Olimpijske igre 2012- London

poruka: 660
|
čitano: 73.402
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Nekom je to blamiranje,a nekome  bolna istina,pogotovo za karataše čiji je sport izbačen iz olimpijskih sportova.

Da se razumijemo,nemam veze sa karateom npr.,ali eto dao sam jedan primjer.

Djeci se prilikom vabljenja na upis u taekwando klubove,prvo govori i nabije velikim slovima na reklamu da je to olimpijski sport,jer sumnjam da bi se itko na ovim prostorima hrlio baviti sa tim bezveznim skakutanjem.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 12:02 (Godin).
14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Bukva, sami rukometasi su rekli da su dosli po zlato i jedino su se za to pripremali, tak da ne pricaj gluposti. Odigrali su prelose sa puno pogresaka i ovo je razocaranje. Cijeli turnir su odigrali savrseno, pa da tako padnu u jednoj tekmi je apsolutno nespojivo. Imaju kompleks od Francuza i to je cinjenica. Cisti kukavicluk i nedostajanje hrabrosti.
12 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Čak se Francuzima mora priznati da nas nisu batinali kao obično.Dinard je bio sasvim pristojan,a malo su znali pretjerati Gille i Karabatić,ali u granicama normale.

Ni to nismo znali iskoristiti,a imam osjećaj da bi nas uz naš drukčiji pristup i suci malo pogurali.Ovako su  za nijansu pogurali Francuze, čvršće i hrabrije na terenu,te stali lagano na njihovu stranu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 12:14 (Godin).
14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
jurica_m kaže...
Bukva, sami rukometasi su rekli da su dosli po zlato i jedino su se za to pripremali, tak da ne pricaj gluposti. Odigrali su prelose sa puno pogresaka i ovo je razocaranje. Cijeli turnir su odigrali savrseno, pa da tako padnu u jednoj tekmi je apsolutno nespojivo. Imaju kompleks od Francuza i to je cinjenica. Cisti kukavicluk i nedostajanje hrabrosti.

čekaj malo, ja sam vidio izjavu Vukovića koji je rekao da oni nisu došli po "drvene medalje" kad je dobio pitanje o toj utakmici za 3. mjesto. Da sam ja na mjestu trenera, takvog sportaša bi poslao doma istog trena, na Olimpijadi tako nešto izjaviti je sramota.

I zar ne misliš da nije malo "čudno" kako skoro svako veliko natjecanje igramo savršeno i onda nam dođu Francuzi i rastave nas na proste faktore? jednostavno su bolji, ova njihova generacija je vjerojatno najjača u povijesti rukometa, a mi smo relano gledajući drugi na svijetu i što je toliko loše u tome? Zašto prihvaćate samo zlato?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 12:28 (antimadridista).
14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Jel mi može netko reći zašto Balića trener ne stavlja da igra, općenito na cijelom turniru, možda odigra svega 5 minuta?

Ista je stvar i u RK klubu Zagreb.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 12:29 (Praetorian1).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London

Po mojoj procjeni jer je sad stariji i više nemože toliko trcat i nosit se sa masovnijima od sebe.Pogledaj francuze npr. svi su divovi kak ce on protiv njih,ali i dalje kad ude digne igru.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Praetorian1 kaže...

Jel mi može netko reći zašto Balića trener ne stavlja da igra, općenito na cijelom turniru, možda odigra svega 5 minuta?

Ista je stvar i u RK klubu Zagreb.

Možda nema toliko iskustva pa onda Bičanić, Duvnjak i Kopljar riješavaju utakmicu. Užas.

ELS BLAUGRANES <3
15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
jurica_m kaže...
Bukva, sami rukometasi su rekli da su dosli po zlato i jedino su se za to pripremali, tak da ne pricaj gluposti. Odigrali su prelose sa puno pogresaka i ovo je razocaranje. Cijeli turnir su odigrali savrseno, pa da tako padnu u jednoj tekmi je apsolutno nespojivo. Imaju kompleks od Francuza i to je cinjenica. Cisti kukavicluk i nedostajanje hrabrosti.

A kakav si ti to sportaš ako ulaziš u meč s pretpostavkom da ćeš izgubiti?

 

Ajmo uzet ovo "skakutanje po strunjači" u kojem, btw, po satu ispališ 910 kcal (samo zausporedbu u rukometu je do 200tinjak kcal manje ili ti nekih 22%, što znači da je zamalo pa za 1/4 lakši sport) i postavi se da imaš 3 mjeeca da se pripremiš protiv svjetske prvakinje. Što misliš što ti je prva stepenica prema tome da ju dobiješ - to što ćeš ti ispucati 30 zgibova i uspijeti dignuti nogu na 1,8m ili to što ćeš si ti u glavi sam sebe uvjeriti da ćeš ju razmontirati u borbi?

 

Pa naravno da će pričati da idu po zlatu, naravno da su bili jedni od favorita za zlato. Ali isto tako su i Francuzi pričali i bili isto tako jedni od glavnih favorita za to isto zlato. Što bi trebali dečki pričati - da im je cilj proči skupinu? I što, onda bi ulazak u polufinale bio uspjeh, jel? Pa ne budi licemjeran.

 

I veslači ove godine nisu bili pobjeđeni i bili su ne, jedni od glavnih, nego glavni da glavniji ne mogu biti favoriti za medalju. I na kraju su drugi bili. I što, jel ih sada trebamo svi kolektivno popljuvati (opet kažem - bili su veći favoriti za zlato nego rukometaši)? Ajmo kompletnu OI delegaciju razapet koji nisu osvojili zlato.

 

Osim toga lako je igrati na visokoj razini protiv lakih protivnika i kada si svjež. Imali smo već problema protiv Tunižana. Protiv Francuza jednostavno nije išlo. Idemo još jednom demolirati Mađare i sve pet. Medalja još uvijek može biti u džepu. Među top fucking 3 repke na OI...

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Pa ljudi, mi smo među 3 najjbolje repke na svijetu. Nema zlata hebiga, ovakav narod eč te popljuvat ako i uzmeš broncu. Nije išlo i gotovo. Treba se čestitat dečkima jel su uopće došli do polufinala. Nemogu vjerovat da još ima takvih ljudi. Po broncu dečki ! :D

ELS BLAUGRANES <3
15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Tommy_123 kaže...
Praetorian1 kaže...

Jel mi može netko reći zašto Balića trener ne stavlja da igra, općenito na cijelom turniru, možda odigra svega 5 minuta?

Ista je stvar i u RK klubu Zagreb.

Možda nema toliko iskustva pa onda Bičanić, Duvnjak i Kopljar riješavaju utakmicu. Užas.

Balić nije u svojim najboljim godinama i problem mu je igrati na visokoj razini kroz duži period. Je, nosi ogromnu prevagu, ali se, nažalost, i brzo umara.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Da i gledam malo Francusku sad, Dinart koji ima 35 godina igra pivota na visikom nivou kao naš Vori. Gille koji ima 34 godine igra pivota. Francuska je najstarija momčad na ovom turniru.

ELS BLAUGRANES <3
13 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Ali ni to nije dovoljno dobro kad smo najbolji.

 

Naravno da je svima krivo i da bronca ne dolazi u obzir, kad znamo kakvu igru igramo.

 

I onda se strtarimo i spušimo na gluposti, ajde da su oni bili nesto pre dobri, zbilja nisu, nego smo mi bili pre losi.

 

Najgora je ta oscilacija, tako smo sve gazili i onda francuzi. Kvragu i taj strah od njih, bas, uvijek nas gaze, i to ne zato sto su odlicni, nego zato sto smo mi prelosi protiv njih.

 

A protiv Tunisa smo se pokazali, pa ubijali su nas, Karate po nama, katastrofa. I nismo im odgovorili istom mjerom i na kraju smo ih pojeli. To je igra, kad te netko tolko sj. i onda im vratis.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Bukva kaže...
Tommy_123 kaže...
Praetorian1 kaže...

Jel mi može netko reći zašto Balića trener ne stavlja da igra, općenito na cijelom turniru, možda odigra svega 5 minuta?

Ista je stvar i u RK klubu Zagreb.

Možda nema toliko iskustva pa onda Bičanić, Duvnjak i Kopljar riješavaju utakmicu. Užas.

Balić nije u svojim najboljim godinama i problem mu je igrati na visokoj razini kroz duži period. Je, nosi ogromnu prevagu, ali se, nažalost, i brzo umara.

 

A i to je glupost da se umara toliko, pa boze moj nije dedica, nek vjezba vise ak je toliko ljen i nece se umarati tolko. Netko tko zivi,dise, isijava rukomet za to ne bi smio imati ispriku.

 

A i kojom on lakocom igra, sumnjam i da trosi puno energije...

14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Jedini igrač kod nas koj se može "šorat" je Vori, on je jak i ima visinu. Di će se jedan Duvnjak postavi Karabatiću ili Barošeu ? Mi smo trebali brzu igru, dobar protok lopte i dobra križanja. Nije bilo potrebno uopće ić u duele s njima jel samo se troši energija. Brzom loptom zaljuljat obranu i tražit višak na pivotmena ili krila.

ELS BLAUGRANES <3
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 12:58 (Tommy_123).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Tommy_123 kaže...

Jedini igrač kod nas koj se može "šorat" je Vori, on je jak i ima visinu. Di će se jedan Duvnjak postavi Karabatiću ili Barošeu ? Mi smo trebali brzu igru, dobar protok lopte i dobra križanja. Nije bilo potrebno uopće ić u duele s njima jel samo se troši energija. Brzom loptom zaljuljat obranu i tražit višak na pivotmena.

 

Da ne govorim kako su krila zujala cijelo prokleto vrijeme.

14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
BMK kaže...

Ali ni to nije dovoljno dobro kad smo najbolji.

 

Naravno da je svima krivo i da bronca ne dolazi u obzir, kad znamo kakvu igru igramo.

 

I onda se strtarimo i spušimo na gluposti, ajde da su oni bili nesto pre dobri, zbilja nisu, nego smo mi bili pre losi.

 

Najgora je ta oscilacija, tako smo sve gazili i onda francuzi. Kvragu i taj strah od njih, bas, uvijek nas gaze, i to ne zato sto su odlicni, nego zato sto smo mi prelosi protiv njih.

 

A protiv Tunisa smo se pokazali, pa ubijali su nas, Karate po nama, katastrofa. I nismo im odgovorili istom mjerom i na kraju smo ih pojeli. To je igra, kad te netko tolko sj. i onda im vratis.

u čemu smo najbolji? kako možemo biti najbolji pored ovih Francuza koji nas rastavljaju svako veliko natjecanje? pa pogledaj samo što su oni sve osvojili zadnjih 5 godina i sve će ti biti jasno, niste mi jasni nikako. Netko je dobro napisao sinoć, patriotizam je jedno, a realnost nešto sasvim drugo. I upravo iz tog razloga vam bronca nije dobra, zato što ste uvjereni da smo najbolji i da moramo biti najbolji.

Mislim da je možda i dio problema to što naši uvijek u skupini igraju maksimalno i rasturaju i naravno fizički se iscrpe do kraja, a Francuzi polako, ali zato su u završnicama najjači.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 13:02 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Kopljar je premekan igrac za OI i timove sa cvrstim obranama.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
antimadridista kaže...
BMK kaže...

Ali ni to nije dovoljno dobro kad smo najbolji.

 

Naravno da je svima krivo i da bronca ne dolazi u obzir, kad znamo kakvu igru igramo.

 

I onda se strtarimo i spušimo na gluposti, ajde da su oni bili nesto pre dobri, zbilja nisu, nego smo mi bili pre losi.

 

Najgora je ta oscilacija, tako smo sve gazili i onda francuzi. Kvragu i taj strah od njih, bas, uvijek nas gaze, i to ne zato sto su odlicni, nego zato sto smo mi prelosi protiv njih.

 

A protiv Tunisa smo se pokazali, pa ubijali su nas, Karate po nama, katastrofa. I nismo im odgovorili istom mjerom i na kraju smo ih pojeli. To je igra, kad te netko tolko sj. i onda im vratis.

u čemu smo najbolji? kako možemo biti najbolji pored ovih Francuza koji nas rastavljaju svako veliko natjecanje? pa pogledaj samo što su oni sve osvojili zadnjih 5 godina i sve će ti biti jasno, niste mi jasni nikako.

Mislim da je možda i dio problema to što naši uvijek u skupini igraju maksimalno i rasturaju i naravno fizički se iscrpe do kraja, a Francuzi polako, ali zato su u završnicama najjači.

Pogledaj onu utakmicu s Danskom, tu smo dali zadnji atom snag ei onda par tekma poslije te nismo imali nešto konkretno kao protiv njih. Šteta.

ELS BLAUGRANES <3
15 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
antimadridista kaže...
jurica_m kaže...
Bukva, sami rukometasi su rekli da su dosli po zlato i jedino su se za to pripremali, tak da ne pricaj gluposti. Odigrali su prelose sa puno pogresaka i ovo je razocaranje. Cijeli turnir su odigrali savrseno, pa da tako padnu u jednoj tekmi je apsolutno nespojivo. Imaju kompleks od Francuza i to je cinjenica. Cisti kukavicluk i nedostajanje hrabrosti.

čekaj malo, ja sam vidio izjavu Vukovića koji je rekao da oni nisu došli po "drvene medalje" kad je dobio pitanje o toj utakmici za 3. mjesto. Da sam ja na mjestu trenera, takvog sportaša bi poslao doma istog trena, na Olimpijadi tako nešto izjaviti je sramota.

I zar ne misliš da nije malo "čudno" kako skoro svako veliko natjecanje igramo savršeno i onda nam dođu Francuzi i rastave nas na proste faktore? jednostavno su bolji, ova njihova generacija je vjerojatno najjača u povijesti rukometa, a mi smo relano gledajući drugi na svijetu i što je toliko loše u tome? Zašto prihvaćate samo zlato?

Vorija. 

A šta je trebao odgovorit? Imaju najbolju momčad na prvenstvu, rasturaju sve i onda se ponovno uplaše francuza. Od 2004. nemaju zlato. Normalno da je za ekipu koja je toliko dugo u vrhu nedopustivo da 8 godina ne mogu do te zlatne medalje. Kad je najvažnije oni padnu u igri. Nisu francuzi jučer bili toliko dobri, koliko smo mi bili loši. U toliko utakmica protiv njih ništa nisu naučili. Uvijek igraju na jedan te isti način koji francuzima paše. I kakve to veze ima što im je generacija vjerojatno najjača u povijesti rukometa? Trebaju se svi odmah predati i zadovoljiti s max drugim mjestom? Ako smo mi drugi na svijetu, zašto smo onda izgubili i protiv danaca/španjolaca kad je bilo bitno? Stvar je u tom da mi imamo prvenstveno problema sa završnicama turnira, a pogotovo kad su francuzi u pitanju. Njima treba psiholog prije utakmice i ništa više. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 13:15 (Iggx).
14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Iggx kaže...

Vorija. 

A šta je trebao odgovorit? Imaju najbolju momčad na prvenstvu, rasturaju sve i onda se ponovno uplaše francuza. Od 2004. nemaju zlato. Normalno da je za ekipu koja je toliko dugo u vrhu nedopustivo da 8 godina ne mogu do te zlatne medalje. Kad je najvažnije oni padnu u igri. Nisu francuzi jučer bili toliko dobri, koliko smo mi bili loši. U toliko utakmica protiv njih ništa nisu naučili. Uvijek igraju na jedan te isti način koji francuzima paše. I kakve to veze ima što im je generacija vjerojatno najjača u povijesti rukometa? Trebaju se svi odmah predati i zadovoljiti s max drugim mjestom? Ako smo mi drugi na svijetu, zašto smo onda izgubili i protiv danaca/španjolaca kad je bilo bitno? Stvar je u tom da mi imamo prvenstvo problema sa završnicama turnira, a pogotovo kad su francuzi u pitanju. Njima treba psiholog prije utakmice i ništa više. 

 

 

prvo za ovo boldano, ispričavam se Vukoviću.

pa biti najbolji ne znači samo rasturati fizički i gaziti protivnike u skupini. Naši su slabi u glavi, a to je isto važan element kad se gleda koja je ekipa bolja. Ne kažem da se treba predati unaprijed protiv Francuza, nego sam samo rekao da su bolji od nas zadnjih 5 godina a tu pokazuju i osvojeni trofeji,  ne vidim razlog zašto netko to nebi priznao. I to zašto uvijek protiv njih igramo na jedan te isti način treba upitati trenere, ja kažem o onome što ja vidim u cjelokupnoj slici, a vidim da su oni bolji od nas i biti će sve dok ih ne nadigramo i nadmudrimo, do tad su oni zasluženo na vrhu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.8.2012 13:21 (antimadridista).
14 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

mislim da bi si trebali naci novog pivota... dobar je vori al frajer mi svaku utakmicu fula po 2-3 zicera.. nije vise onaj od prije

14 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
antimadridista kaže...

čekaj malo, ja sam vidio izjavu Vukovića koji je rekao da oni nisu došli po "drvene medalje" kad je dobio pitanje o toj utakmici za 3. mjesto. Da sam ja na mjestu trenera, takvog sportaša bi poslao doma istog trena, na Olimpijadi tako nešto izjaviti je sramota.

I zar ne misliš da nije malo "čudno" kako skoro svako veliko natjecanje igramo savršeno i onda nam dođu Francuzi i rastave nas na proste faktore? jednostavno su bolji, ova njihova generacija je vjerojatno najjača u povijesti rukometa, a mi smo relano gledajući drugi na svijetu i što je toliko loše u tome? Zašto prihvaćate samo zlato?

A zašto ne bih prihvaćao samo zlato kad je sad bila daleko najbolja prilika za zlato?! Što nije? NIje jer su se naši uplašili Francuza. Da, Francuzi dominiraju zadnjih pet godine, ma kojih zadnjih pet godina, i više od toga, ali nisu više oni što su bili, a s druge strane uvijek nam nabiju komplekse. Da se razumijemo, pratio sam kroz ovaj turnir i naše i Francuze, i FRancuzi su imali stalno neke oscilacije, naši su mljeli cijeli trunir sve pred sobom. I sasvim je realno za očekivati da će dobiti Francuze i uzeti zlato! A zašto? Jer smo se pripremali daleko bolje od svih i jer smo sve mlatili kroz cijeli turnir. Ali očito nama nedostaje hrabrosti, koncentracije u ključnim trenucima. 

Kada ti pobijediš u svim tekmama, kada razbiješ jedne Dance sa 11 komada razlike, kada su ti svi igrači zdravi i odlično pripremljeni, što nije realno očekivati zlato i pobijediti jedne Francuze? E pa realno je, a to što smo izgubili je dokaz da smo mentalno i psihički u glavi totalna nula, i to je činjenica.

No, ne žalim opće više raspravljati. Možemo ići ovako u nedogled kad ja trubim jedno, a vi drugo. Nema kruha od toga.

Žao mi je što mi uvijek zakažemo u ključnim tekmama i tu se vidi naša glavna slabost, a to je glava.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Godin kaže...

Nekom je to blamiranje,a nekome  bolna istina,pogotovo za karataše čiji je sport izbačen iz olimpijskih sportova.

Da se razumijemo,nemam veze sa karateom npr.,ali eto dao sam jedan primjer.

Djeci se prilikom vabljenja na upis u taekwando klubove,prvo govori i nabije velikim slovima na reklamu da je to olimpijski sport,jer sumnjam da bi se itko na ovim prostorima hrlio baviti sa tim bezveznim skakutanjem.

Kume,citao sam sta si pisao u ovim prijasnjim psotovima o Taekwondo-u i mogu ti reci da o tom sportu nema POJMA kao i o ostalim borilackim sportovima.To sto ti ne volis borilacke vjestine i sto pricas kako se tu samo "skakuce" i kako se djeci govori da je to olimpijski sport nije istina.Trenirao sam taekwondo  3 godine i niko me nije forsirao zato sto je to olimpijski sport(nebuloze).

EU West:Venom035
13 godina
offline
Olimpijske igre 2012- London

Pa nemozemo glavom kroz zid ohanite malo.Pa dobro da imamo priliku i broncu osvojit.Ivano je trebao igrati najviše pa taman ruke polomio.

ivek
13 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

sto je bilo bilo je, nema svrhe sad raspravljat o bilo cemu, izgubili smo. samo se nadam da cemo sutra dominirat u igri, da bar to glatko ide a ne da se vuku bezveze. tu zalujete zbog rukometa, a imamo sansu u veterpolu pokupit zlato, sta to nije dobro?

15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
antimadridista kaže...
jurica_m kaže...
Bukva, sami rukometasi su rekli da su dosli po zlato i jedino su se za to pripremali, tak da ne pricaj gluposti. Odigrali su prelose sa puno pogresaka i ovo je razocaranje. Cijeli turnir su odigrali savrseno, pa da tako padnu u jednoj tekmi je apsolutno nespojivo. Imaju kompleks od Francuza i to je cinjenica. Cisti kukavicluk i nedostajanje hrabrosti.

čekaj malo, ja sam vidio izjavu Vukovića koji je rekao da oni nisu došli po "drvene medalje" kad je dobio pitanje o toj utakmici za 3. mjesto. Da sam ja na mjestu trenera, takvog sportaša bi poslao doma istog trena, na Olimpijadi tako nešto izjaviti je sramota.

I zar ne misliš da nije malo "čudno" kako skoro svako veliko natjecanje igramo savršeno i onda nam dođu Francuzi i rastave nas na proste faktore? jednostavno su bolji, ova njihova generacija je vjerojatno najjača u povijesti rukometa, a mi smo relano gledajući drugi na svijetu i što je toliko loše u tome? Zašto prihvaćate samo zlato?

Gdje je problem u izjavi o drvenim medaljama?

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London

Brazil oper izvisio u finalu fudbala, poraz od 2-1.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
14 godina
neaktivan
offline
Olimpijske igre 2012- London

Strava od igre Brazilaca, Obrana čista 0. I to od jednog Mexica.

ELS BLAUGRANES <3
15 godina
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Linkosaan kaže...

Brazil oper izvisio u finalu fudbala, poraz od 2-1.

skoro zabili 2 gola u sudačkoj, al je Oscar loše pucao glavom... sve u svemu, zeznuli me na kladi.. {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Olimpijske igre 2012- London
Balvan8 kaže...
Linkosaan kaže...

Brazil oper izvisio u finalu fudbala, poraz od 2-1.

skoro zabili 2 gola u sudačkoj, al je Oscar loše pucao glavom... sve u svemu, zeznuli me na kladi.. {#}

Ono je umjetnost bilo promašiti a ne pogoditi, ali eto desi se.

It's very dangerous, putting them together. I don't think the boy can handle it. I don't trust him.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice