Pro Evolution Soccer 11

poruka: 3.404
|
čitano: 977.320
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
DadoZG kaže...

Slažem se sa ekipom iznad, pes 6 je isus pesa, inače igram ga od iss pro deluxe sa super nintenda, 2010 sam igrao samo zbog BL moda a i to dosadi nakon par sezona..

 

Živcira me kaj su maknuli mogućnost igranja lige sa dva igrača ( Danny arsenal, ja UTD i onda ja sa svima protiv njega i obratno :D ), maknuli su rolanje ala Prosinečki odavno, neznam zakaj!

 

Nadam se da će pes 11 bit nogomet sa sucem na terenu a ne da ništa nije faul kao u 10-tki.

 

Sve u svemu jedva ga čekam kao i svakog do sada i slijepo vjerujem da se neću razočarati kao sa 2010.

Na PS2 je PES 10 poboljsana verzija PES-a 6,mnogo brza i zabavnija,igram je od 12 mjeseca i svaki dan nabacim barem 5-6 tekmi,picim s Milanom Master ligu,koja je na PS2 jos uvjek ona dobra stara verzija Master lige,a ne ova mutava sa next gena,a sto se tice sudca na PC je u 2009 verziji svaki faul bio zuti,za 2010 verziju neznam jer nije dugo prezivjela kod mene,jos uvjek na kompu imam 2009 verziju i igram samo BaL

14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Arnold Šrafncinger kaže...

Na PS2 je PES 10 poboljsana verzija PES-a 6,mnogo brza i zabavnija,igram je od 12 mjeseca i svaki dan nabacim barem 5-6 tekmi,picim s Milanom Master ligu,koja je na PS2 jos uvjek ona dobra stara verzija Master lige,a ne ova mutava sa next gena,a sto se tice sudca na PC je u 2009 verziji svaki faul bio zuti,za 2010 verziju neznam jer nije dugo prezivjela kod mene,jos uvjek na kompu imam 2009 verziju i igram samo BaL

Da na 2010 za pc je faul jedino ak liku zabiješ nož u leđa, kaj se tiče desetke na ps2 da, slažem se, igrivo je ali mi je za razliku od nekih igrica u pesu bitna grafika da se uživim

a na ps2 je dosta lošija nego na pc, izgelda mi malo ko da je nacrtano i plus kaj nemam ps2 nego ga igram kod frenda..

 

Za ML ok, ona mi je malo bolja, valjda zato kaj mi je prirasla srcu iako je ne igram puno (nekak mi je dosadno uvijek pobijedit)..

Ma držite fige za pes 2011! :)

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

Pojavila se navodna prva slika gameplaya

fake ili? fake ili?
 

Neki kažu da je fake, neki da nije. Što mislite o novom powerbaru ako je doista takav Smijeh

 

EDIT: 1.6 OVDJE i OVDJE će se pojaviti prvi screenovi, gameplay itd. pa nemojte zaboraviti svratiti Osmijeh

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.5.2010 9:59 (AlterEgo).
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

Mislim da je to fake, te da power bar sigurno nije takav. Držim fige za PES 11!

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Ak je power bar takav onda su najjadniji..

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
 
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Ja mislim da su pes 4,5 i 6 Najbolji....Ipak su old school

 
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Pro Evolution Soccer 11
colonel claypool's bucket of bernie brains
Moj PC  
0 0 hvala 4
14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

Po viđenom iz videa teško da ćemo dobit nešto "revolucionarno" kako su najavili..

 

U najboljem slučaju, dobit ćemo verziju koja je tek nešto bolja od prošle, kao i zadnjih 3 godine..

 

Je da je ovo rana developement verzjia igre i da se gameplaya ne vidi puno, ali ako se po jutru dan poznaje..

Plod nepouzdanosti kontracepcije
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Vidio nove screenshote i taj video i moram priznat da sam jako razočaran. Nisu ga trebali nazvat PES2011 nego PES2010.01, sumljam da će Konami ispuniti ikakva očekivanja. Preostaje mi se jedino nadat NG Fifi za PC.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
Eh tako im i treba kad najave nemoguce,a ostvare nekih 30 posto...ko nebi onda bio razočaran?
16 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
crowap kaže...
Eh tako im i treba kad najave nemoguce,a ostvare nekih 30 posto...ko nebi onda bio razočaran?

Da je to bar 30%. Sjećam se prošle godine što su sve najavljivali i što su pokazali na prvim gameplay videima, pa su rekli da će to popraviti. Onda je došao demo s istim greškama i to su rekli da neće biti u finalnoj verziji i onda kad je igra izašla su napravili možda tek 20% od onoga što su najavili. Nadam se da se to ove godine neće ponoviti.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
Pro Evolution Soccer 11

evo novi ss

colonel claypool's bucket of bernie brains
Moj PC  
7 0 hvala 6
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Dobro izgledaju, bar ne mirišu na fake

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Da, slike izgledaju ok ali opet vidim ovaj jadan power bar, nadam se da će se moći ugasiti..

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
DadoZG kaže...

Da, slike izgledaju ok ali opet vidim ovaj jadan power bar, nadam se da će se moći ugasiti..

Taj powerball izgleda stvarno glupo.

14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Taj power bar izgleda prejadno . Podsjeća me na nogoš sa ekipom iz looney tunesa.Bilo je to još na segi.

In the eyes of a ranger, The unsuspected stranger
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

http://dl.uksites.futureus.com/psm/podcasts/PSM3PodcastNo28.mp3

POSLUŠAJTE!

 

Od 46. minute govore o PES-u!

baffo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
DadoZG kaže...

Slažem se sa ekipom iznad, pes 6 je isus pesa, inače igram ga od iss pro deluxe sa super nintenda, 2010 sam igrao samo zbog BL moda a i to dosadi nakon par sezona..

 

Živcira me kaj su maknuli mogućnost igranja lige sa dva igrača ( Danny arsenal, ja UTD i onda ja sa svima protiv njega i obratno :D ), maknuli su rolanje ala Prosinečki odavno, neznam zakaj!

 

Nadam se da će pes 11 bit nogomet sa sucem na terenu a ne da ništa nije faul kao u 10-tki.

 

Sve u svemu jedva ga čekam kao i svakog do sada i slijepo vjerujem da se neću razočarati kao sa 2010.

to mene najviše nervira u pes 2010

 

da to srede,malo unaprijede gameplay i pes 2011 bi mogao biti dobra igrica

ovaj 2010 mi je blago rečeno smeće..

14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

pa ima prekrsaja  al samo kada ga ti skrivis ostalo nedolazi u obzir

 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Nemam nikakva očekivanja nakon 09 i 10, pogotovo što se tiče online-a na pcu, što je u biti najvažnije za ljude koji kupuju orginal.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Evo prvih informacija o PES-u

link

Nadam se da će dobro ispast a ne frustrirajuć kao prošli nastavak. Meni je PES 2010 djelovao nekako nedovršeno, mogli su puno bolji posao napravit...

Kada bi KONAMI održao sva obećanja (vjerojatno neće) mogli bi ugrozit next gen FIFU... čeka se 10. mjesec...

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
ph3nom_gamer kaže...

Evo prvih informacija o PES-u

link

Nadam se da će dobro ispast a ne frustrirajuć kao prošli nastavak. Meni je PES 2010 djelovao nekako nedovršeno, mogli su puno bolji posao napravit...

Kada bi KONAMI održao sva obećanja (vjerojatno neće) mogli bi ugrozit next gen FIFU... čeka se 10. mjesec...

Zadnja 3 PES-a su očajno loša. Robotsko kretanje igrača, loše animacije, ma cjelokupan gameplay je loš. Nije mi jasno gdje se izgubio onaj gameplay koji je bio zaštitni znak prijašnjih nastavaka. Gadno su za*rali. Od novog PES-a nemam apsolutno nikakva očekivanja, opet mi to smrdi na loš spoj arkade i simulacije.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
14 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Pogledajte!

baffo
 
0 0 hvala 7
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
baffo kaže...

Pogledajte!

Opet ništa konkretno. Presing se i prije mogao igrati, sad to AI radi umjesto tebe. Nisam baš oduševljen time ali treba pričekat izlazak igre. Zanima me fizika lopte, kretanja igrača (u smislu fluidnosti, ne pozicije), sudari igrača, dodavanje i građenje igre, vratari (!!!!!).

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

Upravo to, traži se fizika! Ne kontam ove ljude kojima je glavni nedostatak novi power bar..

Što se mene tiče, power bar može bit i ljubičast sa zlatnim i srebrnim šljokicama, samo da fiziku naprave kako treba..

Fizika lopte je ok, ali foul s leđa često završi tako da igrač padne na leđa umjesto da odleti 2-3 metra i padne na trbuh ( :|), općenito dueli su drveni, golmani katastrofa..

 

Ma, ne očekujem ništa.. PES je sad ono što je fifa bila godinama.. od fife 99 nisu napravili dobru igru deset godina, do fife 2009..

 

Po tome, sljedeći dobar PES će bit PES 2015 Belji se

Plod nepouzdanosti kontracepcije
14 godina
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
PROTECTOR kaže...

Opet ništa konkretno. Presing se i prije mogao igrati, sad to AI radi umjesto tebe. Nisam baš oduševljen time ali treba pričekat izlazak igre. Zanima me fizika lopte, kretanja igrača (u smislu fluidnosti, ne pozicije), sudari igrača, dodavanje i građenje igre, vratari (!!!!!).

refleksi i reakcija igraca sto se pokvarilo od pes-a 6

I don't ask why people lie, I just assume they all do.
15 godina
neaktivan
offline
Pro Evolution Soccer 11

Ne. Poboljsali su se.

The critic has to educate the public; the artist has to educate the critic.
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Pro Evolution Soccer 11

Sve je to lijepo, no oni su ovdje pokazali kako su unaprijedili GRAFIKU! Animacije ne poboljšavaju gameplay, niti nove sjene, niti nov izbornik za taktike. Ono najvažnije što su najavili, AI, golmane, suce, to nisu pokazali. Čini mi se da će i ovaj PES biti malo bolji od 10-ke, no još jedan u nizu "loših" PES-ova.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11

treba malo čekati, treba bit sretan i s ovim jer je tek 6. mjesec a igra izlazi u 11.mjesecu, nemoš sad da ti sve prikažu, onda nebi izasla u 11.mjesecu neg u 7.mjesecu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 11:37 (ari).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Pro Evolution Soccer 11
nontryer kaže...

Upravo to, traži se fizika! Ne kontam ove ljude kojima je glavni nedostatak novi power bar..

Što se mene tiče, power bar može bit i ljubičast sa zlatnim i srebrnim šljokicama, samo da fiziku naprave kako treba..

Fizika lopte je ok, ali foul s leđa često završi tako da igrač padne na leđa umjesto da odleti 2-3 metra i padne na trbuh ( :|), općenito dueli su drveni, golmani katastrofa..

 

Ma, ne očekujem ništa.. PES je sad ono što je fifa bila godinama.. od fife 99 nisu napravili dobru igru deset godina, do fife 2009..

 

Po tome, sljedeći dobar PES će bit PES 2015 Belji se

Zato što se podrazumijeva da očekujemo bolju fiziku, ako već teže ka tome da bude najrealnije moguće onda me živcira svemirski power bar na terenu,

neka ga maknu negdje van terena. Meni izgleda nešto bolje ovaj pes ali ako sada odu u drugu krajnost s faulima pa da sve bude faul i karton opet sranije.

 

A kaj se tiče pesa 2015 slažem se, pa ak se mene pita takve igre bi trebale izlazit sve druge a ne svake godine, patch je bolje rješenje od jadnog nastavka.

 

 

I'm sorry, I can't hear you over the sound of how awesome I am.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.6.2010 12:01 (DadoZG).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice