Neverwinter Online

poruka: 368
|
čitano: 60.488
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Ako neko igra na Dragon serveru nek mi se javi ingame pa ga dodam u guild.

 

BroToss@oreskim

 

ili ako vec postoji neki guild vi inv mene :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Imal jos tko problema sa pingom ovih dana?

 

A da nije slučajno...?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Neverwinter Online
Gozz kaže...

Imal jos tko problema sa pingom ovih dana?

 

ma svi imaju masovni lagovi, kada upises /netgraph 1 vidis spikeove -.- , i btw dosao do lvl 60 :)

14 godina
offline
Neverwinter Online

Kako napredujete? Malo mi igra dosadila kad sam dosao na 60 lvl. Sta vi radite uglavnom na maksimalnom levelu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Ima li balkanski guild na Mindflayer serveru?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neverwinter Online

Erebor, prelistaj par stranica iza imaš i nickove kome se javiti ili samo potraži ingame guild, svi su dobrodošli :) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Neverwinter Online
thechosenfreak kaže...

Kako napredujete? Malo mi igra dosadila kad sam dosao na 60 lvl. Sta vi radite uglavnom na maksimalnom levelu?

pa to ti je to... endgame praltički nema, 2 pvp mape dosadne nakon par runda... i par dungeona svi na istu foru. Foundry questovi koje sam probao su dosadni do jaja

14 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

a pomazem frendovima kaj nemogu nesto preci, ili nekim random ljudima da predu dungeon i igram pvp da skupim za onu pvp opremu , makar mi samo jos fali gladiator gloves xD...

jos od questova imam whispering caves, neki gauntglyrim il tako nes i onda sam gotov, ostaje samo epic dungeoni...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Neverwinter Online

Uzmi drugu klasu i odi ispočetka...

 

Mene zanima dali se može biti u više guildova ili samo u jednom???

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.5.2013 15:10 (HellKingCro).
14 godina
offline
Neverwinter Online

Jel to nekakav bug na aukcijskoj kuci? Gledam za jedan item sto prodajem a ono pise -1 za cjenu otkupnu. A postavio ga za 15000 {#}

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neverwinter Online

AH su maloprije ugasili, otkrili su svi exploit gdje se postavi item sa - vrijednosti (ne znam kako) i kad ga otkupiš dobiješ i item i novce nazad. Nebi bilo problema da su AD sve što se moglo kupiti, ali se njih može mjenjati za Zenove pa na nekim stranicama prodavat Zenove za $$ tako da imaš po forumima ljude koji su si stigli isplatiti prave novce. Pitanje je što će biti, wipe, rollback, ban... Što god, igra je upravo izgubila puno igrača :) 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neverwinter Online
SebaOS kaže...

AH su maloprije ugasili, otkrili su svi exploit gdje se postavi item sa - vrijednosti (ne znam kako) i kad ga otkupiš dobiješ i item i novce nazad. Nebi bilo problema da su AD sve što se moglo kupiti, ali se njih može mjenjati za Zenove pa na nekim stranicama prodavat Zenove za $$ tako da imaš po forumima ljude koji su si stigli isplatiti prave novce. Pitanje je što će biti, wipe, rollback, ban... Što god, igra je upravo izgubila puno igrača :) 

U svakom slucaju izgubiti ce mnogo igraca. Sto se mene tice mozda je najbolje ban pa nek se ekonomija sredi s vremenom. Ako bude wipe ili rollback jos ce vise igraca izgubiti, ukljucujuci i mene ako se to dogodi.

15 godina
offline
Neverwinter Online

Fora je što se ne može točno odrediti tko je exploitao, a tko ne. Recimo Dragon Eggovi su išli prije toga za 50k AD a kad je počelo sranje svi jeftini su prodani i ako si stavio buyout na recimo 500k AD otišao bi odmah, što nikako nije exploitanje nego jednostavno prodavanje po skupljoj cijeni...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

imam plavi item za GF 58 level..

oce neko trejd, ja sam CW, treba mi isto neki plavi u tom rangu....

 

smc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Neverwinter Online

Od mmorpg-ea sam probao Rift,Star Trek online,Lotro,SW:Tor,AoC.Jedno vrijeme sam aktivno igrao WoW do 45 levela i onda odustao.Moze li mi netko reci sto mogu ocekivati od Neverwintera,posto sam skinuo igru i sad je patchiram i planiram uskoro isprobati..

Edit:Na kojem serveru da napravim lika?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.5.2013 11:42 (Nitro233).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Questing kroz levelanje je zabavno, solidna povezana priča i to bi bilo to, ovo nije MMO koji te drži

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Neverwinter Online

Koji vrag su oni napravili sa ovim rollbackom sad, sav gear mi je nestao, svi astral dijamanti su mi nestali...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Neverwinter Online
toninho kaže...

Koji vrag su oni napravili sa ovim rollbackom sad, sav gear mi je nestao, svi astral dijamanti su mi nestali...

Meni je sve na mjestu i sve radi osim aukcijske kuce. Za manje od pola sata gase server, ali sve je radilo kak spada. Zasad mi nista ne fali :)

15 godina
offline
Neverwinter Online

Mene je rollbackalo 3 lvla, ali su mi i vratili 40k AD koje sam slučajno bacio na glupost :D

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neverwinter Online

Bas sam citao malo, oni koju su slucajno(neznajuci) za exploit koristili AH ili ono koji su je exploitali u nedjelju su najvise pogodeni ovime. Svi itemi koji su kupljeni u nedjelju su izbrisani a svi AD(za ad jos nisu oducili kako ce ih vracat i dali uopce hoce), meni je to problem jer sam u nedjelju izgubio preko pola miljona AD-a i oko 2.2k Gear Scora, da ne govorim o enchantmentima lvl 5+ koje sam stavio u taj isti gear i tako dalje. 

Ubiti oni pojam nemaju ko je exploitao a ko je tu prolazna zrtva pa sad svi ispastaju ,sto je krajnje neprofesionalno i bezobrazno sa njihove strane. Dva frenda koja igraju samon su platili founders pack od 60$ i sad su digli dispute na paypalu jer su u istoj situaciji kao i ja, srecom pa se nisam odlucio na kupovinu spomenutog. 

Sve mis e vise cini da di god ima sanse zaradit prave pare(prodaja zena ili zamjena za zen) ima ovakvih problema. 

Za sad stajem sa igrom, ukoliko ne dobijem barem Ad natrag otpisujem igru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Neverwinter Online

um na kojem serveru ima najvise domacih ljudi i guildi?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Neverwinter Online

Mindflayer, guild Erebor

 
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Neverwinter Online

smiglcro poslao sam ti invite Nitrous,guild Erebor nemogu naci u trazilici,pa bi molio da me dodas...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

eh znaci igra toliko losa a nista odo traziti drugi mmo...

a kako bi onda mogao maknuti svoje postove odavle posto nenamjeravam igrati tu

 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Neverwinter Online

serveri su down,maintenance

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online
Killua kaže...

eh znaci igra toliko losa a nista odo traziti drugi mmo...

a kako bi onda mogao maknuti svoje postove odavle posto nenamjeravam igrati tu

 

Perfect World ce je eventualno unistiti.

A ako hoces MMO, idi na neki piratski wow server, fina je vanila za igrat. Pravi wow imas na emeralddream.com.{#}

 

 

 

 

Nego ja sam prestao isto tako vec 15 dana ne igram Neverwinter online, cekam malo da balansiraju i tezinu igre, dosadno mi da prolazim kroz igru pritiskajuci 12 samo... 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Neverwinter Online
Nitro233 kaže...

smiglcro poslao sam ti invite Nitrous,guild Erebor nemogu naci u trazilici,pa bi molio da me dodas...

budem se logirao danas pa prebacim GA na nekog od oficira. pa izbrisem ovaj kvazi mmo slozen da muze korisnike a zauzvrat daje jako malo.

[url=http://bf3stats.com/stats_pc/Smiglon3][img]http://g.bf3stats.com/pc/zxIFH9im/Smiglon3.png[/img][/url]
15 godina
offline
Neverwinter Online

moze i meni pozivnica?? :) nick: M1ndollu1N

 

netreba> formiran danas novi njabovski savez "balkan express" pa usao tamo. i ostali su dobrodosli, ofkors :)

If you try and don't succeed, cheat. Repeat until caught. Then lie.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.5.2013 21:38 (MENIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Neverwinter Online

smiglcro me nije dodao,pa molim da me netko doda u bilo koji domaci guild nadimak Nitrous@diferencijalni

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Neverwinter Online

eh moglo bi se opet malo zaigrati neverwintera :)))))


jel se moze respec sad u igri da ne trosim pare ili da odustanem odma :) 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice