Sastavio PC ,trebam savijet! zaključana tema

poruka: 6
|
čitano: 2.070
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Gotova PC konfiguracija ,savijet?

 Pozz ljudi eto sastavio sam dosta skupu konfiguraciju i trebam par savijeta koje cu navest dolje..

 

nezz odakle da pocnem ... :D

1. Otkako je izaso GTA V i najnoviji popularan Battlefield Hardline odlucio sam uzet bolji PC od trenutnog "smeca" da bi navedene igre mogo vrtit na ULTRA HIGH bez ikakvih trzajeva..

PC konfiguracija je sljedeca

 

Matična ASRock Z97-PRO3, s1150, Intel® Z97

RAM DDR3 8GB (1x8GB) Kingston, HyperX Fury, 1866MHz, CL10

Grafička MSI R9 270X GAMING 4GB GDDR5 256bit

PROCESOR Procesor Intel Core i5-4690K 

NAPAJANJE Corsair 750W, CS750M Modular PSU, 750 Watt, ATX, ATX12 (ako netrebam tak jako napajanje recite da uzmem slabije)

 

Sad me zanima dali je ova konfiguracija dovoljna da ostvarim svoj gore navedeni ajmo rec "cilj" ?

 

2. PC kuciste

Zanima me dali je dobro uzeti kuciste sa vise otvora za ugradnju ventilatora ili kuciste sa 1-2 otvora za ventilatore?

Ako je odgovor da bi trebao uzeti kuciste sa vise ventilatora onda me muci sljedece.. Dali ce mi se vise ili brze prasina sakupljati u PC kucistu ili ne? Posto je logicno,sto vise ili sto veci otvori to brze prasina se nakupi ili ?

Planiram uzeti kuciste - Thermaltake Chaser A31, Midi tower, ATX,mATX  .. te vas molim da se izjasnite ili preporucite bolje do 600-700kuna..

 

Ako sam promasio temu ispricavam se unaprijed i molim moderatore da ne zakljucavaju dok ne izajdem na cisto sa ovim :D

 

Ljudi HELP! :D:D

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 2:02 (samuraj).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sastavio PC ,trebam savijet!

Imas temu za to, i ne, nije dovoljno za GTA V. Uzmi AMD proc i bolju graficku pa mozda bude.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Sastavio PC ,trebam savijet!

Koliko si imao iz pravopisa u školi?

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sastavio PC ,trebam savijet!
Jonja kaže...

Imas temu za to, i ne, nije dovoljno za GTA V. Uzmi AMD proc i bolju graficku pa mozda bude.

 Ne gubim vrijeme po forumima da bi se znao snaci na forumu.. Reci mi koji proc i grafi bi predlozio?

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 2:16 (samuraj).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sastavio PC ,trebam savijet!
samuraj kaže...
Jonja kaže...

Imas temu za to, i ne, nije dovoljno za GTA V. Uzmi AMD proc i bolju graficku pa mozda bude.

 Ne gubim vrijeme po forumima da bi se znao snaci na forumu.. Reci mi koji proc i grafi bi predlozio?

 Kaže se hvala,a ne vrijeđati nekoga tko ti je dao sasvim dobar savjet i usmjerio te gdje postaviti pitanje.

Nema potrebe da budeš bezobrazan prema njemu,s takvim stavom neće ti nitko pomoći.

trenutna kanta: Asus Rog g750jx intel i7,16gb ram,256ssd,750gb hdd,gtx 770m 3gb ddr5
13 godina
offline
Re: Gotova PC konfiguracija ,savijet?
samuraj kaže...
nezz odakle da pocnem ... :D

Počni tako da pitaš u pravoj temi.

 

http://www.bug.hr/forum/board/slaganje-pc-konfiguracija/75.aspx?sort=act

 

Npr. Sklapanje PC konfiguracija - od 5.000 do 7.000 kn

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 20:28 (Valentin17).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice