Dota 2

poruka: 9.012
|
čitano: 1.721.326
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ja igram dosta invokera u uvijek kupujem bottle, jer jednostavno treba mi ta mana i taj mid survavibility.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Ja igram dosta invokera u uvijek kupujem bottle, jer jednostavno treba mi ta mana i taj mid survavibility.

Da, ali ako budeš igrao protiv ikog imalo kompetentnog, svaki put kad budeš išao po runu, crknut ćeš. Možda jedino bottle crow, ali meni za sad to nikad nije uspjelo u pubovima.

Say hello to my little friend
16 godina
online
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
goodye kaže...

50(+5 min) xp svake dvije min nije nista monumentalno, veca je stvar sto ziher imas punu bocu gdje god da otisao (ako ti naravno, netko ne contesta).

da, ali racunaj 50 * 15 = 750 xp za pola sata igre...

Normalno da je bottle sada must have, ali mislim da ce invoker i ostali heroji kojima lvl igra ulogu biti u plusu

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Stigao Pečerino {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dota 2
Patch došo, oko 400 MB je samo.
404 Greške a nema ih nigdje
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
Jonja kaže...

Ja igram dosta invokera u uvijek kupujem bottle, jer jednostavno treba mi ta mana i taj mid survavibility.

Da, ali ako budeš igrao protiv ikog imalo kompetentnog, svaki put kad budeš išao po runu, crknut ćeš. Možda jedino bottle crow, ali meni za sad to nikad nije uspjelo u pubovima.

Igram na 4k mmra, neznam koga bi trebao cekat, da mi dendi dodje pa me ubije, bottle na invokeru je skroz viable i po meni must na svakom mid heroju opcenito, inace te ovaj drugi samo outlasta.

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...
Krunoo7 kaže...
Jonja kaže...

 

Igram na 4k mmra, neznam koga bi trebao cekat, da mi dendi dodje pa me ubije, bottle na invokeru je skroz viable i po meni must na svakom mid heroju opcenito, inace te ovaj drugi samo outlasta.

Ne treba dendi, nego bilo koji heroj sa stunom. 

Razlog zato što ti to uspijeva je jer su supportovi u tom rangu dosta loši kod gankova i rotacije.

Say hello to my little friend
16 godina
online
Dota 2

Koji game sada izmedu IG i NEWBEE, IG ostane na jednom rax i jedan t4 na nesto sitno hp-a i pobjedi.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
Jonja kaže...
Krunoo7 kaže...
Jonja kaže...

 

Igram na 4k mmra, neznam koga bi trebao cekat, da mi dendi dodje pa me ubije, bottle na invokeru je skroz viable i po meni must na svakom mid heroju opcenito, inace te ovaj drugi samo outlasta.

Ne treba dendi, nego bilo koji heroj sa stunom. 

Razlog zato što ti to uspijeva je jer su supportovi u tom rangu dosta loši kod gankova i rotacije.

Neznam ko na midu ima dobar stun, tipa dragon knight? Ulta stuna me i baci sve spellove i ja cu opet pobjec..

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...
Krunoo7 kaže...
Jonja kaže...
Krunoo7 kaže...
Jonja kaže...

 

Ne treba dendi, nego bilo koji heroj sa stunom. 

Razlog zato što ti to uspijeva je jer su supportovi u tom rangu dosta loši kod gankova i rotacije.

Neznam ko na midu ima dobar stun, tipa dragon knight? Ulta stuna me i baci sve spellove i ja cu opet pobjec..

Zato mogu navesti 15 supportova koji imaju dosta dobre stunove i jedva čekaju da odeš po tu runu. Svi vole "free killove".

I nema šanse da pobjegneš od DK-a ako ima ult.

 

btw. goodeye spoiler

Say hello to my little friend
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 14:11 (Krunoo7).
15 godina
offline
Re: Dota 2
goodye kaže...
Dojitza kaže...
goodye kaže...

50(+5 min) xp svake dvije min nije nista monumentalno, veca je stvar sto ziher imas punu bocu gdje god da otisao (ako ti naravno, netko ne contesta).

da, ali racunaj 50 * 15 = 750 xp za pola sata igre...

Normalno da je bottle sada must have, ali mislim da ce invoker i ostali heroji kojima lvl igra ulogu biti u plusu

Pogledaj bolje: 50+5*(minute)= 50+5*30=200xp, za 30. minutu

ne znam odkuda si izvukao 50*15

16 godina
online
Re: Dota 2
Dojitza kaže...
goodye kaže...
Dojitza kaže...
goodye kaže...

50(+5 min) xp svake dvije min nije nista monumentalno, veca je stvar sto ziher imas punu bocu gdje god da otisao (ako ti naravno, netko ne contesta).

da, ali racunaj 50 * 15 = 750 xp za pola sata igre...

Normalno da je bottle sada must have, ali mislim da ce invoker i ostali heroji kojima lvl igra ulogu biti u plusu

Pogledaj bolje: 50+5*(minute)= 50+5*30=200xp, za 30. minutu

ne znam odkuda si izvukao 50*15

ruan je svako 2. minute  i jedan donosi 50 exp + min, ali to nisam racunao, za 30 minuta dobijes 15 runa, 50 *15 = 750 exp, jos u to dodaj taj xp koji nisam racunao

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
offline
Dota 2

Pod pretpostavkom da ćeš pokupiti svih 15 bounty runa, ovako ide matematika:

15*50 = 750xp (baza)

+

(0*5+2*5+...+28*5+30*5) = 5*(2+4+...+28+30) = 5*(15*16) = 5*240=960xp (bonus po minuti)

 

Dakle, dobiješ ukupno 1710xp, što je skoro  dovoljno za instant lvl 6

Sad, naravno da ne dobiješ sve odjednom, pa ako i uspiješ pokupiti sve bounty rune, imaš free jedan level kasnije u igri (npr. za 17. lvl treba 1700xp)

Ni približno "imba" po meni.

 

Što se tiče golda: evo i za njega:
15*50=750

+

2*(240)=480

 

Jednako 1230 golda, opet, ni približno "op"

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...
Krunoo7 kaže...
Jonja kaže...
Krunoo7 kaže...
Jonja kaže...

 

Igram na 4k mmra, neznam koga bi trebao cekat, da mi dendi dodje pa me ubije, bottle na invokeru je skroz viable i po meni must na svakom mid heroju opcenito, inace te ovaj drugi samo outlasta.

Ne treba dendi, nego bilo koji heroj sa stunom. 

Razlog zato što ti to uspijeva je jer su supportovi u tom rangu dosta loši kod gankova i rotacije.

Neznam ko na midu ima dobar stun, tipa dragon knight? Ulta stuna me i baci sve spellove i ja cu opet pobjec..

Fora je u tome da ce te support koji guarda runu napeglat.

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Neznam na kojem MMR-u vi igrate al na mom od 4k supporta jedva da i ima.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Jonja kaže...

Neznam na kojem MMR-u vi igrate al na mom od 4k supporta jedva da i ima.

Pa ako ga nema ti budi, zato i jesi 4k.

10 godina
protjeran
offline
Dota 2

za sve fanove ekipe maleni ormari gaming(ovde nastupa pod starim imenom sys) obavjestavam vas da je vasa omiljena ekipa dosla do 3 kruga gigabyte challenga ....

 

http://www.joindota.com/en/cups/1841-gigabyte-challenge-8/matches/3#matches

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dota 2

Nego, kako se navikavate na ovaj gold/xp promjenu? 

Meni se čini da mi se sve dobro što napravim u prvih deset minuta obije o glavu u idućih pedeset.

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
banee kaže...

za sve fanove ekipe maleni ormari gaming(ovde nastupa pod starim imenom sys) obavjestavam vas da je vasa omiljena ekipa dosla do 3 kruga gigabyte challenga ....

 

http://www.joindota.com/en/cups/1841-gigabyte-challenge-8/matches/3#matches

hahaha, pa ti turniri su smijesni

 

Ja sam sa 4 random lika prolazio prva 2-3 kola bez problema..

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.9.2014 20:41 (ToMisLaW).
10 godina
protjeran
offline
Dota 2

tomica ti si se pokazo.... nemoj da opet stavljam one ssove... pokazo si kakva si nubara prokleta

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
ToMisLaW kaže...
Jonja kaže...

Neznam na kojem MMR-u vi igrate al na mom od 4k supporta jedva da i ima.

Pa ako ga nema ti budi, zato i jesi 4k.

Neznam supportati jer ne pratim metu pa niti ne igram, a ne igraju ni drugi i nitko se ne ljuti. Svi kupimo ward dva i takvi mecevi i jesu najbolji.

LoL acc THCJoshi
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
banee kaže...

tomica ti si se pokazo.... nemoj da opet stavljam one ssove... pokazo si kakva si nubara prokleta

haha nemoj molim te {#}

13 godina
offline
Dota 2

Šta stvarno nitko ne plače kako je izgubio protiv 5 carry teama?

Say hello to my little friend
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...

Šta stvarno nitko ne plače kako je izgubio protiv 5 carry teama?

Dogodilo se to meni par puta, takvi timovi ti idu hard push i teži harass early game, tako da natiraju neke da se useru. Uvik se nađe neko ko se usere u mojoj ekipi kad igran solo.

404 Greške a nema ih nigdje
12 godina
protjeran
offline
Dota 2

igram lol 4 godine,diamond sam,i sad bih krenuo dotu jer je igraju frendovi s faksa,ima li u doti lik koji je slican annie iz lola,svaki savjet bi dobro dosao, igrao sam dotu ukupno 10ak sati,los sam :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Dota 2

ima jako slican lik je meepo ... sve iste magije imaju 

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dota 2
kexzoR kaže...

igram lol 4 godine,diamond sam,i sad bih krenuo dotu jer je igraju frendovi s faksa,ima li u doti lik koji je slican annie iz lola,svaki savjet bi dobro dosao, igrao sam dotu ukupno 10ak sati,los sam :D

Navikni se da će te tjerat da igraš supporta.

 

I ne slušaj post iznad.

Say hello to my little friend
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.9.2014 15:10 (Krunoo7).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Dota 2
Krunoo7 kaže...
kexzoR kaže...

igram lol 4 godine,diamond sam,i sad bih krenuo dotu jer je igraju frendovi s faksa,ima li u doti lik koji je slican annie iz lola,svaki savjet bi dobro dosao, igrao sam dotu ukupno 10ak sati,los sam :D

Navikni se da će te tjerat da igraš supporta.

 

I ne slušaj post iznad.

Pripremi se na besplatni tečaj ruskog :)

14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Volvo koji ku*ac? 

EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dota 2

Ne vjerujem, haha.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice