HTC One S

poruka: 21
|
čitano: 7.811
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "HTC One S".
14 godina
neaktivan
offline
HTC One S

Jel ima kakvih vijesti kad ovo stiže kod nas? I kolika će cijena biti u odnosu na One X?

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One S

...

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.5.2012 22:42 (Bizarro).
14 godina
neaktivan
offline
HTC One S

Evo ekipa pročitajte opširnu recenziju http://mob.hr/recenzija-htc-one-s/

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
HTC One S

Kad će stići ta naprava kod nas više? Čudno mi je kak su One X i One V tak brzo došli, a od S-a ni glasa. Možda ga ni ne bude?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One S
m0jA bAkA kaže...

 Možda ga ni ne bude?

'Kao' trebao bi doći kod operatera sredinom ovog mjeseca, vidjet ćemo.

- ako ti je hitno imaš ga ovdje

14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One S
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.6.2012 17:02 (mario1990).
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One S

Mislio sam da će biti veća razlika u cijeni između X-a i S-a. Ovako je bolje uzeti One X.

13 godina
offline
HTC One S

Hahah, pa koji je k s ovim cijenama? Vani je razlika između HOX-a i HOS-a 700kn, kod nas 200kn razlika LOL (na pretplatu jel). Ne ispalti se nikako pokraj SGS3 i HOX-a.

Banana.

[G] Sapko
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
HTC One S

jel on ima isto 4-jezgreni procesor ili? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One S

"Dual-core 1.5ghz Krait"

14 godina
offline
Re: HTC One S

Ne. Mislim da je dvojezgreni...

14 godina
neaktivan
offline
HTC One S

U Tele2 je SGSIII 4650 kn na bonove, a One S u Svijetu medija 4300 kn (a o Vipu da ne pričam, 4500 na bonove). Tih 350 kn više se svakako isplati dat za SGSIII (ili uzet HOX u Tele2 koji je također 4300), bar dok One S ne dođe u Tele2 po nekoj normalnoj cijeni.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
HTC One S
jel neko mozda zna kad bi se trebao One S pojavit u t-mobile ponudi posto vidim da je u vipu izasao...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
HTC One S

Kako stoji One S s rootanjem, bootloaderom i te spike? Jel se gubi garancija itd.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
HTC One S

Probao sam ovaj novi HTC-ov mobitel i oduševio me kamera sa 8mpx je fascinantna. Mob je vrlo stabilan i ne laga i ima novi android 4.0. Jedina mana mu je što ne žma utor za microSD, ali mislim da je 16G dovoljno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
[Recenzija] anonymous_Zg: HTC One S
Probao sam ovaj novi HTC-ov mobitel i oduševio me kamera sa 8mpx je fascinantna. Mob je vrlo stabilan i ne laga i ima novi android 4.0. Jedina mana mu je što nema utor za microSD, ali mislim da je 16G dovoljno.
ukupna ocjena
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: [Recenzija] anonymous_Zg: HTC One S
anonymous_Zg kaže...
Probao sam ovaj novi HTC-ov mobitel i oduševio me kamera sa 8mpx je fascinantna. Mob je vrlo stabilan i ne laga i ima novi android 4.0. Jedina mana mu je što nema utor za microSD, ali mislim da je 16G dovoljno.

I zato si mu dao 4/10?!

 

ocito fanboy

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
13 godina
offline
Re: [Recenzija] anonymous_Zg: HTC One S
Jel ima nekih poznatih problema s ovim uredajem kao sto ima s one x?
11 godina
neaktivan
offline
HTC One S

Meni se zna desiti kod prebacivanja izneđu poziva na čekanju i aktualnog poziva da jednostavno zablokira te javi poruku da se zadano nemože izvršiti. Kod pregledavanja slika u aplikacijama npr. Večernji ili Dnevnik.hr aplikacija jednostavno prestane raditi te moram ići na prisilni prekid. Baterija kod prosječnog korištenja izdrži jedva dan. A sam uređaj se zna resetirati prilikom malo bržeg izlaženja iz jedne aplikacije i ulaženja u drugu. ps: koristim model One S kupljen prije 15-ak dana u HT-a.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: HTC One S

neznam znaju li ljudi ovo ali one s koji se prodaje kod nas je sa starim s3 scorpion procesorom a ne novi s4 krait.

14 godina
offline
HTC One S

Zanima me da li netko zna da li su HTC One X i HTC One S u Vip-u lockani na njihovu mrežu ili nisu????

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice