Far Cry 4

poruka: 777
|
čitano: 151.586
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Pozz,sta treba da uradim ,koji zadatak da me pusti u podrucja desno na mapi?!

Ima onaj veliki most i kad god dodjem do njega kaze vrati se nazad ,opasnost i sl.?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Far Cry 4
genius_ kaže...

Pozz,sta treba da uradim ,koji zadatak da me pusti u podrucja desno na mapi?!

Ima onaj veliki most i kad god dodjem do njega kaze vrati se nazad ,opasnost i sl.?

 Prelazi glavne misije, nakon jedne ce ti otkljucati taj dio, ne znam sad tocno nakon koje

15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
macgyver kaže...
genius_ kaže...

Pozz,sta treba da uradim ,koji zadatak da me pusti u podrucja desno na mapi?!

Ima onaj veliki most i kad god dodjem do njega kaze vrati se nazad ,opasnost i sl.?

 Prelazi glavne misije, nakon jedne ce ti otkljucati taj dio, ne znam sad tocno nakon koje

 Pa i jeste problem sto ne znam koje su glavne misije?Imam samo ono slovo N gdje me ona treba salje u arenu ?!

 Gdje je u meniju spisak misija ?!

12 godina
odjavljen
offline
Far Cry 4

Ljudi pozdrav.
Igrao sam davno trojku i presao je (jos kada je izasla), pa sam skoro nadogradio komp i ne znam dal da igram cetvorku?...
Trojka me je u poslednjim fazama igre tesko smorila, ali mi je vecim delom bila fenomenalna.
Igrao sam sve Far Cry igre do sada, pa mi nesto glupo da i ovu ne odigram, medjutim, po recenzijama sam video da je igra "ista" kao trojka, samo promenjena lokacija, da ne bude zabune ja volim planine, ali ne znam dal Far Cry tu lezi posto su sve igre pre cetvorke bile tropske i nekako sam se tu vise navikao.
Jel ista u cetvorci bolje od trojke?
Dal da je odigram?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Comi123 kaže...

Ljudi pozdrav.
Igrao sam davno trojku i presao je (jos kada je izasla), pa sam skoro nadogradio komp i ne znam dal da igram cetvorku?...
Trojka me je u poslednjim fazama igre tesko smorila, ali mi je vecim delom bila fenomenalna.
Igrao sam sve Far Cry igre do sada, pa mi nesto glupo da i ovu ne odigram, medjutim, po recenzijama sam video da je igra "ista" kao trojka, samo promenjena lokacija, da ne bude zabune ja volim planine, ali ne znam dal Far Cry tu lezi posto su sve igre pre cetvorke bile tropske i nekako sam se tu vise navikao.
Jel ista u cetvorci bolje od trojke?
Dal da je odigram?

 Trojka je bolja za klasu bar meni !

16 godina
offline
Re: Far Cry 4
genius_ kaže...
macgyver kaže...
genius_ kaže...

Pozz,sta treba da uradim ,koji zadatak da me pusti u podrucja desno na mapi?!

Ima onaj veliki most i kad god dodjem do njega kaze vrati se nazad ,opasnost i sl.?

 Prelazi glavne misije, nakon jedne ce ti otkljucati taj dio, ne znam sad tocno nakon koje

 Pa i jeste problem sto ne znam koje su glavne misije?Imam samo ono slovo N gdje me ona treba salje u arenu ?!

 Gdje je u meniju spisak misija ?!

Nema u meniju "spiska misija". Trebaš prolaziti zadano, uključujući i arenu, koliko se sjećam.

Nakon nekog od zadatka će ti se otvoriti misija kojom kamionom uništavaš zid na tom mostu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Comi123 kaže...

Ljudi pozdrav.
Igrao sam davno trojku i presao je (jos kada je izasla), pa sam skoro nadogradio komp i ne znam dal da igram cetvorku?...
Trojka me je u poslednjim fazama igre tesko smorila, ali mi je vecim delom bila fenomenalna.
Igrao sam sve Far Cry igre do sada, pa mi nesto glupo da i ovu ne odigram, medjutim, po recenzijama sam video da je igra "ista" kao trojka, samo promenjena lokacija, da ne bude zabune ja volim planine, ali ne znam dal Far Cry tu lezi posto su sve igre pre cetvorke bile tropske i nekako sam se tu vise navikao.
Jel ista u cetvorci bolje od trojke?
Dal da je odigram?

 Ako si odigrao sve onda odigraj i četvorku... Ista je kao trica samo je upgradeano/dodano još par novih gameplay mehanika i malo bolja grafika... Ako ništa, barem odigraj radi Pagan Min-a

genius_ kaže...

 Trojka je bolja za klasu bar meni !

Trojka je za klasu bolja od dvice... Nema šta bit bolja od četvorke kad je to praktički ista igra. (slobodno se može reći da je FC4 ekspanzija FC3)

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 3:06 (sylar951).
8 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Jel to ta igra bugovita ili samo nije dobro krekena?

htio sam je kupit pa pokušao testirati krekane verzije prije, jedna nema zvuka nakon prve misije, druga ne sejva,treća niti ne radi. .

pa razmišljam valja li to uopće kupiti. Može li se barem na originalu skipati one dosadne i duge scene?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2015 9:17 (foka_bez_oka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Ima li netko da je presao fc4,ali ima original da posudi?Kao garanciju,da cu vratiti, mogu dati jedan od origima ili steama.

Igra mi se igra,ali nema svih peceva na torrentu.(inace kupujem igre).

Hvala :)

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Old Iggy kaže...
genius_ kaže...
macgyver kaže...
genius_ kaže...

Pozz,sta treba da uradim ,koji zadatak da me pusti u podrucja desno na mapi?!

Ima onaj veliki most i kad god dodjem do njega kaze vrati se nazad ,opasnost i sl.?

 Prelazi glavne misije, nakon jedne ce ti otkljucati taj dio, ne znam sad tocno nakon koje

 Pa i jeste problem sto ne znam koje su glavne misije?Imam samo ono slovo N gdje me ona treba salje u arenu ?!

 Gdje je u meniju spisak misija ?!

Nema u meniju "spiska misija". Trebaš prolaziti zadano, uključujući i arenu, koliko se sjećam.

Nakon nekog od zadatka će ti se otvoriti misija kojom kamionom uništavaš zid na tom mostu.

 Jbg bio sam u areni 2 puta ?!Da li treba preci sve one mogucnosti u areni ili sta vec?

16 godina
offline
Re: Far Cry 4
genius_ kaže...
Old Iggy kaže...

Nema u meniju "spiska misija". Trebaš prolaziti zadano, uključujući i arenu, koliko se sjećam.

Nakon nekog od zadatka će ti se otvoriti misija kojom kamionom uništavaš zid na tom mostu.

 Jbg bio sam u areni 2 puta ?!Da li treba preci sve one mogucnosti u areni ili sta vec?

Koliko se sjećam ne treba sve. Moraš proći dva - tri kruga, ubi me koliko točno.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Old Iggy kaže...
genius_ kaže...
Old Iggy kaže...

Nema u meniju "spiska misija". Trebaš prolaziti zadano, uključujući i arenu, koliko se sjećam.

Nakon nekog od zadatka će ti se otvoriti misija kojom kamionom uništavaš zid na tom mostu.

 Jbg bio sam u areni 2 puta ?!Da li treba preci sve one mogucnosti u areni ili sta vec?

Koliko se sjećam ne treba sve. Moraš proći dva - tri kruga, ubi me koliko točno.

 Probacu danas !Nema mi druge :)

 Igralo dijete igru od pocetka pa mu dosadila i ajde

da nastavim ali sad ne mogu da pohvatam redosled misija ?!

 Koji je main quest?!

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2015 13:17 (genius_).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
genius_ kaže...
Old Iggy kaže...
genius_ kaže...
Old Iggy kaže...

Nema u meniju "spiska misija". Trebaš prolaziti zadano, uključujući i arenu, koliko se sjećam.

Nakon nekog od zadatka će ti se otvoriti misija kojom kamionom uništavaš zid na tom mostu.

 Jbg bio sam u areni 2 puta ?!Da li treba preci sve one mogucnosti u areni ili sta vec?

Koliko se sjećam ne treba sve. Moraš proći dva - tri kruga, ubi me koliko točno.

 Probacu danas !Nema mi druge :)

 Igralo dijete igru od pocetka pa mu dosadila i ajde

da nastavim ali sad ne mogu da pohvatam redosled misija ?!

 Koji je main quest?!

 Prosao sam dalje ,trebalo je raznijeti cisternu sa gorivom kod neke kapije !

 Samo ova igra sve vise smara ,sve isto FC 3 je bolji 2x ,ovo sve dosadno ?!

 FC 3 sam igrao vise puta ovaj 4 necu ni zavrsiti vec mi je dodijao !

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.7.2015 12:22 (genius_).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4

Meni je isto s FC3 i FC4. Oba su mi s vremenom prirasla srcu, u početku mi se ni FC3 nije dao prelazit, kao i FC4. Sad kad sam se ufurao opet, evo već sam na drugom prelasku, pred kraj igre :)

 

Čak sam si našao i zanimaciju sa strane, zanimljivo mi je ove outposte rješavat što brže i što ljepše moguće.

 

 

 

 

10 godina
offline
Far Cry 4

Ima li neki update da poboljsava optimizaciju i fps,trenutno igram na konfi pod moj pc na low-medium i igra ide max na 50 fpsa a cesto zna past na 20

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4

Igra najbolje radi na patch 1.6. 1.9 meni uzrokuje ogromne dropove u fps (do 40fps) i fluktuacije GPU usagea. Na 1.6 te dropove nemam NIGDJE, a GPU usage stabilnih 99%.

10 godina
offline
Re: Far Cry 4

Moram li instalirat prijasnje patchove,posto nemam nijedan instaliran

12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4

Mislim da ne moraš.

10 godina
offline
Far Cry 4

Hoce li se izbrisat save igrice?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry 4
Acex kaže...

Hoce li se izbrisat save igrice?

 Napravi backup pa neće.

SVEMOGUĆI
10 godina
offline
Far Cry 4

Nemogu nigdje naci save file,i evo skino sam patch 1.6 i krenuo ga install,ali sta s ovim crackom koji da odaberem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4

Samo Reloadedov postoji za 1.6 koliko znam.

Saveovi se nalaze u C:\ProgramData\Orbit\420\

ProgramData je skriven folder, moraš ih otkrit ili samo upišeš gore u lokacijskom izborniku.

10 godina
offline
Re: Far Cry 4
buljo781 kaže...

Samo Reloadedov postoji za 1.6 koliko znam.

Saveovi se nalaze u C:\ProgramData\Orbit\420\

ProgramData je skriven folder, moraš ih otkrit ili samo upišeš gore u lokacijskom izborniku.

 Hvala,evo uspio sam instalirati update,ali nema nekog veceg pomaka,dakle igra mi radi na 30-60 fpsa ali imam osjecaj da mi nekako lagga,steka a s obzirom na fps nebi trebalo,jel toliko losa optimizacija ili je jednostavno konfa preslaba

12 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Ja sa na 1.6 imao 45 fps na 850m na high,sada imam nestabilnih 30 na low...1.10

Imam original

Origin ID:Draksides,Steam ID:drakul101,Xfire-Darksides
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

pozdrav, igram fc4 vec neko vrijeme, i performanse su nevjerojatno lose, pogotovo pri ucitavanju novih prostora ili dok se vozim u helikopteru, upravo skidam update 1.5, dali postoji noviji i imate li jos koji savijet? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

bump, patchao sam na 1.8 i nestali su mi svi save filovi, ostali su u direktoriju, napravio sam sad i backup ali ih igrica ne cita, vidim po netu da puno ljudi ima isti problem, ali nikako nemogu rjesiti, probao sam vec nekoliko fosa sa neta sto ljudi kazu da im je uspjelo, meni se nista ne mjenja, ako netko zna neku foru sto je njima uspjelo, bio bi jako zahvalan...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Far Cry 4

Decki kako prekinuti animaciju izmedu misija sve zivo moram gledat ?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Pozdrav
Igram far cry 4 i sada sam na 24 % igre i 32 sata igranja.
Pa me zanima na koliko % igra završava tj. glavne misije .
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
1337Code_breaker kaže...

bump, patchao sam na 1.8 i nestali su mi svi save filovi, ostali su u direktoriju, napravio sam sad i backup ali ih igrica ne cita, vidim po netu da puno ljudi ima isti problem, ali nikako nemogu rjesiti, probao sam vec nekoliko fosa sa neta sto ljudi kazu da im je uspjelo, meni se nista ne mjenja, ako netko zna neku foru sto je njima uspjelo, bio bi jako zahvalan...

 radi tog sranja nisam ni prešao igru do kraja... ostalo mi je par zadnjih misija...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
16 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Par stvari koje sam zamijetio:

 

1. Maksimalni Karma lvl. je razina 8 (dalje nema)

2. Ako vam trza smanjite rezoluciju (meni radi s integriranom grafičkom na nekih 1380x720  - takva nekakva)

3. Ako koristite X-box kontroler i slučajno imate xpadder instaliran (ugasite xpadder iz traya jer koči igru - meni usporavao micanje pogleda).

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice