Display Driver stopped responding and has recovere

poruka: 58
|
čitano: 41.997
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

Otkako sam instalirao nove drivere 10.4 (za 5xxx series posto imam 5770) stalno mi se freeza ekran i zasteka cijeli komp i onda izbaci ove dvije poruke.

Gdje da skinem 10.3 drivere?

 

Jel ko zna do cega je to ?

Temperatura grafe u idleu oko 37C.

 

Jel kriva grafa, ekran, windows? Sve je lijepo radilo na 10.3 driverima a sad problemi :/

Instalirao drivere par puta .. prije toga ih uklonio s drive swepperom ... instalirao nanovo ... rusio sistem ... ma sve sve ... 

 

Imam windows 7 x64

- Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan -
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2010 15:17 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

jel mi ko moze reci gdje mogu skinuti 10.3 drivere ? 

- Prodao sam danas nekih memorija ram i zato imam keša da varim ceo dan -
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Display Driver stopped responding and has reco

Evo ti ih koliko ti srce želi. BTW mislim da je glavni krivac taj driver swepper. Meni je on uhebo isto par instalacija. Sada samo radim ovako. Obrišem stare i instaliram nove i sve mi fino šljaka.

 

LINK

Q9650 @ 3.6GHz | ASUS P5Q-E | 4GB @ 1066MHz | Sapphire 4870 @ 800/950 + Gainward 4870 @ 775/1000 | WD Caviar Black 640GB | Corsair HX850W | CM-690 |
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2010 15:53 (Oly_E3).
14 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere
Sve je prolazno, samo se ja mijenjam... Jedina konstanta mi je google...
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2010 15:55 (scaramush).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

Imam isti problem sa tim "ati stopped responding and has recovered" samo što se meni to događa nakon izlaska sa stranice youtube ili kod odabira drugog clipa na youtubeu. Grafička je ati hd4850. probao sam drivere od 10.1 - 10.6.  Imao sam nekakve amd drivere prije sa nekakvim hotfix koji su radili ok. Bili su veličine oko 110Mb , ali ih ne mogu naći više.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

meni se to dogadalo prilikomi granja quake2. navodno je rjesenje u vritualizaciji makar sumnjam.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

ma samo system restore u safe modu

http://www.omgpop.com/?r=dqxd
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

meni se isto javlja sad taj problem,u cemu je kvaka?

koji driveri su najstabilniji?

kako si rjesio problem?

Model fashion guru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

meni se to pojavljivalo kad sam previse overclockao karticu

 

ako ste overclockali spustite malo takt i vidite ako vam se dalje prikazuje

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

rjesio sam tak da sam se vratio na 10.3 drivere .. ali sam pocistio sve stare drivere ...

 

sad sam opet presao na xp ... i stavio 10.7 drivere ... i sve je uredu ..

 

btw nisam nista clockao ...

xFire: rebelsy
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

Evo da ne otvaram novu temu...imam sličnih problema.

 

Upravo sam instalirao Witcher:EE i nakon što se instalirao Redistributable C++,itd. pojavio mi se ovaj oblačić.(slika 1)

 

Kliknem na njega i odaberem "Check solution online".

 

E sad,on meni nudi "Tages Protection" za downloadati.

 

Prvi put čujem za to,pa da li da ga downloadam ili postoji neko drugo rješenje?

 

Tnx unaprijed!

 

 

 

 

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Display Driver stopped responding and has reco

Radi se o neakvim driverima koji se koriste za zaštitu igre koliko sam skuzio. To je isto koristio Cronicles of Riddick Assault on Dark Athena. Imao sam isti problem, a rješen je downloadom najnovije verzije Tages Drivera.

Slobodno stisni thumb down ako te to toliko pali [One to all Units Let's toast us some russians ]
15 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

Evo uspio sam riješiti problem.

 

Hvala puno! Namigiva

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

kako ste rijesili problem,meni na nekim igricama se to pojavljuje isto!!! aaaaaaaaa

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Display Driver stopped responding and has reco
Weky kaže...

Radi se o neakvim driverima koji se koriste za zaštitu igre koliko sam skuzio. To je isto koristio Cronicles of Riddick Assault on Dark Athena. Imao sam isti problem, a rješen je downloadom najnovije verzije Tages Drivera.

Izvinjavam se vidim da je tema zastarjela ali mi se pojavio isti problem s tim sto u mene zvuk nece da radi,a desilo se nakon sto sam igricu instalirao.Mene zanima gdje da tacno nadjem taj tages driver neuspjevam nikako...

stafamu
13 godina
offline
RE: Display Driver stopped responding and has reco
14 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

Pozdrav forumaši!

 

Kupio sam računalo prije 2 tjedna u ADM-u (vidi pod moj PC), i sve je radilo super, sve do jučer. Dođem doma s posla, instaliram F1 2011 i kad sam je htio pokrenuti pojavila mi se poruka "AMD driver stopped working and has recovered". To se od tada događa vrlo često, cca svakih 20 sekundi, nemoguće je raditi na računalu. Isprobao sam sve živo, reinstalirao sam grafičke drivere, provjerio fizički kablove i napajanje, provjerio da li je grafička ispravno u utoru, reinstalirao windowse, instalirao samo display driver bez Catalysta (mislio sam da me AMD Overdrive zeza), ništa nije pomoglo. Dok god GPU driveri nisu instalirani grafička radi ispravno (na maloj rezoluciji, ali radi), pa neznam da li je problem softverske ili hardverske naravi. Molim vas pomagajte! Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Display Driver stopped responding and has reco
i meni se to događa već 3 godine, al sad užasno često :(

sve, ama baš sve verzije drivera dostupne za moju karticu (od 8.3 nadalje) sam probao i ista situacija... :( :(

ima netko riješenje ?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

rijesio problem decki :D mucim se s tim vec dobra 2 tjedna..mjenjo napajanje,monitor,5 vrsta drajvera,mjesao plocice RAM-a..inst windowse..ovo ono nis nije pomoglo..guglam po forumima i naso sam jedan post kak to rijesit...meni je radilo..problem je u tom kaj vam graficka radi na iddle speed dok ne radite nista..tek kad pokrenete neku 3D aplikaciju dogodi se ovaj error..ovo kaj namjestate clock speed i memory speed na Control centru dolazi u funkciju tek kad je graf pod opterecenjem (high performance)..ovak vam radi na cca 150 mhz dok nemate nis pokrenuto..stvar je u tom da morate u jednom fajlu promjenit te brojke..ovak
1.otvorite Catalyst control center u ukljucite AMD gpu overdrive
2. onda otidjite na  C:\Users\{YourUserName}\AppData\Local\ATI\ACE\..tam imate fajl "profiles.xml" kopirajte ga nekam ko backup za svaki slucaj..(al morate u opcijama stavit kvacicu na "show hidden files" jer necete moc nac mapu "appdata")

3.otvorite taj "profiles.xml" fajl NOTEPADOM..i negdje na dnu vam pise
 Feature name="CoreClockTarget_0"

Property name="Want_0" value="15000" 

Feature name="MemoryClockTarget_0" 

Property name="Want_0" value="105000" 
e sad..ja sam samo dirao "core clock".."memory clock" nisam posto mi je bilo na max..ugl ovi brojevi vam znace na kolko MHz radi grafulja kad nije pod opterecenjem..brojevi se mogu razlikovat od graficke do graficke..nije kod svake isto..imam XFX 6870..koja je GPUoverdrive namjesten 925clock speed a memory je na 1050 mhz..dakle moja kad nije pod opterecenjem radi na 150 mhz (15000 pise u fajlu) promijenio sam to na "92500" a memory mi je ostao na "105000"
4.sejvajte fajl na izlasku i restartajte komp..jedina stvar je kaj mi se sad grafa malo vise grije..temp se digla za 10-ak stupnjeva..al to sam rijesio povecanjem brzine ventilatora..
Jos jedna stvar..nisam probao stavit na neku srednju vrijednost tipa 45000 mhz..ja sam stavio na max 92500..mozda to nije bilo pametno zbog temperature..tak da preporucam da povisujete brojke malo po malo i sejvate fajl te restartate komp dok se error vise nebude pojavljivao..evo meni je pomoglo..nisam mogo vjerovat da je problem u promjeni par brojeva -.- nadam se da ce i vama ovo rijesit problem :D 

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

Imam isti problem :S... Vec mi pocinje ici na zivce... Dobijam fobije od toga xD... kad igram neku offline 3D igru sve ok... i vise nego ok... ali recimo League of Legends ili bilo sta u normalnom radu, zamrzavanje je nasumično... bar mi se čini... ali kad upalim nekakav video s kompa zamrzavanje se poveča na 1 svakih 15-ak sekundi... vec sam isprobo puno stvari... WinUpdate svih bitnih nadogradnji... brisanje driver-a (Driver Sweep) i reinstalacija u safe mode-u...   mijenjanje TdrDelay u registru sa 8 na 2 (nesto je bolje, al opet)... onemogućivanje Intel Turbo opcije u UEFI-u... najnoviji su driveri na kompu... probo sam cak i beta driver-e (jos gore)... pokuso sam i OCCT test, svaki na sat vremena... sva 4 testa je proso (CPU:OCCT, CPU: Linpack, GPU:3D, Power Supply)... vise ne znam sta da napravim... komp sam kupio prije cca 3 tjedna i mucim se od tada... isprobavanje na Win8 sa "stock" driverima, nisam nesto ju puno palio, ali mi je samo jednom zamrzla... tokom videa, koliko se sjecam, nije niti jednom...   help anybody, please... ocajan sam...

 

Specs

MoBo: Gigabyte Z77-DS3H

GPU: Sapphire HD 7770 1GB

CPU: Intel i5-3550@3.3GHz ili sa Intel turbo @3.7

PSU: Super Flower 550 W

HDD: WD Green 2TB

RAM: Kingston DDR3 4GB x2 - ne sjecam se tocno modela

OS:

  • Windows 7 x64 Service Pack 1 
  • Windows 8
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2013 2:20 (interpid2).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

Evo isti problem. Da refresham temu. Ima postova iznad mene kojima također treba pomoć sa istim problemom.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

Crkla grafulja tj. temperature su izdavile memoriju i zaguši se ko da se resetira. Jednostavno nabije napon i zaglavi tu proizvođači kažu da je zbog drajvera da napraviš novi profil pa da spuštaš napon, to nek si oni rade a ti reklamiraj traži drugu. Zbog toga sam vratio barem 20 komada gtx 550ti nije im bilo spasa i to od MSI-a. što je najžalosnije.Svega je tu bilo od artifakta u windowsima do artifakta u biosu i to na svima redom.

http://www.youtube.com/glodalica
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Display Driver stopped responding and has reco

a što da napišem u opisu reklamacije? zašto da je vračam?

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
14 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

Iz igra ili 3d aplikacija izbacuje sa ovom porukom Display Driver stopped responding bla bla.... baca artifekte nakon toga kada uzastopno pokrečeš igru i td.

http://www.youtube.com/glodalica
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Display Driver stopped responding and has reco
Bernard Huky Hux kaže...

Evo isti problem. Da refresham temu. Ima postova iznad mene kojima također treba pomoć sa istim problemom.

Jesi li probao sa drugima driverima i kakve su ti temperature dok igraš?

15 godina
neaktivan
offline
Display Driver stopped responding and has recovere
Događalo mi se puno na winzima. Onda sam presao na Ubuntu, sada se igram preko WINE-a i vise mi nema nikakvih problema da pokucam u drvo :S.
Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

ljudi imam ovaj problem.

 

zacrni mi se ekran, i javi poruku ovu. tako svakih 20 minuta. 

slusam jutub i pisem nesot. ili otvoreno je par tabova istodobno.

 

ono sta sam napravio je da sam danas instalirao WIN 7. otada mi se to javlja. prije sam imao xp.. imam samo 1 gb memorije mozda je radi tog?

Samo rokaj!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

Nije do memorije, da li su driveri koje si stavio za grafičku baš za windows 7? Pošto imaš 1GB RAMA pretpostavljam da se radi o starijoj konfiguraciji, pitanje je koliko je ta kompatibilna sa Win 7. Daj malo više info o komponentama (točan model matične, grafičke i procesora).

Valentin
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2013 10:45 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

win 7 mi je automatski sve napravio, tako da nista sam nisam skidao niti radio, ni za sliku ,zvuk i ostalo...

 

al komp mi je dosta spor tako da mislim da cu morat malo ja to poboljsat hardverom. radi se o laptopu fujitsu siemens esprimo mobile, v6535. to nije toliko slab laptop moje je misljenje.

 

INTEL PENTIUM DUAL CORE T3200

 

memorija je DDR2 SDRAM.

 

graficka integrirana ,Intel GMA 4500 (M) HD 256MB

 

 

http://tinypic.com/view.php?pic=25znmn5&s=6

 

 

 

Samo rokaj!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Display Driver stopped responding and has recovere

stavio sam sluzbene drivere od graficke i za sada nema problema...

 

zanima me samo jel neko znam, ako mi je procesor 64 bitni, jel problem ako sam stavio drivere x86 kada sam stavljao windowse?

Samo rokaj!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice