Farming Simulator 2017

poruka: 568
|
čitano: 169.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
sstrmi kaže...

Nema to veze bio org ili ne,fileovi su totalno isti.Kod njega je nešto drugo problem

Koliko sam samo igri igrao piratski pa sad imam org na steamu i isto rade

 pa ako je sve isto, onda nisi trebal kupiti original pa bi ti sve radilo bez problema...aj daj, covjece, povlacim se iz ove rasprave....

7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Ja msm da sam nasao odgovot za moj problem kada sam htjeo da pokrenem giants editor iskocilo mi je obavestenje da moja grafika ne podrzava shader model 3.0 i sad je verovatno u tome problem zbog cega nece da pokrene mapu
12 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
kicmabrajker kaže...
sstrmi kaže...

Nema to veze bio org ili ne,fileovi su totalno isti.Kod njega je nešto drugo problem

Koliko sam samo igri igrao piratski pa sad imam org na steamu i isto rade

 pa ako je sve isto, onda nisi trebal kupiti original pa bi ti sve radilo bez problema...aj daj, covjece, povlacim se iz ove rasprave....

 Možda sam kupio jer sam fan igre?ti i dalje vjeruj da FS neće raditi jer je piratska samo nemoj zbunjivati ljude

Micko910 kaže...
Ja msm da sam nasao odgovot za moj problem kada sam htjeo da pokrenem giants editor iskocilo mi je obavestenje da moja grafika ne podrzava shader model 3.0 i sad je verovatno u tome problem zbog cega nece da pokrene mapu

 Lako moguće,još ako je neka stara integruša nebi bilo čudno

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
sstrmi kaže...
kicmabrajker kaže...
sstrmi kaže...

Nema to veze bio org ili ne,fileovi su totalno isti.Kod njega je nešto drugo problem

Koliko sam samo igri igrao piratski pa sad imam org na steamu i isto rade

 pa ako je sve isto, onda nisi trebal kupiti original pa bi ti sve radilo bez problema...aj daj, covjece, povlacim se iz ove rasprave....

 Možda sam kupio jer sam fan igre?ti i dalje vjeruj da FS neće raditi jer je piratska samo nemoj zbunjivati ljude

Micko910 kaže...
Ja msm da sam nasao odgovot za moj problem kada sam htjeo da pokrenem giants editor iskocilo mi je obavestenje da moja grafika ne podrzava shader model 3.0 i sad je verovatno u tome problem zbog cega nece da pokrene mapu

 Lako moguće,još ako je neka stara integruša nebi bilo čudno

aj ziv i zdrav bio...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

Stari moj, ti si pukao. I ja imam pirat pa igram bez ikakvih problema. Izmišljaš toplu vodu. Shvati da se igrica nebi uopce niti pokrenula do "menu-a" da je problem u piratskoj igri. Pa nema igra DENUVO čovječe božji. Najozbiljnije, nije uopće problem u piratskoj igri. Al očito ti neide u glavu da se igra pokreće, ali da neće učitati mapu... al naravno, sad ćeš kao što je i red, dalje vrtiti po svome...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Ati radeon ×1600 512mb 128 bita
7 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
Ajd jebes igricu nece pa jbg necete se valjda oko toga svadjati a i u ostalom ovde je otvorena tema o dolazecem farmingu 2017
11 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017

Istina da, ne vrijedi se svađati oko igre. Ali stvar je u tome što se bug forum pretvara u glupost lagano. Pun je prepametnih ljudi koji nemaju pojma. Svaki put kad ja tržim pomoć, uvijek se javi netko prepametan... samo kažem... 

11 godina
offline
Farming Simulator 2017

micko, jesi li ti probao ono sto sam ti poslao u pm? ako mu proradi, onda je definitivno bila greska u cracku....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Farming Simulator 2017
Micko910 kaže...
Ati radeon ×1600 512mb 128 bita

 Onda nebi bilo čudno što ne radi.Koji je ono dx fs 15?

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Evo napokon malo i gameplay-a.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2016 14:43 (prc12).
 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Farming Simulator 2017

Evo i 25min gameplaya. 

 

Moj PC  
2 0 hvala 3
12 godina
offline
Farming Simulator 2017

Možda se ovaj FS i bude igrao jedno 100h 

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

hvala za novosti, prsti me svrbe

 

nego, ima li novosti o tome da vrate PDA?

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
prc12 kaže...

Ovo sa google translateom prevedeno na engleski sa jedne stranice. 

 

  • Three Different fertilizer levels
    (manure / applying slurry + under plow, verdure incorporated >> green manure and fertilizer spreading / spraying)
  • Plowing is necessary for full increase in revenues (Can be disabled by option)
  • Meadows are maintained with a Grass tines (acting as "fertilization" to increase earnings)
  • Moreover there should be a meadow roller
  • Two new performance crops (sunflower, soybeans), oil radish catch crops for green manure
  • Seeds, fertilizers, feed, etc. must pallet (other sources speak of BigBags) to buy
  • Sowing machines should be able to directly be filled by BigBag / pallet or alternatively as usual by Trigger
  • Train and (portal) cranes are fully operable / mobile
  • Objects with the platform car (Ballcarts) be transported (such as bales, pallets / BigBags, equipment, trunks) can be backed up using tension belts
  • Small objects below a certain weight limit can be directly influenced by the character.
    (D. H. be small tree trunks / branches in the choppers, playing basketball)
  • Lighting has been completely revised (reflections, dynm. Lights etc)
  • "Simulation" of tire pressure (Attachments / weights allow the vehicle to something "in the ground" fall / tire deform)
  • Vehicles default "Multifruit" capable
    (d. H. Filltypes are called "bulk" defined and incorporated into a file - so new fruit can be added easily)
  • Manual engine start and "Stop & Go Pedal" (Power Shuttle) can be activated via the menu option
  • Rent of tractors / equipment is now also possible
  • A MANITOU Telehandler and a JOSKIN Livestock trailer are now also one of the party
  • Animals need now in the base game of water (THANKS, long enough hats lasted!)
  • must be cleaned by FL - Stable contaminated by food residues etc
  • Animals reproduce. (Love is in the air!)
  • Chickens can not be purchased but are from the outset on the farm - eggs can be collected as usual.
  • Vehicles are buying configurable (engine, transmission, FL console, tires, paint and rim color) and can be subsequently converted (twin tires grow etc.) and have only a certain life - after rising maintenance costs and the value drops
  • Silo capacities are limited. Corresponding extensions can be purchased
  • Other new placeable objects are a workshop, Water Tower (from another is also mentioned)
  • Helper drastically revised (see + drive around, pick seeds + fertilizer / manure own gem input either by the Court or the BGA and various outfits for the helpers, Clear status messages Can obstacles)
  • Menu updated! That means in detail: overview Map menu has zoom capabilities (no more hassle when you want to undo a particular device, for example.), Advanced options (particularly well in terms of graphics settings) (Lord Giants has a view with us!)
  • Synchronization in multiplayer significantly accelerated
  • At the modding front of Maya Exporter is probably only officially supported

 

I još jedan screenshot:

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/13735524_1852848174943514_1920263136749305856_o.jpg

 

 Dal ovo znaci da ce se moc upravljat vlakom i dizalicom?

10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

 

 

novi trailer

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.9.2016 16:12 (krokodil).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Farming Simulator 2017

Znate kako se razne udruge često bune da su igre previše nasilne? E pa izgleda da ne valja ni kad nema nasilja:
http://gameperspectives.hr/peta-zatrazila-da-farming-simulator-17-sadrzi-snimke-klanja-svinja/

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Farming Simulator 2017

ako se dobro sjećam negdi je rečeno da će svaki petak biti update noviteta ali ne nalazim baš svježe vijesti?

imaju probleme ili čekaju listopad i "vađenje masti"..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Farming Simulator 2017
bivsi branitelj kaže...

ako se dobro sjećam negdi je rečeno da će svaki petak biti update noviteta ali ne nalazim baš svježe vijesti?

imaju probleme ili čekaju listopad i "vađenje masti"..

 na njihovoj facebook stranici imaš puno novosti ,možda i instagram?

12 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

znam da nije novost od FS 17, ali me zanima vaše mišljenje.... za Pure farming 17 ... tvorci dying lighta se bacili na novu igru.

 


 

Bit ce ovo zanimljiva godina za nas farmere :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 8:19 (jerdna).
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Farming Simulator 2017

Novi trailer

 

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice