Sony Ericsson W995

poruka: 65
|
čitano: 23.200
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sony Ericsson W995".
14 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson W995

odlican mobitel. SpOj WaLkMeNa I fenomenalne kamere. sve u jednom. ODLIČAN JE

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[Recenzija] cybershotman: Sony Ericsson W995
Sony Ericsson je još jedanput,uspio ugurati čitav sijaset mogućnosti u svoj mobitel!Iako ovaj model pripada Walkman obitelji njegove Cybershot(fotografske) mogućnosti nimalo ne zaostaju za starijim bratom C905,čak,usudim se reći da npr.snimanje videa je i mnogo bolje nego kod C905!U kombinaciji sa stereo zvučnicima,strateški rasporedjenih na vrhu i na dnu ovog uređaja,video i glazba zvuče jasno,glasno,ugodno uhu,ne spominjući da sa priloženim izvrsnim slušalicama Premium serije,čini mi se, da do sada niti jedan Sony Ericsson nije imao tako čisti zvuk!Izbornik u ovom mobitelu je klasični,poznat iz prijašnjih modela,no čemu mijenjati nešto što je provjereno najlakše i najjednostavnije,stim,da,moram napomenuti je korisniku na volju dato da bira raspored ikona mrežno,pojedinačno,zakretanje ili iz teme!Ekran ovog modela je savršeno čist i jasan sa ugrađenim senzorom koji pomaže da u tamnijem okruženju jačina svjetlosti ekrana ne bode korisnika u oči.Uz ovaj model dobijete MS karticu od čak 8 GB,što vam omogućuje spremanje "tona" fotografija, programa ili naravno glazbe,no s ovim modelom po prvi puta dobijate i Media GO softver,koji vam omogućuje da iz nove Sony Ericsson usluge,Play now Arene-Movie,skinete na računalo oko 60 filmova godišnje,koji se pomoću,gore navedenog softvera,automatski konvertiraju u format prilagođen mobitelu,bez gubitka kvalitete prikaza filmova!Uživajte u plug and play videozabavi na svom novom W995 Walkman telefonu!Tu je još i naravno poznati,TrackID,Shake kontrola,kao i SensMe,kooji olakšavaju reprodukciju i organizaciju glazbe,aplikacija YouTube,Facebook,aGPS navigacija,Google Maps,WI-FI,i mnoge druge! Ne pretjerana cijena za uredjaj koji ima praktički sve,raspoloživost boja kučišta u crnoj,crvenoj,srebrnoj,čine ovaj telefon privlačan i mladima i ženama i muškarcima,zaljubljenicima u vrhunske mobilne uređaje!
ukupna ocjena
 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson W995

svaka čast, ali ono čime se nikako ne mogu pohvaliti je to da su sve to super high tech i ovo i ono ugurali u kućište koje se razmrda u roku od nekoliko tjedana.

 

eto, moj SE s kliznim mehanizmom mi je stigao razdrndan što je OHOHO iritantno i ostavlja gorak dojam krhkosti i nekvalitete unatoč inače odličnim teh. karakteristikama... uistinu razočaravajuće. čim vidim klizni, preklopni mehanizam - bježim od toga k'o vrag od tamjana. da skratim: da mi ga daju, ne bih ga uzela, toliko me to sve skupa izneriralo.

 

sada mi se gornji dio kliznog mehanizma moba (tamo gdje je ekran) ne klacka samo gore-dolje, nego i lijevo-desno!!

mob ima 9 mjeseci, imam ugovornu obvezu više od godinu dana još, a eto, vrlo, vrlo brzo ću ga morati zamjeniti... ehhhhhh!

Da se Facebook server srusi, 90% mladih bi palo u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali, stavi ovo u sig...
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Sony Ericsson W995

sve je to super, ali nebi nikad kupil taj mob jer ima PRE mal ekran

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
 
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Sony Ericsson W995

Ekran mu je sasvim solidne velicine...

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Sony Ericsson W995
Batista kaže...

Ekran mu je sasvim solidne velicine...

 bolje bi bilo da mu je 2.8'' ko u innov8-ice, zato cu prije kupit innov8 nego ovo

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995

Dobar je, mozda ga i kupim, dosad sam 8 SonyEricssona pokvario, jedan nedavno pa sad trazim novi Namigiva

podrav iz MOSTARA (nije reklama za cigare) :)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995

a o kojem modelu je riječ?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
sam kaže...

svaka čast, ali ono čime se nikako ne mogu pohvaliti je to da su sve to super high tech i ovo i ono ugurali u kućište koje se razmrda u roku od nekoliko tjedana.

 

eto, moj SE s kliznim mehanizmom mi je stigao razdrndan što je OHOHO iritantno i ostavlja gorak dojam krhkosti i nekvalitete unatoč inače odličnim teh. karakteristikama... uistinu razočaravajuće. čim vidim klizni, preklopni mehanizam - bježim od toga k'o vrag od tamjana. da skratim: da mi ga daju, ne bih ga uzela, toliko me to sve skupa izneriralo.

 

sada mi se gornji dio kliznog mehanizma moba (tamo gdje je ekran) ne klacka samo gore-dolje, nego i lijevo-desno!!

mob ima 9 mjeseci, imam ugovornu obvezu više od godinu dana još, a eto, vrlo, vrlo brzo ću ga morati zamjeniti... ehhhhhh!

a o kojem modelu je riječ?

15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson W995

Pa pogledaj naziv teme, dal znaš čitat....

Stick to the shadows....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
epic kaže...
Batista kaže...

Ekran mu je sasvim solidne velicine...

 bolje bi bilo da mu je 2.8'' ko u innov8-ice, zato cu prije kupit innov8 nego ovo

ekran je 2.6"-jako mala razlika

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
Sum_of_all_fears kaže...

Pa pogledaj naziv teme, dal znaš čitat....

nemoj se praviti prepametan,pitao sam onu curu o kojem je modelu riječ,kojemu se kućište razmrdalo

15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson W995

Oćeš se kladit da je riječ o W995? Nije bezveze postala tu. Ako je, ja se ispričavam.

Stick to the shadows....
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
Sum_of_all_fears kaže...

Oćeš se kladit da je riječ o W995? Nije bezveze postala tu. Ako je, ja se ispričavam.

e sad ispada da ti neznaš čitati,lijepo cura kaže da taj model ima 9 mj.a ovaj w995 je izašao prije dva tjedna.isprika prihvaćena

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
tako je
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
d3stroy3r_cro kaže...

odlican mobitel. SpOj WaLkMeNa I fenomenalne kamere. sve u jednom. ODLIČAN JE

tako je buraz

15 godina
odjavljen
offline
RE: Sony Ericsson W995

Moja greška. Ja preletio preko teksta i pročitao "imam od 8. mjeseca".... Sorry Sramim se

Stick to the shadows....
15 godina
protjeran
offline
RE: Sony Ericsson W995
cybershotman kaže...
d3stroy3r_cro kaže...

odlican mobitel. SpOj WaLkMeNa I fenomenalne kamere. sve u jednom. ODLIČAN JE

tako je buraz

 jeli moras postat 3 poruke zaredom? postoji ''uredi''

 bolji je innov8 dosta

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
15 godina
offline
Sony Ericsson W995

Ja bi ga trebao u ponedjeljak uzet(kad ga ovi u vipu dobe)pa ću onda malo nabacit jedan review Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
epic kaže...
cybershotman kaže...
d3stroy3r_cro kaže...

odlican mobitel. SpOj WaLkMeNa I fenomenalne kamere. sve u jednom. ODLIČAN JE

tako je buraz

 jeli moras postat 3 poruke zaredom? postoji ''uredi''

 bolji je innov8 dosta

Innov8 je nedvojbeno bolji, ali baterija mu katastrofalno kratko traje, dok kod W995 traje i traje i traje i traje....

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
15 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson W995

Mislim da ću ovog uzet od ljetne plaće

EVERYBODY LIES
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sony Ericsson W995
scorpion667 kaže...

Innov8 je nedvojbeno bolji, ali baterija mu katastrofalno kratko traje, dok kod W995 traje i traje i traje i traje....

Mođda je bolji,ali je 1500kn skuplji a još je ktome i malčice deblji i veći i teži i ima malo veći ekran od njega.A w995 ima stereo zvučnike sa odličnim walkmanom,super slušalicama tak da je po meni sony ericsson puno bolji izbor jer sve to dobiješ za 3000kn(cijena u t-com)ili 3100kn(cijena u vipu).Ah moram sad cijeli vikend čekat da ga uzmem xD

15 godina
offline
Sony Ericsson W995

Evo danas sam uzeo mobitel,predobar je!!Posebno su mi se svidjeli eksterni zvučnici koji su vrlo glasni i vrlo dobre kvalitete zvuka.Za jedno par dana ću napravit review kad se malo bolje upoznam sa mobom i otkrijem sve njegove cakeCool

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
Stoja kaže...

Evo danas sam uzeo mobitel,predobar je!!Posebno su mi se svidjeli eksterni zvučnici koji su vrlo glasni i vrlo dobre kvalitete zvuka.Za jedno par dana ću napravit review kad se malo bolje upoznam sa mobom i otkrijem sve njegove cakeCool

a jesi stoja vidio kako mu je video glasan i dobar?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
Šef kaže...

Mislim da ću ovog uzet od ljetne plaće

a zar ti nije privlačniji aino ili pak satio?aino je više walkman orjentiran?

15 godina
protjeran
offline
Sony Ericsson W995

jos da moze prikazivat divx/xvid videa bilo bi super

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony Ericsson W995

Pa to što ne podžava divx uopće nije problem.Sam si skini jedan od free convertera i stavi ga u mp4 format,kvaliteta je odlična i video se prikazuje super.Još imam i program free flv converter pa si sve flimiće sa youtubea mogu stavit u mp4 i vrte na mobu odlično.Ono što je mala mana je da kad se ide gledat preko multimedija kad imate gomilu videa treba mu duže da lista između njih,pa onda koristim preko datoke di se mogu i sortirat i sve ostalo(a opet se može i gledat u fullscereenu i premotavat,jedino automatsko zakretanje ne radi)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
cybershotman kaže...
Šef kaže...

Mislim da ću ovog uzet od ljetne plaće

a zar ti nije privlačniji aino ili pak satio?aino je više walkman orjentiran?

Ok i oni su u igri ali su skuplji jelda?

EVERYBODY LIES
15 godina
offline
Sony Ericsson W995

pa oni još nisu ni izašli...tek negdje u devetom mjesecu i baš nemam feeling da će bit jeftini a opet možda se varam i u BUG-u su najvljivali da će w995 koštat oko 4500kn pa sam ga platio 3000kn samo su nekih 30-ak% fulali cijenuBelji se

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson W995
Stoja kaže...

pa oni još nisu ni izašli...tek negdje u devetom mjesecu i baš nemam feeling da će bit jeftini a opet možda se varam i u BUG-u su najvljivali da će w995 koštat oko 4500kn pa sam ga platio 3000kn samo su nekih 30-ak% fulali cijenuBelji se

MA TAKO JE JA SAM NPR.ZA SATIO VIDIO RASPON NAGAĐANJA CIJENA OD 3700-5400,TAK DA TO NIŠ NE ZNAČI...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice