Neverwinter Online

poruka: 368
|
čitano: 60.466
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Neverwinter Online

Open beta počinje 30.travnja 2013.

 

U međuvremenu, za Foundere je još jedan 60-satni BWE s početkom 12.travnja 2013.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online

Novi detalji oko igre, koji će biti implementirani u ovom beta weekendu.

 

-Gateway - slično kao WoW Armory, sa funkcionalnošću za aukcije i profesije. Pristupa se putem web browsera na kompu, mobu ili tabletu.

-Story questovi za svaku rasu i klasu

-Novi skill system - više se ne dobivaju skillovi linerano s levelom kao npr u WoW-u ili SWTORu, nego se kupuju za bodove (svaki level se dobije jedan bod, slično kao GW2)

-Death Penalty Injury system - slično kao u Dragon Ageu (kad igrač pogine, dobije nasumičnu ozljedu koju može izliječiti Injury priborom ili kod logorske vatre)

-Profesije: Leadership, Tailoring, Leatherworking, Mailsmithing, Platesmithing

-Alterer - promjena izgleda

 

Battlegrounds PVP je već u igri, čekaju se detalji oko end game World PVP-a.

 

 

 

11 godina
offline
Neverwinter Online

beta vikend danas od 12h

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2013 18:49 (chaselol).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

bas sam sinoc citao o temu o teri kako je postala free to play i tamo raspravljali o GW2   i usporedivali a evo ti igre koja nekim naciom objedinuje obje, mislim ono na medival fantazy grafiku ili kako se to vec moze pisati

 

o da i onda me to posjetilo na jednu mećavu (prevedi pa ces znati) koja jos naplacuje onu svoju igru unatoc kolicini besplatnih

 

P.S.

eto ja  cekam da zavrsu bete jer malo mi mrsko posto se obicno tada igra u vecini slucajeva redizajnira podosta

e da mozda i uzivam slusati zavijanje onih testera koji se zalu sto se u igri izmjenilo jer su taman naucili iskoristavati propuste hehe

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neverwinter Online

znaci po nekim vasim komentarima igra nebi trebala biti pay2win , vec kozmetika ?

Trenutno je mogu igrati samo oni koji su kupili pack ? i 30og .4 je open beta ?

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online
g3arv8 kaže...

znaci po nekim vasim komentarima igra nebi trebala biti pay2win , vec kozmetika ?

Trenutno je mogu igrati samo oni koji su kupili pack ? i 30og .4 je open beta ?

Znas kako, perfect world je poznat po tome da je pay2win proizvodjac/izdavac sta vec nebitno. Jedna klasa ce biti samo za premium igrace, tj one koji plate 20 evra, a sama igra ce tako kostati, suma sumarum das 40 evra i imas full igru. Ostalo sto ces moci kupovati je kozmetika i nista vise.

To je ipak svijet Neverwinter i izgleda odlicno, ja sam prezadovoljan jer igra dnd igre i skroz mi odgovaraju. Jos uvijek je beta tako da...ko zna mozda se stvari promjene i nabolje, zasad ja sam prezadovoljan. 

 

P.S. klase koje imas da ne platis dodatnih 20 evra su cleric, wizard, guardian, rogue ili sta vec tako nesto, tako da i ne treba mi nista drugo.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
Neverwinter Online

isprobat cu pa kud puklo da puklo ako bude oke mozda i kupim . btw igra nema EU / US razdiobu ? sve isto ?

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

kako nema razlike:

 

Eu

hrpa multilingvistickih jezika budes sretan ako nades chat koji prica bar engleski

      (naucis kojih par jezika jos)

 

Us

hrpa neodgojene djece budes sretan ako nades neke odraslije ljude da znaju taktiku

    (cesto do 15g utjelovljuju rijec noob)

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Neverwinter Online

okej za to :D nego mislio sam dali ce biti EU  i US Client ? i ako ima gdje skinuti eu client

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Neverwinter Online
chaselol kaže...
g3arv8 kaže...

znaci po nekim vasim komentarima igra nebi trebala biti pay2win , vec kozmetika ?

Trenutno je mogu igrati samo oni koji su kupili pack ? i 30og .4 je open beta ?

Znas kako, perfect world je poznat po tome da je pay2win proizvodjac/izdavac sta vec nebitno. Jedna klasa ce biti samo za premium igrace, tj one koji plate 20 evra, a sama igra ce tako kostati, suma sumarum das 40 evra i imas full igru. Ostalo sto ces moci kupovati je kozmetika i nista vise.

To je ipak svijet Neverwinter i izgleda odlicno, ja sam prezadovoljan jer igra dnd igre i skroz mi odgovaraju. Jos uvijek je beta tako da...ko zna mozda se stvari promjene i nabolje, zasad ja sam prezadovoljan. 

 

P.S. klase koje imas da ne platis dodatnih 20 evra su cleric, wizard, guardian, rogue ili sta vec tako nesto, tako da i ne treba mi nista drugo.

Od kud ti ove informacije?

 

Neverwinter online je potpuno besplatna igra, a foundry pack sadrzi unikatne izvedbe mountova koji ce se moci kupiti ovako ionako, posebnu drow rasu "renegade drow" sa jednim unique racial skillom "fairy fire".

 

Sve klase su besplatne i sve sto se moze kupiti novcem se da zaraditi i ingame, barem tako tvrdi proizvodac.

- Psiho246
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online
Psiho246 kaže...
chaselol kaže...
g3arv8 kaže...

znaci po nekim vasim komentarima igra nebi trebala biti pay2win , vec kozmetika ?

Trenutno je mogu igrati samo oni koji su kupili pack ? i 30og .4 je open beta ?

Znas kako, perfect world je poznat po tome da je pay2win proizvodjac/izdavac sta vec nebitno. Jedna klasa ce biti samo za premium igrace, tj one koji plate 20 evra, a sama igra ce tako kostati, suma sumarum das 40 evra i imas full igru. Ostalo sto ces moci kupovati je kozmetika i nista vise.

To je ipak svijet Neverwinter i izgleda odlicno, ja sam prezadovoljan jer igra dnd igre i skroz mi odgovaraju. Jos uvijek je beta tako da...ko zna mozda se stvari promjene i nabolje, zasad ja sam prezadovoljan. 

 

P.S. klase koje imas da ne platis dodatnih 20 evra su cleric, wizard, guardian, rogue ili sta vec tako nesto, tako da i ne treba mi nista drugo.

Od kud ti ove informacije?

 

Neverwinter online je potpuno besplatna igra, a foundry pack sadrzi unikatne izvedbe mountova koji ce se moci kupiti ovako ionako, posebnu drow rasu "renegade drow" sa jednim unique racial skillom "fairy fire".

 

Sve klase su besplatne i sve sto se moze kupiti novcem se da zaraditi i ingame, barem tako tvrdi proizvodac.

 

Sve klase, rase, mape, leveli i foundry su su besplatni. Čak su i dane službene izjave iz Cryptica prema kojima se buduće klase neće naplaćivati.

Naplaćuje se kozmetika, neki companioni i mountovi.

 

Uskoro se očekuje end-game PVP 20v20 sa posebnim dungenom za pobjednike, što je i navedeno u samoj igri, te raidovi (koji još nisu službeno potvrđeni).

 

Otvorena beta za igrače koji nisu napravili pre-purchase Founder pack-a počinje 30/04/2013. U otborenoj beti (i nakon nje) nema brisanja likova, dakle, 30. travnja je tzv. soft launch.

 

Igra je jako zabavna i svakako ju preporučam ako ste ljubitelji fantasy settinga i brze akcije.

 

11 godina
offline
Neverwinter Online

Citao sam negdje sad stvarno ne mogu da se sjetim ni da nadjem, prica je bila da ce jedna klasa biti dostupna samo onima koji kupe tzv Foundry pack, pa sam zato napisao, ako se sjetim gdje/nadjem postacu ovde. Ali realno, i dalje je to kompanija koja pravi pay2win igre, nadam se da nece s*ebati jer mi se stvarno svidja Neverwinter online. Mozes sve sam ako hoces, a mozes i multiplayer

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online
chaselol kaže...

Citao sam negdje sad stvarno ne mogu da se sjetim ni da nadjem, prica je bila da ce jedna klasa biti dostupna samo onima koji kupe tzv Foundry pack, pa sam zato napisao, ako se sjetim gdje/nadjem postacu ovde. Ali realno, i dalje je to kompanija koja pravi pay2win igre, nadam se da nece s*ebati jer mi se stvarno svidja Neverwinter online. Mozes sve sam ako hoces, a mozes i multiplayer

 

Oni koji su kupili "Hero of the North" pack (koji košta 200$) imaju pristup Menzoberranzan renegade-u. To je Drow rasa sa nekim posebnim tetožavama, posebnom pričom itd. Inače, Drow rasa kao takva (dakle obična, ne MB renegade profil) bit će dostupna za sve igrače u roku 60 dana od otvorene bete.

 

Kao što sam i prije naveo, klasa ima 5 za sada, s time da Ranger dolazi uskoro, što je već potvrđeno, a nakon njega i Warlock, što nije službeno potvrđeno, ali su njegovi elementi već u igri (oprema, ikone itd.).

 

 

12 godina
offline
Neverwinter Online

client je skinut cekam 30. 

tko bude igrao , ili igra neka posta nick , i server 

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 4:19 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online

Mislim da je većina igrača iz EU na Mindflayer serveru. Serveri (3 za sada) će po završetku bete ionaki biti spojeni.

 

Evo jedan odličan primjer što je moguće napraviti u Foundry-u:

"The Cragsteep Crypt", player created dungeon za grupu igrača, traje sat vremena, sadrži različite bossove i potrebno je cca sat vremena za prolaz. Slike

"Dungeons of dread" i slike.

 

Pro tip: kod skidanja igre, u launcheru je moguće staviti opciju "disable on-demand patching". Tada će se skinuti kompletna igra, bez potrebe za download-om ostatka "u hodu".

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.4.2013 10:38 (DeniZg).
12 godina
offline
Neverwinter Online

dobar ti je tip :) sad mi skida jos 2gb . Gledao sam sinoc je igrao towellie jedan foundry i zanimljivo je . Moglo bi biti nesto od ove igre :D

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

pocmite odmah izabrati serveri i skupljati domace igrace da se ne rasprsu uokolo posvuda i guild dva po mogucnosti

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Neverwinter Online

pa eto ako netko igra iz CB , nek preporuci server i stavlja nickove , da nas ima sto vise na jednom serveru

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Jel netko zna kad izlazi igra?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online
WItcher kaže...

Jel netko zna kad izlazi igra?

 

Danas u 18.00h po našem vremenu počinje otvorena beta za sve igrače (čitaj: one koji nisu ništa platili). Za one koji su napravili pre-purchase Founders' pack-ova, počela je 25. odnosno 27.04.2013.

Nema više brisanja likova, tako da možete igrati bez straha.

 

Napravite si likove na Mindflayer serveru i to je to. Ako odaberete i neki drugi server, nije problem, zato jer će serveri (sva 3) biti spojeni kada bude "službeni" početak.

 

Inače, još jedna zgodna informacija, voice klijent u igri navodno jako dobro funkcionira (nisam probao) i ima poseban kanal i za gild chat.

 

12 godina
offline
Neverwinter Online

ti si se dobro informirao oko svega , bezveze si odabro Mindflayer ili ?

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online

Mislim da je bio prvi na listi servera. Ali, kao što sam spomenuo, u konačnici odabir servera nije bitan.

Dobro sam informiran jer pratim te MMORPG-ove i tražim neki dobar da se skrasim na neko vrijeme. WoW sam davno prestao igrati, SWTOR sam igrao par mjeseci, ali je bio totalni flop. GW2 sam igrao, ali mi nikad nije do kraja sjeo.

 

Ova igra je dosta dobro ispolirana i sve radi ko' urica. Ima sve žive fićrse, od dungeon i group findera, aukcijske kuće, PVP-a, Skirmisha i public questova, Foundry, voice acting, voice chat, modificiranja i bojanja opreme, web armory i crafting, mountove i companione itd. Kasnije mape (od lvl30 na dalje) su navodno dosta velike i ima dosta PVE sadržaja. U najavi je i 20v20 PVP sa dungeon-om za pobjednike, a navodno i raidovi.

 

Od lošijih strana, igra je dosta instancirana, ako nekog to smeta, ali su loading screen-ovi jako brzi, čak i bez SSD-a.

Isto tako, Cash shop je skup. Ali opet, stvari koje su dobre za imati, ali opet ne 100% neophodne,  (tipa torbe, companioni i mountovi) mogu se nabaviti čak i kroz questove, a uvijek se mogu kupiti kroz in-game valutu.

U stvari, jedino me brine replayability igranja s altovima, budući da nema alternativnih zona za leveliranje. Ali nadam se da će Foundry pomoći u tome, jer ljudi rade stvarno dobre questove i dungeone i ima ih sve više.

 

Uglavnom, igra je F2P i svatko je može probati. Pa ako se nekom sviđa, super, a ako ne, bar nisi ništa izgubio.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.4.2013 13:01 (DeniZg).
12 godina
offline
Neverwinter Online

ista stvar samnom wow je br.1 ali neda mi se nekako vise igrati njega. igrao sam ga 2 godine i dosta mi ga je . Gw2 igrao no isto wvw nije bas nesto i slicne stvari. Swtor mislio isprobavati no vidio sam dosta - .

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Neverwinter Online

wow je smece danas, no nemoj da ide diskusija u tom smjeru puna mi je kapa te kapitalisticke tvorevine.

Cekam servere da dodju da kuvam neverwinter :D jer sutra je prvi maj Bog zna sta ce biti ^_^ 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Neverwinter Online

Evo samo sto nisu dosli serveri {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Neverwinter Online

Ovo mi se skida kao da sam 56k modemu. Strava

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Neverwinter Online

Da, launcher je nula bodova. Srušilo se.

Nisam mislio da će se ovo desiti, jer igra čak nije niti puno reklamirana.

 

Inače, igru se može skinuti i preko službenog torrenta.

14 godina
offline
Neverwinter Online

Probajte otici na folder Cryptic Studios-Neverwinter-Live i pokrenite gameclient da zaobidete launcher, ali meni na loginu nece jos. Ima vremena, a ovo je sasvim ocekivani problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Neverwinter Online
DeniZg kaže...

Inače, još jedna zgodna informacija, voice klijent u igri navodno jako dobro funkcionira (nisam probao) i ima poseban kanal i za gild chat.

  ooo super nema onoga skidanja teamspeak i ostale voip, pa trazenje kanala i unosenje sifre lozinke itd pa najgore sve to opet kada promjenis onaj pocetni guild

chaselol kaže...

wow je smece danas, no nemoj da ide diskusija u tom smjeru puna mi je kapa te kapitalisticke tvorevine.
Cekam servere da dodju da kuvam neverwinter

  desetak godina muznje nije bilo dosta pa prave zlatnu koku (gusku){#}

pa i bolje pricekati jedan veliki server.{#}

11 godina
offline
Re: Neverwinter Online

Na Cryptic twitter stranici piše da im je vrisnuo web host za launcher stranicu ili što već.

 

Inače, igru možete skinuti po Crypticovoj preporuci i na ovim stranicama:

Gamefront, Gamershell, Atomic gamer.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice