Olimpijske igre 2012- London

poruka: 660
|
čitano: 71.053
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Ljudi jel znate možda di naći onu listu "sportskih država", nešto kao broj medalja/broj stanovnika.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2012.
15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Diplomirani pješak kaže...

Ljudi jel znate možda di naći onu listu "sportskih država", nešto kao broj medalja/broj stanovnika.

to bi trebalo biti ovo?
http://www.medalspercapita.com/  

13 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Tommy_123 kaže...

Strava od igre Brazilaca, Obrana čista 0. I to od jednog Mexica.

Ovoga, Mexico je čist solidna ekipa, dobro su igrali cijelo prvenstvo i zasluženo osvojili. To što Brazilci imaju momčad koja na papiru vrijedi milijardu, a u stvarnosti ni pola toga je druga stvar. Ovo nikako nije iznenađenje. 

16 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Hexfire kaže...
Tommy_123 kaže...

Strava od igre Brazilaca, Obrana čista 0. I to od jednog Mexica.

Ovoga, Mexico je čist solidna ekipa, dobro su igrali cijelo prvenstvo i zasluženo osvojili. To što Brazilci imaju momčad koja na papiru vrijedi milijardu, a u stvarnosti ni pola toga je druga stvar. Ovo nikako nije iznenađenje. 

Nisu li upravo Meksikanci te iste brazilce nedavno pobijedili 2:0?

Ove "brazilce" bilo koja europska repka pojede za doručak... Gledao sam im dvije utakmice i oslobodimebože...

12 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Srusio Bolt svijetski rekord (tj Jamajka je srusila, ali Bolt se stvarno potrudio {#}) :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 22:05 (Johnny4286).
15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Bas su š*pci ovi sta Boltu nisu dali da zadrzi stafetu
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Bolt je kralj ! ( i drugi su, da se ne uvrijede, ali Bolt je Bolt... )

 

i btw. što se dogodilo Kanađanima ?

''Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.'' (c) Čapek
15 godina
online
Re: Olimpijske igre 2012- London
cod2playahhh kaže...

Bolt je kralj ! ( i drugi su, da se ne uvrijede, ali Bolt je Bolt... )

 

i btw. što se dogodilo Kanađanima ?

Jared Connaughton je, kako sam kaže, nagazio liniju. Šteta, nisu bili loši..za ostatak svijeta, skoro 10m iza Jamajke i Amera :)

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Idemo Kauboji i Vaterpolisti po 2 nove medalje. Dečki uz vas smo ! <3

ELS BLAUGRANES &lt;3
13 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Sretno našima!
Ali kako ovo lijepo izgleda: ...još glume životinje prije početka, ja sam bio uvjeren da će poderat stazu. :D

★★★★★
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2012 3:14 (DiRT).
12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

ja mislim da je taj bolt na tolkom dopingu da je to za nepovjerovat.

15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London

Isto ko i Janica u svoje vrijeme, jel? {#}{#}

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
12 godina
odjavljen
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
maraac kaže...

ja mislim da je taj bolt na tolkom dopingu da je to za nepovjerovat.

misliti je drek znati

http://revohd.com
12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

@Hexfire mehiko je odlična ekipa.njihov nogomet je baš puno napredovao u zadnjih par godina.brazilci su strašna ekipa na papiru,no nema tu momčadskog duha.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

http://sportski.net.hr/rukomet/balic-goluzi-u-nevjerici-ti-mene-vadis-van

 

Balić nije trebao slušat Golužu, trebo mu je samo pokazat srednji prst i trebo je ostat igrat, a Goluža nek rotira Bičanića i njemu slične u svojoj glavi.

 

Ajmo naši po broncu, razbijte Mađare.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2012 11:00 (Praetorian1).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Bukva kaže...

Isto ko i Janica u svoje vrijeme, jel? {#}{#}

 tocno

12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

dosta lose smo poceli ali sad se igra popravlja, laci je savrsen ovdje, cupic isto. Obrana nam je totalno u kur*u.

15 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Kopljar zabio iz skoka! {#}

16 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Šteta što se sa Francuzima nismo sreli u finalu.... Francuzi su definitivno najbolji na svijetu, ali smatram da smo mi odmah iz njih.. Dobro je Karabaja i rekao, šteta šta se nismo sreli u finalu i da su tada francuzi pobjedili, mi drugi i takvo je stanje u svjetskom rukometu...

 

Ovo mi djeluje kao sigurna pobjeda tako da bronca sa Eura, bronca sa olimpijade, medalje su tu i treba biti happy.

ššššš - možda su u šumi
14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
hitmanovich kaže...

@Hexfire mehiko je odlična ekipa.njihov nogomet je baš puno napredovao u zadnjih par godina.brazilci su strašna ekipa na papiru,no nema tu momčadskog duha.

 

 

 

Brazil više ni ma papiru nije toliko jak. Uopće nemaju igrače kakve su imali prije, pogotovo prema naprijed. Obrana je soldina kad su u punom sastavu, ostalo sve toplo-hladno, nitko se više ne boji Brazila kao u ono vrijeme kad su igrali legendarni Ronaldo, Rivaldo, Cafu, Carlos...
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

@doctor ne bih se baš složio.francuzi imaju boljeg trenera.neobjašnjiv mi je golužin eksperiment sa bićanićem.u ključnim trenutcima goluža nije uveo balića,nego je igrao bez playmakera.

11 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

svako natjecanje ista prica.skupinu prodemo bez problema budemo prvi, sve zgazimo.zatim drugi krug takoder.a onda dode polufinale,eto problema.Pocinje nesigurnost,nemamo kreativnosti u igri, ako eventualno prodemo u finale,totalna blokada, suprotnost onome na pocetku.ne kuzim svaki put isto...

16 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
hitmanovich kaže...

@doctor ne bih se baš složio.francuzi imaju boljeg trenera.neobjašnjiv mi je golužin eksperiment sa bićanićem.u ključnim trenutcima goluža nije uveo balića,nego je igrao bez playmakera.

A čuj, nešto BOLJE imaju, dali je to nevjerovatni Omeyer, kvalitetniji trener ili šta već, oni su bolja reprezentacija od nas. To govore i međusobni ogledi.

ššššš - možda su u šumi
13 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

šesta medalja - najuspješnije naše igre, nice...

 

a sad po zlato da se zaključi olimpijada, ajmo barakude!

nema mi pomoci tu tu tu turuturtutu tu
12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

I daaa bronca je tu. Bas lijepa pobjeda, u drugom poluvremenu smo dominirali na terenu. Vidim decki su presretni pobjedom, luduju. Aj super je i ovo iako mislim da zasluzujemo bit drugi odma poslije francuza ali eto sto je tu je.

14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Dobro smo odigrali. Bronca je naša :D

ELS BLAUGRANES &lt;3
14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Čestitke našima na bronci, mi i Francuzi smo vrh rukometa.

 

Nisam gledao prvo polu. jel Balić igrao, jer u drugom nije?

12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

je igro je ali samo par minuta.

negdje na prvom poluvremenu komentatore je reko da su losertu ovo zadnje olimpijske igre, ko jos odlazi? balic mozda?

12 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
maraac kaže...

je igro je ali samo par minuta.

negdje na prvom poluvremenu komentatore je reko da su losertu ovo zadnje olimpijske igre, ko jos odlazi? balic mozda?

  http://www.24sata.hr/rukomet/popravni-rukometasi-protiv-maara-traze-utjesnu-broncu-277475

 

eto procitaj ovo {#}{#}{#}{#}

12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

za balica sam znao da ce ic samo sam mislio da ce odigrat jos svjetsko u sijecnju 2013. steta ste ce ic vori i lackovic, pa nisu oni tako stari da su za bacit. taj goluza je jedini koji treba odleprsat.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice