Far Cry 4

poruka: 777
|
čitano: 150.848
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

"Totalno smo uzbuđeni zbog [Far Crya 3]," izjavio je za Gamespot Tony Key, potpredsjednik marketinga i prodaje u Ubisoftu, nastavivši ovako: "To je odličan brend i sad kada je dobio priznanje koje zaslužuje definitivno ćemo napraviti još jedan: više o tome uskoro."

Keyevo uzbuđenje izvire iz činjenice da se Far Cry 3 prodao u više od 6 milijuna primjeraka, što je daleko veća cifra nego što je Ubisoft isprva očekivao, a Key to ovako objašnjava: "Mislim da otvoreni svijet predstavlja budućnost, znate, gaminga, i tamo ćemo uložiti velik dio naših resursa - vjerujemo da je to ono što kupci žele. Ne žele linearnost, žele otvorenost, no uvijek će biti mjesta za poneko linearno iskustvo".

 

Sasvim smo sigurni kako Ubisoft od četvrtog Far Crya namjerava napraviti open world iskustvo budući da je to ključno obilježje serijala, ali što mislite koja bi od njihovih malo linearnijih franšiza u budućnosti mogla dobiti dozu otvorenijeg svijeta?

 

Izvor:HCL.hr

Nobody Cares!
 
4 2 hvala 1
16 godina
offline
Far Cry 4

Na Himalaji? Cudno, ne svidja mi se bas... treba mora i tropskih krajeva u Far Cryju. Ali vidjet cemo

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Meni se bas svidja ideja o Himalajima, obozavam engine i cijeli koncept ove igre.

Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Far Cry 4

Samo da nebude nikakvih čudovišta

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Sta ja znam, meni koje cudoviste tu i tamo ne bi narusilo uzitak, pa Far Cry je uvijek izlazio iz granica realnosti :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Far Cry 4

Himalaje i čudovišta?Šta će sad stavit jetije da te napadaju,potpuno bezveze

12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
infeqt0r kaže...

Sta ja znam, meni koje cudoviste tu i tamo ne bi narusilo uzitak, pa Far Cry je uvijek izlazio iz granica realnosti :)

pa i ne baš... samo jedinica je bila sfi... dvica i trica su itekako realne... jedino onaj svjetleći nož je čudna stvar u trici ali recimo da je to Jason halucinirao na raznim tripovima i gljivama

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.5.2014 20:43 (sylar951).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
sylar951 kaže...
infeqt0r kaže...

Sta ja znam, meni koje cudoviste tu i tamo ne bi narusilo uzitak, pa Far Cry je uvijek izlazio iz granica realnosti :)

pa i ne baš... samo jedinica je bila sfi... dvica i trica su itekako realne... jedino onaj svjetleći nož je čudna stvar u trici ali recimo da je to Jason halucinirao na raznim tripovima i gljivama

 

Zato kazem izlazili su uvijek iz granica realnog, ne pretjerano....sto mi je ok. Ni ja ne bih zelio da 4-ka ode predaleko u fikciju, ali pojedino cudoviste nastalo recimo genetskim inzinjeringom ne bi trebalo da upropasti stvar :) Far Cry 3 je definitivno bio GOTY, uz priblizno jednaku pricu i unaprijedjeni engine mogao bi ponoviti uspjeh. Rijetko koja igra danas moze ponuditi onako dobar SP, 90% velikih kuca i developera se fokusiralo na MP sto polako ubija car retro gaminga.

11 godina
offline
Far Cry 4

Dosta igara sam igrao do pola ili odustanem na početku a FC2 i 3 sam prešao više puta. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 4
Dobro je da su osli od tropskih krajeva, al ak opet stave ona cudovista kao u jedinici, bacam odnah cd -.-
14 godina
offline
Far Cry 4

A jeste uzjahali, pa sta ako ima par yetia.

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | We are like butterflies who flutter for a day and think its forever.-Carl Sagan
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Far Cry 4
To par njima znaci dvije tri kilotone, jedinicu nisam presao nijednom upravo zbog tih cudovista....
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

nemoguce je zadovoljit sve ukuse xd, ja bi coop za 2 igrača (cjela kampanja) i da stealth kill stvarno bude stealth kill a ne da cjeli otok zna odakle sam nekog ubio...oce li bit tropski otok ili planina manje mi je bitno...

 

baš igram modanu trojku (neki hardcore mod) u kojem nema "wall-hack" ni kamerom ni nikako....gameplej je prilično drukčiji kad na mapi nemaš označene neprijatelje i kad ih nevidiš kroz zidove itd a ako se mene pita tako je i trebalo bit na većoj težini...

 

trojka je sasvim solidna igra i nadam se da ni fc4 neče razočarat

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 4

Hm neznam. Meni je FC3 bio jako repetitivan. A i u priči kad je glavni negativac koji je bio ODLIČAN umro (negdje na 50-60% igre) prestao sam igrati,on mi je bio jedino šta me drzalo da idem dalje.

 

Lutanje+napucavanje koje je onako,standardno rješeno mi nije baš neki gušt pružalo.I protivnici su mutavi dozla boga. Neznam koja je shema s enginima danasnjice,toliko proracuna CPU valjda radi da im engine limitira dobar A.I...(stoje ispred,slijepi su,nekad ne pucaju na vrijeme,itd itd...)

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Splićo kaže...

nemoguce je zadovoljit sve ukuse xd, ja bi coop za 2 igrača (cjela kampanja) i da stealth kill stvarno bude stealth kill a ne da cjeli otok zna odakle sam nekog ubio...oce li bit tropski otok ili planina manje mi je bitno...

 

baš igram modanu trojku (neki hardcore mod) u kojem nema "wall-hack" ni kamerom ni nikako....gameplej je prilično drukčiji kad na mapi nemaš označene neprijatelje i kad ih nevidiš kroz zidove itd a ako se mene pita tako je i trebalo bit na većoj težini...

 

trojka je sasvim solidna igra i nadam se da ni fc4 neče razočarat

 

To sa co-op fazonom u kampanji bi bilo genijalno :) Jedan recimo rijesava outpost dok ovaj drugi negdje daleko lovi zivotinje za crafting. Predlozi im ideju, ko zna :)

13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Također za što manje svemirskih bića koja ni mala djeca ne doživljavaju.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 4

meni je u trici jedino smetala prekratka glavna prica, nadam se da ce u cetvorci malo produzit.

 

prvi dan sam sjeo, osvojio sve outposte, otkrio cijelu mapu s onim tornjevima i izkraftao komplet opremu.

 

drugi dan nezz jel sam igro svega 2 sata main story. osvojis sve outposte, nema vise smetnji i neprijatelja na mapi plus imas fast travel ravan teleportaciji. tako da sam skuho kavu, zapalio pljugu i preso storyline u 2 sata. bilo mi bas krivo jer je interesantan.

Moj PC  
1 8 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
neznalica90 kaže...

meni je u trici jedino smetala prekratka glavna prica, nadam se da ce u cetvorci malo produzit.

 

prvi dan sam sjeo, osvojio sve outposte, otkrio cijelu mapu s onim tornjevima i izkraftao komplet opremu.

 

drugi dan nezz jel sam igro svega 2 sata main story. osvojis sve outposte, nema vise smetnji i neprijatelja na mapi plus imas fast travel ravan teleportaciji. tako da sam skuho kavu, zapalio pljugu i preso storyline u 2 sata. bilo mi bas krivo jer je interesantan.

bitno da si zapalio pljugu...{#} (nije ni čudo što ti je storyline bio prekratak)

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.5.2014 14:01 (sylar951).
12 godina
odjavljen
offline
Far Cry 4

Hhahaha, ova ti je dobra :P

 

Ja sam to prelazio dosta dugo, jer sam malo igrao vam tam :)

 

Inace, oko tih tornjeva sam se najvise mucio, cak sam i stol gdje je tipkovnica onesposobio na jedno 2-3 sata koliko sam poludio

 

Mada u trici mi je malo falilo tropskog ugodjaja, kisa padne svake pete pa desete -.-

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Igrao Farcry jedinicu igra je od početka do kraja vrh po pitanju atmosfere pogotovo jer donekle predvladava stealth ugođaj,akcije ne nedostaje i mape nisu dosadne ili linearne kao u dvojci,priča je ono ok s puno humora i "macho" nabildanih zločinaca u pozadini što igri daje jednu draž (humor,itd).Dvojka je ok ali nije na razini jedinice.Trojku uskoro namjeravam odigrat...a za četvrti nastavak bih volio vidit malo promjenjeni seting kao na primjeru malo da prevladava kroz gameplay himalaji,more,pustinje,tropi itd.
AMD FX8320@4.5 Ghz,MSI 990FXA GD80 v2.2
12 godina
odjavljen
offline
Far Cry 4

Ja sam u jedinici dosao najdalje do one misije kad te netko u po noci istovari s broda na nekoj plazi i onda moras kroz sikaru proc do neke kuce, a cudovista te love

 

Malo mi je ta jedinica promasena, prvih nekoliko misija su odlicne, al ovo ostalo je zamasena zesce :P

 

Sad bas instaliram dvojku, mada malo ti je tuzna prica, al et, svidja mi se priroda

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 4
sylar951 kaže...
neznalica90 kaže...

meni je u trici jedino smetala prekratka glavna prica, nadam se da ce u cetvorci malo produzit.

 

prvi dan sam sjeo, osvojio sve outposte, otkrio cijelu mapu s onim tornjevima i izkraftao komplet opremu.

 

drugi dan nezz jel sam igro svega 2 sata main story. osvojis sve outposte, nema vise smetnji i neprijatelja na mapi plus imas fast travel ravan teleportaciji. tako da sam skuho kavu, zapalio pljugu i preso storyline u 2 sata. bilo mi bas krivo jer je interesantan.

bitno da si zapalio pljugu...{#} (nije ni čudo što ti je storyline bio prekratak)

 

 

ma ne takvu pljugu {#}

 

daleko od toga da igra nije dobra, uzivao sam u sva 3 nastavka. nego je jednostavno main story kratak. bez obzira na golem svijet osim glavne price ostali questovi su uzasno genericki odradeni. od tocke A do tocke B skupi to i to. kao u nekom klasicnom koreanskom MMORPG-u.

 

bas ste zlocesti, nabili ste mi ovih palčeka dole do grla =)

16 godina
offline
Far Cry 4

Ne brine me Himalaja zbog jetija, nego mi se jednostavno cini premonotono, sve bi bilo bijelo... U Far Cryjevima treba zelenjave, vode, pijeska, svega pomalo...

 

A u prvom dijelu nisu sami mutanti bili takav problem, nego cinjenica da su bili prejaki, ubiju te s dva udara

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Istina pogotovo zadnji level kada te počnu rešetati 20 mutanata sa zoljama a nemas se gdje obraniti.
AMD FX8320@4.5 Ghz,MSI 990FXA GD80 v2.2
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

bar je bila poštena igra a ne ko ove moderne koje se štancaju prvo za konzole pa budu prelake....evo primjer iz fc3 koji je tek nakon nekoliko pečeva dobio very hard težinu

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
3n3m1 kaže...
Istina pogotovo zadnji level kada te počnu rešetati 20 mutanata sa zoljama a nemas se gdje obraniti.

jaoo samo kad se sjetim muka mi dođe {#}... i to na easy... već sam bio spomenuo u far cry temi dali je itko prešao makar pola ugre na najvećoj težini... mislim da nije...

isto tako, problem je bio save system... kada rade tako teške igre quick save option je must {#}

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Izgleda da izlazi 18.11 ove godine.

 

Himalaya potvrđena a izgleda da dobivamo još jednog dobro i zabavnog negativca.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 17:59 (Firefox72).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 4

Potvrđeno je da dolazi u 11 mj. i čini se da će nas opet bacit u ring s neki luđacima {#}...više detalja na E3 (očekivano).

 

Link

Far Cry 4 Far Cry 4
Battlelog: D3XT3R_HR
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.5.2014 18:09 (-zip-).
Moj PC  
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

Uh... bit će opet puno pucanja  (ali sad prvo imamo novi Wolfenstein...) {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice