Pro Evolution Soccer 2020

poruka: 486
|
čitano: 98.232
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Pozdrav društvo i pozdrav PESOVCI .

 

Uglavom igram pes od 1999 godine nikada Fifu jer mi neodgovara pogotovo gameplay koji je uzas u FIFI.

Ono što bi htio pitati krenio sam s frendom igrati online 3 vs 3 ali to uobičajeno bude 2 vs 2 ono što me nervits da likovi imaju super momčadi s nekim čudnim slikama igrača gdje likovi svi imaju u napadu Messi - Ronaldo - Neymar a ja moram igrati s normalnim klubovima pa me zanima kako ja mogu takvu momčad za online napraviti ili su to neke mikrotransakcije ?

Hvala 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

@Rondo9,

dobivas protivnike koji igraju myclub i imaju sastavljene costum timove, vjerovatno te spaja sa njima kad nema drugih protivnika online koji igraju sa obicnim ekipama.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Prvo poluvreme i rq 😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Dosadasnji ucinak u myclubu, jubilarna 300ta pobeda. Ali nikako da skupim jos 40tak poena, uvek dodje neki poraz i par remija kad je najpotrebnije da pobedim.

 

 

Edit: evo rekord do sad 980 ali ponestalo mi stamine za igrace ne mogu nastaviti a i da imam ne mogu vise igrati, oci mi pobelele 😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.3.2020 18:00 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ovo bodovanje u online divizijama su po meni dosta lose napravili pobedio 7 od maksimalnih 10 i tek sad izborio opstanak u 6 div. Znaci da bih prosao u 5 vrv moram svih 10 pobeda imati. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Igraj sa SPAL-om pa će ti trebati manje utakmica za prijelaz u viši rang
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
bumbumzvonko kaže...
Igraj sa SPAL-om pa će ti trebati manje utakmica za prijelaz u viši rang

 Ahaa, ima logike. Igrao sam samo sa jacim klubovima jer vidim da 95 % uzima jace. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2020 11:33 (ruya).
11 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Izaso je novi patch sa Hrvatskom, Srpskom i Bosanskom ligom, ima i stadiona Maksimir i Poljud, evo link
https://www.balkanpesbox.com/forum/index.php
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Mislim da mi je ovo najlepsi gol sto sam postigao u Pesu u skorije vreme 😍💪⚽🎮

 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Dodjoh do 1000 ali u sezoni sa klubovima, u myclubu imao 980 i prvu izgubim i sad 970 prestao igrati jer je strasan lag, jednostavno nije igrivo. Inace nesto gledam mozda i nije toliki skripting u igri koliko lag izaziva probleme pa je pretesko za  igrati. Npr danas cisto sumnjam da cu igrati jer je nemoguce. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 9:45 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Juce dodjem do 1014 i izgubim jednu na kraju i vratim se na 1000 ok. Danas tj malopre prva utakmica protiv lika 830 ok povedem 1:0 nekako, lik bolji bio, neverovatan presing njegovi igraci vrse u svakom trenutku su dvojica na mog jednog a pri tom ne pravi rupu u odbrani i iz jedne kontre vec u 90 min pobedim 2:0.

Sledeca utakmica protiv nekog sa 500 rejtingom e tek je tu komedija bila, povede on 1:0 i igra odlicno, ja krenem napad njegov vezni red, odbrana svih 90 min na idealnim pozicijama a mojih igraca kao da nema u napadu, jednostavno bez resenja sam bio celu utakmicu i napravim ja jedno 5 stopostotnih sansi i u takvim uslovima i moji ni gol ne znaju pogoditi i posle te utakmice, dovidjenja. Za sad je dosta, znaci nzm kako ovo da nazovem ugl jako smrdi.

Edit: odigrao sad jos par utakmica znaci strasno, ista stvar, znaci pasovi najobicniji na dva metra su toliko neprecizni, svaka utakmica trza, malopre jedva pobedih lika sa 300 rejtingom i 24%win rate 😂😂😂. Igra kao igra sto se tice samog gameplaya je super ali nekad zna bas biti totalno neigriva nazalost. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 17:01 (ruya).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Steta ako odustanes, tema nam je dead do narednog pesa...

Danas me povede jedan 3-0 prvo pol., na kraju 5-3 za mene lagano Nekad kad otcepi prvi gol sljedeci pocnu padati ko na traci.

Kad te tako pritiscu agresivno da ne mozes disati, probaj sto manje pasove prema naprijed, nego po sirini i nazad ponekad, lakse ces ih razvuci i otvoriti put prema golu.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

Steta ako odustanes, tema nam je dead do narednog pesa...

Danas me povede jedan 3-0 prvo pol., na kraju 5-3 za mene lagano Nekad kad otcepi prvi gol sljedeci pocnu padati ko na traci.

Kad te tako pritiscu agresivno da ne mozes disati, probaj sto manje pasove prema naprijed, nego po sirini i nazad ponekad, lakse ces ih razvuci i otvoriti put prema golu.

 

 Ma necu odusati naravno, igra je super kad nema ovih problema, mislio sam na odustajanje ali za danas, jer nema smisla igrati kad vidim da jednostavno nije moguce. Odigrao danas 4-5 utakmica, sve preslikane, najsmesnije mi bilo kako dobro igra ovaj sa 300 rejtingom 

Myclub igram redje sad jer jednostavno treba mi stamina a onih 12 sto se dobije svaka 3 dana ode za cas, a sad mi je potrebna sto bolja ekipa, bez Ronalda, Mesija i Salaha ne zelim da ulazim u utakmicu uopste  jos sam na 970, steta juce sam izgubio 10 poena jer su bili isti uslovi za igru. Verovatno sve te probleme u Pesu prouzrokuje lag.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Pretpostavljam da znas da sim utakmice vracaju staminu cijeloj ekipi. Nedovoljni su stamina packovi ko igra puno utakmica. Odigram 2 tekme i onda pustim sim tekmu sa bijelim squadom, odmoris 10 min i stamina opet full svim igracima. Stisni trokut u sim tekmi, brze tekme prodju bez pauza, replaya itd.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 18:53 (erminn).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

Pretpostavljam da znas da sim utakmice vracaju staminu cijeloj ekipi. Nedovoljni su stamina packovi ko igra puno utakmica. Odigram 2 tekme i onda pustim sim tekmu sa bijelim squadom, odmoris 10 min i stamina opet full svim igracima.

 Da naravno da znam, ali mi je smor cekati to xd. Treba velika baza dobrih igraca da bi se moglo dosta utakmica odigrati. Ja obnavljam staminu kod samo par igraca gde nemam tako kvalitetne zamene a to su Ronaldo, Mesi i Embape (Salaha imam duplu karticu), ali i zbog forme na nekim pozicijama sam tanak pa se nadju tu jos 1-2 igraca. 

Uglavnom kad imaju full staminu odigraju tu utakmicu i sledecu pa tek onda im obnavljam da sto vise ustedim xd.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Pocesljali smo jos jednog visoko rejtingovanog igraca i to veoma lako. Ne znam kako nekad imam problem sa igracima sa 500 rejtingom i slabijim 🤔

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Koji je najbolji nacin za dovodenje igraca, novi sam na myclubu . Potrosio sam 300my club coinsa na ove juventusove i bayernove featured igrace i upao CR7 odma  , ali me zanima za ubuduce gdje sta i kako trositi,

hvala unaprijed

 

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
MaciStyle kaže...

Koji je najbolji nacin za dovodenje igraca, novi sam na myclubu . Potrosio sam 300my club coinsa na ove juventusove i bayernove featured igrace i upao CR7 odma  , ali me zanima za ubuduce gdje sta i kako trositi,

hvala unaprijed

 

 

 

 Najbolje ti je tako trositi koinse, otvaras te paketice od 100 koinsa gde ti je garantovana crna lopta i bolji igrac, jednom ili dva puta nedeljno (nisam siguran) dolaze novi. Ugl nemoj se zaletati i odmah potrositi sve koinse ako nema igraca koji ti se svidjaju i trebaju ti u klubu, sacekas par dana pa vidis ponudu igraca. 

Svaka cast za CR7 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2020 21:30 (ruya).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Ova igra jednostavno nije igriva online, nazalost. Od 3 dana 2 dana je totalno neigriva, nenormalan lag. Ja zadnja 3 dana nisam jednu normalnu utakmicu odigrao, svaka je lagovala, seckala, trzala itd. Uzas. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Bok ekipa
Relativno sam novi igrac ako uzmemo u obzir da sam fanatik za PES 6 i Shollym patch.( ne znam da li je netko igrao Shollym ligu.?) Mozda me zna od tamo.
Uglavnom,rating mi je 700.Ono sto me konkretno zanima:
1.Kako se obraniti od šablon igraca koji salju duge lopte na CR-a.Uglavnom njega.
Prvi napad,lopta nazad L1 - trokut i eto gola, stoperi kao da su na Kalelargi ispijaju kavicu.
2.Nekada mi se dogadja da sta god napravio ne mogu dati gol i izgubim utakmicu.
3. Neki lik mi je jucer jebao sve po spisku jer sam vodio 2:0 u 10 toj minuti. Kao da sam cheater,i da ce me prijaviti Konamiju.
Igrao sam sa Guardiolinom taktikom ali sam promijenio na Santosovu i puno bolje mi lezi.
Eto,slobodno dajte neki savjet 😁
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2020 10:49 (Insomnia679).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

@Insomnia679,

1. Prebaci na jednog od CB-ova prije kick offa (RB + lijeva gljiva) i prati njegovog napadaca tj. ne daj da prodje ispred, koristi se mini mapom.

2. Ne brini to se svima nama dogadja

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Evo danas normalni uslovi za igru i igram drugu utakmicu i vodim 3:1 i nestane struje u trajanju od 1 sekunde, dovoljno da mi iskljuci ruter i da mi se pise poraz 😠. Ooo jbm ti i balkan i srbiju pa gde mi zivimo. Evo ljut sam kao ris, svaki poen mi je sad bitan i kad vodim desi se neko sranje da me sjebe, em sam ovih dana imao lose rezultate jer je lag bio nenormalan i taman danas kad se moze igrati desi se ovo pao sam bio na 950 sad sam znaci na 940 nisam ni palio posle konzolu. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Pozdrav društvo ako može netko napisati kakve formacije i taktike koristi ? Jeli valja markirati igrača ? itd Ako nije problem šta je najbolje postaviti mada dosta ovisi o ekipi s kojom se igra .

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
Rondo9 kaže...

Pozdrav društvo ako može netko napisati kakve formacije i taktike koristi ? Jeli valja markirati igrača ? itd Ako nije problem šta je najbolje postaviti mada dosta ovisi o ekipi s kojom se igra .

 Ja najvise volim Diega Simeonea 4-2-2-2, sto se tice markiranja ja to licno ne praktikujem jer kad promeni formaciju sve mi se izbrka mada mozes da probas pa vidis kako ti najbolje odgovara a sto se tice taktike slikacu ti kad budem u igri advanced instrukcije kako ja igram.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2020 20:22 (ruya).
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Kako me nasmejao lepo sad jedan nob znaci umirao sam od smeha i morao da to podelim ovde sa vama. Igram ranked mec i dobijem ovog za protivnika 940 i nesto win rate 63% valjda i dobro i igra i povede 1:0,napravi klizeci sa ronaldom na centru i dobije crveni, preokrenem ja to i pobedim 3:1.kad evo stizu poruke hahaha kako ja nemam pojma kako ce me pobediti uvek itd ja mu posaljem invite i oderem ga opet 😂 ne smiruje se salje poruke kao lud morao sam ga block hahah, naravno posle mog vodstva od 2:0 on rage quit hahahahahhaahah.

Joj kakvih sve panjeva ima ovo je strasno 😂😂😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Otvorio sam ovaj port na ruteru i restartovao ga, za sad (juce i danas) igrati je milina e sad da li je to do tog porta sto sam otvorio ili je tako naislo kao sto zna naici nemam pojma, videcemo. 

Ako opet bude laga imam rezervni plan a to je otvoriti sve portove za pes 20 ima ih jos 5-6 ne znam sta bih drugo mogao uraditi da bih napravio stabilniju vezu, inace spojen sam preko lan kabla na pc-u mi je ping 10 a na konzoli nesto ispod 50.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Nece me nesto danas 😂. Kako je dobro kad nema laga. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

Mesi-Ronaldo, Mesi-Ronaldo, Mesi-Ronaldo i rage quit 😂

 

 

Ps: Ermine ukljuci se nemoj da ja samo lupetam u temi 😂

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pro Evolution Soccer 2020

@ruya,

jesi li blizu 1000 da i taj crni bedz uzmes? Mene juce diskonektova a internet sve normalno radi, najgore sto lik 250 rating, skinu mi 19 bodova zbog te jedne tekme. Sreca pa sam vezao 10 pobjeda odma iza toga

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pro Evolution Soccer 2020
erminn kaže...

@ruya,

jesi li blizu 1000 da i taj crni bedz uzmes? Mene juce diskonektova a internet sve normalno radi, najgore sto lik 250 rating, skinu mi 19 bodova zbog te jedne tekme. Sreca pa sam vezao 10 pobjeda odma iza toga

 Dosao najdalje do 982 inace od 930 do 980 sam stalno i ne mogu da verujem kako mi je tesko doci do 1000. Cesto sam gubio poene zbog lose veze i laga kad se igraci ponasaju kao pijani. I najcesce mi se desava da resim ove dobre igrace 1000+ i onda dodje neki od 500 i pobedi me i otkine 12 poena. Ali vise i ne pridajrm toliki znacaj tome, igram pa sta bude, ne bitan rejting, bilo bi lepo da dodjem do crne znacke kad sam toliko blizu vec mesec dana sam na 950 ali taman kad se skroz priblizim sledi pad forme :(. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice