U Osijeku održana prva školska utrka FPV dronova

poruka: 4
|
čitano: 3.648
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Osijeku održana prva školska utrka FPV dronova".
6 godina
offline
U Osijeku održana prva školska utrka FPV dronova

Bilo bi toga i više, ali EU regulacija je uništila taj hobby.

 

Ako dron ima više od 250g ili kameru ,operator se mora registrirati, a svaki let prijaviti.

 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
U Osijeku održana prva školska utrka FPV dronova

 

 

Logicki, jedan od pokrovitelja ovih natjecanja trebao bi biti i MORH.

 

Ako SRB pokrece proizvodnju drona "Komarac" i ima u planu do iduce godine proizvesti 5k komada uz parolu: "svaki pesadinac treba imati jednog komarca", onda sto radi HV?

 

Cekamo da se desi 91' na steroidima? Jer Svesrpski Sabor(™) salje poruke mira i tolerancija a mi ni tvornice municije, ni dronova, a bogumi ni tenkove da obnovimo. O PZO, radarima, obalnim strazama necem da komuniciram, jer nemam o cemu.

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: U Osijeku održana prva školska utrka FPV drono
Gebirgs kaže...

 

 

Logicki, jedan od pokrovitelja ovih natjecanja trebao bi biti i MORH.

 

Ako SRB pokrece proizvodnju drona "Komarac" i ima u planu do iduce godine proizvesti 5k komada uz parolu: "svaki pesadinac treba imati jednog komarca", onda sto radi HV?

 

Cekamo da se desi 91' na steroidima? Jer Svesrpski Sabor(™) salje poruke mira i tolerancija a mi ni tvornice municije, ni dronova, a bogumi ni tenkove da obnovimo. O PZO, radarima, obalnim strazama necem da komuniciram, jer nemam o cemu.

Vojska RH je imala još u domovinskom ratu bespilotne letjelice M99 , radijus 60km, prijenos podataka s tv kamere u realnom vremenu.

Izradili vjerojatno avio modelarski klubovi.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2024 13:33 (gpd).
10 godina
offline
U Osijeku održana prva školska utrka FPV dronova

 

 

Vrlo dobar je stvar. Kompanija Orqa je vrlo uspješna priča. Veselim me svaki njihov uspjeh. BUG je uvelike pomogao toj ekipi.

Iz Hrvatske do vrha svijea. To je Orqa.

 

Drago mi je za svaki njihov uspjeh. Svim mladim ljudima želim poručiti da se zanimaju za tehnologiju i IT, da ne padaju pod utjecaj drugih nebitnih životnih stvari.

Neka drugi brinu svjeske brige i ginu za buržoaziju.

 

Neg, zakaj sve mora biti u Osijeku i drugim lokacijama??

A, niš u Zagrebu?

 

Bitna je decentralizacija.

dzg
Moj PC  
2 3 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice