Teretana

poruka: 173
|
čitano: 67.966
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Buildanje mišića
14 godina
offline
Re: Teretana
DrNasty kaže...

Excercise Encyclopedia

 

Izaberite mišić koji želite pogoditi i pogledajte video kako ispravno raditi vježbe.

 

Uživajte i pamet u glavu (upravo iz gym, radio noge, čučanj sa 130kg na leđima ;)) Neko je pitao za jačanje kvadricepsa. Čučanj je zakon, osim kvadricepsa pogađa i gluteus (ass ;)) i druge.

Neki određeni sport ili samo gym,gym?

 

Apsolutno zakon.

Coca-Cola je Najpoznatije piće, a ujedno i druga najpoznatija riječ na svijetu - odmah poslije riječi OK.Njezina je formula jedna od najvećih svjetskih tajni.U Brazilu se smatra da je Cola afrodizijak
12 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana

pogodio si treniram nogomet {#}

feefake
12 godina
neaktivan
offline
Teretana

jel itko zna za neku teretanu u Zadru di se plaća 100 kn misečno?

Ivan
13 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana

Koja kolicina gluposti u ovom threadu, Boze sacuvaj..

12 godina
neaktivan
offline
Teretana

Imam pitanje za vas bildere... Imam 15godina, visok sam 183...Posto sam poceo ici u teretanu, da li ce me to sprecavati da jos rastem? Posto sam tek usao u pubertet... i da li ce mi stetit teretana u mojim godinama?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana
ameln kaže...

Imam pitanje za vas bildere... Imam 15godina, visok sam 183...Posto sam poceo ici u teretanu, da li ce me to sprecavati da jos rastem? Posto sam tek usao u pubertet... i da li ce mi stetit teretana u mojim godinama?

Ne.

Pain is temporaily,glory is forever!!
13 godina
neaktivan
offline
Teretana

Neće ti naštetit,naprotiv potaknut će tvoj rast i razvoj,samo nemoj dizat velike težine da ne oštetiš kralježnicu i leđa.

Sharing Is NOT Stealing!
12 godina
offline
Teretana

Pozdrav, zna li tko neku dobru stranicu s koje mogu naruciti proteine?
prosli put sam narucio s fitness.com.hr, i  nemam nikakvih primjedbi sve prošlo uredu..

Ne!
13 godina
neaktivan
offline
Teretana

Pa naruči opet od tamo ?

Sharing Is NOT Stealing!
14 godina
offline
Teretana

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.2.2012 1:30 (maxy0).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana
3mix3 kaže...

Dečki, bez proteina i takvih gluposti mišiće ne možeš previše oblikovati. Prirodno vježbanje samo nategne mišiće i oni su čvršći i jači, ali nemaju neki oblik...

The amount of stupidity in this post is off the charts.
Same goes for the topic.

Za tu nadogradnju pričekat ćemo ožujak, a ova nadogradnja će nam to omogućiti nadogradnjom sustava nadogradnji. - - - - - - - - - - - - Mosin-Nagant: When out of ammo, it makes a great pike, war club,
12 godina
neaktivan
offline
Teretana
Moj dečko obožava ekstremne sportove. Ja brinem zbog toga, ali što sad... Ako on to voli, ja ga ne mogu zaustaviti. Htjela bih ga iznenaditi. Vidjela sam igru: ako kupiš neki omekšivač, možeš osvojiti dan esktremnog sporta. To bi bio super poklon za njega. Što vi kažete?
12 godina
neaktivan
offline
Teretana

Ljudi,trebo bi neke savjete kako razjacat noge!Dali je to opce moguce u mojim godinama (20) :) Nisam mrsav u tijelu,cak imam dosta siroka ramena pa kad obucem majicu i jaknu izgledam ko mrga s leda al daleko od toga:) Medutim noge su mi brutalno mrsave!! Mislim stvarno jako mrsave i misici su jako slabi!Najnizi dio noge,onaj koji se spaja s stopalom malo višlje od one dvije koscice mogu s rukom (palcom i srednjim prstom) obuhvatit cjelu nogu:)Mislim skoro,ostane jedno 1cm razmaka al ak bas jako stisnem prsti se dotaknu:)Nisam ja sad neka ljencina koja je stalno bila za kompom i lezala,bavio sam se ja dost i sportom i svacime al noge su mi bas slabe,ono mrsavije od nekih cura j**bote!Mislim da su mi negdje oko 8 razreda prestale se sirit.A onaj gornji dio noge,iznad koljena mogu obuhvatit s dvije ruke da se palac i palac dodiruju i dva srednja prsta!Kakve vjezbe da radim i dali je moguce razjacat ih!?

14 godina
neaktivan
offline
Teretana

Nema ti pomoći, cijeli život ćeš izgledati kao čovjek-kokoš.

 

No matter where you go, there you are.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana
Tole1710 kaže...

Ljudi,trebo bi neke savjete kako razjacat noge!Dali je to opce moguce u mojim godinama (20) :) Nisam mrsav u tijelu,cak imam dosta siroka ramena pa kad obucem majicu i jaknu izgledam ko mrga s leda al daleko od toga:) Medutim noge su mi brutalno mrsave!! Mislim stvarno jako mrsave i misici su jako slabi!Najnizi dio noge,onaj koji se spaja s stopalom malo višlje od one dvije koscice mogu s rukom (palcom i srednjim prstom) obuhvatit cjelu nogu:)Mislim skoro,ostane jedno 1cm razmaka al ak bas jako stisnem prsti se dotaknu:)Nisam ja sad neka ljencina koja je stalno bila za kompom i lezala,bavio sam se ja dost i sportom i svacime al noge su mi bas slabe,ono mrsavije od nekih cura j**bote!Mislim da su mi negdje oko 8 razreda prestale se sirit.A onaj gornji dio noge,iznad koljena mogu obuhvatit s dvije ruke da se palac i palac dodiruju i dva srednja prsta!Kakve vjezbe da radim i dali je moguce razjacat ih!?

A trči,jedi i radi na spravama da ojačaš noge.

Sharing Is NOT Stealing!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana
Tole1710 kaže...

Ljudi,trebo bi neke savjete kako razjacat noge!Dali je to opce moguce u mojim godinama (20) :) Nisam mrsav u tijelu,cak imam dosta siroka ramena pa kad obucem majicu i jaknu izgledam ko mrga s leda al daleko od toga:) Medutim noge su mi brutalno mrsave!! Mislim stvarno jako mrsave i misici su jako slabi!Najnizi dio noge,onaj koji se spaja s stopalom malo višlje od one dvije koscice mogu s rukom (palcom i srednjim prstom) obuhvatit cjelu nogu:)Mislim skoro,ostane jedno 1cm razmaka al ak bas jako stisnem prsti se dotaknu:)Nisam ja sad neka ljencina koja je stalno bila za kompom i lezala,bavio sam se ja dost i sportom i svacime al noge su mi bas slabe,ono mrsavije od nekih cura j**bote!Mislim da su mi negdje oko 8 razreda prestale se sirit.A onaj gornji dio noge,iznad koljena mogu obuhvatit s dvije ruke da se palac i palac dodiruju i dva srednja prsta!Kakve vjezbe da radim i dali je moguce razjacat ih!?

iznad koljena svako moze dodirnuti s dvije ruke, trebao bi, ak ne onda je predebeo :D

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
12 godina
neaktivan
offline
Teretana

jel ima neko ovo? ja bi kupio pa me zanima kakva su iskustva?

 

dode 300 kn bez vrece

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2012 19:03 (ivek6).
13 godina
offline
Re: Teretana
ivek6 kaže...

jel ima neko ovo? ja bi kupio pa me zanima kakva su iskustva?

 

dode 300 kn bez vrece

a kakva iskustva hahah? Šipka ko šipka,ti bi radio na njoj zgibove ili?

Battlelog:cro1911
12 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana
da. Al mi je i zbog vrece. Mislio sam pod iskustva jel stabilna, dobro drzi, dost siroka, kakvo je ono za drzat vrecu itd
12 godina
neaktivan
offline
Teretana

Pozdrav...evo ovako.... imam 16 godina visok sam 165cm i imam 60kg....svaki dan radim po 50 sklekova i 50 zgibova a svaki drugi dan napravim i po 150 sklekova....počeo sam sa kratkim serijama 10x5 a danas znam i raditi po 5x20....nemam neki posebni tempo več ga mjenjam svaki dan (npr. 15,10,20,15,10...) odmor između serija mi je 30 sekundi...tržim po 10km svkih dva tjedna hh jer mi se neda samom....radio bi i trbušne ali nemam gdje (mala soba hh)...svakodnevno vozim bicikl od 10km-40km....volio bi nabaviti vreču za boks ali je preskupa tako da je to otprilike to ;D ....radim i još neke svoje specialne vježbe izdržljivosti (vježbe uzimam od insanity workout,p90x...) {#}

16 godina
offline
Re: Teretana

Krenio sam u teretanu od ponedjeljka, ovaj put ozbiljno. Izbacio sam Coca-Colu (prije sam pio oko 2L na dan), te alkohol sada popijem samo ako je neka posebna prigoda. Nabio sam škembu i to dosta. Čitao sam da zeleni čaj jako može puno pomoći kod skidanje masnih naslaga. Frendica ga pije redovito i dosta je smršavila iako nije strogo pazila na dijetu samo je pila čaj 4-5 puta na dan. Zanima me ima li ko kakva iskustva sa zelenim čajem i teretanom. Govorim o čaju (pravom), a ne o svemu onom što bude u filter vrećicama

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.1.2015 8:51 (ParaNO1d).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Teretana

Rast mišića i visina ti se zove tema gdje uglavnom pričamo o teretani pa bolje pitaj tamo...

10 godina
neaktivan
offline
Teretana

ja na benću dižem 200kg

i 30 trbušnjaka s torbom mase 60kg

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Buildanje mišića
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice