FIFA World free2play

poruka: 533
|
čitano: 80.406
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
FIFA World free2play

Razmisljao sam se prebaciti na tu postavu, ali ne jos. Zbilja trazi dosta troska. Da odlicna ideja za Hazarda :D Evo vec 2x zaradjujem na Ibri u dva dana, Kupim ga za 250k i prodam za 350k. Zbilja lajlaksa zarada je kod ovih velikana, a princip jednostavan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Evo posto krecem igrat Fifu World trebao bih pomoc zanima da li su rijesili problem sa joystickom da se moze i igrat s njim i namjestat kontrole kako djeluje fut ukratko..

Ko hoce pomoc nek me doda na origin:Antonio1451998

Hvala unaprijed :)

"Ses"
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

w8 a second !? sta postoji pdv u fifa world , imao sam negdje oko 50coinsa , prodam madju za 7500 i nakon  toga imam 7160 coinsa O.o

 

 

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

ja igram na tipkovnici pa nzm nista o tome :P

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
TheVeky kaže...

ja igram na tipkovnici pa nzm nista o tome :P

jesu barem normalne kontrole na tipkovnici i da li mogu namjestat svoje kontrole?

"Ses"
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
mad9dog kaže...
TheVeky kaže...

ja igram na tipkovnici pa nzm nista o tome :P

jesu barem normalne kontrole na tipkovnici i da li mogu namjestat svoje kontrole?

nzm pod sta smatras da je normalno , ja sam otprije navikao da je w sprint , d pucanje , s dodavanje , a lob pa je meni to normalno :P , edit : postoji jos i alternativa gdje je wsad kretanje , a jk i slicne tipke udarci , shutovi i slicno...

 

koliko sam primjetio mislim da se nemogu mjenjat kontrole po svom izboru ...

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2014 17:30 (TheVeky).
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
mad9dog kaže...

Evo posto krecem igrat Fifu World trebao bih pomoc zanima da li su rijesili problem sa joystickom da se moze i igrat s njim i namjestat kontrole kako djeluje fut ukratko..

Ko hoce pomoc nek me doda na origin:Antonio1451998

Hvala unaprijed :)

Skines si lijepo ovaj emulator kopiras ga u folder i joY ce ti raditi. Kod ovih slika vidis gdje i kako ga trebas kopirati i ovo oznaceno ti omogucuje da si namjestis tipke kako hoces scime ces pucati i tome slicno, a mozda ti sve bude radilo pa si samo odaberes nacin klasik ili alternativno. 

http://www63.zippyshare.com/v/14779406/file.html

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
L1nNk kaže...
mad9dog kaže...

Evo posto krecem igrat Fifu World trebao bih pomoc zanima da li su rijesili problem sa joystickom da se moze i igrat s njim i namjestat kontrole kako djeluje fut ukratko..

Ko hoce pomoc nek me doda na origin:Antonio1451998

Hvala unaprijed :)

Skines si lijepo ovaj emulator kopiras ga u folder i joY ce ti raditi. Kod ovih slika vidis gdje i kako ga trebas kopirati i ovo oznaceno ti omogucuje da si namjestis tipke kako hoces scime ces pucati i tome slicno, a mozda ti sve bude radilo pa si samo odaberes nacin klasik ili alternativno. 

http://www63.zippyshare.com/v/14779406/file.html

ma ima joysticnk neki obicni xd kako da namjestim da mi gornja tipa u mom slucaj (trokut) bude FOR,s desne strane Krug(nabacivanje),Doljnja tipka (X) kratko dodavanje,i s lijeve strane Kocka šut

mislim jel mi mos po brojevima napravit ak niej prob 

"Ses"
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
mad9dog kaže...
L1nNk kaže...
mad9dog kaže...

Evo posto krecem igrat Fifu World trebao bih pomoc zanima da li su rijesili problem sa joystickom da se moze i igrat s njim i namjestat kontrole kako djeluje fut ukratko..

Ko hoce pomoc nek me doda na origin:Antonio1451998

Hvala unaprijed :)

Skines si lijepo ovaj emulator kopiras ga u folder i joY ce ti raditi. Kod ovih slika vidis gdje i kako ga trebas kopirati i ovo oznaceno ti omogucuje da si namjestis tipke kako hoces scime ces pucati i tome slicno, a mozda ti sve bude radilo pa si samo odaberes nacin klasik ili alternativno. 

http://www63.zippyshare.com/v/14779406/file.html

ma ima joysticnk neki obicni xd kako da namjestim da mi gornja tipa u mom slucaj (trokut) bude FOR,s desne strane Krug(nabacivanje),Doljnja tipka (X) kratko dodavanje,i s lijeve strane Kocka šut

mislim jel mi mos po brojevima napravit ak niej prob 

Skuzio sam..

"Ses"
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
mad9dog kaže...
mad9dog kaže...
L1nNk kaže...
mad9dog kaže...

Evo posto krecem igrat Fifu World trebao bih pomoc zanima da li su rijesili problem sa joystickom da se moze i igrat s njim i namjestat kontrole kako djeluje fut ukratko..

Ko hoce pomoc nek me doda na origin:Antonio1451998

Hvala unaprijed :)

Skines si lijepo ovaj emulator kopiras ga u folder i joY ce ti raditi. Kod ovih slika vidis gdje i kako ga trebas kopirati i ovo oznaceno ti omogucuje da si namjestis tipke kako hoces scime ces pucati i tome slicno, a mozda ti sve bude radilo pa si samo odaberes nacin klasik ili alternativno. 

http://www63.zippyshare.com/v/14779406/file.html

ma ima joysticnk neki obicni xd kako da namjestim da mi gornja tipa u mom slucaj (trokut) bude FOR,s desne strane Krug(nabacivanje),Doljnja tipka (X) kratko dodavanje,i s lijeve strane Kocka šut

mislim jel mi mos po brojevima napravit ak niej prob 

Skuzio sam..

Uslikao sam ti kako je kod mene ( tipke napravljene ) i radi funkcionalno, samo sam morao staviti alternative. I onda je kao na starom pes u X pass O nabac [] Pucanje i /_\ dupli pass. Jedino mi desna gljiva je u dizfunkciji pa su mi pobrkane kontrole zbog loseg joY a pa nema driblanja.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2014 17:50 (L1nNk).
11 godina
offline
FIFA World free2play

Par slika za laksi pocetak, Postavke, Gamepad, kako bih tim trebao izgledati, chemistry, i transfer trade tips za laksi nacin zarade. Kupis jeftinije prodas po average cjeni. Kockica pored igraca je njegova formacija - zeleno znaci da je odgovarajuca, žuta da je ok, a crvena da ne odgovara, kao i kopacka po istim kriterijima se racuna. Da bih dobili 100 kemiju izmedju igraca morate kombinirati igrace po slicnoj ili istoj formaciji kao i trenera i njihove pozicije. Odaberite Ligu i po njoj pravite svoju momcad jer chemistry najvise ovisi dali su vam igraci iz iste lige ili iz iste nacije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2014 18:57 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA World free2play

Pozdrav.

 

Bio sam instalirao igru i pobrisao u roku odmah dok sam vidio da se ne mogu mjenjat postavke kontrolera(joysticka). Sad brže bolje dok sam pobrisao igru me zanima dali postoji kakva kvaka za mjenjanje postavka na joysticku(PS2 joystick)?

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Imam pitanje jedno. U paketicu san dobia gutierezza, ST, kolumbijac kako mi ne triba isa san pogledat za koliko ga ljudi prodaju i vidin 10 000. Jel zna ko zasto se za toliko prodaje i za koliko se moze prodat?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
deathlegend kaže...

Imam pitanje jedno. U paketicu san dobia gutierezza, ST, kolumbijac kako mi ne triba isa san pogledat za koliko ga ljudi prodaju i vidin 10 000. Jel zna ko zasto se za toliko prodaje i za koliko se moze prodat?

Tesko da ce ti proci za tu cjenu, probaj s 7-8 pa polako spustaj cjenu. Nista ne gubis mozda netko i uleti. Ima dosta tih silver rare kartica. Ali slabo ih ljudi kupuju u Fifi World. 

11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...

Pozdrav.

 

Bio sam instalirao igru i pobrisao u roku odmah dok sam vidio da se ne mogu mjenjat postavke kontrolera(joysticka). Sad brže bolje dok sam pobrisao igru me zanima dali postoji kakva kvaka za mjenjanje postavka na joysticku(PS2 joystick)?

Imas sve vec navedene odgovore u ovoj temi. Emulator ti treba a sad koliko ce raditi ps2 Gamepad sve ovisi o compatibilnosti. COPY/PASTE

There is a fix to play the game with generic controllers (FIFA 12 doesn’t support generic controllers!) : 

Go to Start-> Run-> (or maybe press the Windows button + R) -> type Regedit -> HKEY_CUURET_USER ->

System-> CurrentControlSet-> Control-> MediaProperties-> PrivateProperties-> Joystick->OEM-> 

and there in some of the three folders you should find a file called OEMName-> Right Click on 

it -> Modify -> Rename USB Gamepad to ” Logitech Cordless RumblePad 2 ”

After download this Xbox 360 controller files and paste them in your main FIFA 12 Demo folder

Ovaj postupak radi za vecinu igara a link za DL ovog emulatora ti je malo iznad ovog posta.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.6.2014 20:38 (L1nNk).
9 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Mom prijatelju kad pokrene igricu chrasha cijelo vrijeme i pise da windows trazi rjesenje pa jel moze neko pomoc reinstallali smo oboje i fiu i orgin i patchali fifu i sve i opet nece molim sto prije neko pomoc 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Alkica00 kaže...

Mom prijatelju kad pokrene igricu chrasha cijelo vrijeme i pise da windows trazi rjesenje pa jel moze neko pomoc reinstallali smo oboje i fiu i orgin i patchali fifu i sve i opet nece molim sto prije neko pomoc 

 

Jedine dostupne opcije su, izbrisati save game, update napraviti, repair, maknuti folder iz origin a pokrenuti ponovo skidanje mozda 1mb i vratiti nazad u mapu origina, izbrisati origin, istalirati ponovo origin, pokusati pokrenuti kao run as administrator, promjeniti compability, ovisno koji ima sustav, i provjeriti dali ima sve drivere ili update, graficke, direct x, za drugo rijesenje nznam.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Alkica00 kaže...

Mom prijatelju kad pokrene igricu chrasha cijelo vrijeme i pise da windows trazi rjesenje pa jel moze neko pomoc reinstallali smo oboje i fiu i orgin i patchali fifu i sve i opet nece molim sto prije neko pomoc 

 

jel ok komp ili krntija od kompa ? jel ti frend igra jos koju igru ili online igru na tom kompu? da se moze zakljuciti jel do igre ,  do komp-a ili do internet  konekcije :P

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

Ma nije odlican je komp do igrice je 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

Kako izbrisat save game update jesam vec repair kako vec smo reinstallali igricu i run as administrator isto kako compability ima windows 7 ima sve komp je kupljen prije manje od godinu dana novi sistem nista nesteka masina 

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

I igra LoL i nista mu ne steka ima odlican fps grafu i ukljucen mu je shadows i sve na high 

 

11 godina
offline
FIFA World free2play
Obrises ovaj folder iz Dokumenata.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

Ma vec smo reinstallali i fifu i origin i opet sve skinili i patchali i nece stalno pise jedno te isto .. da windows trazi rjesenje i da ce obavjestit kad bude naslo .. 

11 godina
offline
Re: FIFA World free2play
Alkica00 kaže...

Ma vec smo reinstallali i fifu i origin i opet sve skinili i patchali i nece stalno pise jedno te isto .. da windows trazi rjesenje i da ce obavjestit kad bude naslo .. 

https://www.google.hr/#q=fifa+world+beta+crash+on+start

Trazi malo problem po google u, vjerovatno ces na neku fresh ideju naici, evo zadnja koju sam vidio jest iskljuci usb gamepad i slicno tome. 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

je*** mater ja EA, vec treci put ovako i samo stoji a ako izađen iz igre rančuna mi se ko izgubljen

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2014 16:28 (deathlegend).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA World free2play

haha LOL Pa sto vi svi ocekujete od Beta igre :D Igra se jos razvija. Postepeno mislim da ce se svi problemi vise manje popraviti, i da ce se s vremenom poboljsavati i pribliziti kvaliteti fife 14. Pa ovo je bio marketinski trik da se ljudima pokaze kakav je zapravo FUT i da sto vise ljudi preko fife world privuce prema orginalnoj verziji fife. Kao sto sam i sam napravio uzevsi Fifu 14. Sto se tice tih problema EA pravi greske, mislim da sad igra vise problema nego je to imala u ranijoj fazi, nesto naprave boljim ali kljucne stvari pokvare kao sto je stabilnost i normalno odigravanje utakmica.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2014 16:33 (L1nNk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play

pa koju pm misle nastavit razvijat ovu igru kad banalne stvari neznaju rjesit

13 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

5 puta danas ista stvar

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA World free2play

Decki jos uvijek nismo uspjeli rijesit problem napravio sam sve sto sam nasao na intenetu stalno crasha ni ne pojavi se slika samo onako sivo i odma me istog momenta izbaci molim vas pomoc neko dodajte me na skype alen.bosnjak13 pls ako netko zna 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA World free2play
Alkica00 kaže...

Decki jos uvijek nismo uspjeli rijesit problem napravio sam sve sto sam nasao na intenetu stalno crasha ni ne pojavi se slika samo onako sivo i odma me istog momenta izbaci molim vas pomoc neko dodajte me na skype alen.bosnjak13 pls ako netko zna 

 

a nzm sta da kazem , ja bi si na vasem mjestu napravio virtualnu masinu sa xp windowsom ( ili bilo koji drugi windows ovisi koji imate , ja bi odabrao xp jer bi najmanje mjesta zauzeo kod virtualne masine ) pa unutar tog xp windows-a tj unutar te virtualne masine instalirao fifa world i vidio jel bi tamo radilo ... :p

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice