Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

poruka: 39
|
čitano: 3.847
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

http://games.benchmark.rs/games_vesti/glasina_bethesda_otkupila_stalker_2_tvorci_serijala_najvili_survarium_mmofp Ako moderatori zele nek zakljucaju temu ali ovo morate vidjeti... Naravno ovo su glasine ali ako budu istinite, Stalker 2 je u pravim rukama... Jedina ,,Mana" je sto je ovo MultiPlayer... 

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

Nedao Bog da je Betsheda kupila Stalker II.

Moj PC  
5 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

Nadam se da nece unistiti savrsen serijal sa ovim multiplayerom. Vjerovatno ce MP biti nesto slicno kao Borderlands?

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 8:49 (Arxi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

Jedino unistenje serijala moze biti ako se skoncentrisu vise na Multiplayer nego na Single... Ja zelim cist povratak u zonu sa tematikom predhodnika, ali ko mene pita...

 
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
Comi123 kaže...

Jedino unistenje serijala moze biti ako se skoncentrisu vise na Multiplayer nego na Single... Ja zelim cist povratak u zonu sa tematikom predhodnika, ali ko mene pita...

EDIT: Oni su se i skoncentrisali na Multiplayer tako da...

15 godina
odjavljen
offline
Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

Ipak, S.T.A.L.K.E.R.  2 možda još uvek nije spreman da umre, jer je na stalker-gsc.ru sajtu isplivala vest da je Sergej franšizu prepustio (prodao) specijalisti za nuklearnu postapokalipsu- Bethesda timu (Fallout 3, Rage), kao i da ovim potezom napušta razvoj igara. Ipak, ovo su nepotvrđene glasine, koje Bethesda još uvek nije ni potvrdila ni demantovala.

 

{#} da specijalisti!?! ajme sto sve necu procitat... bethesda, bethesda jedino zna zasrat stvar! nek rade sto oce, necu to ni primirisat. al ovaj vostok studio bi vjerovatno i mogao nesto napravit, nesto kao spiritualni nastavak stalkera. al onda ce ih bethesda tuzit! jer dobru igru ne znaju napravit pa ne daju ni drugima. kenja mi se od tog studia

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
6 3 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
skank666 kaže...

Ipak, S.T.A.L.K.E.R.  2 možda još uvek nije spreman da umre, jer je na stalker-gsc.ru sajtu isplivala vest da je Sergej franšizu prepustio (prodao) specijalisti za nuklearnu postapokalipsu- Bethesda timu (Fallout 3, Rage), kao i da ovim potezom napušta razvoj igara. Ipak, ovo su nepotvrđene glasine, koje Bethesda još uvek nije ni potvrdila ni demantovala.

 

{#} da specijalisti!?! ajme sto sve necu procitat... bethesda, bethesda jedino zna zasrat stvar! nek rade sto oce, necu to ni primirisat. al ovaj vostok studio bi vjerovatno i mogao nesto napravit, nesto kao spiritualni nastavak stalkera. al onda ce ih bethesda tuzit! jer dobru igru ne znaju napravit pa ne daju ni drugima. kenja mi se od tog studia

U tuzbe ne ulazim al vidi, Bethesda je Ekspert za otvoreni svijet tako da mislim da tu nema brige, atmosferu ce pogodit 100%, jedino taj Multiplayer... Gadi mi se kad pomislim...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
Comi123 kaže...

U tuzbe ne ulazim al vidi, Bethesda je Ekspert za otvoreni svijet tako da mislim da tu nema brige, atmosferu ce pogodit 100%, jedino taj Multiplayer... Gadi mi se kad pomislim...

Atmosferu ce pogodit? Jesi ti puko?

Nema drugog developera koji bi pogodio S.T.A.L.K.E.R. atmosferu od Vostok gamesa (bivsi GSC).

Bethesda je usr*la fallout serijal, nemora jos i stalker.

Sve te Bethesdine igre su iste. Grafika, likovi, animacije...

Neka radije stalker pociva u miru nego da ga Bethesda unakazi.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
Cheezl kaže...
Comi123 kaže...

U tuzbe ne ulazim al vidi, Bethesda je Ekspert za otvoreni svijet tako da mislim da tu nema brige, atmosferu ce pogodit 100%, jedino taj Multiplayer... Gadi mi se kad pomislim...

Atmosferu ce pogodit? Jesi ti puko?

Nema drugog developera koji bi pogodio S.T.A.L.K.E.R. atmosferu od Vostok gamesa (bivsi GSC).

Bethesda je usr*la fallout serijal, nemora jos i stalker.

Sve te Bethesdine igre su iste. Grafika, likovi, animacije...

Neka radije stalker pociva u miru nego da ga Bethesda unakazi.

Ej, nisam ja kriv sto su prodali fransizu bethesdi, ja bi najvise volio kad bi se pojavio Stalker dosledan predhodnicima nalik SOC, CS, Pripyat, da bude isti gameplay, atmosfera..., i da kad smo kod atmosfere, bethesda je u Fallout 3 ekstra prikazala tmurnu nuklearnu atmosferu sto sumnjam da ne bi opet to dobro izveli... Fallout 3 nije usrao serijal, misljenja su podijeljena...

15 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

 i da kad smo kod atmosfere, bethesda je u Fallout 3 ekstra prikazala tmurnu nuklearnu atmosferu sto sumnjam da ne bi opet to dobro izveli... Fallout 3 nije usrao serijal, misljenja su podijeljena...

 

joj, sve vise i vise se pokopavas.. :D 

nek bethesda samo radi C/P elder scrollsa a prave igre nek ostave znalcima i sve ce biti OK

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 12:11 (skank666).
15 godina
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
samo nek se napravi, pa bumo vidili
Dadoh dinar, mišljah, srat ću, al' prevarih se grdno, jer samo sam prdn'o. ( ( ( msn: dj_djdado@hotmail.com ) ) )
12 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
skank666 kaže...

 i da kad smo kod atmosfere, bethesda je u Fallout 3 ekstra prikazala tmurnu nuklearnu atmosferu sto sumnjam da ne bi opet to dobro izveli... Fallout 3 nije usrao serijal, misljenja su podijeljena...

 

joj, sve vise i vise se pokopavas.. :D 

nek bethesda samo radi C/P elder scrollsa a prave igre nek ostave znalcima i sve ce biti OK

Nasmija me... Skyrim ti nije prava igra jel? {#}

15 godina
offline
Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

ne može stalkera napravit nitko nego izvorni tvorci,pa ako je ova glasina istinita ne veseli me

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
dado16 kaže...
samo nek se napravi, pa bumo vidili

I to sto kazes {#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

ni blizu... niti jedna njihova igra me nije uspjela zadrzat vise od pol sata za ekranom. totalno mi ne pase njihov koncept igre i gameplaya..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
skank666 kaže...

ni blizu... niti jedna njihova igra me nije uspjela zadrzat vise od pol sata za ekranom. totalno mi ne pase njihov koncept igre i gameplaya..

Eh, kad si vjerojatno jedan od onih koji vole da im se priča i događanja serviraju na pladnju. Tebi se sigurno sviđa npr. Witcher ili Dragon Age?

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

cek, sad si se uvrijedio? ROFL! al kad vec pitas; da, svidja mi i witcher i DA:O... 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
skank666 kaže...

cek, sad si se uvrijedio? ROFL! al kad vec pitas; da, svidja mi i witcher i DA:O... 

Ha? Ja? Zašto bi se uvrijedio? o.O

 

Samo sam htio istaknuti da poznam malo ljudi kojima paše i jedan i drugi stil takvih igara. Obično ti se sviđa ili jedno ili drugo. Tako da mi je relativno očekivano što ti se DA i Witcher sviđaju a TES i F3 ne.

Na drugu stranu ja osobno nakon što sam probao Witchera i DA ne bi to više ni štapom dirao. Zapravo obično kad vidim npr. ime BioWare vezano uz neku igru samo kliknem next.

 

Ugl, ak je ovo istina jedva čekam novi STALKER. {#}{#}

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

cuj, volim ja i takve igre al ne od bethesde. npr. gothic 2 i 3, risen i sad risen 2 ali i tamo se malo promjenio koncept. jedan gothic3 svijet, e to treba vidjet, istrazit i snaci se... sustav level upa, dosadan i monoton svijet na kojeg nikako ne utjecu neke tvoje odluke, fps! ne hvala. to sto ima brdo dungena koji nemaju veze s vezom nego su samo tamo da naprave nekakav privid ogromnosti svijeta - to su uglavnom moje zamjerke

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
skank666 kaže...

ni blizu... niti jedna njihova igra me nije uspjela zadrzat vise od pol sata za ekranom. totalno mi ne pase njihov koncept igre i gameplaya..

I men su njihove igre dosadne, iako natjeraću se da dam još jednu šansu Skyrimu...

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 13:55 (Praetorian1).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
skank666 kaže...

ni blizu... niti jedna njihova igra me nije uspjela zadrzat vise od pol sata za ekranom. totalno mi ne pase njihov koncept igre i gameplaya..

Skyrim nije dobar? Da se razumijemo ,,TO JE TVOJE MISLJENJE"

13 godina
neaktivan
offline
Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

O ukusima se ne raspravlja, svako može imati drugačije mišljenje i ovo je forum da ga i kaže. Tako da nema razloga da se neko protivi ili čini nešto slično ;)

Što se tiče same teme, bilo bi sjajno da nas Bethesda iznenadi, ali opet teško će to ići i teško će se vratiti atmosfera, ali vrijedi dati šansu definitivno.

Na muci se poznaju junaci ; Ako ne počneš, nećeš ni završit ; Bez muke nema nauke.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
CoLdPlay kaže...

O ukusima se ne raspravlja, svako može imati drugačije mišljenje i ovo je forum da ga i kaže. Tako da nema razloga da se neko protivi ili čini nešto slično ;)

Što se tiče same teme, bilo bi sjajno da nas Bethesda iznenadi, ali opet teško će to ići i teško će se vratiti atmosfera, ali vrijedi dati šansu definitivno.

Apsolutno se slazem... Greota da se ugasi takav serijal.

12 godina
offline
Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

Iako mi se nesviđa vijest, treba stati sa strane i nadati se najboljem.

Tom Hanks u slobodno vrijeme. Drago mi je!
 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
skank666 kaže...

cuj, volim ja i takve igre al ne od bethesde. npr. gothic 2 i 3, risen i sad risen 2 ali i tamo se malo promjenio koncept.

Iz onoga što se ja sjećam je to slično ali nije ni baš ista stvar. Bethesdine igre su meni jednostano uvijek bile specifične. Nigdje drugdje se nisam uspio udubiti u igrin svijet u toj mjeru da me jednostavno nije bilo briga za bilo kakav klasični napredak napredak kroz questove. Na kraju krajeva rijetko koja igra tako nešto uopće i dopušta. Evo sad u Skyrimu sam prvih 30h gameplaya proveo lutajući okolo bez ijednog obavljenog questa. Ajd osim par početnih i nekih sidequestova tipa odi tamo i ubij onog bandita. Ali ništa vezano uz glavnu priču ili frakcije.

 

I mislim da baš to nekim ljudima u Bethesdinim igrama smeta. Nema nikoga tko bi te vodio kroz svijet i priču. Jednostavno si prepušten sebi. A upravo je to ono što ja u njihovim igrama obožavam.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
skank666 kaže...

joj, sve vise i vise se pokopavas.. :D 

nek bethesda samo radi C/P elder scrollsa a prave igre nek ostave znalcima i sve ce biti OK

ti si sam sebe već odavno pokopao dok pričaš takve gluposti... razumijem kad neko se*e po CoD-u ili BF3-u ali po TES i fallout serijalima ??? nisi ti sav svoj...

 

jedinim proizvođačima kojima vjerujem je bethseda i eventualno rockstars... nek bethseda radi stalker 2, samo da totalno ne promijene koncept...

12 godina
neaktivan
offline
Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
Hmmm, zvuči fino, samo da ne zaseru onaj gušt i atmosferu serijala .... samo da mi je vidjet taj Stalker 2, uostalom čujem da Vostok radi na "spiritualnom nasljedniku", vidit ćemo kako to ispane
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2
ZC_Someone kaže...

 

I mislim da baš to nekim ljudima u Bethesdinim igrama smeta. Nema nikoga tko bi te vodio kroz svijet i priču. Jednostavno si prepušten sebi. A upravo je to ono što ja u njihovim igrama obožavam.

tako je, nema nikog da te vodi za ruku ali zato imas fakin strelicu koja te vodi (od morrowinda na dalje)....  gle, preboli to da nije svakom serijal dobar. ne opravdavaj ga. meni je sranje i cinjenica da vas to boli - me veseli. 

sylar951 kaže...

ti si sam sebe već odavno pokopao dok pričaš takve gluposti... razumijem kad neko se*e po CoD-u ili BF3-u ali po TES i fallout serijalima ??? nisi ti sav svoj...

 

jedinim proizvođačima kojima vjerujem je bethseda i eventualno rockstars... nek bethseda radi stalker 2, samo da totalno ne promijene koncept...

daj mi opisi malo fallout serijal. sto je uopce tebi fallout serijal, tj od kojeg nastavka? znam odgovor ali opet moram pitat. postoje 2 serijala. oni dobri i oni koji su sranje. 

promijenit ce koncept zato jer ne znaju nis drugo nego furat onaj svoj "RPG". 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.6.2012 7:03 (skank666).
13 godina
neaktivan
offline
Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

skank vec govoris da ce promjenit koncept a nismo ni uopce vidjeli igru,malo jedes govna sad a

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Glasina: Bethesda otkupila Stalker 2

zato jer imam jaki razlog vjerovat da ce biti tako... mozda i nece al ja mislim da na zalost hoce. dao bog da sam u krivu

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice