AMD Ryzen procesori (opća tema) izdvojena tema

poruka: 30.021
|
čitano: 5.183.533
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

To je bilo u sarkasticnom tonu, zaboravio sam stavit smajl na kraju :) Ne zna se ovdje vise tko je vecina tko manjina.. Na kraju krajeva zavisi o tome kak si podesis igru, postavke i sve ostalo. Vecina ustvari zeli imat sve novo pa iz toga slijede rasprave, ali opet da nema rasprave bilo bi dosadno.

3 godine
neaktivan
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

kako onda on može imati ovakav fps

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Ne govori puno jer nije prikazan clock procesora niti grafe.

Provjeri da li ti memorija radi u dual channelu i da li ti je ukljucen xmp u biosu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

U vrijeme ovog testiranja b-die ram je koštao ohoho. Danas uz ove cijene taj rezultat je lako dostižan.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

slazem si jos jedan komp.

graficka koja ce ici u njega ce biti 3070.Koji procesor uzeti?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
5600 malo se strpi još mjesec dana
14 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

jel se zna kakva ce biti cijena

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
I5 10600k.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.10.2020 19:51 (mislioc).
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Premotaj na 5:40.
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Ma amd 5600 ali pitanje je hoce li biti sad ili nekad kasnije, 8.10 u 17:45 cemo znati više.Mozda prije da ce biti pokazani procesori 5700x 5800 ili 5900 a tek nekad kroz mjesec dva da izbace 5600 tako je bilo za 3xxx serijom.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Hahsha premotaj pa nije kazeta, hahah ako uopće zna ova mlada populacija šta je to.
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Za 5600X ne znam, ali očekuje se krajem 12-og mjeseca.
Prema najavama i hajpu dolazi čudo neviđeno, isplati se pričekat ako nije žurba.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Molim preporuku za mbo, planiram uzeti 8/16 proc kad izađe zen 3, pa me zanima makar i špekulativno što valja od ploča x570/b550 (vrm, faze, oprema, value itd.) Veličina standardna, cijenom između 1300-1700kn. 

 

Hvala

StariGad_HR @battlefield , StariGAD#2592 @ BattleNet , uplay: StariGAD_HR StariGadHR@steam
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Butcher kaže...

MSI B550 Tomahawk 1230kn, mislim da dalje od ovog ne treba tražit..

ansha: Pomelo te
13 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Bilo mi je dosadno pa sam se malo poigrao sa procesorom i benchmarkom , na nedavnu temu sa kolegom Picajzlom.V-sync je ostao ukljucen na Horizionu tokom testiranja.Ono sto sam osjetio na Tomb Raideru je bilo dosta bolje sa SMT ON.

 

 

 

 

i5+4gen i5+4gen
4c4t 4c4t
4c4t 4c4t
4c4t 4c4t
4c4t 4c4t
4c4t 4c4t
i5+7gen+4ghz i5+7gen+4ghz
4c4t+OC 4c4t+OC
4c4t+OC 4c4t+OC
4c4t+OC 4c4t+OC
4c4t+OC 4c4t+OC
4c4t+OC 4c4t+OC
i7+6gen i7+6gen
4c8t 4c8t
4c8t 4c8t
4c8t 4c8t
4c8t 4c8t
4c8t 4c8t
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 15:11 (MGloc).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Jbga, hitmana nisam igrao nakon prvog dijela, jednostavno mi ne paše. Vampyr sam odigrao bez većih teškoća, koliko vidim trzanje i nije do 4core, nego do optimizacije
https://www.dsogaming.com/pc-performance-analyses/vampyr-pc-performance-analysis/

Sve ostalo što igram radi bez problema i uglavnom na 60fps, s tim da neću pasti u depresiju ako kad padne ispod 60, bitno da ne rokne baš ispod 40 pa da gledam slideshow.
Jasno da netko drugi ima drukčije kriterije, ali meni bi sve dosad bilo kakav upgrejd procesora bio bacanje novaca jer razlike nema ili je minimalna u vrlo rijetkim slučajevima
13 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)

Da , probao sam i metro exodus isto na 4jezgre 3ghz i radio je iznenadujuce dobro...Probao sam cak i Warzone ali ako planiram pobjedit ne moze se igrat na 4jezgre.Slozio bih se s tobom u 90% slucajeva.

Ja sam malo pretjerao nije cpu za bacit u smece ali eto nije future proof a stim da su i5 3-4gen stari 7-8 godina dobra situacija i je.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.10.2020 15:18 (MGloc).
11 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Ma nije nikako future proof, to je meni sasvim jasno i nikom ne bi preporučio kupnju 4/4 procesora u ovom trenutku.
Stvar je u tome da ja još uvijek igram s njim sve što mi odgovara bez većih problema. Nek ga cyberpunk udavi mijenjat ću ga bez razmišljanja :)))
6 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

evo i kod nas AMD-ov "intel" KLIK

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
MGloc kaže...

Da , probao sam i metro exodus isto na 4jezgre 3ghz i radio je iznenadujuce dobro...Probao sam cak i Warzone ali ako planiram pobjedit ne moze se igrat na 4jezgre.Slozio bih se s tobom u 90% slucajeva.

Ja sam malo pretjerao nije cpu za bacit u smece ali eto nije future proof a stim da su i5 3-4gen stari 7-8 godina dobra situacija i je.

 Ako mislis pobjediti u igri malo je 4c omg u zivotu vecu glupost nisam cuo i procitao nego ovdje na amd ryzen temi.Znaci ako ti lik dođe sa 8/16 procesorom ti gubiš nema sta za ne povjerovati.Evo recimo ovdje sam igrao svi su bili na 2c procesorima i ja sam zato prvi i moj tim je pobijedio. 

.Bože baci ciglu i budi precizan. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 13:49 (dreadmoore).
10 godina
online
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Warzone i obican MP je kao da usporedjujes PUBG i PUBG TDM, ali ok. Warzone je br, znaci nije lagan kao obican TDM.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 15:12 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...

Warzone i obican MP je kao da usporedjujes PUBG i PUBG TDM, ali ok. Warzone je br, znaci nije lagan kao obican TDM.

 Sta bolan o cemu ti jeste li vi pri sebi o cemu govorite, sta to hoces reci da 4C procesor nemoze warzone pokrenuti.Samo mi reci na kojoj frekvenciji odmah video ide

10 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...
hahhaajaads kaže...

Warzone i obican MP je kao da usporedjujes PUBG i PUBG TDM, ali ok. Warzone je br, znaci nije lagan kao obican TDM.

 Sta bolan o cemu ti jeste li vi pri sebi o cemu govorite, sta to hoces reci da 4C procesor nemoze warzone pokrenuti.Samo mi reci na kojoj frekvenciji odmah video ide

 Ja nisam rekao da nemre, po videima moze no sve preko tipa i5 4460 i 1060 je bn i imat ce isti fps bilo da ima 1060 ili 1660. Isto je stvar dal netko ima 8GB ili 16GB rama, sa 8GB rama bi vjerovatno imao 10-20 fpsa manje sa dosta losijim 0.1%.

14 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
hahhaajaads kaže...
dreadmoore kaže...
hahhaajaads kaže...

Warzone i obican MP je kao da usporedjujes PUBG i PUBG TDM, ali ok. Warzone je br, znaci nije lagan kao obican TDM.

 Sta bolan o cemu ti jeste li vi pri sebi o cemu govorite, sta to hoces reci da 4C procesor nemoze warzone pokrenuti.Samo mi reci na kojoj frekvenciji odmah video ide

 Ja nisam rekao da nemre, po videima moze no sve preko tipa i5 4460 i 1060 je bn i imat ce isti fps bilo da ima 1060 ili 1660. Isto je stvar dal netko ima 8GB ili 16GB rama, sa 8GB rama bi vjerovatno imao 10-20 fpsa manje sa dosta losijim 0.1%.

 Kako nisi reko nego si bas ono potvrdio sto je Mgloc rekao znaci warzone kad igra ako je na 4c i planira  pobjediti nemoze, znaci samo se pobjediva na 6/12 sve ispod je nemoguce pobjediti.

12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Dreadmore može video kao potvrda, daj isključi ht na 6700k stavi na 4.5ghz-a. Ako se ne varam imaš 1070. Pa da vidimo baš u tom Warzoneu kako stvari stoje.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 15:35 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...
hahhaajaads kaže...
dreadmoore kaže...
hahhaajaads kaže...

Warzone i obican MP je kao da usporedjujes PUBG i PUBG TDM, ali ok. Warzone je br, znaci nije lagan kao obican TDM.

 Sta bolan o cemu ti jeste li vi pri sebi o cemu govorite, sta to hoces reci da 4C procesor nemoze warzone pokrenuti.Samo mi reci na kojoj frekvenciji odmah video ide

 Ja nisam rekao da nemre, po videima moze no sve preko tipa i5 4460 i 1060 je bn i imat ce isti fps bilo da ima 1060 ili 1660. Isto je stvar dal netko ima 8GB ili 16GB rama, sa 8GB rama bi vjerovatno imao 10-20 fpsa manje sa dosta losijim 0.1%.

 Kako nisi reko nego si bas ono potvrdio sto je Mgloc rekao znaci warzone kad igra ako je na 4c i planira  pobjediti nemoze, znaci samo se pobjediva na 6/12 sve ispod je nemoguce pobjediti.

 "Warzone i obican MP je kao da usporedjujes PUBG i PUBG TDM, ali ok. Warzone je br, znaci nije lagan kao obican TDM." I gdje si ti to molim te lijepo shvatio da sam ja rekao da se nemre igrat sa 4/4  Ja sam doslovno sugerirao da ti stavljas obican TDM gdje je lagano za dobit rundu i o Warzoneu gdje nije lako jer ima pun k kampera.

12 godina
protjeran
online
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
dreadmoore kaže...

 Kako nisi reko nego si bas ono potvrdio sto je Mgloc rekao znaci warzone kad igra ako je na 4c i planira  pobjediti nemoze, znaci samo se pobjediva na 6/12 sve ispod je nemoguce pobjediti.

Trebas malo shvatiti kako stvari funckioniraju u FPS igrama pa onda "prosipati pamet"...Dakle fora je u tome da recimo TDM ljudi samo pucaju, ubijaju, i boli ih broga za neki rang ili nesto, dok je u nekom RANKEDU borba za svako mjesto, pazi se i pazljivo gleda, sporiji ritam i sve, dodes u zadnjih 10 igraca i ljudi izbacuju toliko "smokova" da to bude sve bijelo, dodes ti sa 2/4 procom u "smoke", fps 15, i sta ce ovaj sa 10/20 procom, razvali te kao malog majmuna jer ti nemas pojma gdje se nalazis kad ti je fps 15... Slicna stvar se moze destiti kada se vise igraca nade na manjem prostoru ili kada si ljudi pobacju "flasheve" i sl...Nije da se ne dogada, dogada se i to stalno...

T.L. - za zahvalu udri hvala // WoT and pubg: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 15:39 (Tomo53nja).
6 godina
offline
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Nije to istina da se ne pobjeđuje. Ljudi deru na 920p 19" prastarim monitorima na 60 Hz i pobjeđuju. Sati igranja su jedino mjerilo. 1080p 60Hz je još uvijek jako zastupljeno kod klinaca koji si ne mogu sami kupit komponenete, a roditelji im ne žele/ne mogu kupit bolje. Znam primjer, ne želim iznosit detalje javno, klinac je igrao Fortnite po 14-16 sati dnevno. Roditelji su radili više od 12 sati, nije ga nitko kontrolirao kod bake i dede. To je ovisnost. Uglavnom je igrao na starom CRTu. Mali je "sapunao". 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
AMD Ryzen procesori (opća tema)

Testirao sam ja Warzone na i5 6400 + Vega56 i na r5 3600 + Vega56, može se na oba igrati ali je to ipak nebo i zemlja, ovoj i5 je bilo više dropova, lošiji 0.1% i 1% low fps, više milisekunda po frejmu... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Ryzen procesori (opća tema)
Ma dobro tko kupuje novo naravno i5 10400 ili r5 3600.
Za nešto malo skuplje oko 500kn više u odnosu na r5 3600 kupi se vrhunski gaming procesor i5 10600k koji gura sve do maximuma.
https://www.nabava.net/search.php?q=i5+10600kf
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 16:30 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice