vide i ako znaju još koji tweak da iznesu.

Nema se sta vise tweakati jer si ti pogasio sve sto se moglo a nije trebalo ;)

THE TWEAKER!!!

zašto se nije trebalo pogasit, več godinu dana nisam imao nikakvih problema sa takvom vistom?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...
logic kaže...
arpeggios_from_hell kaže...
Sum_of_all_fears kaže...
arpeggios_from_hell kaže...

ako vas nije briga odhebite iz ove teme, i tek da znate po svakoj vašoj temi ču srati...

Be my guest... Aj da i to vidim.

bed kaže...

Ponašaš se k'o odbjegli premijer, s egom do bola.. U osnovi je ideja dobra (ali nije tvoja), isključiti sve servise koji su korisniku nepotrebni, ali ti je realizacija 'vriti'..

Ma, pusti, pojavio se tu sa temom koja je prožvakana milijun puta, puno kvalitetnije odrađena (sa detaljnim opisima svih servisa i sa točno napisanim što se dobiva/gubi) i sad tu pametuje. Sama ideja gašenja nepotrebnih servisa je stara koliko i Windowsi XP, a možda je i starija od autora teme...

boli me k za detaljan opis svih servisa, time se ti bavi. meni serivsi koje sam ugasio netrebaju i njihov opis znam, ko šta znam da je tema prožvakana milijon puta, samo sam naveo ono što sam napravio da drugi vide i ako znaju još koji tweak da iznesu.

Nema se sta vise tweakati jer si ti pogasio sve sto se moglo a nije trebalo ;)

THE TWEAKER!!!

zašto se nije trebalo pogasit, več godinu dana nisam imao nikakvih problema sa takvom vistom?

THE TEACHER !!!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

Ma za tebe sam mala maca ;)

Mislio sam da znam nesto o kompovima al sad vidim da nemam pojma. Nagledo sam se svakakvih korisnika i "korisnika" al si ih ti prevazisao za tri koplja ;)

 

16 godina
offline
Kako do brzih windowsa?

Ako te toliko muči brzina i gasiš sve i svašta, stavi Windows 98 i izletit će iz kompjutera od brzine...  Namigiva

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako do brzih windowsa?
arpeggios_from_hell kaže...

zašto se nije trebalo pogasit, več godinu dana nisam imao nikakvih problema sa takvom vistom?

Normalno da nemaš problema, sa čime bi imao problema kad si sve pogasio Smijeh

arpeggios_from_hell kaže...

THE TEACHER !!!

Bome ti treba teacher i to iz informatike a i iz hrvatskog. Neš ti ne ide pravopis. BTW, malo lakše sa tim citatima, idu već u 5 levela, to se kažnjava žutim a i mogao bi koristiti "Uredi" gumb.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
neaktivan
offline
Kako do brzih windowsa?

A nemojte tak, čovjeka ste/smo skroz dotukli, jadan.

 

<sarcasam off>

 

Ma on je moj idol!!! Čak ni ja tak nemogu ljude nasmijat, a drže za mene da sam kakti komičan...Smijeh

 

Imam filing da ćemo svi pobrat kartončineSmijeh, ajd nek neko screenshota cijelu temi, ovo je urnebes, prije nego ode u "vječna lovišta"...

"Tako je" - povikase seljaci i slozno glavama razbise zid
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako do brzih windowsa?

Ma druze nek me kazne koliko misle da treba al vrijedi svake kazne ;)

Mene je poceo prozivati na temama u kojima uopste ne ucestvujem ;)

Cerekam se ko kreten i moji me gledaju kao da sam izludio ;)

16 godina
moderator
offline
Kako do brzih windowsa?

Lupetanje, besmislice, svađanje - jednom riječju = LOCK

Moj PC  
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice