Race Driver Grid multiplayer

poruka: 1.198
|
čitano: 165.670
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: RD:GRID Multiplayer
15 godina
protjeran
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
karlo666 kaže...

e ljudi zašto ja nemogu bit host u gridu??? mislim mogu bit host al se niko nemože prijavit da igra preko mene...

portovi pise ti u readme koji se portovi moraju otvorit

mw2 ce se kroz par dana moc igrat preko garene!!!
14 godina
neaktivan
offline
Race Driver Grid multiplayer

Igra san MP i nije me uopce impresjonira,a posebno neizvediva steta.

Jedva ceka provat Shift MP(kad uzmen novi komp).

duje kapitanović
 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
cappy kaže...

Igra san MP i nije me uopce impresjonira,a posebno neizvediva steta.

Jedva ceka provat Shift MP(kad uzmen novi komp).

a mene nije shift impresioniro...a naročito drift...u driftu se uopće nemože iskontrolirat auto(makar ja nemogu s g25)...stalno proklizuje i izleće u travu/ogradu...ono je sve osim drifta...još jedan u serijalu loših nfs-ova ovog puta nazvan shift/SHIT!!!

15 godina
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
karlo666 kaže...
cappy kaže...

Igra san MP i nije me uopce impresjonira,a posebno neizvediva steta.

Jedva ceka provat Shift MP(kad uzmen novi komp).

a mene nije shift impresioniro...a naročito drift...u driftu se uopće nemože iskontrolirat auto(makar ja nemogu s g25)...stalno proklizuje i izleće u travu/ogradu...ono je sve osim drifta...još jedan u serijalu loših nfs-ova ovog puta nazvan shift/SHIT!!!

Na tvoju informaciju NFS Shift je skoro najbolja NFS Igra.

I don't care...
15 godina
protjeran
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
markoal kaže...
karlo666 kaže...
cappy kaže...

Igra san MP i nije me uopce impresjonira,a posebno neizvediva steta.

Jedva ceka provat Shift MP(kad uzmen novi komp).

a mene nije shift impresioniro...a naročito drift...u driftu se uopće nemože iskontrolirat auto(makar ja nemogu s g25)...stalno proklizuje i izleće u travu/ogradu...ono je sve osim drifta...još jedan u serijalu loših nfs-ova ovog puta nazvan shift/SHIT!!!

Na tvoju informaciju NFS Shift je skoro najbolja NFS Igra.

da i opet losa grid je puno bolja igra 

ostavite se nfs seriala i ea gamesa tamo nema kruha

mw2 ce se kroz par dana moc igrat preko garene!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
hrvatskafarkasevec kaže...
karlo666 kaže...

e ljudi zašto ja nemogu bit host u gridu??? mislim mogu bit host al se niko nemože prijavit da igra preko mene...

portovi pise ti u readme koji se portovi moraju otvorit

u kojem read me? nepiše ni u jednom...jel mi možeš to malo nekako objasnit ili nešt???????please...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
karlo666 kaže...
cappy kaže...

Igra san MP i nije me uopce impresjonira,a posebno neizvediva steta.

Jedva ceka provat Shift MP(kad uzmen novi komp).

a mene nije shift impresioniro...a naročito drift...u driftu se uopće nemože iskontrolirat auto(makar ja nemogu s g25)...stalno proklizuje i izleće u travu/ogradu...ono je sve osim drifta...još jedan u serijalu loših nfs-ova ovog puta nazvan shift/SHIT!!!

 Upravo tako,a narocito kad te neko drugi opali sa auton poletis koda si papir.

duje kapitanović
14 godina
neaktivan
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
hrvatskafarkasevec kaže...
markoal kaže...
karlo666 kaže...
cappy kaže...

Igra san MP i nije me uopce impresjonira,a posebno neizvediva steta.

Jedva ceka provat Shift MP(kad uzmen novi komp).

a mene nije shift impresioniro...a naročito drift...u driftu se uopće nemože iskontrolirat auto(makar ja nemogu s g25)...stalno proklizuje i izleće u travu/ogradu...ono je sve osim drifta...još jedan u serijalu loših nfs-ova ovog puta nazvan shift/SHIT!!!

Na tvoju informaciju NFS Shift je skoro najbolja NFS Igra.

da i opet losa grid je puno bolja igra 

ostavite se nfs seriala i ea gamesa tamo nema kruha

 Ako tako mislis ti si propa.

NFS je bija par godina propa i to na dno jame al vratija se s pozitvom i EA se dosta potrudila i cak napravila 3 nova nfsa ove godine,jer su ljudi u Ea vidili sta su napravili i to tili brzo popravit i na tome in svaka čast,a ono sta je bilo bilo je.

Triba in oprostit i ic dalje iako bi ja volija da se i dalje vrate na stare dobre ulicne trke.

duje kapitanović
15 godina
protjeran
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer

 Ako tako mislis ti si propa.

NFS je bija par godina propa i to na dno jame al vratija se s pozitvom i EA se dosta potrudila i cak napravila 3 nova nfsa ove godine,jer su ljudi u Ea vidili sta su napravili i to tili brzo popravit i na tome in svaka čast,a ono sta je bilo bilo je.

Triba in oprostit i ic dalje iako bi ja volija da se i dalje vrate na stare dobre ulicne trke.

ma daj na kaj lici taj shift 

prvo neoptimizar je da pogledas auto traje vjecnost a ne da ti se jos utrka ucita 

onda damage je los

onda skretanje izgleda jako nerealno kada se ne gleda iz kabine izgleda ko da zadnji kotaci stalno zanose kada se skrece 

drift je katastrofa na gridu je pravi drift

onda tuniranje je prenerealno ima tu jos mana koliko oces 

kad odigras postenu race igru onda ces vidjet koliko taj shift ne valja (igraj granturismo 5 koji tek ima demo za igrat a taj demo ima vise auti nego shift koji je cjela igra)

tak da je taj vas shift jako lame ko i ostale nfs serije koje nemaju veze sa zdravim mozgom

 

a bolje napravit jednu dobru nego 3 lose

mw2 ce se kroz par dana moc igrat preko garene!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2009 21:29 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
hrvatskafarkasevec kaže...

ma daj na kaj lici taj shift 

prvo neoptimizar je da pogledas auto traje vjecnost a ne da ti se jos utrka ucita 

onda damage je los

onda skretanje izgleda jako nerealno kada se ne gleda iz kabine izgleda ko da zadnji kotaci stalno zanose kada se skrece 

drift je katastrofa na gridu je pravi drift

onda tuniranje je prenerealno ima tu jos mana koliko oces 

kad odigras postenu race igru onda ces vidjet koliko taj shift ne valja (igraj granturismo 5 koji tek ima demo za igrat a taj demo ima vise auti nego shift koji je cjela igra)

tak da je taj vas shift jako lame ko i ostale nfs serije koje nemaju veze sa zdravim mozgom

 Igra san Demo u prijatelja jos nisan zaigra pravi jer cekan novi komp,u ovom sta si navea ima istine.

Al opet nemožeš ga usporedit sa Pro Streeton a niti sa Undercaveron.

duje kapitanović
15 godina
protjeran
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
cappy kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

ma daj na kaj lici taj shift 

prvo neoptimizar je da pogledas auto traje vjecnost a ne da ti se jos utrka ucita 

onda damage je los

onda skretanje izgleda jako nerealno kada se ne gleda iz kabine izgleda ko da zadnji kotaci stalno zanose kada se skrece 

drift je katastrofa na gridu je pravi drift

onda tuniranje je prenerealno ima tu jos mana koliko oces 

kad odigras postenu race igru onda ces vidjet koliko taj shift ne valja (igraj granturismo 5 koji tek ima demo za igrat a taj demo ima vise auti nego shift koji je cjela igra)

tak da je taj vas shift jako lame ko i ostale nfs serije koje nemaju veze sa zdravim mozgom

 Igra san Demo u prijatelja jos nisan zaigra pravi jer cekan novi komp,u ovom sta si navea ima istine.

Al opet nemožeš ga usporedit sa Pro Streeton a niti sa Undercaveron.

meni se nfs poceo gadit kad su stavljali one bugattije lamborginije i ostale superbrze aute koji se ne tuniraju i sad ti nabrijes punta i nabrijes lamborginija i opet punto moze bit brzi 

najbolje je bilo kad si imo aute ko 206,fokus,golf iv i slicni i onda si ga tuniro a ne ovo

mw2 ce se kroz par dana moc igrat preko garene!!!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
hrvatskafarkasevec kaže...
cappy kaže...

 Igra san Demo u prijatelja jos nisan zaigra pravi jer cekan novi komp,u ovom sta si navea ima istine.

Al opet nemožeš ga usporedit sa Pro Streeton a niti sa Undercaveron.

meni se nfs poceo gadit kad su stavljali one bugattije lamborginije i ostale superbrze aute koji se ne tuniraju i sad ti nabrijes punta i nabrijes lamborginija i opet punto moze bit brzi 

najbolje je bilo kad si imo aute ko 206,fokus,golf iv i slicni i onda si ga tuniro a ne ovo

 Potpuno se slažen.

duje kapitanović
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.11.2009 21:35 (cappy).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
cappy kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
cappy kaže...

 Igra san Demo u prijatelja jos nisan zaigra pravi jer cekan novi komp,u ovom sta si navea ima istine.

Al opet nemožeš ga usporedit sa Pro Streeton a niti sa Undercaveron.

meni se nfs poceo gadit kad su stavljali one bugattije lamborginije i ostale superbrze aute koji se ne tuniraju i sad ti nabrijes punta i nabrijes lamborginija i opet punto moze bit brzi 

najbolje je bilo kad si imo aute ko 206,fokus,golf iv i slicni i onda si ga tuniro a ne ovo

 Potpuno se slažen.

znači nisam jedini kovi voli auta iz "realnog svijeta"...meni se isto uopće ne sviđaju ove pile od auta koje idu 300km/h bez tununga i onda još nitro i te gluposti... ovako uzmeš golfa i tuniraš ga i mučiš se da ga natjeraš na 250km/h

16 godina
offline
Race Driver Grid multiplayer

Ima li koga, stari CroGride, da otpela koju vožnju sa mnom?

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
Armor kaže...

Ima li koga, stari CroGride, da otpela koju vožnju sa mnom?

ja si razmisljam da opet malo igram al se bojim probat na svojoj konfi

BUCKETHEAD
16 godina
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
hrvatskafarkasevec kaže...
Armor kaže...

Ima li koga, stari CroGride, da otpela koju vožnju sa mnom?

ja si razmisljam da opet malo igram al se bojim probat na svojoj konfi

Moja stara ekipa (strana) je gore, sinoć sam 3h vozil s njima...

Iako sam sad izvan forme pa nisam neki veliki izazov za njih.

Žalim kaj sam ikad prestal igrati GRID, više od svega žalim upravo za tim!

 

Sad vozim s gamepadom (naravno) ali dela samo na način da mi je desni analog gas (od mene) i brenza (prema meni) - nikad prije nisam tak vozil!

Lijevi mi je naravno za skretanje.

 

Gas, brenza i ostale stvari uvjek su mi bile na gumbima, nikad na analogu...

Ak promjenim bilo kaj u postavkama ili profileru, onda mi gamepad ne dela u meniima!

 

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
15 godina
protjeran
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
Armor kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...
Armor kaže...

Ima li koga, stari CroGride, da otpela koju vožnju sa mnom?

ja si razmisljam da opet malo igram al se bojim probat na svojoj konfi

Moja stara ekipa (strana) je gore, sinoć sam 3h vozil s njima...

Iako sam sad izvan forme pa nisam neki veliki izazov za njih.

Žalim kaj sam ikad prestal igrati GRID, više od svega žalim upravo za tim!

 

Sad vozim s gamepadom (naravno) ali dela samo na način da mi je desni analog gas (od mene) i brenza (prema meni) - nikad prije nisam tak vozil!

Lijevi mi je naravno za skretanje.

 

Gas, brenza i ostale stvari uvjek su mi bile na gumbima, nikad na analogu...

Ak promjenim bilo kaj u postavkama ili profileru, onda mi gamepad ne dela u meniima!

 

ja stalno tak igram sa desnim analogom to sam se jos naucil od granturisma 4 i mislim da je neka forumla to podrzavala (2004)

BUCKETHEAD
16 godina
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
hrvatskafarkasevec kaže...

ja stalno tak igram sa desnim analogom to sam se jos naucil od granturisma 4 i mislim da je neka forumla to podrzavala (2004)

Zapravo je ugodno igrati na taj način, pogotovo sa kvalitetnim gamepadom kao što je Rumblepad 2.

More se fino dodavati gas ili kočiti.

Problem je kaj se treba na to naučiti, jesam ja to već svladal ali protiv elite s kojima se utrkujem još treba vježbe :)

Jedino je pozitivno kaj se i oni utrkuju protiv elite :D

A skrivena želja i namjera tog privikavanja - upravo Gran Turismo, onaj kojeg se čekaNamigiva

Želja mi je da se jednom vratim s njim, ako odem, tj. ne uspijem nabaviti neki PC kad (ak) ovaj prodam :(

Srce se strašno ugrijalo na GT5 i The Last Guardian - Sony opet u meni prevladava....

 

Inače, ima ko za vožnju, na 1.3 naravno?

Kolko vidim, nema čitera sad!

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
15 godina
protjeran
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
Armor kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

ja stalno tak igram sa desnim analogom to sam se jos naucil od granturisma 4 i mislim da je neka forumla to podrzavala (2004)

Zapravo je ugodno igrati na taj način, pogotovo sa kvalitetnim gamepadom kao što je Rumblepad 2.

More se fino dodavati gas ili kočiti.

Problem je kaj se treba na to naučiti, jesam ja to već svladal ali protiv elite s kojima se utrkujem još treba vježbe :)

Jedino je pozitivno kaj se i oni utrkuju protiv elite :D

A skrivena želja i namjera tog privikavanja - upravo Gran Turismo, onaj kojeg se čekaNamigiva

Želja mi je da se jednom vratim s njim, ako odem, tj. ne uspijem nabaviti neki PC kad (ak) ovaj prodam :(

Srce se strašno ugrijalo na GT5 i The Last Guardian - Sony opet u meni prevladava....

 

Inače, ima ko za vožnju, na 1.3 naravno?

Kolko vidim, nema čitera sad!

ja na granturismo 5 vozim sa R2 jer na ps3 je bas pogodan za gas a za kocnicu si stavim di mi pase

R2 R2
BUCKETHEAD
15 godina
offline
Race Driver Grid multiplayer

Evo danas smo se ja i Oly_E3 dogovorili da bi mogli igrati RD:GRID Multi pa ako ima nekoga zainteresiranog za koji race da nam se javi.

Željeli bismo napraviti nešto veći race pa nam se javite na PM.

 

 

Keep this topic alive!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Race Driver Grid multiplayer

Evo jedan zanimljivi video iz GRID-a - LINK

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Race Driver Grid multiplayer

Pogledajte ljudi ovo (saznah tek jučer slučajno za ovu verziju):

specifično ime LOL specifično ime LOL
 

Ali ponuda:

 

Race Driver: GRID Reloaded + Prestige DLC + 8-Ball Pack DLC

 

Fenomenalne aute su ubacili, a tu je i meni jedna od najdražih staza, Bathurst

 

Ima ga na GAME.co.uk - LINK

 

Awesome Cool

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2010 11:37 (Armor).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer

Ovaj screenshot tj. mod je samo za plejku? A ovaj drugi za piceka?

Kolko je to jos vise auta od onih koji su izasli sa 1.3 patchom?

 

16 godina
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
Burs kaže...

Ovaj screenshot tj. mod je samo za plejku? A ovaj drugi za piceka?

Kolko je to jos vise auta od onih koji su izasli sa 1.3 patchom?

 

Niš nije za piceka :)

Trebal je doći 8-ball pack ali nije.

Sa 1.3 nije došel nikakav auto, to je bil samo patch.

 

Ova Reloaded verzija donosi 18 novih auta, jednu stazu i dva nova multiplayer moda, tj. oba DLCa.

 

Vidi koje blago auteka:

 

"Ferrari F430 GTC, Bugatti Veyron and Ferrari F575 GTC. Gamers can also get behind the wheel of the Mercedes SLR McLaren 722, Lotus 2-Eleven, Lamborghini Gallardo GT, Mazda Furai, Jaguar XKR GT3, Honda Integra Type-R (DC5) and Lamborghini Gallardo LP560-4"

 

"New featured cars include the McLaren F1 GTR, TVR Cerbera Speed 12, Mitsubishi Lancer Evolution X, Honda S2000, Nissan GT-R (S-G2008), VW Nardo, Pontiac Firebird and the Volvo C30"

 

Da čovjeku srce stane

 

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
15 godina
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer

Nisi mi odgovoril zadnji put, si kupil plejku ili si posudil od nekog ili...?

Bit ce vruce s tim novim patchevima/modovima. A tek kad GT5 izađe!

 

14 godina
neaktivan
offline
Race Driver Grid multiplayer

Dajte samo da pitam nesto, nedavno sam presa grid i predobra je bila igra, osjecaj voznje savrsen, nazalost nisam shvatio da ima multiplayer, kad je sad opet instaliram, moram napravit account jel tako, sve je besplatno??? i koji patch da skinem, na kojem najvise ljudi igra, a kojem vi igrate? EDIT: Ja skidam ovu novu reloaded verziju, sta trebam jos updateat kad je skinem??

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 19:13 (athlon64).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer

Ja bi rekao da ti treba original da bi igrao multiplayer...

 

Edit:ocito da nisam u pravuIzlanuo se

Core2Duo E7500 2.93Ghz-4gb 800Mhz-HD 4650-HDD 320Gb
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 20:55 (Y2K2).
16 godina
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
athlon64 kaže...

Dajte samo da pitam nesto, nedavno sam presa grid i predobra je bila igra, osjecaj voznje savrsen, nazalost nisam shvatio da ima multiplayer, kad je sad opet instaliram, moram napravit account jel tako, sve je besplatno??? i koji patch da skinem, na kojem najvise ljudi igra, a kojem vi igrate? EDIT: Ja skidam ovu novu reloaded verziju, sta trebam jos updateat kad je skinem??

Imaš free multi ali bilo bi fer da kupiš ovu mega igru.

Na multi ti je veličanstvena ekipa koja će te samo tako "pokopati", da te upozorim :)

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
14 godina
neaktivan
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer

Ne kuzim, multiplayer mogu i s falsetom, koja je razlika od originala do falsete, kao mislis pokopat
16 godina
offline
RE: Race Driver Grid multiplayer
athlon64 kaže...

kao mislis pokopat

Stalno budeš zadnji :)

I nemoj ih/bilo koga razbijati

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: RD:GRID Multiplayer
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice