Minecraft survival server zaključana tema

poruka: 709
|
čitano: 85.855
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft survival server

gle kad te netko pita kako si nešto napravio, red je da odgovoriš a ne se izmotavat. admini sami koriste svoje ovlasti preko granice a optužuju druge za to isto te se dijele bannovi, važno da oni ispadaju nevinašca

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
power_user kaže...

Krasno, vidite sto ste napravili od one teme. ccc

 

 

Kada dođe novi bugcraft ide nova tema, ona je prezakrčena, neću ništa otvarati dok je ona zaključana

 

 

Kad dolazi?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
Bera kaže...
power_user kaže...

Krasno, vidite sto ste napravili od one teme. ccc

 

 

Kada dođe novi bugcraft ide nova tema, ona je prezakrčena, neću ništa otvarati dok je ona zaključana

 

 

Kad dolazi?

Uskoro.

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/minecraft-server-bug-craft/101461.aspx?page=57&jumpto=2423255&sort=asc&view=flat

 

 

Hunter baza:

 

Long live Open Source and GNU/Linux!
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2011 9:25 (lzgr).
14 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

connection refused

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft survival server
lzgr kaže...
Bera kaže...
power_user kaže...

Krasno, vidite sto ste napravili od one teme. ccc

 

 

Kada dođe novi bugcraft ide nova tema, ona je prezakrčena, neću ništa otvarati dok je ona zaključana

 

 

Kad dolazi?

Uskoro.

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/minecraft-server-bug-craft/101461.aspx?page=57&jumpto=2423255&sort=asc&view=flat

 

 

Hunter baza:

 

Nije naša, maowarova je

16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
Dio je jos uvijek vas.
Long live Open Source and GNU/Linux!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server

lzgr si ti banan? i ko te bano?

ALKOHOL JE ČOVJEKOV NAJVEČI NEPRIJATELJ? BIBLIJA LJEPO KAŽE: LJUBITE SVOGA NEPRIJATELJA :D
14 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft survival server
lzgr kaže...
Dio je jos uvijek vas.

aha

12 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

Kada želim ići igrati piše disconnected by server, outdated server. Šta je to?

Only three things are infinite: the Universe, humans stupidity and the amount of Zubats in Dark Cave
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
Znaci da moras imati Minecraft 1.8.1 a ne 1.9 pre 5.

Sve ti pise tamo lol.

@nul Da,banan sam. Banao sam franju,tanka, notcha i nukemana,onda sam trazio njofru da me bana.
Sad sam natrag pod drugim acc i osvetio se cheaterima,samo posteno za razliku od njih.
Long live Open Source and GNU/Linux!
12 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

Ovaj, sada mi kaže da nisam whitelistan, šta sad trebam napraviti?

Only three things are infinite: the Universe, humans stupidity and the amount of Zubats in Dark Cave
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
lzgr kaže...
Znaci da moras imati Minecraft 1.8.1 a ne 1.9 pre 5.

Sve ti pise tamo lol.

@nul Da,banan sam. Banao sam franju,tanka, notcha i nukemana,onda sam trazio njofru da me bana.
Sad sam natrag pod drugim acc i osvetio se cheaterima,samo posteno za razliku od njih.

sto si ban tanka i ostale ?
 naravno svi iz huntera 

Say Hello To My Little Friend
13 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft survival server

al pazi, tražio je da se i on bana pa je napravio novi account i sad se osvećuje svima.. djetinjasto u pravom smislu riječi. a činjenica što admini koriste cheatove ne znaći ništa, svi ostali moraju odmah van sa servera. tko je tu lud, zbunjen a tko normalan?

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
13 godina
neaktivan
offline
Minecraft survival server

Danas smo notch i ja mineali i pronalazili puno dijamanata te se na to fermi tpao do notcha i optužio ga da koristi ili xray ili detector te ja rekao da ako ga ne isključi da će ga banat a jučer kad su spartanci izgubili svake je sekunde pisalo Nekilik je našao diamond ore ili excite je našao diamond ore

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
TaNk kaže...

Danas smo notch i ja mineali i pronalazili puno dijamanata te se na to fermi tpao do notcha i optužio ga da koristi ili xray ili detector te ja rekao da ako ga ne isključi da će ga banat a jučer kad su spartanci izgubili svake je sekunde pisalo Nekilik je našao diamond ore ili excite je našao diamond ore

ja nisam ni bio online kad je sparta pala.

danas sam krenuo s pregledavanjem i od danas svakog sumnjivog provjeravam.

mogli bi neki jail plugin napravit.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
skullscar kaže...

al pazi, tražio je da se i on bana pa je napravio novi account i sad se osvećuje svima.. djetinjasto u pravom smislu riječi. a činjenica što admini koriste cheatove ne znaći ništa, svi ostali moraju odmah van sa servera. tko je tu lud, zbunjen a tko normalan?

Konkretno, osveta se sastojala u tome da sam sa frendom osnovao novi faction i onda smo pobijedili hunterse. I to je djetinjasto?

Bitch please...

 

A ti bolje da šutiš jer si i ti varao pa si banan kako i treba. Sad nam tu soliš pamet kao da si i ti neki anđelčić. Ajde odi u neku drugu temu/drugi server i tamo im pripovijedaj, možda ćeš bolje proći nego ovdje.

Long live Open Source and GNU/Linux!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Minecraft survival server
Scarfaceee kaže...
lzgr kaže...
Znaci da moras imati Minecraft 1.8.1 a ne 1.9 pre 5.

Sve ti pise tamo lol.

@nul Da,banan sam. Banao sam franju,tanka, notcha i nukemana,onda sam trazio njofru da me bana.
Sad sam natrag pod drugim acc i osvetio se cheaterima,samo posteno za razliku od njih.

sto si ban tanka i ostale ?
 naravno svi iz huntera 

Che-ta-li su!

Franjo je cijelo vrijeme tp-ao TaNka na sebe/sebe na TaNka i tako nas (Manowar) mučki pobijedili.

Koji dio nije jasan?

Long live Open Source and GNU/Linux!
13 godina
protjeran
offline
Re: Minecraft survival server
lzgr kaže...
skullscar kaže...

al pazi, tražio je da se i on bana pa je napravio novi account i sad se osvećuje svima.. djetinjasto u pravom smislu riječi. a činjenica što admini koriste cheatove ne znaći ništa, svi ostali moraju odmah van sa servera. tko je tu lud, zbunjen a tko normalan?

Konkretno, osveta se sastojala u tome da sam sa frendom osnovao novi faction i onda smo pobijedili hunterse. I to je djetinjasto?

Bitch please...

 

A ti bolje da šutiš jer si i ti varao pa si banan kako i treba. Sad nam tu soliš pamet kao da si i ti neki anđelčić. Ajde odi u neku drugu temu/drugi server i tamo im pripovijedaj, možda ćeš bolje proći nego ovdje.

pa svi admini na ovim serveri su varali, zašto onda vi još uvijek igrate? eh i opet djetinjasto vrijeđanje, jesi mentalno sazreo za svoje godine.. 

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
16 godina
moderator
offline
Minecraft survival server

Znači tako! Zatvorim temu u kojoj se svađate, a vi pređete u drugu...

 

Dobro, sada zaključavam i ovu temu, ona koju sam danas trebao otključati, ostaje također zaključana, a još ćemo malo podijeliti kartone, da ne bi krenuli dalje...

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2011 21:02 (Miro).
Moj PC  
3 2 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice