Komp se nepali

poruka: 8
|
čitano: 1.737
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Komp se nepali

Frend nabavo djelove, CPU(AMD II x255), MBO (Asrockova N68C-S UCC),  HDD Htachijev od 500gb.
A od prije je imao Napajanje (oko 500W), RAM Kingmaxovi (2x 512 mb DDR2), Grafa ATI Radeon HD4670 i neki HDD od 140 gb.

Ugl, sve je spojeno, ali pri paljenju monitor nereagira, crna slika, bip se nečuje, a pokusali smo bez i sa baterijom na mbo, i s drugim monitorom, vadli ram (samo jedan u utoru trenutno), prespajali na intergriranu i na HD4670 grafu no sve isto.

Malo mi cudno to sad do čega bi moglo biti, ako moze netko reci sto prije posto je frend samo vikendom tu.

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Komp se nepali
Da niste možda nešto krivo spojili na matičnoj? možda tipku za paljenje?
GENERATION 17: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
15 godina
offline
Komp se nepali

Vjerojatno nismo, pali se na power button samo se necuje beep i nema slike.

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Komp se nepali

Stavili ste RAM u krive utore...ploča može primiti DDR2 i DDR3 RAM...provjeri u manualu u koje utore idu DDR2...razlikuju se vizualno po boji.

Kladionicarski tipovi na http://betsandtips.blogspot.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Komp se nepali
doxy kaže...

Stavili ste RAM u krive utore...ploča može primiti DDR2 i DDR3 RAM...provjeri u manualu u koje utore idu DDR2...razlikuju se vizualno po boji.

Znam ploča moze DDR2 i DDR3, prvi i treći (žuti) kao sto pise u manualu su DDR2, a druga dva su DDR3, to bi trebalo biti u redu.

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
14 godina
offline
Komp se nepali
Da niste zaboravili spojiti ono napajanje iznad procesora? (samo pitam)
GENERATION 17: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Komp se nepali
Diablo86 kaže...
Da niste zaboravili spojiti ono napajanje iznad procesora? (samo pitam)

Spojili smo i to i ono siroko na maticnu

“Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime"
11 godina
neaktivan
offline
Komp se nepali

pokusavam da pokrenem komp al neragira, pritsnem gumb al nista se ne desava sta bi moglo biti

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice