Far Cry 4

poruka: 777
|
čitano: 151.750
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Far Cry 4

Ocu ja to moc pokrenit sa Q6600@3GHz, 4GB DDR2 i HD5770 1GB???

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
tnakir kaže...

Ocu ja to moc pokrenit sa Q6600@3GHz, 4GB DDR2 i HD5770 1GB???

Moći ćeš sigurno na nekim low / prema medium detaljima.

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
14 godina
offline
Far Cry 4

Death by Far Cry 4

 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

Moja konfiguracija, maksimalne postavke, (sjene High, SSAO + nvidia godrays + SMAA) od 35 - 45 FPS

 

Velika razlika nvidia god rays vs volumetric:

 

nvidia godrays --- volumetric

 

nvidia godrays --- volumetric

 

No treba sačekat release day patcheve!

Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 4
E5700 i R7 260x uz 8 GB D3?
12 godina
offline
Far Cry 4

Igra leti cak i na mom prastarom Phenomu, high/ultra fps je oko 30-40.

Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Far Cry 4

Da, lijepo klizi igra na Ultra postavkama, bilo mi je uključen MSAA na 8x koji grafu zakolje doslovno pa je bilo jakih dropova... Skužio sam da kod Antialiasinga kod TXAA i MSAA Nvidia ima dosta problema kao npr. nagle promjene osvjetljenja, artefakti, jednostavno igra izgleda za k. a kod Ambient Occlusiona na HBAO+ jako se slika zatamni ali vjerujem da će ubrzo izdati driver koji će to riješiti.

 

Ovaj na slici što se napušava s majmunima me nasmijao dobro :)

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Far Cry 4
vrinho kaže...

Da, lijepo klizi igra na Ultra postavkama, bilo mi je uključen MSAA na 8x koji grafu zakolje doslovno pa je bilo jakih dropova... Skužio sam da kod Antialiasinga kod TXAA i MSAA Nvidia ima dosta problema kao npr. nagle promjene osvjetljenja, artefakti, jednostavno igra izgleda za k. a kod Ambient Occlusiona na HBAO+ jako se slika zatamni ali vjerujem da će ubrzo izdati driver koji će to riješiti.

 

 

To će rješiti dva patcha na release day jer im to i piše u opisu!

11 godina
offline
Far Cry 4

trebam unistiti neki kamion ili ga oteti pa vratiti, slon divlji preprecio put kamionu i ovaj se zabio i poginuo ja lijepo bez muke uzeo kamion i vratio ga :D

 

 

malo smo prosirili mapu 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 15:32 (dennocro).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry 4

Ima li još netko one crne sjene?

 

StariGad_HR @battlefield
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Far Cry 4

meni se desava da kad odem u sjenu planine da bude sve crno ko da je mrak, to su rekli rjesiti na dan izlaska igre sa 2 fixa

 

evo danas malo voznje po mapi i letenje sa wingsuitom 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 17:19 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

 jako cudne graphic settingse ima FC4

 

kad stavim na ultra @ 1200p ide oko 100tinjak (80 avrg) dok nvidia 40ak50ak ! lol ! a razlika nikakva !!!

 

kod 4k ultra mi je AA ugasen i osvjetljene na HBAO+ 55-65 fps-a v sync off , on 60 lock  anv necu ni spominjat 

 

jako lose je optimizirana , cekaju se patchevi ....

 

 

e da onaj motion blur je uzas ! + crne sjene na SSBC osvjetljenju {#}

 

 

kaj se tice price jos je rano za rec ali za sada je ok {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 17:45 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Ja imam čudan bug naime ne prikazuje mi mapu kada stisnem M.  Također i na izbornom ekranu samo je sve crno ostalo sve normalno prikazuje i skills ,crafting samo mapa je crna a već sam otključao neke lokacije. Ima netko sličan bug ?

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
maxis kaže...

Ja imam čudan bug naime ne prikazuje mi mapu kada stisnem M.  Također i na izbornom ekranu samo je sve crno ostalo sve normalno prikazuje i skills ,crafting samo mapa je crna a već sam otključao neke lokacije. Ima netko sličan bug ?

Evo ja sam upravo htio napisati to. Identican problem. Valjda ce taj patch srediti to + jos osvjetljenje sto su vec pojedini spomenuli.

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 19:19 (SPY).
13 godina
offline
Far Cry 4

I kod mene je tako, zato i čekam patcheve koji će riješiti probleme. Nema smisla ovako igrati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Far Cry 4

...za crne sijene samo Ambient Ocl. smanji na SSAO, a što se tiče mape i crnog ekrana samo rename(ne brisati možda budu trebale poslije) datoteke patch.dat i patch.fat, a nalaze se u data_win32 i sve je Ok onda..

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 19:36 (lion002).
Moj PC  
5 0 hvala 5
16 godina
offline
Far Cry 4

jel se i vama desi da vam restarta misiju , pojavljuje se save tokom igre ali kao da ne registrira {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4

Meni ne sve normalno radi oko sejvanja

sake08
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
4mal kaže...

jel se i vama desi da vam restarta misiju , pojavljuje se save tokom igre ali kao da ne registrira {#}

Imas vec c..kfix "negdje" upravo to ispravlja... Nesto razmisljam da bi ovom UBISOFTU bilo prikladnije da preimenuju ime u "PATCHSOFT" il' "UBIPATCH" tako nesto...

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.11.2014 20:18 (SPY).
11 godina
offline
Far Cry 4

Što se tiće crnih sjena ima 2 moguća rješenja: jedno je da stavite shadows na medium, ne high, a drugo koje sam sam skužio jer mi prvo nije pomoglo je da sam stavio Ambient Oculssion na SSAO a bio je na SSBC prije
A mapa se popravi tako da rename-ate fileove  patch.dat i patch.fat u bilo što drugo, oni su u folderu data_win32

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 4

meni samo jedan bug, presao sam misiju i nakon toga mi bude crni ekran nemogu se micati a ni save, nego moram ponovo u igru uci pa sam tu misiju preskocio posto je nebitna

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 4
Butcher kaže...

Ima li još netko one crne sjene?

 

stavi SSAO i maknut ce se sjene.

9 godina
odjavljen
offline
Far Cry 4

ja evo instalirao igru, postavio na ultra detalje i igrica mi radi na nekim lijepim 54 - 62 fps-a. isla mi je i na HBAO+ ali onda one neke sjene ne rade kako treba, ali tada sam imao 5 fps manje. ali sada sa SSAO i sa rjesenim sjenama, mi igrica svejedno leti i ima prelijepu grafiku. 

svaka cast na optimizaciji, da je bar AC tako prosao :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 4

Igra mi se sruši odmah na početku kada u onoj kući se spustim niz stepenice i krenem otvorit vrata i sruši se. Imam piratsku verziju. Da li netko zna riješenje. 

http://valid.canardpc.com/2gp8dx
 
0 1 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 4
Ivanjino96 kaže...

Igra mi se sruši odmah na početku kada u onoj kući se spustim niz stepenice i krenem otvorit vrata i sruši se. Imam piratsku verziju. Da li netko zna riješenje. 

i meni je tako bilo, lega kaze da je i njemu te da je ponovno pokrenio i radi. eh sad ne znam. probaj postavidi SSAO u opcijama i onda.

12 godina
offline
Far Cry 4

Igra je odlicna, a posebno grafika

 

Najjace mi je bilo kada sam malo hodao po selu i samo odjednom me je napao orao iz cistog mira, sasro sam se ko pic*a :)

Moj PC  
14 0 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 4

sva sreca mozes se obraniti da vidis kako orlovi nose svinje i ostale bezopasne zivotinje

 

 

lovim bengalske tigrove i naidjem na 2 kako se bore, jedan ubije drugog i ja ovog dokrajcim...mene jos jedino zna hebati zvuk samo odjednom nestane i moram izaci iz igre i ponovo uci..

uf koje dobre misije na himalaji...

 

u free voznji nema snijega kolko sam skuzio ili ce doci poslje, neke misije koje sam obavio su bas bile na himalaji na visini preko 7000m, ali ti nisam isao ja bas do tog mjesta nego me kao sacekao covjek i bik ako je to bik i samo sam se pojavio na toj visini i misiji

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2014 4:05 (dennocro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 4

Wot? Kako vi vec igrate? Kaj nije trebalo bit 18.?

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 4

tpb...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Rocinante2112 kaže...

tpb...

A po drugim temama sve Legit se piše i linka dok igre nedođu na t0rr3nte.

http://www.pohrani.com/f/3u/Cz/1dNwXcAB/da4119b2e120d975a661ecb0.jpg
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice