FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 80.407
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
deathlegend kaže...

je*** mater ja EA, vec treci put ovako i samo stoji a ako izađen iz igre rančuna mi se ko izgubljen

E to se smece i meni pojavi,ne mozes nista. Skoro sam razbio sve zbog toga ufff..

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

znaci 3 puta pokusavan izac iz divizije 7 i nikako zato sta mi se minimalno 3 puta dogodi to

11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
deathlegend kaže...

znaci 3 puta pokusavan izac iz divizije 7 i nikako zato sta mi se minimalno 3 puta dogodi to

Ne kuzim kako moze biti toliko random problem, Ja u mozda odigranih 20 utakmica svega na novom accountu niti jednom mi se to nije dogodilo. 

11 godina
offline
FIFA World free2play
Trade Tips :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

a ti si kupio tog modrica, bio sam bacio oko na njega ali  bio sam kratak za 20k -.-  i kasnije primijetim na watch listi da je prodan  .... :P

 

a mislim da sam primjetio i ovu dvojicu ali za njih nisam skuzio da su kao ispod cijene 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.6.2014 21:39 (TheVeky).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Koje formacije najcesce koristite? Imate kakve savjete za nas pocetnike? Koliko chemistry utjece na samu igru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Sova kaže...

Koje formacije najcesce koristite? Imate kakve savjete za nas pocetnike? Koliko chemistry utjece na samu igru?

Medju najboljim formacijama je 4-1-2-1-2 ali je zato i najskuplja. Ali se nadje igraca po povoljnijoj cjeni snjom. Chemistry je pa mogu reci najbitniji dio same igre. Cak pokusaj ne mjestai igrace iz drugih liga iako ti je chem 100% jer i sam igrac ima manji postotak chem prema svojim suigracima sto znaci manja povezanost s ekipom. Odlucis se za jednu ligu i kupujes amo igrace iz te lige. Formaciju si odaberi po zelji, preporuka je samo da ima 4 igraca u obrani i krila, sad bila ona RM,RW manje bitno. 

16 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

I koja je razlika izmedu crnih i plavih kartica?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Sova kaže...

I koja je razlika izmedu crnih i plavih kartica?

Crne su igrac tjedna, znaci svakog tjedna izadje kad je aktivna liga izadje najboljih 11 tog tjedna, a plave su igrac sezone po odredjenoj ligi. 

http://www.futhead.com/14/players/

Ovo je page za FIFU 14, ali sve ti je vise manje slicno osim cjena igraca. 

14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

heh ja vise uopce neigram fifu , samo visim na transferu , sad sam se i ispraksao pa nemoram ni puno i biti na transferu za razliku od prvih par dana ...:P

 prije tri dana sam imao 40k , priekjucer sam imao oko 90k , jucer 170k , danas ako sve prodam sto sam pokupoavao bih trebao imati oko 260k ... ali ja nekupujem plave igrace kupujem ove jeftinije pa ih brdo pokupujem , od boljih stvari koji sam danas upecao je dimaria za 30-35k   

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Sova kaže...

Koje formacije najcesce koristite? Imate kakve savjete za nas pocetnike? Koliko chemistry utjece na samu igru?

da nadodam na linkov post vezano za 4,1,2,1,2 postave i cijene igraca , istina mogu se naci po povljnim cijenama ali moras visiti na transfer listi a s druge strane sa ovim drugim formacijama sam stekao dojam da mozes pronacji po takvoj povoljnoj cijeni kad god hoces  ... pa ono kako hoces , ja sam si svejedno uzeo 4,1,2,1,2 , malo je skuplje je i malo se teze dolazi do nje, ali sam je sveejedno izabrao jer mi je bzvz imati formaciju u kojoj nemam sve ( cdm , rm , lm, cam ,st ,cb, lb, rb ... ),a u drugim formacijama uglavnom nesto od toga fali ...

 

 ja bih preporucio bilo koju formaciju koja u sebi ima cdm 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2014 11:19 (TheVeky).
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
TheVeky kaže...

heh ja vise uopce neigram fifu , samo visim na transferu , sad sam se i ispraksao pa nemoram ni puno i biti na transferu za razliku od prvih par dana ...:P

 prije tri dana sam imao 40k , priekjucer sam imao oko 90k , jucer 170k , danas ako sve prodam sto sam pokupoavao bih trebao imati oko 260k ... ali ja nekupujem plave igrace kupujem ove jeftinije pa ih brdo pokupujem , od boljih stvari koji sam danas upecao je dimaria za 30-35k   

Ne igram je ni ja previse, prije da, sad i ne bas pretezito igram fifu 14 a u ovoj inacici samo skupljam coins e i gradim momcad. Da sto se tice zarade istina vrlo lako se mozes popeti da si izgradis veoma dobru momcad. Ja cu je nastaviti igrati kad malo poprave ove bug ove sto imaju i previse mi je problematican lag.

14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ja cim naletim na igraca s kojim lagam odmah forfeitam , i tako i tako bi izgubio jer nisam u stanju ni majmuna dobiti za kompom ako lagam ...iako rijtko kad sam imao problema sa lagom i sa continue button dok sam u 4.diviziji ...samo sto za razliku od nizih divizija trazenje protivnika zna potrajati neko vrijeme -.-

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2014 13:22 (TheVeky).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

pitanje sto znace one kartice di su mi kao staff tamo imam neke head coaches gk coaches i phyisians kuda da ih stavim?

 

EUW LOL: frenkySTYLE
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play

Ne stavljas ih nigdje, one povecavaju vrijednosti trening kartica, to su one kartice Heading +10, Defending +15, All Attributes +10 itd. Eh ti treneri pojacavaju njih, tako ako npr imas trenera koji je Shooting +10%, i iskoristis trening karticu Shooting +10, igrac ce ti dobiti tih dodatnih 10%, znaci ukupna ocjena ce mu biti povecana za 11.

 

Sve trenere imas u zlatnoj, srebrenoj i bronzanoj varijanti, i njihovi postotci se sabiraju.

 

Isti slucaj je i sa Contracts karticama, gdje uz odgovarajuceg menadzera kartica od +28 daje cak i preko 40 utakmica.

You better run, you better take cover!
16 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Dal se isplati kupavati kontroler, pogotovo jer planiram kupiti fifu 15?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Sova kaže...

Dal se isplati kupavati kontroler, pogotovo jer planiram kupiti fifu 15?

Pa itekako se isplati, pogotovo ako uzimas npr X360 gamepad...

You better run, you better take cover!
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Smucek kaže...
Sova kaže...

Dal se isplati kupavati kontroler, pogotovo jer planiram kupiti fifu 15?

Pa itekako se isplati, pogotovo ako uzimas npr X360 gamepad...

U čem je uopće stvar s tim xbox controllerima? Ja imam od thrustmastera neki mislim 200 kn da sam platio..

13 godina
offline
FIFA World free2play

Ne znam da li sam taj koristio, ali mnoge druge jesam, ali X360 mi je najbolji od svih, kvalitetan, precizan, ma jednostavno najbolji osjecaj. Ja sam sebi poodavno kupio, prvo zicanu verziju, a onda i bezicni.

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
kign kaže...
deathlegend kaže...

je*** mater ja EA, vec treci put ovako i samo stoji a ako izađen iz igre rančuna mi se ko izgubljen

E to se smece i meni pojavi,ne mozes nista. Skoro sam razbio sve zbog toga ufff..

Savjet,..meni je pomoglo,.kad pravis postavu,.uvijek to radi na my club, squad,...a ne kad stisnes play game pa ti se pokaze postava,.tad nista nediraj nego samo stisni continue,..znaci,.postavu nariktaj prije nego uopce udjes u izbornik za tekmu,.u 90% slucajeva radi,, meni odkad radim tako nijednom se nije zaledilo,..odigrao sam 8 zaredom,, a prije tog ko tebi,, 4-5 puta u 7-8 tekmi

9 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Moze neki savjet kako zaradite brdo coinsa?? Posto sam novi,.zelio bih ojacat ekipu,..a nemam paraa,,.pa ako moze neki savjet,.kako nabavljat igrace pa preprodavat,, koja je caka itd,.nisam nikad igra fifu online,, uvjek tuka vs com,..

 

PS...al nisam toliko ni los,, juce dobiem lika koji je odigra 1000 meceva,.neznam samo di mu je tih 1000 meceva kad sam ja igro s onim pocetnim igracima,.ima samo 3 nova od 75 overall,.a njegovi svi 80+

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
xXAxinXx kaže...

Moze neki savjet kako zaradite brdo coinsa?? Posto sam novi,.zelio bih ojacat ekipu,..a nemam paraa,,.pa ako moze neki savjet,.kako nabavljat igrace pa preprodavat,, koja je caka itd,.nisam nikad igra fifu online,, uvjek tuka vs com,..

 

PS...al nisam toliko ni los,, juce dobiem lika koji je odigra 1000 meceva,.neznam samo di mu je tih 1000 meceva kad sam ja igro s onim pocetnim igracima,.ima samo 3 nova od 75 overall,.a njegovi svi 80+

:D Nema cake, ne mozes nadopunjavati icim igraca pa ga prodati, zarada ti je trgovina igracima, tj trade. Promotris standardne cjene igracima i onda cekas da koji izadje ispod cjene i prodas ga. Eto uzmi npr Real kupujes igrace sve koji su ispod 2500 coins a a onda ovisno o igracu mozes ih prodati od 3k pa nadalje. Odigrao sam preko 600 utakmica bio u 3 diviziji i igrao zbilja dobro dok evo otkad  imam FIFU 14 razumljivo slabije igram FW i tek sam u 8 oj diviziji s manje od 20 utakmica odigranih a top BPL momcad.

9 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

znaci samo trade?,.mort cu sad kad skola zavrsi vise se tome posvetit,.ocu napravit neku momcad da dodjem do div 4 bar,.
Nego sto bude kad dodjes u div1??

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

Evo kako to kod mene funkcionira :D Ha nista osvojis ju i ponovo igras u njoj mislim, dobijes neku financijsku svotu mislim i paketic koji i toe to. Najveci bit ove igre je igra s prijateljima i igranje dog turnira kao sto imas na face fifa world balkan community grupi. Ja evo sad igram nekih 3-4 tjedna vise manje i ovo je trenutno stanje, sto je mislim i vise nego odlicno, s obzirom da sam ispocetka ponovo igrao i skupljao coins e davajuci joj manje paznje zbog fife 14. Tako da mogu reci nije tesko sloziti si idealnu momcad. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2014 11:56 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
L1nNk kaže...

Evo kako to kod mene funkcionira :D Ha nista osvojis ju i ponovo igras u njoj mislim, dobijes neku financijsku svotu mislim i paketic koji i toe to. Najveci bit ove igre je igra s prijateljima i igranje dog turnira kao sto imas na face fifa world balkan community grupi. Ja evo sad igram nekih 3-4 tjedna vise manje i ovo je trenutno stanje, sto je mislim i vise nego odlicno, s obzirom da sam ispocetka ponovo igrao i skupljao coins e davajuci joj manje paznje zbog fife 14. Tako da mogu reci nije tesko sloziti si idealnu momcad. 

 

geezus... iako zar nisi prije imao nekakav accout sa oko 28lvl ili slicno ?! :P 

 

evo dolje kako kod mene trenutno izgleda :p 

 

11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
TheVeky kaže...
L1nNk kaže...

Evo kako to kod mene funkcionira :D Ha nista osvojis ju i ponovo igras u njoj mislim, dobijes neku financijsku svotu mislim i paketic koji i toe to. Najveci bit ove igre je igra s prijateljima i igranje dog turnira kao sto imas na face fifa world balkan community grupi. Ja evo sad igram nekih 3-4 tjedna vise manje i ovo je trenutno stanje, sto je mislim i vise nego odlicno, s obzirom da sam ispocetka ponovo igrao i skupljao coins e davajuci joj manje paznje zbog fife 14. Tako da mogu reci nije tesko sloziti si idealnu momcad. 

 

geezus... iako zar nisi prije imao nekakav accout sa oko 28lvl ili slicno ?! :P 

 

evo dolje kako kod mene trenutno izgleda :p 

 

Imao sam account s 50 im lvl om, ali mjenjao njega s miliun coins a i bat 3 origin account om i s jos nekim onako igrama za FIFU 14 account. I onda poceo ispocetka na drugom racunu. gg ti je momcad, mislim dzabe meni momcad kad sam ja zabb igrati. Prije sam vrlo lako na World Class kad igram neki turnir pobjedjivao lagodno s 3-4 cak i vise golova razlike a sad eno se mucim s onim na pro tezini s repkama. 

9 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

a neznam,.ja npr,..negledam sad na taj chemistry toliko,.gledam vise da dovedem igrača koji mi se svidja u stvarnom svijetu a da odgovara mojoj poziciji,.,.jer npr,.ako on pase mojoj taktici i ako je dobro potkovan igrački,.chemistry ce bit dosta velik,..al neigra tu nista drugo,.osim samog tebe,..ako znas igrat,.nije problem jel chemistry 80-90 il 100

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

el vama sto laguje zadnjih 2 dana? do prije 2 dana super a sad imam lagove svaku tekmu

EUW LOL: frenkySTYLE
11 godina
offline
FIFA World free2play

potrosio 100k na paketice zbog MOTM Neymara i naravno banana na kraju :D Jedino dobro iz svega toga su ovi ugovori i Kompany duplikat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Na koju foru dobiti/kupiti najbolje igrace tipa CR ili Messi? Dal se vise isplati kupovati pakete ili vrebati na transfer marketu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice