Kutak za ljubitelje Formule 1 izdvojena tema

poruka: 29.028
|
čitano: 3.307.047
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Promster kaže...

Smiri strasti.

Tu si vijest odmah mogao linkati i ne bih ti ništa rekao.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
12 godina
odjavljen
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Ja ne znam da li neki tu samo trolaju ili stvarno nisu sposobni razumijeti neke stvari. Ljudi su vam već rekli, sve što je trebao Mercedes napraviti,  je da od FIA-e traži dopuštenje za popravak krila prije nego su ga suci zapečatili i dobili bi dozvolu bez ikakve kazne.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Jeddah Circuit preview

 

Staza je skoro 90% gas do poda.

15 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Nova bomba, Audi izgleda preuzima McLaren 

 

Volim audi aute, a mclaren mi je najdraži tim, moglo bi ovo biti zanimljivo 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
online
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
emerik kaže...

Jeddah Circuit preview

 

Staza je skoro 90% gas do poda.

Katar ide na ruku Red Bullu, ali Saudijska arabija, staza sa videa je staza za Mercedes sigurno, sada pitanje je hoće tamo moći ovako stiskati kao u Brazilu.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

neznam sta se bunite, verstappen kad nekoga izgura sa staze, oboje nastave i zavrse trku, a hamilton kad izgura nekoga (perez) uvijek delbji kraj izvuce ovaj drugi, a on prode vecinom nekaznjeno...

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

neznam sta se bunite, verstappen kad nekoga izgura sa staze, oboje nastave i zavrse trku, a hamilton kad izgura nekoga (perez) uvijek delbji kraj izvuce ovaj drugi, a on prode vecinom nekaznjeno...

 

Oboje zavrse trku jer nisu oboje Verstappen. Da jesu, ne bi nikad ni jedan zavrsio trku.

2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

Nova bomba, Audi izgleda preuzima McLaren 

 

Volim audi aute, a mclaren mi je najdraži tim, moglo bi ovo biti zanimljivo 

 Ako se to i ostvari, iako ne vjerujem, što će biti s Mercedesovim motorima? Imaju dugogodišnji ugovor s Mercedesom.

2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
RuskeGTT kaže...

neznam sta se bunite, verstappen kad nekoga izgura sa staze, oboje nastave i zavrse trku, a hamilton kad izgura nekoga (perez) uvijek delbji kraj izvuce ovaj drugi, a on prode vecinom nekaznjeno...

 Je, ka u Monzi ove godine.

2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
rooswelt1991 kaže...

Nova bomba, Audi izgleda preuzima McLaren 

 

Volim audi aute, a mclaren mi je najdraži tim, moglo bi ovo biti zanimljivo 

 Ipak ništa od toga.

https://www.espn.com/f1/story/_/id/32636457/mclaren-denies-wholly-innaccurate-audi-takeover-story

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Mercedes od Hama je bio 20 km/h brzi od ostalih, da svaku utrku promijene motor i dobiju 5 mjesta grid penalty opet bi bio prvi sa ovim super motorom.

Dovoljno da ceka pravac i onda prestigne bez problema.

RBR zamolio Hondu da pokusa shvatiti odakle toliko povecanje brzine, na stranu sto je za manju kilometrazu namijenjeno, da im opet nije logicno.

Mozda Mercedes ipak jednostavno ima veci prostor za povecavanje snage i odlucili su povecati snagu i riskirati neki kvar jer je Max u prednosti.

 

 

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2021 10:51 (Joe Cooker).
13 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...
RuskeGTT kaže...

neznam sta se bunite, verstappen kad nekoga izgura sa staze, oboje nastave i zavrse trku, a hamilton kad izgura nekoga (perez) uvijek delbji kraj izvuce ovaj drugi, a on prode vecinom nekaznjeno...

 

Oboje zavrse trku jer nisu oboje Verstappen. Da jesu, ne bi nikad ni jedan zavrsio trku.

 Hamilton u Indiji, Hamilton u Monaku, Hamilton u Singapuru (ajde zavrsio je tamo, ali jedva), Hamilton u Spanjolskoj, Hamilton u Kanadi i to je samo ovako sto se sjetim sad ujutro. (godine sami pisite, ali 2011, 2008, 201x...)

EDIT: Hamilton u Japanu isto.

 

 

Pola vas navijaca LHa je dvolicno do bola. Lewis je radio isto sto i Max sada radi njemu, u njegovim godinama. Ja ne znam otkud vam vise mogu izlazit govna, ali bome izlaze punom parom. Ili ste dvolicni ili kratkog pamcenja.

Di2 & EPS FTW!
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2021 8:35 (ivanoile).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Da prisnažim:

 

LH s 36 godina si upleće kikice ?!?!?!?

 

Jebote, inače ima osobnost smrznutog filea oslića, odmrznutog pa zamrznutog opet...

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Nisam ni ja fan, ali ta frizura mu ide pod etničke frizure, i to mu je važno, pa ajde...

Mislim da mu je korporativni Mercedes ubio ono malo osobnosti što je imao. Kad slušaš njegove izjave (velika većina) to ko da je HR i PR pisao skupa. Zato nam neskriptirani Vettel, Kimi, Dani itd. bolje sjednu. 

Neznam kak vi, ali ja više ni nemam živce slušati njihove komentare. Ko da nogometaše slušaš. Špranca do šprance. 

 

E i kad smo kod prljavosti, nije mi se svidjelo ni kod Senne, ni kod Schumija, ni kod Lewisa, ali i najmanje kod Maxa. Nije čovjek (Max) kriv, ali meni sjedne ko da je sin od Josipovića i govori o spašavanju kombinata. Valjda nakon 35 godina gledanja više nemam živaca. Ni za Tsunode, ni za Mazepina. 

In vino veritas
2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Stric_Jura kaže...

Da prisnažim:

 

LH s 36 godina si upleće kikice ?!?!?!?

 

Jebote, inače ima osobnost smrznutog filea oslića, odmrznutog pa zamrznutog opet...

 Pa i Bob Marley je to radio. Možda bi i ti mogao...ili ne možeš jer možda i nemaš s čim?

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Bob Marley je faca, LH - nije!

Ju je je? Je ju je!
2 godine
protjeran
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1

Da, ovaj je samo sedmerostruki prvak.

11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

 

 

Čovjek je osvojio 7 (slovima: sedam) naslova prvaka, najuspješniji je vozač Formule 1 u povijesti. Možeš ga voljeti ili ne voljeti, može ti se sviđati ili ne sviđati, ali zbog toga što je postigao je svakako faca.

 

Osim Balkancu. Balkancu nije. Zbog frizure. Ili zato što je crne puti. Ili zato što je Englez. Ili zato što je odmjeren u javnoj komunikaciji. Balkancu je uvijek nešto.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2021 13:32 (Maddog_HR).
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Joe Cooker kaže...

Mercedes od Hama je bio 20 km/h brzi od ostalih, da svaku utrku promijene motor i dobiju 5 mjesta grid penalty opet bi bio prvi sa ovim super motorom.

 

 

 

Nije brži za 20kmh u top speedu od ostalih, nije čak niti najbrži na gridu, ali jeste brži od red bulla. S druge strane bottas je bio najsporiji na gridu, vjerovatno različita podešenja bolida (+ novi motor kod hama).

 

 

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Maddog_HR kaže...

 

 

Čovjek je osvojio 7 (slovima: sedam) naslova prvaka, najuspješniji je vozač Formule 1 u povijesti. Možeš ga voljeti ili ne voljeti, može ti se sviđati ili ne sviđati, ali zbog toga što je postigao je svakako faca.

 

Osim Balkancu. Balkancu nije. Zbog frizure. Ili zato što je crne puti. Ili zato što je Englez. Ili zato što je odmjeren u javnoj komunikaciji. Balkancu je uvijek nešto.

 

 Eh, ja sam ti sjeverno od "Esplanade"...

 

ne negiram mu, niti relativiziram uspjeh....

 

samo velim, a to ti možeš ili ne pojmiti, da je meni njegova osobnost... bezlična...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...
Joe Cooker kaže...

Mercedes od Hama je bio 20 km/h brzi od ostalih, da svaku utrku promijene motor i dobiju 5 mjesta grid penalty opet bi bio prvi sa ovim super motorom.

 

 

 

Nije brži za 20kmh u top speedu od ostalih, nije čak niti najbrži na gridu, ali jeste brži od red bulla. S druge strane bottas je bio najsporiji na gridu, vjerovatno različita podešenja bolida (+ novi motor kod hama).

 

 

 U pravu si, od Maxa je brži 20 km/h u top speed trap  i finišu na kraju.

BE HAPPY 要開心 : )
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2021 18:12 (Joe Cooker).
13 godina
online
Kutak za ljubitelje Formule 1
AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2021 19:24 (Valentin17).
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
AFARON kaže...
* * *

 

 

 

Nije brži za 20kmh u top speedu od ostalih, nije čak niti najbrži na gridu, ali jeste brži od red bulla. S druge strane bottas je bio najsporiji na gridu, vjerovatno različita podešenja bolida (+ novi motor kod hama).

 

 

Speed trap je samo jedno jedino u mikrom jesto gdje se mjere brzine, navuku to oni još više poslije toga. 

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Verstappen išao izgurati Lewisa sa staze ? nemoguće

da čujem sad sve moguće izlike 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.11.2021 13:57 (loky4i4).
8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
F1 je sport, i normalno je da se ljudi ne "micu" jedni pred drugima; o cemu vi raspravljate vec nekoliko dana, to je strasno... U najgorem slucaju je max mogao dobiti crno-bijelu zastavu.To sto je black lives softy koji nosi suknje i kmeci prije svake utrke nije problem sporta vec njega kao pojedinca. Sta mu se je Max trebao maknuti kao 99% grida u sprintu koji gledaju samo za sebe i love bilo koji bod i ne zele se upustati u rizicne obrane/pretjecanja... Btw osobno ne volim ni Max-a ni Lewisa kao pojedince, forza Ferrari!!
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
11 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

Imas na F1 analizu Jolyon Palmera bas te situacije. Sve je jasno iz pogleda na Verstappenov onboard, s razlogom se Mercedes zalio.

14 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
deepshitcro kaže...
F1 je sport, 

 You went full retard. Najbolje da svi voze cik-cak, jer jbg normalno da se nećeš makniti suparniku.

8 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
Ja sam izrazio svoje misljenje, a vi se raspravljajte do mile volje. Nemam namjeru ulazit u nepotrebne i nepromisljene rasprave sa pojedincima koji ne vole ovaj sport kao takav nego samo velicaju svoje "heroje" u borbi za prvo mjesto... Lp
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
15 godina
offline
Re: Kutak za ljubitelje Formule 1
loky4i4 kaže...

Verstappen išao izgurati Lewisa sa staze ? nemoguće

da čujem sad sve moguće izlike 

 Kasnije je kočio, normalno da će i kasnije smotati volan. Zna on dobro pri kojoj brzini može skrenuti.

14 godina
offline
Kutak za ljubitelje Formule 1

super onda je Bottas nezasluženo kažnjen, jbg samo je prekasno kočio 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice