Najbolja MMORPG da je besplatna?

poruka: 39
|
čitano: 8.855
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Mozete li mi rec koja je najbolja besplatna MMORPG igra.. vidio sam Lord of Rings Online i Runes of Magic.. sad neznam..

Iman muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Preporučio bih ti World of Warcraft na privatnim serverima da igraš. 

 

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Ali wow nije besplatan

Iman muda
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.10.2012 19:53 (ogi219).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?
ogi219 kaže...

Ali besplatna..

Pa ako igraš na privatnom serveru je besplatno.

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
13 godina
neaktivan
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Cabal Online.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Preporucam GW2, iako nije F2P vec B2p, ali na njuskalu se nadu primjerci po 200 kuna i igras bez pretplate.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?
Potpiss
13 godina
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

El ima Molten blizzlike realm?

DM
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?

set realmlist logon.molten-wow.com

11 godina
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Imas i Lineage 2 f2p imas i AION oba 2 su super... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?
David87 kaže...

El ima Molten blizzlike realm?

Ima x1 realm ali za WotLK, a az cataclysm je x3 najmanji.

Nema tog pitanja na kojeg ja imam pametan odgovor.
15 godina
neaktivan
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Ukucaj na youtube -> mmohut, čovjek je uradio masu reviewa između ostalog i free mmoa

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Ako želiš standardni MMORPG poput WoW-a preporučujem ti LOTRO, ako želiš nešto malo drugačije onda probaj Dungeons and Dragons Online, jako instancirana igra ali ima puno jako zanimljivih mehanika kojima ni jedan MMORPG nije ni prišao, od zamki koje mogu ubiti pola partyja ako su nepažljivi i ne disarmaju je, utapanja jer si nepažljivo uskočio u vodu sa full plateom i nisi stigao na vrijeme izroniti, borba je hack n slash iako još uvjek imaš hotkey abilityje, kada koristiš ranged oružje moraš ciljati protivnika i moguće je da se netko drugi isprječi između tebe i mete i još puno toga.

Osobno DDO je mmo koji me je naviše zadržao od svih.

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

War of the Immortals, Forsaken World. Pitaj i ovdje http://mmo-balkan.com/forum/

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Ima li neka koja je skroz ko wow kopija bas

Iman muda
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?

pa zasto neigras WoW...

15 godina
odjavljen
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Ja sam igrao Rohana i Runes od tih 'free'... Ne znam jel' se sto promijenilo, ali Rohan je bio cisti PvP, pa se nikako nisam mogao opustiti da igram, a da neki ne navaljuju.

Runes of Magic je imao PvE komponentu pa mi je bio drazi, ali osim pocetnog grada, odnosno 'mape' gdje sam poceo na drugim dijelovima same igrice/igre (kako god) je vladalo poprilican nedostatak ljudi.

Znam kada sam se maknuo od pocetnog dijela da nije bilo zive duse - tu i tamo neko prodje. Ne znam kako je sada... Ima vec mozda i dvije godine kako nisam igrao...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Kakav vam je The Lord of Rings Online?

Iman muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?

ma sve ostale f2p igre kao sta su runes... i forseken world ili kako mu je ime vec.... su bas jadne kopije WoW-a... ali to je tako jadno kada skocis pokreti lika i sve jako, jako lose... bolje naci neki game sta nije bio f2p i sada je presao kao sta su Lineage 2, Aion. Star wars the old repubilic ce sada isti biti free....

15 godina
odjavljen
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?
ogi219 kaže...

Kakav vam je The Lord of Rings Online?

Probaj pa vidi. Meni se nisu svidjela ogranicenja koja je imao kada je postao 'free'. Tako da ga nisam igrao dulje od 2 sata.

Na kraju krajeva probas sam sve, vidis ogranicenja i za dan dva ces vidjeti i sam koji ti se cini najboljim {#}

12 godina
neaktivan
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

DELETE

Iman muda
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.10.2012 23:17 (ogi219).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?

jer i ja sam jako dugo trazim neki f2p game... nista nemogu naci pametno skinuo sam x igara... i nista sve jeftine kopije sa uzasnim radnjama i svime... kupio sam gw2 i nisam ni to dugo igro...

12 godina
neaktivan
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Zasad mi Runes of Magic imaju prednost 

Iman muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?
RedHill kaže...

War of the Immortals, Forsaken World. Pitaj i ovdje http://mmo-balkan.com/forum/

Nadaleko i naširoko izbjegavat igre od PWE-a ako misliš igrat besplatno (P2W).

 

ogi219 kaže...

Ima li neka koja je skroz ko wow kopija bas

Allods, Runes of magic.

12 godina
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Jese taj lik šali što je napisao? Sigurno je GW 2 kao WoW :D

 

1 - Guild Wars 2The Latest MMORPG Like WoW
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?

Gw2 je slican WoW-u... samo po meni puno bolji... WoW brzo dosadi... kada dodes na lvl 80 tu i prestajes igrati gotovo jer nije vise zanimljivo igrati 3 mijeseca da bi skupio za armor neki pve ... T10 ili T8... a u meduvremenu i treba traziti grupe za farm tih emblema i bla bla... naravno ako igras na low rate serveru... x5 .... imas i onih fun servera x200 za 2 dana imas sve nije bas nesta zanimljivo...

15 godina
offline
Najbolja MMORPG da je besplatna?

Kakvu zabavu imaš u igranju kopije wow-a, jednostavno igraj wow na privatnom serveru, ni jedna kopija vjerojatno nikad neće doći ni blizu pravoj stvari, ako baš ne želiš wow onda barem igraj igru poput lotroa koja nije blijeda kopija već ima svoj setting i svoju priču...

Software is like sex... it's better when it's free (Linus Torvalds)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja MMORPG da je besplatna?
Mrgud Veliki kaže...
ogi219 kaže...

Kakav vam je The Lord of Rings Online?

Probaj pa vidi. Meni se nisu svidjela ogranicenja koja je imao kada je postao 'free'. Tako da ga nisam igrao dulje od 2 sata.

Na kraju krajeva probas sam sve, vidis ogranicenja i za dan dva ces vidjeti i sam koji ti se cini najboljim {#}

 

Kakva si ograničenja mogao u 2h vidjet? Osim ako već nisi bio veliki level. Inače da, treba dosta grindati ako želiš 100% free i ne isplati se tako igrati...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice