Imam Win7 Pro i često mi se zna dogoditi da ga stavim u hib. i recimo odem negdje ili tokom noći se sam upali a ZNAM da sam ga ugasio tj. da je u hib. a što je najgore imam pass za upisat a kad se tak sam upali drito se upali i radi... bez da treba pass upisat! Jel netko zna u čem je problem?
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
meni su virusi/malwarei radili problem sa stand by-om
jel komp čist,skeniran s nečim?
meni u win7ultimate, sve cisto, novi komp, jos nisam ni internet spojio na njega
meni u win7ultimate, sve cisto, novi komp, jos nisam ni internet spojio na njega
A isto ti se to događa?
Meni se upali kad ga stavim u sleep. PC mi je čist od virusa, a koristim Vistu Ultimate x32. Zbog čega se probudi ako itko zna?
Provjerite opcije "Wake On Lan" u biosu , konfiguraciji mrežne kartice i "Power management" za istu.
Diseblajte "Allow this device to bring the computer out of standby" u power menagmentu mrežne te "wake on lan" u konfiguraciji iste.
Za Win7 diseblaj 'Allow wake timers' u "power plan" opcijama ako gornje ne pomogne.
Meni se upali kad ga stavim u sleep. PC mi je čist od virusa, a koristim Vistu Ultimate x32. Zbog čega se probudi ako itko zna?
Zna biti ako imaš lošu piratsku kopiju windowsa. Imao sam identičan problem dok sam imao lošu kpiju. Sad ibam fantastičnu kopiju windowsa i roblema nema 
Da li treba nešto isključiti?
@ xZero1 to je isključeno. Našao sam na internetu što je što i isključio tako da mi se sada više PC ne budi sam od sebe.
Da li treba nešto isključiti?
Isključi ono Wake UP u BIOS-u i brijem da nebi trebalo biti više problema 
