RUNE Rural Network

poruka: 359
|
čitano: 256.110
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: RUNE Rural Network

 

Nagradili ih za kašnjenje s jošparsto miljuna €ura.

13 godina
neaktivan
offline
RUNE Rural Network

Jesam ja jedini kome ne radi internet? U šoku sam što im tehnička podrška radi do 16h.

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
RUNE Rural Network

proslo je 70 dana od kad sam ovim amaterima uplatio predracun, i dalje nisu instalirali. koji je ono rok, 60 dana? najrađe bi ih otkanatao

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2022 22:15 (punkrockos).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: RUNE Rural Network

Jako čudno, meni su došli 5 dana nakon uplate odraditi spajanje, a par dana nakon toga Fenice telekom uključenje...

2 godine
offline
RUNE Rural Network

Meni je bilo par prekida oko 18h u trajanju od par sekundi, nakon toga sve opet uredno.

Također i meni došli u roku od tjedan dana nakon uplate i riješili instalaciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: RUNE Rural Network
Tremmert kaže...

Meni je bilo par prekida oko 18h u trajanju od par sekundi, nakon toga sve opet uredno.

Također i meni došli u roku od tjedan dana nakon uplate i riješili instalaciju.

 Da i kod mene prvi prekid malo duže a ostala 3 po par sekundi. Ono što sam primjetio samo na routeru se resetiralo a na ontu su lampice svjetlile zeleno, znači nije prekid optike.Lp

10 godina
offline
RUNE Rural Network

Opet puklo ali sada traje već 45 minuta. Sada već 2 sata, tko zna što je ? Zanima me jeli tko još u subotu imao problema ili je to bilo samo kod mene. Ja sam tek jučer navečer dobio internet. Lp

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.5.2022 9:35 (Grobnik300).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: RUNE Rural Network

katastrofa..koliko, 2 dana bez neta? sta su rekli u korisničkoj sluzbi? 

10 godina
offline
Re: RUNE Rural Network
punkrockos kaže...

katastrofa..koliko, 2 dana bez neta? sta su rekli u korisničkoj sluzbi? 

 To ti je vikend, u nedjelju sam poslao e mail korisničkoj službi i tokom dana su mi odgovorili da su prosljedili na Rune. Po priči tehničara Rune je resetirao moju liniju ne znam kada jer sam valjda od nervoze preko aplikacije resetirao router i izgubili su  se svi podaci za spajanje. Tako da je u ponedjeljak morao doći tehničar i to ubaciti. ZATO OPREZ ne resetirajte router jer čete ostati bez podataka za spajanje jer router ne može automatski povući podatke kao npr. kod HT. Zato pitam jeli još tko imao problema u subotu ili je to bilo samo kod mene. Po priči izgleda da se zna desiti da se na liniji i ONT zna zblesati, a o prekidima smo pisali par postova unazad. Svaka škola se plaća. Lp

22 mjeseca
neaktivan
offline
RUNE Rural Network

Dobar dan, upravo sad dobio poziv T-com potpisao sa RUNE, imati cu optiku preko njih

 
1 0 hvala 0
22 mjeseca
neaktivan
offline
Re: RUNE Rural Network
Nisam siguran tko vas je zvao... još jučer sam i od T-coma i od Rune Networka pisanim i usmenim putem dobio informaciju kako nema nikakve službene potvrde o uključenju T-coma na Rune Network.
13 godina
offline
Re: RUNE Rural Network

da baš tako. Ja sam isto pitao i rekli su mi da kod nas optika stiže po planu u 12 mjesecu 2025 :)

Lokacija Grobnik

3 godine
offline
Re: RUNE Rural Network
Meni došla uplatnica 10.06. , isti dan uplatio, danas me zvali da u ponedjeljak dolaze napravit priključak
Lokacija Ravna Gora
12 godina
offline
Re: RUNE Rural Network
dado1977 kaže...

da baš tako. Ja sam isto pitao i rekli su mi da kod nas optika stiže po planu u 12 mjesecu 2025 :)

Lokacija Grobnik

 Tako i kod mene, Krasica.

Ali već vidim na stupovima namotaje kabla, tako da nemam pojma

RIJEKA
22 mjeseca
neaktivan
offline
Re: RUNE Rural Network

evo ono što sam pisao prije, sad se ostvarilo. prekjučer došao tehničar iz t-coma. optika na Čavlima preko T-coma. brzina 200-100 mbps

13 godina
offline
Re: RUNE Rural Network

Ti si onda neki VIP klijent.

Nitko nema pojma u T-comu o RUNE.

3 godine
offline
Re: RUNE Rural Network
Nakon nekih sitnih odgoda, evo od jučer Fibernet u pogonu
Pa da vidimo kako će se ponašat ...
12 godina
offline
RUNE Rural Network

Posto sam radio u HT kontaktirali me ljudi s kojima sam ostao dobar i moze HT na RUNE cisto da znate. Ovaj broj Vam moze pomoci +385 99 266 3906 Marija Vukosic

Real Estate Investing - Istra / Apple FRIENDLY
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: RUNE Rural Network
Bash kaže...

Posto sam radio u HT kontaktirali me ljudi s kojima sam ostao dobar i moze HT na RUNE cisto da znate. Ovaj broj Vam moze pomoci +385 99 266 3906 Marija Vukosic

 

Imam trenutno novi ugovor HT preko bakra ali RUNE mi je dostupan i vidim da su žice od optike vec na stupovima. Pretpostavljam da cu ja morati platiti RUNE instalaciju do moje kuce (750,00 kn) pa tek onda mogu zatraziti od HT-a da me prebace na optiku?

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.7.2022 15:14 (Sarevok).
13 godina
offline
Re: RUNE Rural Network

još jedanput ti kažem evo nakon još jedne provjere da ne može. nitko nema pojma o čemu ti pišeš i nemoj zbunjivati ljude i pogotovo ovako javno ostavljati privatne kontakte.

ako i može to očito ide preko nekih veza i poznanstava kao i sve ostalo.

Ovaj projekt je zapravo tragičan, RUNE na info telefon se evo jutros nitko ne javlja.

 

 

8 godina
offline
Re: RUNE Rural Network
grobokofol kaže...

evo ono što sam pisao prije, sad se ostvarilo. prekjučer došao tehničar iz t-coma. optika na Čavlima preko T-coma. brzina 200-100 mbps

Kakav T-Com, lijepo piše Tehnoline Telekom, još i piše na stranici.

15 godina
offline
Re: RUNE Rural Network
Nuclear_Phoenix kaže...
grobokofol kaže...

evo ono što sam pisao prije, sad se ostvarilo. prekjučer došao tehničar iz t-coma. optika na Čavlima preko T-coma. brzina 200-100 mbps

Kakav T-Com, lijepo piše Tehnoline Telekom, još i piše na stranici.

 Na screenshotu pise da je njegov IP od T-coma, a brzinu mjeri prema Tehnolineovom serveru.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova
8 godina
offline
Re: RUNE Rural Network

A jesam panjina... Naopako sam pročitao -.-

12 godina
offline
RUNE Rural Network

Kakva su vam onda iskustva sa RUNE optikom? Nekako sve više naginjem da uzmem sada kada je napokon postalo dostupno kod mene (zaleđe RI). Preko koga ste vi uzeli? Ja se dvoumim između AirNeta ili Fiberneta, uzeo bi paket 200/100.

Kako to točno funkcionira, nakon što platim koliko treba da dođu spojiti? Oni razvuču od stupa do kuće, a po kući? Postojeći utp kabel je u cijevima, dali su voljni provlačiti kroz to ili šibnu kanalice i bok?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
RUNE Rural Network

Kod mene u zaleđu RI počinju radovi na infrakstrukturi, već poslao ugovore :D sad je samo čekanje da razvuku par kilometara kabla :D

RIJEKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
RUNE Rural Network

Zna li itko ako je moguće imati HT optiku preko RUNE ?

Vidim u komentarima ima ekipe koja tvrdi da je moguće, dok drugi tvrde da nije.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: RUNE Rural Network

Naj bolje pitaj Rune i HT drugo je sve relevantno.

13 godina
offline
RUNE Rural Network

Kolega ima prijatelja koji ima HT preko Rune optike.

 
1 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: RUNE Rural Network
MadDogMattis kaže...

Zna li itko ako je moguće imati HT optiku preko RUNE ?

Vidim u komentarima ima ekipe koja tvrdi da je moguće, dok drugi tvrde da nije.

 Ne znam koliko daleko je doguralo jer sam otišao iz HT-a u međuvremenu, ali HT je imao optiku preko RUNE samo interno među zaposlenicima kao pilot projekt, onda se nešto pričalo da se to proširuje (znam da je par ljudi van HT-a u Čavlima imalo HT optiku preko RUNE), dalje od toga ne znam koliko je otišlo.

7 godina
offline
Re: RUNE Rural Network
Tremmert kaže...
MadDogMattis kaže...

Zna li itko ako je moguće imati HT optiku preko RUNE ?

Vidim u komentarima ima ekipe koja tvrdi da je moguće, dok drugi tvrde da nije.

 Ne znam koliko daleko je doguralo jer sam otišao iz HT-a u međuvremenu, ali HT je imao optiku preko RUNE samo interno među zaposlenicima kao pilot projekt, onda se nešto pričalo da se to proširuje (znam da je par ljudi van HT-a u Čavlima imalo HT optiku preko RUNE), dalje od toga ne znam koliko je otišlo.

 zanimljivo, znači postoji šansa da tako dobijem optiku, želim optiku ali mi je bitno ostati na HT-u.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice