Pro Evolution Soccer 11

poruka: 3.404
|
čitano: 977.346
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
IlijaM kaže...
milanji kaže...

svida mi se ovaj teaser jedva cekam :D:D:D...nadam se da ce ga ispolirati..xD nada umire zadnja :P

al od pesa 6  umre cim izadje igra :'(

 

Istina Pro Evolution Soccer 2010 je kod mene na kompu prezivio 2 dana, a Fifa 10 pola sata,igra se PES 10 na PS2 a Fifa 09 na kompu XD

15 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Ementaler kaže...

Nije gameplay, ali moguće da je in-game snimka, odnosno in-engine snimka, no čak i da nije, niej tu biloi previše "dorada" grafike imho. Ali grafika u ovom slučaju ionako nije bitna, bitno je to što će promijeniti u gameplayu. Na HCL je svejež objavljena najava igre sa prvim informacijama, pa bacite oko:

 

HCL NAJAVA:Pro Evolution Soccer 2011

 

Najavljuju promjene u igri, ali tako su i svake godine najavljivali pa je i ono malo promjena bilo većinom aljkavo izvedeno. Doduše ima nekih stvari koje obećavaju, ali tek će prvi gameplay traileri pa u konačnici demo verzija igre otkriti o čemu se tu zapravo radi.

Ako je vjerovati svim ovim poboljšanjima koje navode,ovo bi trebalo biti fantastično!Osmijeh

 

Nažalost,svake godine govore da će napraviti nešto revolucionarno a ništa na kraju.

 

Ostaje nam čekati...

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Upadam malo u temu iz vedra neba, ali imam jedno pitanje vezano za pes 2010. Gdje se u desetki izgubio sistem igranja round robin ? Kako namjestit ligu sa 3 igrača da se igra kružno svatko sa svakim i da ima home&away ? S tim da klubovi mogu biti iz svih liga. Ne uspjevam nigdje naći tu opciju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Brin kaže...

Upadam malo u temu iz vedra neba, ali imam jedno pitanje vezano za pes 2010. Gdje se u desetki izgubio sistem igranja round robin ? Kako namjestit ligu sa 3 igrača da se igra kružno svatko sa svakim i da ima home&away ? S tim da klubovi mogu biti iz svih liga. Ne uspjevam nigdje naći tu opciju.

ja mislim da ima tema vezana za PES 10

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Brin kaže...

Upadam malo u temu iz vedra neba, ali imam jedno pitanje vezano za pes 2010. Gdje se u desetki izgubio sistem igranja round robin ? Kako namjestit ligu sa 3 igrača da se igra kružno svatko sa svakim i da ima home&away ? S tim da klubovi mogu biti iz svih liga. Ne uspjevam nigdje naći tu opciju.

Prilicno sam siguran da te opcija za home & away ne postoji.

There is no spoon.
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11
bilo bi dobro poboljšaju izvođenje slobodnih udaraca.
jer ja u 10-ci nisam niti jedan dao,neznam jeli ima neka trik ili nešto.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
IlijaM kaže...
milanji kaže...

svida mi se ovaj teaser jedva cekam :D:D:D...nadam se da ce ga ispolirati..xD nada umire zadnja :P

al od pesa 6  umre cim izadje igra :'(

 

pes nikad nece bit ko fifa za konzole :)

Ufff da mi je FIFA s konzola na PC-u, nebi ovaj PES niti probo.

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

uvijek obečavaju nešto revolucijonarno a nikad ništa

Neznam di se ide za to .
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Marsel007 kaže...
bilo bi dobro poboljšaju izvođenje slobodnih udaraca.
jer ja u 10-ci nisam niti jedan dao,neznam jeli ima neka trik ili nešto.

da to bi bilo jedan od prioriteta,slobodni udarci su iznimno losi,eo uspio sam zabiti nedavno jedan od 30 pokusaja http://www.xfire.com/video/2a3bf6/ ,u fifi su bolje izvedeni...

ima tu dosta stvari za popraviti,raduje me preko 1000 novih motion capture kretnji,novi sustav gradenja lopte,novi ai igraca,zaljepljene trikove,fiziku lopt,nadam se da ce mrezu napokon maknuti i staviti nove i to ne samo jednu vrstu ova djeluje kao ribarska mreza,jacina dodavanja i to ne automatsko dodavanje,360 move igraca i lopte,nove stadione i atmosferu na stadionima,poboljsanu publiku sareniju dinamicniju,zadnja slika iz trailera obecava,online igranje i tu usporedujem s fifom...ovaj put vjerujem u konami,jer moraju nesto poduzeti jer fifa se siri kao caulerpa

16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Čini se da Konami ipak sprema nekaj novo - i moraju jer ih Fifa pere zadnjih godina...

Dobro za nas uglavnom

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Ma Konami svake godine sprema nešto novo, ali nakraju to loše zapakira. Ipak nadam se da će me ove godine ugodno iznenaditi.
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Pes 11 mora biti maestralan da  ga zaigram. Ovaj prošli,pes10 je toliko loš da boli glava.Kao da su dali nekom sasvim drugom timu da napravi igru, kao da je sve to bila neka zeka peka...

Prvi put nakon milion godina da neigram pes već pola godine.

 

O ovim obećanjima neću jer im više ništa ne vjerujem.

Kada je izašao pes10 rekao sam da treba posve novi engine a izgleda da to ipak i rade :D...vidjet ćemo

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

zaigracete vi PES 11 ma kakav on bio..100% Osmijeh

 

ma nista nebrinite  uglavnom bice bolji od 10-ke

ovo se vise sje*at nemoze

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 0:11 (IlijaM).
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Naravno da ćemo ga zaigrat, samo je pitanje koliko dugo ćemo ga igrat.
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

ma stvarno trebali bi pocet malo mislit glavom od pesa 6 nisu napravili korak naprijed vec svake godine 2 nazad..mamu im jbm

zato se primite posla !!!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.5.2010 0:15 (IlijaM).
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
PES 2011 Trailer Extended

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
AlterEgo kaže...
PES 2011 Trailer Extended

Sviđa mi se ovo za driblanje i kao 1000+ novih animacija al to im baš i nevjerujem ali čovjeće muzika im jadna do bola, FIFA ih ubija svake godine s tim.

15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Muzika je najmanje bitna u PES-u.

There is no spoon.
Moj PC  
10 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
VirtUoso kaže...

Muzika je najmanje bitna u PES-u.

Ja muziku i komentatore uvijek izgasim i pustim sebi neke svoje pjesme....

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
13 godina
protjeran
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
nontryer kaže...

A čuj, živi bili pa vidjeli..mada sam jako skeptičan zbog zadnjih par nastavaka..

 

Troboj? Nadam se da će se posla uhvatiti 2k Sports, košarka im je fenomenalna, možda bi sličnu stvar mogli napraviti i s nogometom.

mislim da oni rade samo američke sportove, tj američke lige, no i ja bih volio, igram NBA 2K10 non-stop, volio bih da to naprave, a što se tiče PES-a 10-ke, nevjerojatno je nerealan, totalni fail ( iako igram stalno jer ipak mi FIFA ide na jetru), lopta-odbijanac će se UVIJEK, i to potpisujem, uvijek odbiti AI-u, 9/10 čistih prekršaja na tebi za crveni karton neće uopće suditi a kamoli dati bilokakav karton, penali-sustav je kretenski da nemože biti kretenskiji, svaki moj doticaj suparničkog igrača sudac shvaća kao prekršaj, svaki slobodnjak AI-a je nevjerojatno precizan i 9/10 njih će ući u gol.

 

Evo primjer, ja trčim sam prema golmanu, igrač njihov zadnji iza mene metar, on mene pokosi kao trimer djetelinu i sudac NIŠTA ne svira! Pa gdje je tu realnost?

 

Hvala bogu da su tupavi AI-i pa neznaju završit akciju pa ih pregazim svaki put, no ipak previše diže nerve

15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Sam da promjene glupu master league, ni neznam odakle im ta ideja sa transferima (nemos nikog dovest) i da ubace gomilu novosti u become a lgend , bilo sta, nekstave da mos komentirat neke tekme ili mal vise privatni da zivis... moze se gomilu toga ubacit

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
ari kaže...

Sam da promjene glupu master league, ni neznam odakle im ta ideja sa transferima (nemos nikog dovest) i da ubace gomilu novosti u become a lgend , bilo sta, nekstave da mos komentirat neke tekme ili mal vise privatni da zivis... moze se gomilu toga ubacit

 

moze se dovest .. meni predje svatko samo treba vremena u prvoj sezoni bolji igraci nece...a stp se BaL-a tice nerealan totalno sto se tice transfera

15 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

Ma ja već treća sezona osvojio tri spanjlolske lige jednu LP i spanjolski kup (zadnja trostruka kruna) i niko ne zeli, a vec tri sezone nudim cijelo al bas cijelo vrijeme

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.5.2010 14:19 (ari).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
ari kaže...

Ma ja već treća sezona osvojio tri spanjlolske lige jednu LP i spanjolski kup (zadnja trostruka kruna) i niko ne zeli, a vec tri sezone nudim cijelo al bas cijelo vrijeme

onda namjesti da skaut sam dovodi igrace a ti  samo prihvati koga oces :DD

13 godina
protjeran
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
IlijaM kaže...
ari kaže...

Sam da promjene glupu master league, ni neznam odakle im ta ideja sa transferima (nemos nikog dovest) i da ubace gomilu novosti u become a lgend , bilo sta, nekstave da mos komentirat neke tekme ili mal vise privatni da zivis... moze se gomilu toga ubacit

 

moze se dovest .. meni predje svatko samo treba vremena u prvoj sezoni bolji igraci nece...a stp se BaL-a tice nerealan totalno sto se tice transfera

nije istina ja već dvije zadnje sezone osvajam trostruku krunu i neće Aguero i Siva da dođu da ga jebeš! Nema šanse Isusove, kao da mi igrači u klubu imaju gubu pa me svi izbjegavaju :)

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

S KIM IGRAS??? nece precu u slabiji logicno..nezz kako vama nece meni svi dolaze

 
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
IlijaM kaže...

S KIM IGRAS??? nece precu u slabiji logicno..nezz kako vama nece meni svi dolaze

lol, Realom, pa ne sigurno s Dinamom

16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Šalu na stranu ali mislim da Konami isto razmišlja nakon comboa fejlova prošlih godina...

Mogli bi sad napokon dočekati pravi PES, ili će im Fifa zaprditi lice

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Armor kaže...

Mogli bi sad napokon dočekati pravi PES, ili će im Fifa zaprditi lice

FIFA im je konzolaškom verzijom iskreno "zaprdila" u lice već prošle godine.

 

Međutim, iako minimalno mijenjan, meni je i PES 10 bio ok.

 

Istina doduše, najmanje sam ga igrao od svih PES-ova.

 

Kako bilo, čisto tradicije radi, veselim se novome. Šta bude, bude.

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

Slažem se sa ekipom iznad, pes 6 je isus pesa, inače igram ga od iss pro deluxe sa super nintenda, 2010 sam igrao samo zbog BL moda a i to dosadi nakon par sezona..

 

Živcira me kaj su maknuli mogućnost igranja lige sa dva igrača ( Danny arsenal, ja UTD i onda ja sa svima protiv njega i obratno :D ), maknuli su rolanje ala Prosinečki odavno, neznam zakaj!

 

Nadam se da će pes 11 bit nogomet sa sucem na terenu a ne da ništa nije faul kao u 10-tki.

 

Sve u svemu jedva ga čekam kao i svakog do sada i slijepo vjerujem da se neću razočarati kao sa 2010.

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.5.2010 15:52 (DadoZG).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice