Far Cry 4

poruka: 777
|
čitano: 151.684
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Bigfoot kaže...

Par stvari koje sam zamijetio:

 

1. Maksimalni Karma lvl. je razina 8 (dalje nema)

 upravo to se meni desilo... kada sam došao do karme lvl 8 nije više bilo autosaveanja i svaki puta kada  bi od tada umro bi mi rušilo igru i morao bih nastaviti od pun klinac prije... tako-reć, zadnje misije sam trebao preći bez da i jednom umrem... (talking about hardcore mod XD )

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 22:24 (sylar951).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
sylar951 kaže...
Bigfoot kaže...

Par stvari koje sam zamijetio:

 

1. Maksimalni Karma lvl. je razina 8 (dalje nema)

 upravo to se meni desilo... kada sam došao do karme lvl 8 nije više bilo autosaveanja i svaki puta kada  bi od tada umro bi mi rušilo igru i morao bih nastaviti od pun klinac prije... tako-reć, zadnje misije sam trebao preći bez da i jednom umrem... (talking about hardcore mod XD )

Meni autosave radi normalno i dalje, igra se ne ruši. Zbog rezolucije od 1300 (na koliko sam stavio u igri da mi radi glatko) moram par puta stisnuti Alt+Enter (jer mi komp spojen uz monitor na TV koji ima rezu FullHD, pa mi na početku otvori u windows modu) da stavim na fullscreen.

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2015 22:57 (Bigfoot).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Bigfoot kaže...
sylar951 kaže...
Bigfoot kaže...

Par stvari koje sam zamijetio:

 

1. Maksimalni Karma lvl. je razina 8 (dalje nema)

 upravo to se meni desilo... kada sam došao do karme lvl 8 nije više bilo autosaveanja i svaki puta kada  bi od tada umro bi mi rušilo igru i morao bih nastaviti od pun klinac prije... tako-reć, zadnje misije sam trebao preći bez da i jednom umrem... (talking about hardcore mod XD )

Meni autosave radi normalno i dalje, igra se ne ruši. Zbog rezolucije od 1300 (na koliko sam stavio u igri da mi radi glatko) moram par puta stisnuti Alt+Enter (jer mi komp spojen uz monitor na TV koji ima rezu FullHD, pa mi na početku otvori u windows modu) da stavim na fullscreen.

 ma vjerujem ti da... moj frend je prešao igru bez patcha dok je taj problem bio prisutan na 1.0.7. verziji... to su fixali na 1.0.8. ali kad sam patchirao igru saveovi mi više nisu vrijedili i morao bi igrati sve iz početko što mi se stvarno nije dalo.

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
14 godina
offline
Far Cry 4

Evo probavao malo naovom konfigu (MojPC) Far Cry 4 :)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

Evo za usporedbu kod mene; slabiji procesor, jača grafička - GTX 960

High postavke + nvidia godrays i teselacija.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 4

sa jos slabijom grafikom 6950 1gb i i5 3470

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
LogicusMPS kaže...

Evo probavao malo naovom konfigu (MojPC) Far Cry 4 :)

 

 nadam se da uskoro mijenjaš grafu... šteta pored tako dobre konfe držati gtx 660

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
14 godina
offline
Re: Far Cry 4
sylar951 kaže...
LogicusMPS kaže...

Evo probavao malo naovom konfigu (MojPC) Far Cry 4 :)

 

 nadam se da uskoro mijenjaš grafu... šteta pored tako dobre konfe držati gtx 660

 Ma ne igram ništa osim sljedećeg

CS:GO, 1.6 sam igra pro, al baš pro, tu i tamo bacim mix, Theme Hospital iz 94 ili tuda negdi, Quake II, Quake III, Age of Empires II i tako. Ove nove igre su mi većinom ko interaktivni filmovi ne mogu se navuć nikako, nema mi gušta, radije skinem film lipo i pogledam.

To sam snima samo da probam bzvz

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2016 15:00 (LogicusMPS).
14 godina
offline
Far Cry 4

jel ima netko problem sa pokretanjem fc4? on ima win 8.1 ja 10,on 16.xx amd drivere sa hotfix ja imam obicne 15.xx i kod obojce nam udje u igru i stoji kod loadanja kao sto je prikazano na slici...jel imao netko slican problem? kako to srediti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Ekipa zna li netko kako prijeći dalje u Northern Kyrat? Dakle sve što je bilo na mapi sam odigrao, oslobodio tornjeve, predstraže, 2 tvrđave na ovoj strani itd. No i dalje nemogu na sjevernu stranu, kad god se približim dobijem upozorenje da trebam još neke misije završiti, a kad ono dođem skroz blizu mosta dobijem upozorenje od 10 sekundi da se vratim nazad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Far Cry 4
Lik kaže...

Ekipa zna li netko kako prijeći dalje u Northern Kyrat? Dakle sve što je bilo na mapi sam odigrao, oslobodio tornjeve, predstraže, 2 tvrđave na ovoj strani itd. No i dalje nemogu na sjevernu stranu, kad god se približim dobijem upozorenje da trebam još neke misije završiti, a kad ono dođem skroz blizu mosta dobijem upozorenje od 10 sekundi da se vratim nazad.

Već smo pisali o tome u ovoj temi, jesi prošao misije?

U jednom trenutku dobiješ misiju kako to probiti.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Old Iggy kaže...

Već smo pisali o tome u ovoj temi, jesi prošao misije?

U jednom trenutku dobiješ misiju kako to probiti.

 Napisah prije već da sam sve završio.

16 godina
offline
Re: Far Cry 4
Lik kaže...
Old Iggy kaže...

Već smo pisali o tome u ovoj temi, jesi prošao misije?

U jednom trenutku dobiješ misiju kako to probiti.

 Napisah prije već da sam sve završio.

Ili je nešto gadno krivo s instalacijom, ili je nešto još ostalo. Ne mogu se sjetiti kad dolazi točno ta misija.

Daj screenshot mapa ako ti nije problem.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Old Iggy kaže...
Lik kaže...
Old Iggy kaže...

Već smo pisali o tome u ovoj temi, jesi prošao misije?

U jednom trenutku dobiješ misiju kako to probiti.

 Napisah prije već da sam sve završio.

Ili je nešto gadno krivo s instalacijom, ili je nešto još ostalo. Ne mogu se sjetiti kad dolazi točno ta misija.

Daj screenshot mapa ako ti nije problem.

Malo sam surfao i gledao da je potrebno odigrati neke misije u Areni da bi se to dogodilo. No tu sad dolazimo do problema. Meni je Arena, aerodrom i još ne znam koja mjesta zaključana (stoji crveni ključ). No svejedno ne nudi nikakvu drugu misiju. Trebao bih napomenuti da igra nije original :-) iako ima zadnji update, možda je u tome problem.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2016 23:13 (Lik).
15 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Jel to samo meni zabaga cijeli far kraj i zavije ga u crno(ekran)? Dakle nakon cca. 15-ak min igranja, nekad vise nekad manje, ovisi... zabloka mi igra i ekran bude crn, ne mogu nista apsolutno nego ugasit pa ponovo.

 

Desavalo li se to kome?

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Far Cry 4
izvone kaže...

jel ima netko problem sa pokretanjem fc4? on ima win 8.1 ja 10,on 16.xx amd drivere sa hotfix ja imam obicne 15.xx i kod obojce nam udje u igru i stoji kod loadanja kao sto je prikazano na slici...jel imao netko slican problem? kako to srediti?

 pokreni kao administrator

 

14 godina
offline
Re: Far Cry 4
dar01 kaže...
izvone kaže...

jel ima netko problem sa pokretanjem fc4? on ima win 8.1 ja 10,on 16.xx amd drivere sa hotfix ja imam obicne 15.xx i kod obojce nam udje u igru i stoji kod loadanja kao sto je prikazano na slici...jel imao netko slican problem? kako to srediti?

 pokreni kao administrator

 

 better late than never ha? 

 

Skuzio sam i sam nakon par dana,ovdje bih se preko godinu dana nacekao na odgovor 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Dudu kaže...

Jel to samo meni zabaga cijeli far kraj i zavije ga u crno(ekran)? Dakle nakon cca. 15-ak min igranja, nekad vise nekad manje, ovisi... zabloka mi igra i ekran bude crn, ne mogu nista apsolutno nego ugasit pa ponovo.

 

Desavalo li se to kome?

 Nitko? i dalje me ovo jebe, a igra mi se svidja i ne mogu nastavit. Doslovno nakon 5-10 min igranja zabloka i izbaci van. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
9 godina
offline
Re: Far Cry 4
Zabloka te kad izades na ona vrata, tj iz kuće na početku jel. :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Gogy7 kaže...
Zabloka te kad izades na ona vrata, tj iz kuće na početku jel. :)

 Ne. Random u igri. 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
9 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Pozdrav.

Dobila sam novo računalo i sad me zanima može li ono pokrenuti FC4. Pokušala sam preko System Requirements Lab, ali ne pomaže.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Flexan22 kaže...

Pozdrav.

Dobila sam novo računalo i sad me zanima može li ono pokrenuti FC4. Pokušala sam preko System Requirements Lab, ali ne pomaže.

 Pa moze, ali neces vise od 20-25fpsa imat, a to ti nije igrivo, jedino ak nisi navikao na sjeckanje kak kazu nasi susjedi, jebi to.. kupi grafu neku 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
9 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Dudu kaže...
Flexan22 kaže...

Pozdrav.

Dobila sam novo računalo i sad me zanima može li ono pokrenuti FC4. Pokušala sam preko System Requirements Lab, ali ne pomaže.

 Pa moze, ali neces vise od 20-25fpsa imat, a to ti nije igrivo, jedino ak nisi navikao na sjeckanje kak kazu nasi susjedi, jebi to.. kupi grafu neku 

 Hvala brate!

Navikla sam na sjeckanje, još od starog PC-ja kad sam igrala GTA 4/IV.

 

P.S. Istina, razmišljam o kupnji grafe, ali se brinem hoće li mi se poništiti jamstvo prilikom otvaranja kompa.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Flexan22 kaže...
Dudu kaže...
Flexan22 kaže...

Pozdrav.

Dobila sam novo računalo i sad me zanima može li ono pokrenuti FC4. Pokušala sam preko System Requirements Lab, ali ne pomaže.

 Pa moze, ali neces vise od 20-25fpsa imat, a to ti nije igrivo, jedino ak nisi navikao na sjeckanje kak kazu nasi susjedi, jebi to.. kupi grafu neku 

 Hvala brate!

Navikla sam na sjeckanje, još od starog PC-ja kad sam igrala GTA 4/IV.

 

P.S. Istina, razmišljam o kupnji grafe, ali se brinem hoće li mi se poništiti jamstvo prilikom otvaranja kompa.

 Pa imas li "naljepnicu" na stranici kucista? Najbolje je savjetovat se u radnji gdje si komp kupio i tamo reci da zelis u svoj komp stavit grafu, onda neces izgubit garu.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
9 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
Dudu kaže...

 Pa imas li "naljepnicu" na stranici kucista? Najbolje je savjetovat se u radnji gdje si komp kupio i tamo reci da zelis u svoj komp stavit grafu, onda neces izgubit garu.

Hvala, sutra mi je ta radnja (trgovina) usput pa ću upitati.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
16 mjeseci
offline
Far Cry 4

Riješeno.

Vamonos carajo hijos te putas!
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2023 21:58 (imba_kewl).
 
0 0 hvala 0
16 mjeseci
offline
Far Cry 4

Prošao sam 1.misiju kada razneseš onu vučju jazbinu, međutim i dalje mi se ne prikazuje mapa...

Kada stisnem M i mapa, bude sve crno. Jel to normalno ili?

 

 

 

How To Solve  FarCry4 No-Map Or Black-Map Bug?
Step 1:) Go to FarCry4 installed folder.
Step 2:) Open it and then open "data_win32" folder.
Step 3:) Now Cut "patch.dat" and "patch.fat" files from there and Paste it out of Game main folder.
Step 4:) Don't delete these files.
Step 5:) Now start the game and see the complete map without any error.
Oće ovo štimat? 
Vamonos carajo hijos te putas!
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.2.2023 21:56 (imba_kewl).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice