Zamjenski kabel za punjenje mobitela

poruka: 5
|
čitano: 1.366
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Zamjenski kabel za punjenje mobitela

Imam Honor 20 i zaštita kabela na punjaču je počela pucati pa bih želio promjenu (adapter je ok). Na što trebam obratiti pozornost kad tražim zamjenu? Obični USB - USB C kabel bi definitivno radio, ali me zanima da li bi još uvijek mogao dobiti brzo punjenje s njim. Na starom HTC mobitelu sam imao istu situaciju, i zamjenski kabel je puno sporije punio mobitel. Puno hvala!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zamjenski kabel za punjenje mobitela
Ako hoćeš igrat na sigurno ako imas u blizini Elipso ili Sancta domenica ducan skokni do njih i kupi originalni kabel.
Ako si u Zg otiđi do Insignuma, oni su službeni servis pa će definitvno znat koji kabel paše. Ako se ne varam tvoj kabel ima ljubičasti vrh, tj 5A sa Huawei/Honor supercharge podrškom. Možeš i s AliExpress-a naručiti ali onda je lutrija hoće li raditi brzo punjenje ili ne (oglašavaju svašta). Ja sam npr uzeo s Ali-ja neki 6A Essager kabel i podržano je super punjenje za Huawei/honor
13 godina
offline
Re: Zamjenski kabel za punjenje mobitela

Pogledat ću u Elipsu ili SD onda svakako, hvala! Gledam na stranici Insignuma, traže 14 € za taj kabel

Tako je, to je taj s ljubičastim vrhom. Pogledam i Ali ako u Elipsu ili SD budu isto tako skupi.

Puno hvala!

12 godina
offline
Re: Zamjenski kabel za punjenje mobitela
https://a.aliexpress.com/_EH5jEIf

Ovaj sam ja sebi naručio s Alija i puni moj Huawei Mate 50 pro maksimalnom snagom ilitiga 66W. A imaš i mali ekran na kabelu koji ti govori trenutnu amperažu punjenja

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Zamjenski kabel za punjenje mobitela

Nikad nisam vidio taj feature, zanimljivo! :)

Probat ću s ovim. :D Prema recenzijama izgleda ok.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2024 20:03 (Pc44).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice