Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.721.305
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Dota 2
JusticeKnife kaže...

Kupio sam Asus Gtx 750ti 2gb ddr5, ssd hard disk od 120 gb, monitor viewsonic Vx 222252, fullhd 22 inca 2 ms odziv slike max rezolucija 1980x 1024. I sve to prikljucio na plocu soketa 775 P5QPL-AM na procesor intel Q8300 sa 4 jezgra 2.5 Ghz, sa 4 mb kesha i 1333 fsb. Instalirao sam dotu 2 i zaigrao.

 

Na maximalnoj rezoluciji i maxmalnim detaljima fps mi je oko 50 :((((((((((((((((. Planiram da uzmem plocu neku 8 GB rama i neki procesor. Moze li neko da mi preporuci nesto a da bude sto minimalnije. Tj sta mislite koji procesot moze da gura dotu na oko 100 fps. Da li moze amd 750k sa 4 jezgra koji kosta oko 60 evra. ili moram ici na FX 6300 ? iLI NEKI da idem intelove ? Da li neko zna provereno sta moze, a sta ne moze ?

 

Pozdrav

Preporucljivo je za ovakav tip igre (rts) kupit neki intelov. No ja sa fx6300 imam lockan fps na 120. 

lp

play2much
15 godina
offline
Re: Dota 2
JusticeKnife kaže...

Kupio sam Asus Gtx 750ti 2gb ddr5, ssd hard disk od 120 gb, monitor viewsonic Vx 222252, fullhd 22 inca 2 ms odziv slike max rezolucija 1980x 1024. I sve to prikljucio na plocu soketa 775 P5QPL-AM na procesor intel Q8300 sa 4 jezgra 2.5 Ghz, sa 4 mb kesha i 1333 fsb. Instalirao sam dotu 2 i zaigrao.

 

Na maximalnoj rezoluciji i maxmalnim detaljima fps mi je oko 50 :((((((((((((((((. Planiram da uzmem plocu neku 8 GB rama i neki procesor. Moze li neko da mi preporuci nesto a da bude sto minimalnije. Tj sta mislite koji procesot moze da gura dotu na oko 100 fps. Da li moze amd 750k sa 4 jezgra koji kosta oko 60 evra. ili moram ici na FX 6300 ? iLI NEKI da idem intelove ? Da li neko zna provereno sta moze, a sta ne moze ?

 

Pozdrav

Ja sam čuo da sa 99 fps dobis + 2-3 ms na svakom heroju. A ako pak želiš u ekstreme, fps od oko 333 ti povecava hitbox od arrowa i hooka za par piksela (poznatije kao ljepljenje).

Što se tiče hardvera, preporučam ti da se obratiš ekipi ovdje ako želiš suvisle savjete.

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Koja hrpa gluposti, to pravilo vrijedi samo za quake engine i nista drugo, a te cod izraze ostavi van dote. 333 fpsa daje 2-3 piksela vise? {#}

LoL acc THCJoshi
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 23:57 (Jonja).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Koja hrpa gluposti, to pravilo vrijedi samo za quake engine i nista drugo, a te cod izraze ostavi van dote. 333 fpsa daje 2-3 piksela vise? {#}

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
JusticeKnife kaže...

Kupio sam Asus Gtx 750ti 2gb ddr5, ssd hard disk od 120 gb, monitor viewsonic Vx 222252, fullhd 22 inca 2 ms odziv slike max rezolucija 1980x 1024. I sve to prikljucio na plocu soketa 775 P5QPL-AM na procesor intel Q8300 sa 4 jezgra 2.5 Ghz, sa 4 mb kesha i 1333 fsb. Instalirao sam dotu 2 i zaigrao.

 

Na maximalnoj rezoluciji i maxmalnim detaljima fps mi je oko 50 :((((((((((((((((. Planiram da uzmem plocu neku 8 GB rama i neki procesor. Moze li neko da mi preporuci nesto a da bude sto minimalnije. Tj sta mislite koji procesot moze da gura dotu na oko 100 fps. Da li moze amd 750k sa 4 jezgra koji kosta oko 60 evra. ili moram ici na FX 6300 ? iLI NEKI da idem intelove ? Da li neko zna provereno sta moze, a sta ne moze ?

 

Pozdrav

Ma taj FPS nema veze u doti, meni je svejedno igrao doma na PC-u sa 160 FPS-a, ili na laptopu na najmanjoj rezoluciji sa 30 fpsa..  Uopce nije tolika razlika, a i vjerujem da bi 70% foruma dobio 1v1 sa 30 fpsa..

 

A ako neces igrati dotu ako nemas najmanje 60 fpsa, onda je nemoj ni igrati, jer takvi igraci nisu za dotu..

Tko je igrao Dotu 1, zna o cemu pricam.. Nije vazna grafika {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Cinjenica da bi dobio 70% foruma je jako bitna. Dali osjecas da ti je pimpek sad veci?

11 godina
neaktivan
offline
Dota 2

60 fps-a ti je sasvim ok, nema razloga da imas vise od 60 fps-a jer tvoje oko ne primjecuje vise. A koliko znam ne primjecuje ni tih 60... Ja igram na 60 fpsa

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
FarmWithMeee kaže...

60 fps-a ti je sasvim ok, nema razloga da imas vise od 60 fps-a jer tvoje oko ne primjecuje vise. A koliko znam ne primjecuje ni tih 60... Ja igram na 60 fpsa

Boldano je jedna od najčešćih gluposti provaljenih na ovom forumu.

Say hello to my little friend
15 godina
offline
Dota 2

Previše zalazimo u off.

Evo malo (puno) pojašnjen fps, frekfencija monitora, i kako to sve, i ako utječe na igranje.

http://www.tweakguides.com/Graphics_1.html

TL:DR

Veči fps je bolji, uvijek. Jedino pitanje je koliko se nakon određenog praga taj porast primječuje.

Autor guidea kaže da je FPS od oko 60 za večinu igara dovoljno velik MAXIMUM fps, te da više od toga nije potrebno, pogotovo ako nemate monitor koji takav framerate može i prikazati (>60Hz)

Sad, moja politika je dok god ti je prikaz slike gladak na pogled, ne zamaraj se nadogradnjama. Sve dok ti nije dovoljno glatko, treba ti jača konfa, inače dođeš samo na pitanje nekog tamo broja, koji eto, jer tako kažu, mora biti toliki tj što veći.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...

Cinjenica da bi dobio 70% foruma je jako bitna. Dali osjecas da ti je pimpek sad veci?

Samo u ova 2 posta mi se povecao za velicinu tvoga mozga.

 

Cinjenica je da oni misle to sto imaju vise fps-a, da ce bolje igrati.. No no, to take ne funkcionira, tko zna, on ce igrati isto na 30 ili na 150

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.10.2014 23:37 (ToMisLaW).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Ravenclaw92 kaže...

Cinjenica da bi dobio 70% foruma je jako bitna. Dali osjecas da ti je pimpek sad veci?

Samo u ova 2 posta mi se povecao za velicinu tvoga mozga.

 

Cinjenica je da oni misle to sto imaju vise fps-a, da ce bolje igrati.. No no, to take ne funkcionira, tko zna, on ce igrati isto na 30 ili na 150

Ja ne vidim nigdje da je netko rekao da ce bolji igrati vecim fps-om.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
FarmWithMeee kaže...

60 fps-a ti je sasvim ok, nema razloga da imas vise od 60 fps-a jer tvoje oko ne primjecuje vise. A koliko znam ne primjecuje ni tih 60... Ja igram na 60 fpsa

Boldano je jedna od najčešćih gluposti provaljenih na ovom forumu.

A dota nije call of duty da moras imat 200 fps ili sta ja znam koliko se vec vrti fps-a, neces vidjet razliku od 60 nadalje u doti

14 godina
offline
Dota 2
http://pastebin.com/DXwqCPC6 | http://pastebin.com/kheqY90X http://pastebin.com/xrfBayiE |Quidquid latine dictum sit, altum sonatur/ http://pastebin.com/jC7WFb8N /
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

jel se samo meni čini ili su ljudi postali bolji igrači ili bar podnošljiviji na rankedu ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Saphire kaže...

jel se samo meni čini ili su ljudi postali bolji igrači ili bar podnošljiviji na rankedu ?

Cini ti se.

LoL acc THCJoshi
15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

sta mislite kako bi bilo kad bi dota imala sezone poput lol-a?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Saphire kaže...

sta mislite kako bi bilo kad bi dota imala sezone poput lol-a?

 

3 Dobro
13 Loše
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Saphire kaže...

sta mislite kako bi bilo kad bi dota imala sezone poput lol-a?

To je i dobro i lose, al ja mislim da je bolje ovako.

LoL acc THCJoshi
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Sa ligama je bolji "eko sustav", ali mislim da bi igraci gubili motivaciju kada bi dobili placu bez obzira bili 1., 3. il 7. Sa Dotom se nezna dali je peak bio ovaj TI ili ce bit TI5, niti dali ce novac od turnira opadati, rasti itd.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.11.2014 19:54 (Ravenclaw92).
13 godina
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...

Sa ligama je bolji "eko sustav", ali mislim da bi igraci gubili motivaciju kada bi dobili placu bez obzira bili 1., 3. il 7. Sa Dotom se nezna dali je peek bio ovaj TI ili ce bit TI5, niti dali ce novac od turnira opadati, rasti itd.

Ovaj TI 100% nije peak.

Say hello to my little friend
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
Ravenclaw92 kaže...

Sa ligama je bolji "eko sustav", ali mislim da bi igraci gubili motivaciju kada bi dobili placu bez obzira bili 1., 3. il 7. Sa Dotom se nezna dali je peek bio ovaj TI ili ce bit TI5, niti dali ce novac od turnira opadati, rasti itd.

Ovaj TI 100% nije peak.

Zapravo ovo je bio nagori TI do sada, najgora meta, najnesposobniji igrači, najnezabavniji općenito.

15 godina
offline
Re: Dota 2
Onjegin kaže...

Zapravo ovo je bio nagori TI do sada, najgora meta, najnesposobniji igrači, najnezabavniji općenito.

Krunoo7 kaže...

Ovaj TI 100% nije peak.

Valjda vam je jasno, koliko god da je iz perspektive zabave ovaj TI bio loš, da on i dalje predstavlja "peak" u svemu ostalome:

Novac, gledanost, popularnost itd itd...

13 godina
offline
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
Onjegin kaže...

Zapravo ovo je bio nagori TI do sada, najgora meta, najnesposobniji igrači, najnezabavniji općenito.

Krunoo7 kaže...

Ovaj TI 100% nije peak.

Valjda vam je jasno, koliko god da je iz perspektive zabave ovaj TI bio loš, da on i dalje predstavlja "peak" u svemu ostalome:

Novac, gledanost, popularnost itd itd...

Baš zbog toga je bio i toliko razočaranje.

Say hello to my little friend
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Meni je osobno najvece razocaranje sto nema dominacije Europe kao zadnjih 4 godine, heh pa moram za nekoga navijati.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Nisam mislio u smislu igre nego o kolicini eurica za koji se igralo..

13 godina
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...

Nisam mislio u smislu igre nego o kolicini eurica za koji se igralo..

Znam, zato sam i rekao da je bilo razočaranje. Imali su 10 milijuna dolara, a igrali su... samo se sjeti arteezya i midasa u 40 minuti.

Say hello to my little friend
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
Ravenclaw92 kaže...

Nisam mislio u smislu igre nego o kolicini eurica za koji se igralo..

Znam, zato sam i rekao da je bilo razočaranje. Imali su 10 milijuna dolara, a igrali su... samo se sjeti arteezya i midasa u 40 minuti.

Kada igras za tako velik novac ne biras taktiku da zabavis gledatelje. Pa VG je igrao totalno ne zanimljiv deathball strat, ali bilo je i jako dobrih gameova kroz TI, ali ljudi zbog finala hejtaju jako iako je meni ostatak turnira ostao u dobrom sjecanju. 

13 godina
offline
Re: Dota 2
Ravenclaw92 kaže...
Krunoo7 kaže...
Ravenclaw92 kaže...

Nisam mislio u smislu igre nego o kolicini eurica za koji se igralo..

Znam, zato sam i rekao da je bilo razočaranje. Imali su 10 milijuna dolara, a igrali su... samo se sjeti arteezya i midasa u 40 minuti.

Kada igras za tako velik novac ne biras taktiku da zabavis gledatelje. Pa VG je igrao totalno ne zanimljiv deathball strat, ali bilo je i jako dobrih gameova kroz TI, ali ljudi zbog finala hejtaju jako iako je meni ostatak turnira ostao u dobrom sjecanju. 

Kupovanje midasa u 40 minuti je strateški potez?

 

No, slažem se, većina turnira je bila jako zanimljiva npr xcaliburov meepo, ali finale je bilo jako dosadno, i to ljudima ostaje u sjećanju.

Say hello to my little friend
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.11.2014 13:52 (Krunoo7).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2

Ako mislimo na isti game, u tom trenutku je game vec bio odlucen, otisao rtz na midas ili ne.

15 godina
neaktivan
offline
Dota 2

tko još danas bilo što igra za publiku .. ja mislim da bi liga i ranked slican lol-u bio bolji nego sadasnji, ljudi bi jednostavno imali vecu motivaciju postici određeni nivo, s mmr-om jednostavno nemas osjecaj svoje kvalitete

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.11.2014 1:03 (Saphire).
Moj PC  
3 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice