FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.075.357
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Slozio sam postavu kojoj ni skripta ne moze puno. Barem ne za sad. Jednostavno su prebrzi u napadi da ovaj svih 90 minuta se brani.

Evo ovo je bila posljednja tekma. Zabivao je golove kako je htio ali sam stvorio previse sansi da bi bas sve ovaj mađar na golu obranio.

 Baci i ti custom taktiku i instrukcije. Ja sam krenio igrat 4-3-3(4) sa IF Nainggolanom, FUTMAS Vidalom i IF Allanom u vezi i imam 5/5 trenutno. Ljudi trce 90 min i sami uzimaju lopte i onda oko 60.min uvedem RTTF Kenta, RTTF Coronu i POTM Vardya koji jos zabiju bar 2 gola do kraja.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
JohnnyBlaze kaže...
cicek kaže...

Slozio sam postavu kojoj ni skripta ne moze puno. Barem ne za sad. Jednostavno su prebrzi u napadi da ovaj svih 90 minuta se brani.

Evo ovo je bila posljednja tekma. Zabivao je golove kako je htio ali sam stvorio previse sansi da bi bas sve ovaj mađar na golu obranio.

 Baci i ti custom taktiku i instrukcije. Ja sam krenio igrat 4-3-3(4) sa IF Nainggolanom, FUTMAS Vidalom i IF Allanom u vezi i imam 5/5 trenutno. Ljudi trce 90 min i sami uzimaju lopte i onda oko 60.min uvedem RTTF Kenta, RTTF Coronu i POTM Vardya koji jos zabiju bar 2 gola do kraja.

 Ubacim sutra custom jer sam vec na poslu, a tim sam objavio u cet nakon otvaranja nagrada jedino sam zamjenio if winalduma s scream milnerom cisto radi pasinga i wf* 

12 godina
offline
FIFA 20

Pogodite ko je izasel van na 0-0 i ja nisam dobil pobjedu. Vrh. Kakva je to pokvarena stoka. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 22:19 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Nikad se nije ni dobivala pobjeda

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Boixus Nois PS kaže...

Nikad se nije ni dobivala pobjeda

 Ma isel sam mu 1v1 na golmana. Tup, izasel van. Poljak, naravno. Znam da se nije dobivala, samo nisam napisal kad je izasel.

 

Evo ga. Macan u akciji. Aim, shot, goal. To je to. Nevjerovatna kontrola lopte.

 

EDIT: update nakon 6 tekmi. Strasno korisna kartica. Ima ga svugdje. Jos jednom, kontrola lopte je nevjerovatna, lijeva noga i finess su cudo. To kak prolazi kroz igrace sa left stick driblingom je stvarno fenomenalno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 23:13 (SimeKZ).
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

Necu igrat WL , nego rivalse...

 

Idem igrat 6 utakmica 6 poraza...Ne igrivo...N ekazem da bi sve pobjedio ali da nisam zabio 2 gola u 6 utakmica a imao sam skill rating 1600...

 

Seems legit.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Prodao sam totgs Ter Stegena jer ga ovi anonimusi iz La Lige buse kao zaku. Cak je jednu svijecu boksovao sam sebi pod gredu.

Inace mnogo sranja se desava u zadnje vrijeme bez obzora sto su se bolji igraci spustili u nize div., zbog zadataka.

 

Osjecam se kao da sam u nekom ratu i sa EA i sa bezobraznim protivnicima.

 

Nisam od onih koji drze na klupi bronze igrace, iako bi trebao jer meni su se sranja pocela desavati od kada sam se docepao dobrih kartice.

 

Cak saam u jednom trenutku imao Gattusa 87, ali kartica je izgubljena u vremenu i prostoru, plus je nesposoban uputiti obican pass. Kasnije sam vidio da je onaa kartica 85 skuplja, sto  je apsurd, ali kada sam pogledao statse, sve mi je bilo jasno.

 

Trenutno je operacija Tonali u tijeku i rjesio sam jucer vise od pola klubova. Imao sam srece da svaki put kada bi rjesio jedan klub, u packu bi uletilo nesto sto bi donijelo dovoljno coinsa za sljedeci klub. Ako se ovako nastavi, moga bi ga dobiti dzabe, ne racunajuci vrijeme potrage i kupnje igraca.

 

Igrao sam 2 puta protiv njega i odusevio me, plus imam neki dobar osjecaj da je to TO.

 

 

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Sad sam dobio po nosu upravo. Fakat bi trebalo maknuti finte pa da vidimo tko kako igra. Oval lik svaka mu cast znao je valjda svaku fintu s desnim analogom ali napraviti napad nije znao. Al dobro EA je slozio da kad radis finte branic postane glup i bira krive animacije. I jos povrh tog sveg ce se svaka lopta odbiti natrag k njemu ako mu je pecnes.

 

 

 

Stay farward, stay central za ST

Stay farward, get in begind za LF,RF

Get in the box, get farward, cower center - Griezman

stay back, stay on the edge, cover center - Kante 

Cover center - Milner

Stay back za LB,RB

Conservartive int. CB

Sweper, comes for crosses GK

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

10-0 ,idemooo 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Sad sam dobio po nosu upravo. Fakat bi trebalo maknuti finte pa da vidimo tko kako igra. Oval lik svaka mu cast znao je valjda svaku fintu s desnim analogom ali napraviti napad nije znao. Al dobro EA je slozio da kad radis finte branic postane glup i bira krive animacije. I jos povrh tog sveg ce se svaka lopta odbiti natrag k njemu ako mu je pecnes.

 

 

 

Stay farward, stay central za ST

Stay farward, get in begind za LF,RF

Get in the box, get farward, cower center - Griezman

stay back, stay on the edge, cover center - Kante 

Cover center - Milner

Stay back za LB,RB

Conservartive int. CB

Sweper, comes for crosses GK

 

U ovoj fifi finte bas i nisu ucinkovite. Jedino je dobro koristiti drag back i ball roll.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
ValentinoKr kaže...
cicek kaže...

Sad sam dobio po nosu upravo. Fakat bi trebalo maknuti finte pa da vidimo tko kako igra. Oval lik svaka mu cast znao je valjda svaku fintu s desnim analogom ali napraviti napad nije znao. Al dobro EA je slozio da kad radis finte branic postane glup i bira krive animacije. I jos povrh tog sveg ce se svaka lopta odbiti natrag k njemu ako mu je pecnes.

 

 

 

Stay farward, stay central za ST

Stay farward, get in begind za LF,RF

Get in the box, get farward, cower center - Griezman

stay back, stay on the edge, cover center - Kante 

Cover center - Milner

Stay back za LB,RB

Conservartive int. CB

Sweper, comes for crosses GK

 

U ovoj fifi finte bas i nisu ucinkovite. Jedino je dobro koristiti drag back i ball roll.

 Neznam onda koju fifu ti igras. Dosta da ti ball roll napravi i igrac ti ide s krivom nogom radit tackle. Ovaj o kojem sam pricao prije ne bi imao jedan sut po golu da nije drkao po analogu.

 

 

Evo odmah sljedeca koja ga je ne znam kojim cudom dofurala do produzetaka al tu je popustio i on i EA.

12 godina
offline
FIFA 20

Fakat se naradis da dobijes 3-2 dok on ne zna centar proc. 6-0 trenutno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Sad sam dobio po nosu upravo. Fakat bi trebalo maknuti finte pa da vidimo tko kako igra. Oval lik svaka mu cast znao je valjda svaku fintu s desnim analogom ali napraviti napad nije znao. Al dobro EA je slozio da kad radis finte branic postane glup i bira krive animacije. I jos povrh tog sveg ce se svaka lopta odbiti natrag k njemu ako mu je pecnes.

 

 

 

Stay farward, stay central za ST

Stay farward, get in begind za LF,RF

Get in the box, get farward, cower center - Griezman

stay back, stay on the edge, cover center - Kante 

Cover center - Milner

Stay back za LB,RB

Conservartive int. CB

Sweper, comes for crosses GK

 

Ako igras protiv 4231 postave ukljucis attacking fullbacks u onim opcijama napada. S time mu forsiras obranu da se siri makar ne dodao ni jednu loptu na bok. Bez te opcije te ceka zid od 4 branica i 2 CDM-a.

 E zaboravio sam jos napisat jednu foru pa citiram sve da bude sve zajedno.

12 godina
offline
FIFA 20

Vidis jbt... Attacking fullbacks pa je primoran drzat siroko obranu. U picku, kak se ne sjetih toga. Hvala cico. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Vidis jbt... Attacking fullbacks pa je primoran drzat siroko obranu. U picku, kak se ne sjetih toga. Hvala cico. 

 Samo pazi na kontre ili branicima daj bicikle da naganjaju neymare i mbbapee kad krenu letit. :D

 

Obicno nije problem jer ovaj nema pojma sta se dogada. Vec sam par timova s kojima bih prije imao problema držao na njihovoj polovici i onda kad tad zabijes, jedna od 15 u okvir mora uci. I kad uđe tad fino proslavis kak covjek i ovaj zivcan i nemocan lupi all in i cekas tad jos jedan gol. Opet fina proslava i pauza da svakom od igraca posebno cestitas, a on u meduvremenu prekine jer mu nije jasno zasto mu vise obrana ne igra sama. Reklo bi se eye for an eye. :D

12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Vidis jbt... Attacking fullbacks pa je primoran drzat siroko obranu. U picku, kak se ne sjetih toga. Hvala cico. 

 Samo pazi na kontre ili branicima daj bicikle da naganjaju neymare i mbbapee kad krenu letit. :D

 

Obicno nije problem jer ovaj nema pojma sta se dogada. Vec sam par timova s kojima bih prije imao problema držao na njihovoj polovici i onda kad tad zabijes, jedna od 15 u okvir mora uci. I kad uđe tad fino proslavis kak covjek i ovaj zivcan i nemocan lupi all in i cekas tad jos jedan gol. Opet fina proslava i pauza da svakom od igraca posebno cestitas, a on u meduvremenu prekine jer mu nije jasno zasto mu vise obrana ne igra sama. Reklo bi se eye for an eye. :D

 Ma svejedno protivnicka krila odu bili moji LB i RB tamo ili ne. Sirinu u napadu treba imat to se slazem, al nazalost ispadas debil ponekad ak to radis.

Obolim na tekme gdje nr znam vise kud da proguram loptu a da bude gol. Onda jednostavno cekam malu rupu, gurnem kroz prostor i iz prve rokam. Ako cekam, uz delay, nece bit nicega. Odma flis i gotovo. Zato na poluvremenu stavljam IF Wernera na RCAM a Sona selim na ST posto ima 5* WF. 

 

8-0 sam, al je delay sad vec jalo osjetan. Navecer se nadam nekom miru sa konekcijom. Makar da zavucem do 20 odigranih. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...

Vidis jbt... Attacking fullbacks pa je primoran drzat siroko obranu. U picku, kak se ne sjetih toga. Hvala cico. 

 Samo pazi na kontre ili branicima daj bicikle da naganjaju neymare i mbbapee kad krenu letit. :D

 

Obicno nije problem jer ovaj nema pojma sta se dogada. Vec sam par timova s kojima bih prije imao problema držao na njihovoj polovici i onda kad tad zabijes, jedna od 15 u okvir mora uci. I kad uđe tad fino proslavis kak covjek i ovaj zivcan i nemocan lupi all in i cekas tad jos jedan gol. Opet fina proslava i pauza da svakom od igraca posebno cestitas, a on u meduvremenu prekine jer mu nije jasno zasto mu vise obrana ne igra sama. Reklo bi se eye for an eye. :D

 Ma svejedno protivnicka krila odu bili moji LB i RB tamo ili ne. Sirinu u napadu treba imat to se slazem, al nazalost ispadas debil ponekad ak to radis.

Obolim na tekme gdje nr znam vise kud da proguram loptu a da bude gol. Onda jednostavno cekam malu rupu, gurnem kroz prostor i iz prve rokam. Ako cekam, uz delay, nece bit nicega. Odma flis i gotovo. Zato na poluvremenu stavljam IF Wernera na RCAM a Sona selim na ST posto ima 5* WF. 

 

8-0 sam, al je delay sad vec jalo osjetan. Navecer se nadam nekom miru sa konekcijom. Makar da zavucem do 20 odigranih. 

 Vidis na Sona sam uopce zaboravio. Sacekam sad da vidim sta ce doci od sbc-a pa probam s sonom u napadu. Malo martiala zeza 3* wf ali svejedno je na 21 tekma i 21 gol.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...

 Ovo se meni danas desilo sa Perisicem. 

8 godina
offline
FIFA 20

Evo sta je fut gameplay i koja sranja se desavaju. Decko igra 3 diviziju dopisivali smo se posle tekme i on mene pita da li imam nekog da igra ko je dobar da nadoknadi kad ja gubim 😂 a i ja bih to njega pitao da sam bio na njegovom mestu, evo sta se desilo. 

Prvo poluvreme on vodi sa 4:0 razmisljao sam i o rq al aj rekoh necu igram do kraja. 90 minut 4:4 😂, produzetci... 120 minut 5:4 za mene i win. Evo vam i golovi i ko god kaze da je ova igra normalna taj nije normlan 😞

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 20

Raqe quit :D

100% 100%
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2020 20:32 (JohnnyBlaze).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Uf prokleti je ovaj son  gold 3 trenutno i dva poraza. Lov na elite krece sutra.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Otvorio preko 100paketa cijeli klub jos ubacio u upgrade packove i nista i to nakon 3 tjedna ne igranja. Hahaah... Sretno svima

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Kad te netko mora dobit, mora. 

Od 85 do 90min sam bil 5x sam u njegovih 16m i svaki puta je VVD blokiral s leđa i ubil Kanea. Ne vjerujem da sam izgubio ovo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
FIFA 20

probao sam igrat rivalse ali se neda uopce koliko laga.

A da ne govorim o tome kad moram igrati sa levatima zbog icon swapsa.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Pogledajte mu tim. Sad zamislite zid od ovih 6 igraca plus wright ispred njih koji ti ganja igrace. Zanimljivo? Je. 

Sad zamisli kad udes u 16m. Bernardo Silva naletava u punom trku, udaras loptu, ide u 90,raslje. Areola vadi iz njih. Hahahahahaha. 

Nakon 8-0 samo ide dolje. 10-2.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Meni je super sad igrat rivalse i gledat panjeve koji su naučili igrat samo sa meta karticama pa dok odrađuju tokene sa prosječnim karticama imaju priličnih problema :)

Jednostavno ne znaju igrat, imaju šablone koje stalno guraju bez obzira što nemaju primjerene igrače za to.

 

Posebno su mi zanimljivi slučajevi koji igraju drop back čak i kad gube i kad ih zajebavam s dodavanjima u svojoj polovici.

Neki ili ne kuže da ih jebem ili stvarno misle da ću napraviti neku glupu grešku pa će iz kontre zabiti.

Ima nekih koji počnu drop back pa kad im zabijem krenu u napad, al neki brate mili čekaju cijelu utakmicu na svojoj polovici - što čekaju jebo ih led?!

 

Pošto sam jučer dobio duplog untradable Kroosa, na kraju sam složio Bernarda Silvu i u jednom od paketa čak i dobio zlatnog Bernarda :)

Odigrao sam samo jednu utakmicu s njim i čini mi se bijesna kartica.

Doduše, protivnik je bio kanta za napucavanje pa je Bernardo u toj utakmici zabio 2 gola i imao 2 asistencije, ali bez obzira na to, mislim da je riječ o prilično dobroj kartici.

 

I za kraj moram, kao onomad kolega Maverick što je Kanea hvalio, par riječi o Ronaldu... majko mila kakva kartica.

Mislim da je i on malo pokvaren kao Sissoko jer ima agresiju nekih 60, a ponaša se kao da ima 160 - ne kužim u čemu je štos.

On kad izgubi lotpu, ili neki njegov suigrač, trči za njom sam, ničim izazvan, lud skroz :)

 

BTW

Ziyecha sam rješavao pa sam igrao par utakmica s njegovom loan karticom i također se čini vrlo zanimljiva kartica.

Ima odičan pas tako da sam s tom loan karticom uspio riješiti onaj zadatak 3x lob u prostor... a Ronaldo samo čeka da Ziyech dobije loptu i sprema se k'o pit bull da ujede :)

 

Evo i za kraj jedan gol Ronalda kakav se rijetko viđa, a upravo mu je Ziyech nabacio... mislim čak da mu je desna slabija noga, ali nema frke kad mu je u passingu sve preko 90 :)

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Zao mi potrositi ove tri kartice 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Kad te netko mora dobit, mora. 

Od 85 do 90min sam bil 5x sam u njegovih 16m i svaki puta je VVD blokiral s leđa i ubil Kanea. Ne vjerujem da sam izgubio ovo. 

 Toplo ti preporucam da odkantas kanea i stavis martiala u spicu s engine chemom. 

12 godina
offline
FIFA 20

Brijes? Onaj rttf? Nekako mi Kane ima 100 tekmj 100 golova.

 

Evo jednog svabe. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 0:39 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice