EP u nogometu 2024 izdvojena tema

poruka: 404
|
čitano: 23.904
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

eto, ovdje možemo pokoju o EP2024 u nogometu...

 

**Grupa A:**
- Njemačka
- Mađarska
- Škotska
- Švicarska

 

**Grupa B:**
- Španjolska
- Albanija
- Hrvatska
- Italija

 

**Grupa C:**
- Engleska
- Danska
- Slovenija
- Srbija

 

**Grupa D:**
- Francuska
- Austrija
- Nizozemska
- Poljska

 

**Grupa E:**
- Belgija
- Rumunjska
- Slovačka
- Ukrajina

 

**Grupa F:**
- Portugal
- Turska
- Češka
- Gruzija

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2024 15:22 (Miro).
14 godina
offline
EP u nogometu 2024

Evo odmah da krenem kako sam sinoc gledao prijateljsku utakmicu Italija - BiH (1:0 FT) cisto iz razloga da vidim kako igra Italija. Moram reci da sam od samog imena Italija ocekivao vise, dobra je to ekipa ali nisam vidio nista wow sto me je impresioniralo. Iskreno, ocekivao sam vise, vidjet cemo kakva ce biti nasa utakmica s njima.

11 godina
offline
EP u nogometu 2024

ja gledao sažetke, nisu se ni Francuzi baš proslavili kod Kanade (0:0)

9 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
rocko9 kaže...

Evo odmah da krenem kako sam sinoc gledao prijateljsku utakmicu Italija - BiH (1:0 FT) cisto iz razloga da vidim kako igra Italija. Moram reci da sam od samog imena Italija ocekivao vise, dobra je to ekipa ali nisam vidio nista wow sto me je impresioniralo. Iskreno, ocekivao sam vise, vidjet cemo kakva ce biti nasa utakmica s njima.

 

te prijateljske ništa ne znače, tko zna šta izbornik isprobava i tko igra s kakvom motivacijom.

 

Italija je uvijek zajebana, pa i kad je najgora.

14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
60nine kaže...

ja gledao sažetke, nisu se ni Francuzi baš proslavili kod Kanade (0:0)

 Gledao sam i to negdje od 60-70.minute, Kanada izrazito opasna... Doduše Mbappe je dosta kasno ušao u igru, mislim da je on mogao zabiti.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2024 19:02 (rocko9).
14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Cansee kaže...
rocko9 kaže...

Evo odmah da krenem kako sam sinoc gledao prijateljsku utakmicu Italija - BiH (1:0 FT) cisto iz razloga da vidim kako igra Italija. Moram reci da sam od samog imena Italija ocekivao vise, dobra je to ekipa ali nisam vidio nista wow sto me je impresioniralo. Iskreno, ocekivao sam vise, vidjet cemo kakva ce biti nasa utakmica s njima.

 

te prijateljske ništa ne znače, tko zna šta izbornik isprobava i tko igra s kakvom motivacijom.

 

Italija je uvijek zajebana, pa i kad je najgora.

 Slazem se, isto tako je i svaka utakmica nova utakmica pa je sve moguce

10 godina
offline
EP u nogometu 2024

Jedva cekam prvenstvo. Uz Bozic i Uskrs jos jedan izgovor za opijanje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.6.2024 21:59 (Spacecraft).
16 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
I počelo je!

Šteta kaj nebumo imali prilike šlušati Vikia, mislim da su ga morali uvrstiti među komentatore...
16 godina
moderator
offline
Re: EP u nogometu 2024
Armor kaže...
I počelo je!

Šteta kaj nebumo imali prilike šlušati Vikia, mislim da su ga morali uvrstiti među komentatore...

 Balog je katastrofa... Istina još su gori oni na Novoj TV, ali Balog ima takve bezvezne opservacije i dojmove, a utakmicu jedva da prati.

...
16 godina
moderator
offline
EP u nogometu 2024

Na prvoj utakmici - dominacija kineskih reklama na ekranima uz teren! 

...
15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Sto se tice komentatora bez Drage Cosica to vise nije isto
Intel 80286
15 godina
online
EP u nogometu 2024

Odlično otvaranje za Nijemce.

Ok Škoti nisu nikad bili neka snaga što se reprezentativnog nogometa tiče, ali zabit im 5 komada + jedan u svoju mrežu, impresivno ;)

 

Evo i raspored utakmica na Euru:

 

https://editorial.uefa.com/resources/028d-1ae29d7959f7-e4ad8bfe761e-1000/euro_2024_match_schedule.pdf

Tigar Krezumica
10 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024

@Horned Reaer 

 

Da, ovo je istina. Mislim na komentatore. Nekada su bili puno veći standardi za one koji izvještavaju sa utakmica. Tako i sa nogometnih.

Ovi, novi u posljednjih 20-ak godina, nove generacije komentatora nisu se školovale od starijih, nego su se školovali na drugim izvorima.

Po meni nove generacije su nekoliko kopalja ispod stare škole. Al' takva su valjda vremena došla. Luda, brza i ne baš profesionalna.

 

Nema škole do stare škole.

 

---------------

A, kaj se tiče nogometa, EP i ML, evo jedan dobar text na tu temu:An ML — Poisson model to predict UEFA Euro 2024

dzg
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

morao sam nakon ove prve tekme ić malo pogledat kak su Škoti uopće došli na Euro - kad ono, tukli Španjolsku 2:0 doma (kasnije istim rezultatom izgubili tamo), ugl. dobro su prošli grupu...

 

Njemci si dali oduška na otvaranju, bez posustajanja nakon 3:0 i igrača više...

15 godina
online
EP u nogometu 2024

Bome Mađarima nije lako, Švicarci izgledaju opasno u svakom napadu.

Zanimljiva tekma...

Tigar Krezumica
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

počeli i Mađari igrat u drugom :) (taman komentator to rekao kad ovo tipkam :D )

15 godina
online
EP u nogometu 2024

Da, počeli su...i taman kad se čekalo poravnanje rezultata, Švicarci riješavaju tekmu.

Šuplja obrana Mađarske, ako to ne poprave neće se dobro provesti u nastavku Eura.

Tigar Krezumica
16 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Ajmo Vatreni!
Samo gas!
14 godina
offline
EP u nogometu 2024

Motaj kablove i kući. 

14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024

Eeee najlakse je tako reci, kada bi se tako lako odustajalo nitko nista ne bi postigao.

16 godina
moderator
offline
EP u nogometu 2024

Jbg, Španjolci su nam uvijek bili rak rana (tu i tamo neka pobjeda su uglavnom anomalije).

 

Općenito jako teška grupa za proći dalje...

...
14 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Kakav kaos u obrani, užas. Previše smo fokusirani na njihova krila. Krila su im oba jako teški za čuvanje i brutalni igrači, to stoji, ali malo smo pretjerali. Kod prvog gola se to najbolje vidjelo. Toliko smo bili fokusirani na zatvaranje krila da su pustili Moratu da utrči u prostor kroz sredinu i ulazi u situaciju 1 na 1 bez ga itko isprati.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.6.2024 18:57 (antimadridista).
10 godina
offline
EP u nogometu 2024

Zakaj su Španjolci uveli Dinamovca u igru?

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

nek se sve loše desilo u ovoj tekmi, od loše igre do neiskorištenog penala i ajmo dalje, sreća pa s Italijom igramo zadnju - nisu ovi toliko bolji koliko smo mi bili loši danas... 

 

mali Španjolac će bit zvijer za par godina

15 godina
online
EP u nogometu 2024

Jbg...idemo dalje. Ima još 2 tekme za igrati, nemre lošije od ovoga da ga *ebeš.

Tigar Krezumica
10 godina
offline
EP u nogometu 2024

Ak Zdravko ne nazove, neće biti dobro.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Ma ovo je čak i dobro. Poslije prijateljske s Portugalom, već se počelo pisati koliko smo moćni, idemo do kraja itd. Sad su nas Španjolci lijepo spustili na zemlju. Sad će nas većina otpisati, a tad smo najjači.

13 godina
offline
EP u nogometu 2024

Jako loša igra naših, Španjolci nam očitali nogometnu lekciju, bolji su i to je to. Sreća da nam nisu došli u zadnjoj utakmici pa se vaditi protiv njih. Zajebite i ove komentatore na tv-u i novinare koji nabrijavaju da smo mi kao kvalitetniji od Španjolaca, nismo i vidjelo se to jasno danas.

Imamo sljedeće dvije utakmice protiv protivnika koji su slabiji od Španjolaca pa ćemo vidjeti na čemu smo. Smatram da smo bolji od njih al opet.... Treba promjene u ekipi.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
15 godina
offline
Re: EP u nogometu 2024
Tocno sve sto sam rekao u onoj drugoj temi...dalic procitana knjiga, svi smo znali kakva ce biti postava sta jr on mislio da to spanjolci nece iskoristit...brozovica vise ne treba zvat, on je propao...sucic u prvi sastav, pongracic van, gvardiolu vracaj na stopera. Perisic proslo svrseno vrijeme
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
11 godina
offline
EP u nogometu 2024

Nije problem ni sramota izgubiti od Spanjolske, problem i sramota je nacin na koji smo izgubili. Nismo ovako isplašeni bili ni u završnicama natjecanja sa kojih smo donjeli medalje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice